NTZS

Matija Novel
pic
Podatki o igralcu
Id 331
Št. tekmovalne izkaznice 004/09/10
Starost 15 let (letnik 2002)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 15.04.2018 2 2 6000 6000
člani do 21 let 18.03.2018 5 10 1900 1900
člani 24.03.2018 41 39 1100 1100
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 2:2 9:8
pic Jure Avberšek 0:1 0:3
pic Marko Avberšek 1:0 3:1
pic Jaka Bavdek 2:1 8:3
pic Klemen Belehar 3:0 9:1
pic Nal Belko 1:0 3:0
pic Leon Bokal 1:0 3:0
pic Robert Boldin 1:1 4:4
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Grega Bratina 1:0 3:0
pic Luka Breznik 21:0 64:20
pic Sandi Cejan 1:0 3:0
pic Oskar Cergolj 2:0 6:2
pic Miha Černe 1:0 3:1
pic Žiga Česen 1:0 3:0
pic Luka Čiča 1:0 3:0
pic Gašper Cvetič 2:0 6:0
pic Tilen Cvetko 2:12 12:39
pic Dani Drakulič 2:0 6:0
pic Dan Dvornik 2:0 6:0
pic Janez Erjavec 1:0 3:0
pic Nejc Erjavec 4:5 19:19
pic David Ficko 1:0 3:0
pic David Filipovič 1:3 5:10
pic Miha Flajs 0:1 1:3
pic Aljaž Fortuna 1:0 3:0
pic Aljaž Frelih 7:9 27:33
pic Aljaž Godec 18:0 54:14
pic Jaka Golob 3:0 9:0
pic Martin Golob 1:1 3:4
pic Aljaž Goltnik 3:0 9:0
pic Rok Grad 2:0 6:0
pic Miha Grampovčnik 2:3 9:12
pic Domen Grčar 1:0 3:0
pic Črt Lovro Grm Urbančič 1:2 4:7
pic Mitja Horvat 0:3 2:9
pic Jan Hovnik Šipek 3:0 9:0
pic Peter Hribar 1:9 6:29
pic Rok Hribar 2:0 6:2
pic Miha Jamšek 1:0 3:0
pic Dominik Janc 3:0 9:1
pic Klemen Jazbič 0:6 3:18
pic Lovro Jemec 4:4 18:14
pic Jan Jeršin 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 9:7 36:32
pic Dejan Jokić 2:0 6:1
pic Jaka Kanc 3:0 9:0
pic Roj Klopčič 1:0 3:0
pic David Kne 2:0 6:0
pic Gregor Kocuvan 3:1 9:6
pic Lan Koglot 1:0 3:0
pic Jan Kohn 2:0 6:0
pic Mario Kolbl 0:1 1:3
pic Filip Kolle 7:0 18:0
pic Miha Korošec 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 1:0 3:0
pic Deni Kožul 0:2 0:7
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Luka Krušič 1:1 5:3
pic Lan Krvina 3:0 9:0
pic Tomaž Kurent 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 22:3 70:29
pic Luka Likar 5:0 15:0
pic Rok Likar 6:0 18:0
pic Jan Lipič 4:0 12:0
pic Sašo Malovič 3:0 9:1
pic Samo Mandič 1:0 3:0
pic Jernej Masten Toplak 2:0 6:0
pic Tim Mori 13:0 40:3
pic Luka Norčič 4:8 19:30
pic Andraž Novak 1:4 4:14
pic Nejc Novak 5:0 16:1
pic Tilen Novak 1:0 3:2
pic Anže Ogrič 2:0 6:1
pic Jožko Omerzel 6:2 19:9
pic Mitja Omerzel 17:1 54:17
pic David Orešnik 1:5 5:15
pic Jan Ošlak 3:0 9:0
pic Timon Oštir Mičič 3:0 9:0
pic Bojan Pavič 0:2 1:6
pic Tim Pavli 8:4 32:20
pic Tomaž Pelcar 1:1 3:5
pic Janez Petrovčič 1:1 5:4
pic Danilo Piljak 1:3 5:10
pic Denis Pintar 2:2 9:10
pic Matjaž Pinter 2:2 10:8
pic Jakob Podlesek 1:0 3:0
pic Luka Podobnik 2:0 6:0
pic Miha Podobnik 2:0 6:0
pic Janez Popelar 1:0 3:1
pic Ožbej Poročnik 1:0 3:1
pic Matej Prezelj 4:0 12:2
pic Tilen Rakovec 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 2:0 6:0
pic Patrik Reberšak Ježovnik 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 1:1 3:4
pic Oskar Rosc 9:0 27:5
pic Tomaž Roudi 0:4 0:12
pic Bor Rutar 7:1 22:3
pic Tedja Šabanov 1:0 3:0
pic Tarik Šaćirović 1:0 3:0
pic Tilen Šalja 1:1 5:6
pic Domen Sečnik 6:0 18:2
pic Domen Sedej 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 10:9 43:37
pic Nino Šegula 2:0 6:0
pic Tom Šfiligoj 0:1 0:3
pic Žiga Škerbec 1:0 3:0
pic Dominik Škraban 0:1 1:3
pic Jure Slatinšek 0:1 0:3
pic Uroš Slatinšek 0:3 0:9
pic Matic Slodej 0:4 1:12
pic Aljaž Šmaljcelj 0:3 2:9
pic Rok Smodiš 2:0 6:0
pic Mark Šporar 1:0 3:0
pic Janko Stankić 1:0 3:1
pic Aleks Stepančič 1:0 3:0
pic Jan Stepančič 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 2:0 6:0
pic Jaka Strohsack 3:0 9:3
pic Peter Topič 2:0 6:2
pic Luka Trtnik 2:0 6:0
pic Rok Trtnik 17:8 60:34
pic Jože Urh 4:5 17:16
pic Anton Vastl 1:0 3:0
pic Nik Velikonja 4:0 12:2
pic Leon Veronik 2:0 6:0
pic Patrik Videc 3:0 9:1
pic Gaj Vidmar 1:0 3:2
pic Peter Vitamvas 4:0 12:0
pic Tilen Vogrinčič 2:0 6:2
pic Tine Zajc 1:0 3:1
pic Uroš Žavbi 1:0 3:0
pic Javor Zavec 4:0 12:0
pic Mitja Zavec 2:0 6:0
pic Damjan Zelko 2:3 9:13
pic Žiga Kristijan Žigon 12:2 39:10
pic Peter Zlodej 1:0 3:0
pic Anže Zrimšek Žiger 2:0 6:0
pic Matic Zupan 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 11:0 33:1
Skupaj: 406:160 1354:694
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Arrigoni mladinci
2016/2017 NTK Arrigoni kadeti
2015/2016 NTK Arrigoni kadeti
2014/2015 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2013/2014 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2012/2013 NTK Arrigoni mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
2. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
9. - 16. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
21. - 35. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
1. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
1. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
3. - 4. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
2. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
5. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
1. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
3. - 4. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
1. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
5. - 8. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
2. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
2. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
1. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
1. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
1. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
13. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
17. - 32. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
1. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
17. 20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince, Škofja Loka
1. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
5. - 8. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
2. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
1. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 10. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
3. - 4. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
2. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
6. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
3. - 4. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
29. - 53. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
1. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
1. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
3. - 4. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
17. - 24. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
1. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
7. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
2. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
