NTZS

David Grad
pic
Podatki o igralcu
Id 3281
Št. tekmovalne izkaznice 044/15/16
Starost 12 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mlajši kadeti 13.05.2018 4 3 3250 3250
kadeti 06.05.2018 25 29 920 920
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTS Mengeš mlajši kadeti
2016/2017 NTS Mengeš mlajši kadeti
2015/2016 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav -11,-6,6,5,-11 2:3 50:48
Top, 6. krog pic Miha Podobnik Log -6,-5,-9 0:3 20:33
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta -9,-9,12,-9 1:3 41:45
Top, 4. krog pic Jure Kraker Muta -8,2,7,-9,-8 2:3 47:42
Top, 3. krog pic Aleks Ušaj Let -8,-10,8,9,-11 2:3 51:53
Top, 2. krog pic Matic Čopar Sav 8,-5,-4,12,4 3:2 45:46
Top, 1. krog pic Aljaž Bobek Int 7,-4,-6,-5 1:3 26:40
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aleks Ušaj Let -6,-8,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -6,-6,-5 0:3 17:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Roj Klopčič PPR 5,6,12 3:0 36:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 1,5,2 3:0 33:8
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Bobek Int -8,-8,9,-1 1:3 28:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves -10,-9,-9 0:3 28:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kapun Sob -9,9,7,9 3:1 42:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Erazem Gregorič K-S 6,2,3 3:0 33:11
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, finale pic Aljaž Bobek Int -9,-4,-9 0:3 22:33
Finalni del, polfinale pic Miha Podobnik Log 1,-5,-9,9,8 3:2 47:40
Finalni del, četrtfinale pic Blaž Lapajne Muta 9,8,7 3:0 33:24
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU -9,-5,7,6,1 3:2 47:36
Finalni del, 1. krog pic Mark Gazvoda ŠD SU 7,13,-8,5 3:1 45:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Alain Zboržil Arr -8,2,11,7 3:1 43:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Maj Murn ŠD SU 9,8,8 3:0 33:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Nikolaj Kevo Dob 3,3,5 3:0 33:11
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Kema : Mengeš I
6. tekma pic Jan Lipič Kema -9,10,-5,-6 1:3 32:43
2. tekma pic Jure Smodiš Kema 9,-3,-8,-2 1:3 24:42
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -9,-8,-3 0:3 20:33
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš I : Rakek
6. tekma pic Dominik Janc Rakek 5,-9,8,9 3:1 42:33
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Muta : Mengeš I
6. tekma pic Blaž Lapajne Muta -10,-7,6,10,2 3:2 51:41
2. tekma pic Tim Mori Muta -3,-2,-6 0:3 11:33
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš I
6. tekma pic Bine Rakušček Logatec -8,-10,10,8,7 3:2 52:48
2. tekma pic Miha Podobnik Logatec -7,-7,6,-7 1:3 32:39
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Vesna
1. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 3,9,-7,-10,9 3:2 50:44
14.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Mengeš I : Arrigoni
5. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -12,8,-6,-7 1:3 36:44
1. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni -5,9,12,-7,-7 2:3 44:54
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Aljaž Bobek Int -5,-13,-9 0:3 27:37
Finalni del, četrtfinale pic Jure Kraker Muta 4,-8,-7,9,12 3:2 51:47
Finalni del, osmina finala pic Tomi Pugliese Štuva Arr 6,9,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Gorup Arr 2,7,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Tarik Šaćirović Gor -9,4,5,8 3:1 42:28
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema -8,-5,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Bobek Int 10,-6,-11,-11 1:3 40:47
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Alain Zboržil Arr 5,4,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Smodiš Kema -3,-4,-5 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -7,-9,5,8,-7 2:3 45:46
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr -4,9,-6,-8 1:3 29:42
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Blaž Lapajne Muta 8,-4,7,6 3:1 37:32
Top, 6. krog pic Bine Rakušček Log -10,-5,10,8,-7 2:3 45:52
Top, 5. krog pic Matic Čopar Sav 12,5,-11,-6,8 3:2 53:49
Top, 4. krog pic Peter Zlodej Ves 3,-10,-8,10,3 3:2 52:39
Top, 3. krog pic Aleks Ušaj Let 8,-7,-8,-6 1:3 32:41
Top, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves -9,-8,-7 0:3 24:33
Top, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 7,6,6 3:0 33:19
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves -11,6,-3,-15 1:3 40:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Sandi Cejan Let -9,-7,-4 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-4,-5 0:3 12:33
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -5,-6,5,-8 1:3 30:38
Finalni del, 1. krog pic Bor Klešnik Ves 8,-15,8,7 3:1 48:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -7,-12,-7 0:3 26:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Zlodej Ves 3,5,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic David Zimšek Vrh 1,4,6 3:0 33:11
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -7,-6,-6 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Žan Gantar B2 6,-7,9,7 3:1 40:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int -7,-5,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Andraž Zupančič Krka 7,1,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Zlodej Ves 6,3,4 3:0 33:13
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Domen Grčar Ves -8,-10,11,4,-9 2:3 51:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Koglot Gor 8,6,11 3:0 35:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Roj Klopčič PPR 6,4,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Vukašinović Vrh 2,2,3 3:0 33:7
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Žiga Škerbec Ves 3,7,8 3:0 33:18
Top, 6. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 6,7,4 3:0 33:17
Top, 5. krog pic Aljaž Bobek Int 5,4,4 3:0 33:13
Top, 4. krog pic Jan Lipič Kema -4,-6,-7 0:3 17:33
Top, 3. krog pic Blaž Lapajne Muta 8,7,6 3:0 33:21
Top, 2. krog pic Jaka Golob Krka -9,-9,-5 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 8,9,8 3:0 33:25
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Trtnik Men -8,-5,-9 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Nik Velikonja Gor -6,-5,-5 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic David Filipovič Oli -5,-7,-8 0:3 20:33
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj -6,-3,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -4,-2,-4 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Zlodej Ves 13,6,2 3:0 37:21
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, finale pic Jure Smodiš Kema -9,-9,-6 0:3 24:33
Mali finale, polfinale pic Žiga Škerbec Ves -10,7,8,5 3:1 43:32
Mali finale, četrtfinale pic Tadej Gungl Mb - ZM 2,2,2 3:0 33:6
Mali finale, osmina finala pic Rok Kapun Ljut 3,-8,5,4 3:1 41:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 4,7,12 3:0 36:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Rad -3,-12,-1 0:3 16:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lipič Kema -3,-5,-6 0:3 14:33
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš II : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -3,-4,-10 0:3 17:34
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Ptuj : Mengeš II
6. tekma pic Gašper Cvetič Ptuj -2,-6,-5 0:3 13:33
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -1,-4,-6 0:3 11:33
10.01.2016 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Maribor : Mengeš II
2. tekma pic Lan Huzjak Maribor -7,-7,-7 0:3 21:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, finale pic Ruben Furlan K-S -6,9,-6,7,7 3:2 45:45
Mali finale, polfinale pic Tim Pangos Gor 5,10,7 3:0 34:22
Mali finale, četrtfinale pic Rok Kapun Ljut 3,2,1 3:0 33:6
Mali finale, osmina finala pic Leon Pinter Mb - ZM 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 8,6,-9,8 3:1 42:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Lipič Kema 8,-8,-4,-3 1:3 26:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -9,-9,-10 0:3 28:34
Skupaj: 49,00 % 49:51 174:184 3232:3177
Preskoči na orodno vrstico