21. - 38. 26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince, Izola
3. - 4. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
29. - 57. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
3. - 4. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
2. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
2. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
16. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
29. - 54. 05.04.2014 - 06.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
1. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
5. - 8. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
1. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. 08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
1. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 30. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
25. - 47. 13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 32. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
25. - 45. 08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince, Križe
Skupaj: 66 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Martin Kocjančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Lea Paulin X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 18.03.2018 pic Domen Zupančič M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
9. - 16. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Taj Lavrič M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
17. - 32. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Nuša Bolte X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
2. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Martin Kocjančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
3. - 4. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Lea Paulin X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
1. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Lea Paulin X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
1. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
5. - 8. 26.03.2017 pic Oskar Rosc M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
5. - 8. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Tilen Šalja M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Katrina Lydia Sterchi X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
1. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Tilen Šalja M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
1. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Lea Paulin X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Lea Paulin X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
2. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Martin Kocjančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Martin Kocjančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 32. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Lea Paulin X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
1. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Domen Sečnik M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Martin Kocjančič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
17. - 32. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Lea Paulin X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
2. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Taj Lavrič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 22 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, finale pic Rok Trtnik Men -9,-10,-9,10,-12 1:4 52:58
Finalni del, polfinale pic Taj Lavrič Ves 6,-17,11,-5,9,5 4:2 68:61
Finalni del, četrtfinale pic Luka Breznik Int 3,-11,-14,6,-11,6,5 4:3 80:62
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem 2,4,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Javor Zavec Men 4,5,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Bine Rakušček Log 2,4,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 6,12,2 3:0 36:20
24.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 18. krog - Arrigoni : Sobota
9. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota 8,-9,9,-9,13 3:2 55:52
5. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -8,-4,-7 0:3 19:33
1. tekma pic Bojan Pavič Sobota -12,-7,-9 0:3 28:36
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Tilen Cvetko Krka -6,-10,-12,-5 0:4 33:48
Finalni del, četrtfinale pic Nejc Erjavec Men 10,6,2,8 4:0 45:26
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves -9,10,10,3 3:1 44:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int -8,8,8,5 3:1 41:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Černe K-S 7,7,-6,8 3:1 39:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rutar Men 3,8,4 3:0 33:15
17.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 17. krog - Mengeš I : Arrigoni
8. tekma pic David Orešnik Mengeš I -3,-5,6,-7 1:3 26:39
4. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -8,-9,-10 0:3 27:34
1. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 11,9,3 3:0 35:23
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Lovro Jemec Log 8,-8,7,-8,-8 2:3 46:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men 4,3,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S 6,8,6 3:0 33:20
10.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 16. krog - Ptuj : Arrigoni
4. tekma pic Luka Krušič Ptuj 8,-9,-5,8,-11 2:3 47:51
1. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -9,4,7,7 3:1 42:29
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Finalni del, 2. krog pic Andraž Novak K-S -6,9,-5,-6,-8 1:4 36:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar B2 5,6,0 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Uroš Slatinšek ŠD SU -9,-5,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Grampovčnik Sav 9,-5,4,8 3:1 38:32
17.02.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 15. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan I
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I 10,8,-6,10 3:1 41:39
1. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I 11,-11,-7,-5 1:3 36:46
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : SU
6. tekma pic Domen Zupančič SU 4,2,4 3:0 33:10
3. tekma pic Mitja Omerzel SU 7,-6,-3,6,4 3:2 42:39
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
8. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 9,5,-10,9 3:1 43:35
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 7,4,-9,4 3:1 42:26
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -9,7,-9,5,12 3:2 54:46
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Vesna
8. tekma pic Taj Lavrič Vesna 7,-9,3,9 3:1 42:30
6. tekma pic Jože Urh Vesna 9,6,4 3:0 33:19
3. tekma pic Filip Kolle Vesna 4,7,5 3:0 33:16
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Tempo : Arrigoni
5. tekma pic Patrik Videc Tempo 1,2,11 3:0 35:14
3. tekma pic Patrik Reberšak Ježovnik Tempo 1,1,6 3:0 33:8
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
8. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I 6,9,10 3:0 34:25
6. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -5,4,9,4 3:1 38:28
3. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I 6,-10,-4,-6 1:3 31:40
03.02.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 14. krog - Savinja Lean Rešitve : Arrigoni
6. tekma pic Miha Grampovčnik Savinja Lean Rešitve 4,-7,-4,11,-6 2:3 41:48
2. tekma pic Jure Slatinšek Savinja Lean Rešitve -3,-8,-9 0:3 20:33
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Jožko Omerzel ŠD SU -8,-8,4,-6,-6 1:4 39:48
Finalni del, osmina finala pic Nejc Novak Log 3,8,6,6 4:0 44:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Kema 7,9,-9,-9,6 3:2 51:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Trtnik Men 4,5,3 3:0 33:12
27.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 13. krog - Arrigoni : Krka
9. tekma pic Tilen Novak Krka 13,9,-4,-2,8 3:2 43:52
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka -8,-8,-5 0:3 21:33
1. tekma pic Peter Hribar Krka 7,-4,4,-9,5 3:2 46:38
20.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 12. krog - Inter Diskont I : Arrigoni
4. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -5,-13,-5 0:3 23:37
1. tekma pic Ožbej Poročnik Inter Diskont I -8,6,7,10 3:1 42:34
13.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 11. krog - Arrigoni : Kema I
8. tekma pic Luka Norčič Kema I -5,-5,-7 0:3 17:33
6. tekma pic Damjan Zelko Kema I 7,-7,10,-10,-9 2:3 49:51
3. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I 3,8,-6,-8,8 3:2 47:41
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Gorica : Arrigoni
4. tekma pic Rok Likar Gorica 6,4,6 3:0 33:16
1. tekma pic Nik Velikonja Gorica 8,4,6 3:0 33:18
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : Mengeš II
5. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II 7,7,-8,8 3:1 41:33
1. tekma pic Rok Grad Mengeš II 7,7,6 3:0 33:20
06.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 10. krog - Maribor : Arrigoni
6. tekma pic Danilo Piljak Maribor -10,8,8,9 3:1 43:37
2. tekma pic Matic Slodej Maribor -8,-8,-9 0:3 25:33
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Trtnik Men 11,8,6 3:0 35:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka 9,-9,-8,-13 1:3 41:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Grampovčnik Sav -7,-7,9,-5 1:3 30:42
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Aljaž Frelih Men 9,12,11 3:0 38:32
Top, 6. krog pic Taj Lavrič Ves -9,-10,-7 0:3 26:34
Top, 5. krog pic Luka Breznik Int -10,8,-8,9,1 3:2 51:41
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 6,9,7 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj 7,-9,-6,7,4 3:2 48:40
Top, 2. krog pic Rok Trtnik Men 6,8,12 3:0 36:26
Top, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta -9,8,1,6 3:1 42:26
02.12.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 9. krog - Sobota : Arrigoni
9. tekma pic Bojan Pavič Sobota -6,14,-6,-11 1:3 39:49
6. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota 9,-21,5,9 3:1 54:46
2. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -7,-6,-8 0:3 21:33
25.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 8. krog - Arrigoni : Mengeš I
8. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -12,9,-8,-5 1:3 36:45
6. tekma pic David Orešnik Mengeš I 5,5,10 3:0 34:20
3. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -7,-4,-6 0:3 17:33
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, finale pic Taj Lavrič Ves 4,6,9 3:0 33:19
Finalni del, polfinale pic Rok Trtnik Men 9,5,11 3:0 35:25
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel ŠD SU 2,-9,5,7 3:1 42:25
Finalni del, osmina finala pic Jožko Omerzel ŠD SU 5,-9,12,6 3:1 45:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Javor Zavec Men 2,4,1 3:0 33:7
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Likar Gor 7,7,14 3:0 38:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log 4,7,8 3:0 33:19
18.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 7. krog - Arrigoni : Ptuj
3. tekma pic Luka Krušič Ptuj 7,11,4 3:0 35:22
11.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 6. krog - Kajuh-Slovan I : Arrigoni
6. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I -8,4,8,-3,-4 2:3 37:45
2. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I -9,-6,-9 0:3 24:33
04.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 5. krog - Arrigoni : Savinja Lean Rešitve
3. tekma pic Miha Grampovčnik Savinja Lean Rešitve 14,11,-8,-8,8 3:2 56:55
28.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 4. krog - Krka : Arrigoni
4. tekma pic Tilen Cvetko Krka 9,-9,-3,-5 1:3 28:42
1. tekma pic Peter Hribar Krka -4,-8,-6 0:3 18:33
21.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : Inter Diskont I
5. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -6,-3,6,9,-4 2:3 35:48
1. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I 3,-9,4,-7,-10 2:3 48:41
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Jožko Omerzel ŠD SU -11,-7,-8 0:3 26:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Log 5,7,-8,5 3:1 41:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Mark Šporar Men 6,3,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Tilen Rakovec B2 2,5,7 3:0 33:14
14.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 2. krog - Kema I : Arrigoni
6. tekma pic Luka Norčič Kema I -6,-7,9,-7 1:3 31:42
2. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -6,-7,-10 0:3 23:34
07.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Maribor
5. tekma pic Matic Slodej Maribor 10,-6,-10,-2 1:3 30:44
1. tekma pic Danilo Piljak Maribor -9,-6,-8 0:3 23:33
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Jan Jevšnik Tem -5,-7,-9 0:3 21:33
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka 11,7,5 3:0 35:23
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokić Men 8,7,-9,5 3:1 42:31
Finalni del, osmina finala pic Matjaž Pinter Muta -8,8,-6,9,-9 2:3 45:50
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 4,2,6 3:0 33:12
Top, 6. krog pic Oskar Rosc Sav 1,8,5 3:0 33:14
Top, 5. krog pic Jan Jevšnik Tem 8,-5,-7,-8 1:3 31:41
Top, 4. krog pic Tim Mori Muta 4,10,8 3:0 34:22
Top, 3. krog pic Filip Kolle Ves 3,9,5 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Aljaž Godec Int -9,-9,4,11,8 3:2 53:45
Top, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka 4,6,-9,-8,-5 2:3 44:43
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Aljaž Frelih Men -6,-7,6,9,-6 2:3 41:48
Top, 6. krog pic Taj Lavrič Ves 8,8,12 3:0 36:28
Top, 5. krog pic Luka Breznik Int 9,7,8 3:0 33:24
Top, 4. krog pic Marsel Šegula Ptuj 4,11,-7,-7,-11 2:3 49:50
Top, 3. krog pic Rok Trtnik Ves 9,-1,8,-7,5 3:2 41:44
Top, 2. krog pic Nejc Erjavec Men 9,8,-9,-8,-2 2:3 41:50
Top, 1. krog pic Luka Norčič Kema 5,-8,12,-12,6 3:2 56:48
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Jan Jevšnik Tem 8,5,-8,-5,5,-9,-8 3:4 63:62
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int 6,6,5 3:0 33:17
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Muta 9,5,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves 5,6,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men 5,3,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log 9,6,2 3:0 33:17
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, finale pic Jan Jevšnik Tem -8,7,7,8,7 4:1 52:40
Finalni del, polfinale pic Mitja Omerzel Krka 9,9,6,6 4:0 44:30
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta 8,6,8,3 4:0 44:25
Finalni del, osmina finala pic Anže Zrimšek Žiger K-S 6,5,9 3:0 33:20
Finalni del, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj 3,2,9 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Int 4,3,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Stepančič Gor 7,7,7 3:0 33:21
01.04.2017 1. SNTL 2016/2017, 18. krog - Sobota : Arrigoni
7. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -8,-10,-3 0:3 21:34
5. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota 7,11,9 3:0 35:27
3. tekma pic Damjan Zelko Sobota -9,3,-6,-9 1:3 35:36
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Deni Kožul Tujina -8,-7,-4 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int 7,9,-9,6 3:1 42:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka 3,-7,-6,-11 1:3 35:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR 6,10,5 3:0 34:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 4,9,7 3:0 33:20
25.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 17. krog - Arrigoni : Krka I
5. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -1,-8,-4 0:3 13:33
1. tekma pic Tilen Cvetko Krka I 8,-5,-8,4,-9 2:3 44:45
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Tilen Cvetko Krka -10,-6,-6 0:3 22:34
Finalni del, četrtfinale pic Nejc Erjavec Men 7,-11,-6,4,6 3:2 50:41
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves 2,4,7 3:0 33:13
Finalni del, 1. krog pic Lovro Jemec Log 7,4,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 3,4,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Nik Velikonja Gor 6,0,2 3:0 33:8
18.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 16. krog - Kema : Arrigoni
6. tekma pic Luka Norčič Kema -5,-7,12,7,-9 2:3 46:52
2. tekma pic Dominik Škraban Kema -7,9,-7,-4 1:3 29:42
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Mengeš I
6. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -10,8,-8,7,7 3:2 51:45
3. tekma pic Tim Pavli Mengeš I 9,9,5 3:0 33:23
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
4. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -13,-9,9,5,10 3:2 56:50
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 4,8,-9,7 3:1 42:30
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Kema
6. tekma pic Jan Lipič Kema 7,3,7 3:0 33:17
3. tekma pic Luka Norčič Kema 5,10,8 3:0 34:23
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Muta
6. tekma pic Jan Kohn Muta 4,3,2 3:0 33:9
3. tekma pic Tim Mori Muta 5,3,8 3:0 33:16
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Krka
6. tekma pic Jožko Omerzel Krka 7,4,11 3:0 35:22
3. tekma pic Peter Hribar Krka -2,-7,-11 0:3 20:35
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Mengeš
7. tekma pic Dejan Jokić Mengeš 4,8,6 3:0 33:18
4. tekma pic Rok Grad Mengeš 2,5,4 3:0 33:11
2. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš 4,5,3 3:0 33:12
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 9,8,9 3:0 33:26
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 10,2,5 3:0 34:17
2. tekma pic Leon Veronik Fužinar Inter Diskont 5,2,8 3:0 33:15
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : B2
4. tekma pic Nej Košmrlj B2 6,3,5 3:0 33:14
2. tekma pic David Kne B2 2,6,11 3:0 35:19
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Logatec
4. tekma pic Bine Rakušček Logatec 1,3,7 3:0 33:11
2. tekma pic Lan Krvina Logatec 2,5,9 3:0 33:16
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Krka
7. tekma pic Mitja Omerzel Krka 5,-7,9,-9,8 3:2 49:44
4. tekma pic Domen Zupančič Krka 4,11,7 3:0 35:22
2. tekma pic Jaka Golob Krka 2,4,2 3:0 33:8
11.02.2017 1. SNTL 2016/2017, 14. krog - Arrigoni : Ilirija
6. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 1,1,10 3:0 34:12
3. tekma pic Gaj Vidmar Ilirija -8,-7,5,8,8 3:2 48:43
04.02.2017 1. SNTL 2016/2017, 13. krog - Maribor : Arrigoni
6. tekma pic Matic Slodej Maribor -8,-5,-5 0:3 18:33
2. tekma pic Danilo Piljak Maribor -5,-7,-3 0:3 15:33
21.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 12. krog - Arrigoni : Inter Diskont I
5. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -7,-6,-6 0:3 19:33
1. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I 5,-5,8,3 3:1 38:27
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Logatec
8. tekma pic Nejc Novak Logatec 3,8,4 3:0 33:15
6. tekma pic Lan Krvina Logatec 2,7,4 3:0 33:13
3. tekma pic Lovro Jemec Logatec -8,-5,9,-14 1:3 38:47
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : B2
6. tekma pic David Kne B2 4,5,2 3:0 33:11
3. tekma pic Klemen Belehar B2 5,6,3 3:0 33:14
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
6. tekma pic Tim Pavli Mengeš I 7,5,9 3:0 33:21
3. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I 10,-7,9,7 3:1 41:37
14.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 11. krog - Mengeš I : Arrigoni
9. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I -7,4,11,-6,-9 2:3 46:48
6. tekma pic David Orešnik Mengeš I -8,-9,7,-3 1:3 31:40
2. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -9,13,-8,-9 1:3 41:46
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Gorica II : Arrigoni
5. tekma pic Tarik Šaćirović Gorica II 3,2,5 3:0 33:10
3. tekma pic Lan Koglot Gorica II 1,1,3 3:0 33:5
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Rakek
4. tekma pic Dominik Janc Rakek 4,2,7 3:0 33:13
2. tekma pic Jan Jeršin Rakek 2,4,1 3:0 33:7
08.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Vesna : Arrigoni
7. tekma pic Peter Zlodej Vesna 3,5,7 3:0 33:15
5. tekma pic Filip Kolle Vesna 4,4,8 3:0 33:16
3. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 4,2,7 3:0 33:13
07.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 10. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan I
5. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I -11,-9,-7 0:3 27:35
1. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I 6,-6,8,-8,8 3:2 47:44
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Peter Hribar Krka -0,-9,-6 0:3 15:33
Top, 6. krog pic Aljaž Frelih Men 11,-8,-6,-6 1:3 33:44
Top, 5. krog pic David Filipovič Oli -9,-9,8,-9 1:3 38:41
Top, 4. krog pic Tilen Cvetko Krka 9,-6,-6,10,8 3:2 46:49
Top, 3. krog pic Luka Norčič Kema -4,9,-7,-9 1:3 31:42
Top, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -4,8,9,7 3:1 37:35
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Ves 7,8,12 3:0 36:27
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,7,7 3:0 33:22
Top, 6. krog pic Jan Jevšnik Tem 8,-9,6,6 3:1 42:31
Top, 5. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,10,4,-10,10 3:2 54:47
Top, 4. krog pic Domen Zupančič Krka 9,4,6 3:0 33:19
Top, 3. krog pic Oskar Rosc Sav -6,6,-9,9,6 3:2 48:43
Top, 2. krog pic Aljaž Godec Int 6,-12,6,-11,6 3:2 56:45
Top, 1. krog pic Tim Mori Muta 6,-5,7,3 3:1 38:27
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Deni Kožul Tujina -8,-8,-2,-6 0:4 24:44
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men 10,-8,9,5,10 4:1 54:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Janko Stankić PPR 7,4,-9,8 3:1 42:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Ves 6,7,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Erjavec Men 9,8,-5,2 3:1 38:30
03.12.2016 1. SNTL 2016/2017, 9. krog - Arrigoni : Sobota
5. tekma pic Tomaž Roudi Sobota -6,-10,-3 0:3 19:34
1. tekma pic Gregor Kocuvan Sobota -9,-9,-5 0:3 23:33
26.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 8. krog - Krka I : Arrigoni
6. tekma pic Tilen Cvetko Krka I 7,-7,-7,-6 1:3 31:40
2. tekma pic Uroš Slatinšek Krka I -0,-0,-1 0:3 1:33
19.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 7. krog - Arrigoni : Kema
5. tekma pic Bojan Ropoša Kema 7,9,-6,10 3:1 40:37
1. tekma pic Tomaž Pelcar Kema -6,-5,-7 0:3 18:33
12.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 6. krog - Olimpija : Arrigoni
6. tekma pic Robert Boldin Olimpija 9,11,-11,6 3:1 46:39
2. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija -10,7,-6,-2 1:3 29:41
29.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 4. krog - Arrigoni : Maribor
5. tekma pic Danilo Piljak Maribor 5,-5,-6,7,-8 2:3 41:45
1. tekma pic Matic Slodej Maribor -8,-5,-3 0:3 16:33
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, finale pic Peter Hribar Krka -4,6,-9,-12 1:3 36:42
Finalni del, polfinale pic Tilen Cvetko Krka 8,11,8 3:0 35:27
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj -7,6,-9,8,12 3:2 52:48
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men 5,5,8 3:0 33:18
Finalni del, 1. krog pic Javor Zavec Men 4,8,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men 8,9,5 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 2,5,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Krvina Log 6,4,3 3:0 33:13
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,7,11,-8,-6 2:3 46:51
Finalni del, polfinale pic Aljaž Godec Int 5,10,-10,7 3:1 44:34
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka 9,5,8 3:0 33:22
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor 7,4,1 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Sandi Cejan Let 9,7,8 3:0 33:24
15.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Mengeš I
9. tekma pic Andraž Avbelj Mengeš I 9,-5,-9,6,5 3:2 47:42
5. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš I -6,-6,-11 0:3 23:35
1. tekma pic David Orešnik Mengeš I -3,-5,-9 0:3 17:33
08.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan I : Arrigoni
6. tekma pic Denis Pintar Kajuh-Slovan I -6,9,9,-9,11 3:2 50:51
2. tekma pic Andraž Novak Kajuh-Slovan I -3,-3,-11 0:3 17:35
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Žiga Kristijan Žigon Int 11,9,5 3:0 35:25
Finalni del, polfinale pic Aljaž Godec Int 6,-9,6,2 3:1 42:25
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel Krka -7,2,6,-11,4 3:2 51:36
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr 3,3,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S 6,7,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc PPR 6,4,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sedej Gor 3,2,7 3:0 33:12
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Luka Norčič Kema -9,-9,-9 0:3 27:33
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Frelih Men 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 5,8,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Matej Prezelj Men 6,-5,15,8 3:1 44:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Mori Muta -8,5,6,10 3:1 42:32
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, finale pic Rok Trtnik Ves 7,-7,8,6 3:1 40:32
Finalni del, polfinale pic Luka Breznik Int 4,-12,-5,5,7 3:2 50:41
Finalni del, četrtfinale pic Taj Lavrič Ves -7,3,4,6 3:1 40:24
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta 8,4,8 3:0 33:20
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -5,-9,-6 0:3 20:33
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Rok Trtnik Ves -10,-9,8,-8 1:3 38:42
Top, 6. krog pic Jan Jevšnik Tem 5,12,3 3:0 36:20
Top, 5. krog pic Luka Breznik Int 7,6,4 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-8,6,-9 1:3 34:39
Top, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj 5,-8,7,6 3:1 41:29
Top, 2. krog pic Taj Lavrič Ves 6,8,5 3:0 33:19
Top, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka 1,6,6 3:0 33:13
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Taj Lavrič Ves -14,5,10,-5,4 3:2 53:46
Top, 6. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 7,-7,-11,9,-10 2:3 50:52
Top, 5. krog pic Rok Trtnik Ves 6,11,9 3:0 35:26
Top, 4. krog pic Tim Pavli Men 8,4,6 3:0 33:18
Top, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj 9,-4,-7,8,-6 2:3 39:50
Top, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR 11,8,2 3:0 35:21
Top, 1. krog pic David Filipovič Oli -7,12,-5,-9 1:3 35:45
04.05.2016 Kv. za 1. SNTL 2015/2016, 1. krog - Arrigoni : Olimpija
6. tekma pic Miha Flajs Olimpija -14,3,-5,-6 1:3 36:41
3. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija -6,5,11,10 3:1 42:37
04.05.2016 Kv. za 1. SNTL 2015/2016, 1. krog - Olimpija : Arrigoni
6. tekma pic Robert Boldin Olimpija -5,7,-7,-6 1:3 29:40
2. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija -7,-6,-6 0:3 19:33
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 9,-7,-12,6,-11 2:3 52:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,9,4,8 3:1 40:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Bokal Škl 4,8,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Zavec Men 8,4,4 3:0 33:16
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Šalja Men -5,8,-9,7,-9,-12 2:4 57:62
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka 11,-8,6,8 3:1 43:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Erjavec Hra 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Dani Drakulič Gor 7,5,7 3:0 33:19
02.04.2016 1. SNTL 2015/2016, 18. krog - Arrigoni : Mengeš
5. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš -6,-5,9,-2 1:3 24:42
1. tekma pic David Orešnik Mengeš -7,-7,-2 0:3 16:33
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 1. krog - Gorica : Arrigoni
7. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 8,3,8 3:0 33:19
5. tekma pic Rok Likar Gorica 8,5,6 3:0 33:19
3. tekma pic Nik Velikonja Gorica 4,3,6 3:0 33:13
28.02.2016 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2015/2016, 2. krog - Krka : Arrigoni
7. tekma pic Mitja Omerzel Krka 6,4,3 3:0 33:13
5. tekma pic Jaka Golob Krka 1,3,4 3:0 33:8
3. tekma pic Domen Zupančič Krka 1,5,9 3:0 33:15
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Tempo : Arrigoni
7. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -7,9,10,-11,-9 2:3 50:54
5. tekma pic Patrik Videc Tempo -8,7,9,3 3:1 41:30
3. tekma pic Oskar Rosc Tempo 9,5,7 3:0 33:21
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Vesna
7. tekma pic Dan Dvornik Vesna 5,5,1 3:0 33:11
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna 6,-9,3,7 3:1 42:27
2. tekma pic Filip Kolle Vesna 9,6,7 3:0 33:22
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : Ptuj
7. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -10,6,-6,-7 1:3 34:40
4. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj 6,4,6 3:0 33:16
2. tekma pic Nino Šegula Ptuj 1,4,9 3:0 33:14
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - kema : Arrigoni
4. tekma pic Damjan Zelko kema -9,7,9,-10,6 3:2 52:45
1. tekma pic Rok Smodiš kema 7,7,5 3:0 33:19
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Krka
5. tekma pic Peter Hribar Krka -4,-5,-7 0:3 16:33
1. tekma pic Tilen Cvetko Krka -9,-4,-5 0:3 18:33
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
4. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont 9,-9,8,3 3:1 42:31
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -5,3,5,4 3:1 38:23
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Vesna
5. tekma pic Rok Trtnik Vesna 4,-11,7,2 3:1 44:26
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -8,8,7,11 3:1 43:37
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
5. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -9,12,-7,-13 1:3 43:49
1. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I 12,3,-7,-8,8 3:2 51:45
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Rok Trtnik Ves 4,6,11 3:0 35:21
Finalni del, polfinale pic Luka Breznik Int 5,3,8 3:0 33:16
Finalni del, četrtfinale pic Taj Lavrič Ves 11,3,-6,7 3:1 41:32
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka 7,3,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 6,5,5 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema 4,6,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 4,5,5 3:0 33:14
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Timon Oštir Mičič Kajuh-Slovan 7,8,9 3:0 33:24
3. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan 7,7,3 3:0 33:17
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : Rakek
3. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -9,6,1,1 3:1 42:19
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 4,9,6 3:0 33:19
4. tekma pic Tedja Šabanov Kajuh-Slovan 7,6,2 3:0 33:15
2. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 5,5,4 3:0 33:14
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Krka : Arrigoni
7. tekma pic Mitja Omerzel Krka -4,8,9,-7,5 3:2 44:44
5. tekma pic Jaka Golob Krka 4,5,9 3:0 33:18
3. tekma pic Domen Zupančič Krka 4,-8,4,10 3:1 42:29
20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Marsel Šegula Ptuj 5,8,-5,10 3:1 39:34
Top, 6. krog pic Lovro Jemec Log 4,8,6 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Jože Urh Ves 2,7,2 3:0 33:11
Top, 4. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,-9,-5 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Jaka Bavdek K-S 6,2,6 3:0 33:14
Top, 2. krog pic Luka Breznik Int -9,12,-9,4,9 3:2 54:47
Top, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta 7,7,-3,6 3:1 36:31
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Rok Trtnik Ves 10,10,6 3:0 35:26
Top, 6. krog pic Taj Lavrič Ves -6,9,11,3 3:1 41:34
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,4,-9,5,9 3:2 51:40
Top, 4. krog pic Oskar Rosc Tem 2,-8,6,-7,2 3:2 48:32
Top, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem -7,4,-3,6,5 3:2 43:37
Top, 2. krog pic Luka Breznik Int 10,5,-10,9 3:1 44:36
Top, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 8,5,6 3:0 33:19
05.12.2015 1. SNTL 2015/2016, 9. krog - Mengeš : Arrigoni
6. tekma pic David Orešnik Mengeš -9,-7,-3 0:3 19:33
2. tekma pic Klemen Jazbič Mengeš -5,-2,11,-4 1:3 24:44
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Peter Hribar Krka -8,-11,3,-12 1:3 42:41
Finalni del, osmina finala pic Jaka Strohsack PPR 9,1,-8,-6,6 3:2 47:38
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema -2,5,-9,9,10 3:2 45:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -11,-9,-4 0:3 24:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Kanc Škl 6,4,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Grega Bratina Pres 4,4,2 3:0 33:10
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Rok Trtnik Ves -10,-6,-10 0:3 26:35
Finalni del, polfinale pic Luka Breznik Int 9,-12,7,5 3:1 45:35
Finalni del, četrtfinale pic Taj Lavrič Ves 9,5,9 3:0 33:23
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta 6,3,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Janez Popelar Men 9,7,-8,6 3:1 41:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Podobnik Log 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Dani Drakulič Gor 3,4,5 3:0 33:12
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Rok Trtnik Ves 9,-9,9,7 3:1 42:36
Finalni del, polfinale pic Taj Lavrič Ves -7,6,-8,6,4 3:2 48:38
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 7,6,10 3:0 34:23
Finalni del, osmina finala pic Domen Zupančič Krka 3,7,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sečnik Pres 4,5,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Dan Dvornik Ves 1,3,5 3:0 33:9
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Tim Pavli Men 10,-4,-7,16,10 3:2 53:58
Finalni del, četrtfinale pic Taj Lavrič Ves 7,3,-14,8 3:1 47:34
Finalni del, osmina finala pic Luka Norčič Kema 9,9,-9,-2,-5 2:3 38:51
Finalni del, 1. krog pic Bor Rutar Men 4,9,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic David Filipovič Oli 6,-10,9,7 3:1 43:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Javor Zavec Men 7,5,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 9,3,3 3:0 33:15
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, finale pic Jan Jevšnik Tem 9,9,-9,-9,-9 2:3 49:51
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,9,9,9 3:1 42:38
Finalni del, četrtfinale pic Domen Sečnik Pres 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Vrh 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, polfinale pic Aljaž Frelih Men 9,9,-9,-9,-9 2:3 49:51
Finalni del, četrtfinale pic Oskar Rosc Tem 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, osmina finala pic Anže Ogrič Pres -9,9,9,9 3:1 42:38
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Aljaž Frelih Men -7,-5,-7 0:3 19:33
Top, 6. krog pic Tim Pavli Men 6,6,-10,-7,-7 2:3 46:46
Top, 5. krog pic Jožko Omerzel Krka 12,8,2 3:0 36:22
Top, 4. krog pic Jože Urh Ves 6,8,2 3:0 33:16
Top, 3. krog pic Rok Trtnik Ves 11,5,9 3:0 35:25
Top, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta -9,8,4,-8,-7 2:3 46:45
Top, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 5,-10,8,-8,-9 2:3 49:47
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Aljaž Frelih Men -5,-8,-7,-9 0:4 29:44
Finalni del, četrtfinale pic Tim Pavli Men -7,9,6,6,-8,-4,9 4:3 63:63
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int 7,4,6 3:0 33:17
Finalni del, 2. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 9,8,7 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Videc Tem 5,4,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Likar Gor 1,7,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Čiča Ili 0,1,2 3:0 33:3
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 2. krog pic Tom Šfiligoj Ili -4,-7,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jože Urh Ves 9,-5,-8,-6 1:3 30:42
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Jan Jevšnik Tem 4,-5,12,9 3:1 41:36
Top, 6. krog pic Aljaž Godec Int 6,9,7 3:0 33:22
Top, 5. krog pic Mitja Omerzel Krka 3,7,10 3:0 34:20
Top, 4. krog pic Domen Sečnik Pres 5,-5,5,9 3:1 38:30
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 2,7,6 3:0 33:15
Top, 2. krog pic Oskar Rosc Tem -9,7,3,10 3:1 43:31
Top, 1. krog pic Tim Mori Muta 5,3,8 3:0 33:16
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Vesna : Arrigoni
7. tekma pic Jože Urh Vesna -9,-12,6,-10 1:3 42:43
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -8,5,6,10 3:1 42:32
3. tekma pic Rok Trtnik Vesna 8,4,6 3:0 33:18
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Arrigoni : Ptuj
4. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 3,12,4 3:0 36:19
2. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 7,9,-8,2 3:1 41:29
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
7. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont 7,4,3 3:0 33:14
5. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 8,-11,5,5 3:1 44:31
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 5,5,7 3:0 33:17
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Arrigoni : Muta
4. tekma pic Tim Mori Muta 5,7,6 3:0 33:18
2. tekma pic Jan Kohn Muta 5,5,5 3:0 33:15
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
7. tekma pic Tim Pavli Mengeš 7,5,-9,-7,-5 2:3 43:45
5. tekma pic Tilen Šalja Mengeš -6,9,8,-9,6 3:2 48:45
3. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -7,-3,-7 0:3 17:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Jan Jevšnik Tem -10,-7,7,11,8 3:2 52:49
Finalni del, polfinale pic Mitja Omerzel Krka 7,-7,0,6 3:1 40:24
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 7,3,7 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Domen Zupančič Krka 7,5,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor 3,12,5 3:0 36:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Krpan PPR 4,3,7 3:0 33:14
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Aljaž Frelih Men -4,-6,-3 0:3 13:33
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj 6,9,10 3:0 34:25
Finalni del, osmina finala pic Jožko Omerzel Krka 8,7,6 3:0 33:21
Finalni del, 1. krog pic Oskar Rosc Tem 2,7,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka 8,-10,6,8 3:1 43:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Česen Log 8,6,1 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jakob Podlesek Sob 7,7,5 3:0 33:19
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -3,8,-5,-8 1:3 27:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Ogrič Pres 4,11,6 3:0 35:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Damjan Zelko Kema -8,-7,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lovro Jemec Škl 9,8,7 3:0 33:24
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Aljaž Godec Int -7,7,5,5 3:1 40:28
Finalni del, polfinale pic Oskar Rosc Tem 6,6,7 3:0 33:19
Finalni del, četrtfinale pic Rok Likar Gor 1,3,9 3:0 33:13
Finalni del, osmina finala pic Luka Likar Gor 4,8,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema 4,3,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 7,6,8 3:0 33:21
11.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 6,5,9 3:0 33:20
11.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Arrigoni : Preserje
3. tekma pic Domen Sečnik Preserje 4,6,6 3:0 33:16
11.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Škofja Loka : Arrigoni
4. tekma pic Lovro Jemec Škofja Loka -7,3,-6,-5 1:3 29:36
1. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 1,5,5 3:0 33:11
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Rok Trtnik Ves 9,-3,-11,-9 1:3 34:44
Top, 6. krog pic Taj Lavrič Ves -8,7,9,-10,10 3:2 52:49
Top, 5. krog pic Tim Pavli Men 7,-9,-1,-6 1:3 27:40
Top, 4. krog pic Bor Rutar Men -7,3,-9,-4 1:3 31:36
Top, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -2,-1,-6 0:3 9:33
Top, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 9,-8,-6,-7 1:3 32:42
Top, 1. krog pic Lovro Jemec Škl 14,1,-10,-5,12 3:2 56:50
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Jan Jevšnik Tem -8,-9,-4 0:3 21:33
Finalni del, polfinale pic Filip Kolle Ves 9,10,5 3:0 34:24
Finalni del, četrtfinale pic Tim Mori Muta 9,6,8 3:0 33:23
Finalni del, osmina finala pic Luka Podobnik Vrh 5,7,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 6,3,1 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema 6,4,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Grčar Ves 5,2,4 3:0 33:11
26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Cergolj Log -9,4,7,6 3:1 42:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -4,-8,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Tine Zajc Men 6,-9,7,4 3:1 42:28
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Jože Urh Ves -7,-8,10,-9 1:3 36:43
Finalni del, četrtfinale pic Jožko Omerzel Krka 6,-7,10,5 3:1 41:32
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int 3,12,-8,8 3:1 44:34
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Muta 5,7,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka 4,6,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Nik Velikonja Gor 6,-8,7,-9,6 3:2 50:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Anton Vastl Škl 4,1,5 3:0 33:10
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Prezelj Men 6,5,10 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka -6,-5,10,-10 1:3 33:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,-6,-6 0:3 21:33
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Rok Trtnik Ves 6,4,-4,-5,-7 2:3 38:43
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj 7,-9,8,12 3:1 45:38
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int 6,-9,10,9 3:1 43:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Topič Men 9,-9,2,6 3:1 42:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Cergolj Log 6,8,-11,8 3:1 44:35
Kvalifikacije, 1. krog pic David Ficko Sob 8,8,6 3:0 33:22
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, finale pic Rok Trtnik Ves -7,-7,9,-5 1:3 30:42
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 5,8,6 3:0 33:19
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 7,8,2 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Domen Sečnik Pres 8,4,4 3:0 33:16
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,-5,8,-5 1:3 30:41
Top, 6. krog pic Taj Lavrič Ves 3,10,5 3:0 34:18
Top, 5. krog pic Oskar Rosc Tem 10,8,6 3:0 34:24
Top, 4. krog pic Jan Jevšnik Tem -8,9,-9,10,7 3:2 51:48
Top, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -5,10,9,4 3:1 39:34
Top, 2. krog pic Luka Breznik Int -6,6,6,2 3:1 39:25
Top, 1. krog pic Aljaž Godec Int 6,14,8 3:0 38:28
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Taj Lavrič Ves -6,7,-10,8,-12 2:3 50:52
Top, 6. krog pic Jure Avberšek Tem -8,-9,-6 0:3 23:33
Top, 5. krog pic Rok Trtnik Ves 8,-9,-8,4,-6 2:3 45:45
Top, 4. krog pic Martin Golob Tem -5,-12,-7 0:3 24:36
Top, 3. krog pic Lovro Jemec Škl 7,6,-6,-2,-6 2:3 36:46
Top, 2. krog pic Tim Pavli Men -4,10,-9,-8 1:3 33:43
Top, 1. krog pic Jože Urh Ves -6,-4,-10 0:3 20:34
05.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar B2 -10,7,2,4 3:1 43:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka -9,-10,-2 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Grampovčnik Log -6,-3,-3 0:3 12:33
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, finale pic Marsel Šegula Ptuj 9,-9,5,10 3:1 43:35
Finalni del, polfinale pic Rok Trtnik Ves 4,9,7 3:0 33:20
Finalni del, četrtfinale pic Taj Lavrič Ves -8,12,0,10 3:1 45:33
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves wo 0:0 0:0
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 4,4,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc Trb 5,-10,1,0 3:1 43:18
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Luka Norčič Kema -5,-4,8,-1 1:3 21:41
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men 9,7,-7,5 3:1 40:32
Finalni del, 2. krog pic Jan Ošlak Int 9,5,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Hribar Men 7,-8,-7,8,5 3:2 48:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Timon Oštir Mičič Ili 8,6,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor 6,3,3 3:0 33:12
26.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 1. krog - Arrigoni : B2
4. tekma pic Matic Zupan B2 4,5,6 3:0 33:15
2. tekma pic Samo Mandič B2 7,2,7 3:0 33:16
26.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 2. krog - Kema : Arrigoni
7. tekma pic Luka Norčič Kema 12,-7,8,-5,9 3:2 48:51
5. tekma pic Rok Smodiš Kema 4,5,8 3:0 33:17
3. tekma pic Tilen Vogrinčič Kema 3,7,-10,4 3:1 43:26
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Ptuj : Arrigoni
4. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 8,-5,-11,3,-3 2:3 41:46
1. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 6,10,12 3:0 37:28
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Vesna : Arrigoni
8. tekma pic Taj Lavrič Vesna 3,-7,-8,-9 1:3 35:36
4. tekma pic Jože Urh Vesna -9,3,12,-7,-4 2:3 45:48
1. tekma pic Rok Trtnik Vesna -5,5,8,5 3:1 38:29
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Krka : Arrigoni
4. tekma pic Tilen Cvetko Krka -5,-7,-2 0:3 14:33
1. tekma pic Jožko Omerzel Krka 5,3,2 3:0 33:10
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, finale pic Marsel Šegula Ptuj 10,-12,14,8 3:1 51:46
Finalni del, polfinale pic Luka Breznik Int 9,9,12 3:0 36:30
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 6,1,4 3:0 33:11
Finalni del, osmina finala pic Domen Sečnik Pres 7,6,-6,9 3:1 39:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor 4,8,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tomaž Kurent Trb 2,3,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka 1,8,1 3:0 33:10
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 1. krog - Mengeš II : Arrigoni
4. tekma pic Rok Hribar Mengeš II 13,4,5 3:0 37:22
1. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 6,2,7 3:0 33:15
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
4. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont 8,8,8 3:0 33:24
1. tekma pic Jan Ošlak Fužinar Inter Diskont 6,6,2 3:0 33:14
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 3. krog - Arrigoni : Tempo
6. tekma pic Marko Avberšek Tempo 4,-9,6,8 3:1 42:29
3. tekma pic Martin Golob Tempo 5,-7,8,7 3:1 40:31
08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Sašo Malovič Ptuj 7,7,6 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Tilen Vogrinčič Kema 4,-10,8,5 3:1 43:29
Top, 5. krog pic Peter Topič Men 6,5,-5,10 3:1 39:32
Top, 4. krog pic Jože Urh Ves 4,5,-5,8 3:1 38:28
Top, 3. krog pic Bor Rutar Men 8,3,5 3:0 33:16
Top, 2. krog pic Taj Lavrič Ves 2,-8,3,5 3:1 41:21
Top, 1. krog pic Jan Ošlak Int 9,7,5 3:0 33:21
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, finale pic Rok Trtnik Ves 5,-8,-9,7,11 3:2 52:45
Finalni del, polfinale pic Taj Lavrič Ves 3,-10,5,8 3:1 43:28
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int 2,2,7 3:0 33:11
Finalni del, osmina finala pic Gašper Cvetič Ptuj 1,4,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Nal Belko Ves 2,6,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Korošec K-S 4,3,4 3:0 33:11
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -8,11,-4,-7 1:3 32:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema -7,-2,-7 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Mori Rad 4,3,-6,5 3:1 39:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Prezelj Men 7,5,9 3:0 33:21
13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Bavdek K-S -9,9,-9,4,-9 2:3 49:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Int 5,8,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -11,-5,-9 0:3 25:35
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Nejc Erjavec Men 10,-11,-5,-7 1:3 35:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -6,-7,-7 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Škerbec Ves 4,4,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log 7,5,7 3:0 33:19
08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic David Filipovič Oli -6,-9,-8 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -10,-9,7,-6 1:3 36:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Mario Kolbl Sob 8,-5,-6,-8 1:3 30:41
Skupaj: 71,73 % 406:160 1354:694 20234:16404
Preskoči na orodno vrstico