NTZS

Blaž Lapajne
pic
Podatki o igralcu
Id 3166
Št. tekmovalne izkaznice 034/14/15
Starost 12 let (letnik 2005)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mlajši kadeti 03.06.2018 5 4 4200 3600
kadeti 03.06.2018 18 20 2460 2460
člani 03.06.2018 147 147 0 0
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jaka Gal Bezjak 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 0:6 5:18
pic Anej Bradač Vranc 0:1 1:3
pic Luka Breznik 0:2 0:6
pic Matic Čopar 3:2 11:7
pic Gašper Cvetič 0:1 0:3
pic Gašper Dimnik 1:0 3:1
pic Aljaž Fortuna 0:1 1:3
pic Mark Gazvoda 1:0 3:2
pic Aljaž Godec 0:2 0:6
pic Jaka Golob 2:0 6:0
pic Aljaž Goltnik 0:4 3:12
pic David Grad 1:5 7:16
pic Domen Grčar 0:1 0:3
pic Tadej Gungl 1:0 3:2
pic Lan Huzjak 0:1 0:3
pic Tine Ivančič 2:0 6:0
pic Miha Jamšek 0:1 1:3
pic Dominik Janc 3:1 10:6
pic Lovro Jemec 0:1 0:3
pic Dejan Jokić 0:1 0:3
pic Luka Jokić 2:0 6:3
pic Dejan Jovanović 0:2 2:6
pic David Kne 0:1 2:3
pic Emanuel Kocjančič 2:2 10:8
pic Mihael Kocjančič 0:1 0:3
pic Lan Koglot 2:0 6:2
pic Filip Kolle 0:1 0:3
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 0:1 0:3
pic Jure Kraker 0:1 1:3
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Lan Krvina 0:1 1:3
pic Robert Kukovica 0:1 0:3
pic Benjamin Lakošeljac 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 0:1 0:3
pic Schon Leban Weitzer 1:0 3:1
pic Alin Lesnik 2:0 6:3
pic Luka Likar 0:1 1:3
pic Rok Likar 0:1 0:3
pic Jan Lipič 0:3 3:9
pic Kristian Ludvik 0:1 0:3
pic Darko Malič 0:1 0:3
pic Tim Mori 0:1 0:3
pic Luka Norčič 0:1 0:3
pic Miha Omahen 1:0 3:1
pic Mitja Omerzel 0:4 0:12
pic Tibor Ožanič 0:1 0:3
pic Aljaž Pančur 1:0 3:2
pic Tim Pangos 1:1 4:3
pic Tjaš Petrovčič 1:0 3:0
pic Leon Pinter 0:1 0:3
pic Miha Podobnik 0:5 6:15
pic Matej Prezelj 0:1 0:3
pic Miha Rajterič 2:0 6:3
pic Bine Rakušček 3:1 9:7
pic Matic Rijavec 1:0 3:1
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Luka Šantavec 1:0 3:2
pic Domen Sedej 2:0 6:2
pic Nino Šegula 0:3 2:9
pic Zal Šesek 1:0 3:0
pic Žiga Škerbec 0:1 0:3
pic Jaka Škofljanc 1:0 3:0
pic Jure Smodiš 0:5 0:15
pic Rok Smodiš 0:1 0:3
pic Miha Smrdel 1:1 5:5
pic Tim Stajnko 1:0 3:0
pic Jan Stepančič 1:1 4:5
pic Dorjan Stojanov 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 0:1 0:3
pic Jaka Strohsack 0:1 0:3
pic Žan Šuligoj 1:0 3:0
pic Luka Uranič 0:1 0:3
pic Žiga Urbanc 0:1 0:3
pic Aleks Ušaj 0:3 0:9
pic Tai Uzar 1:0 3:0
pic Leon Veronik 0:1 0:3
pic Michele Vigini 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 1:2 5:8
pic Tim Vitulić 1:0 3:1
pic Darijan Vizjak 0:1 0:3
pic Damijan Vodušek 0:1 0:3
pic Brin Vovk Petrovski 2:0 6:0
pic Uroš Žavbi 1:1 3:5
pic Alain Zboržil 2:0 6:1
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Jure Zlodej 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 0:2 2:6
pic Anže Zrimšek Žiger 0:2 1:6
pic Andraž Zupančič 3:0 9:5
Skupaj: 60:96 229:339
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Muta mlajši kadeti
2016/2017 NTK Muta mlajši kadeti
2015/2016 NTK Muta mlajši kadeti
2014/2015 NTK Muta mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
21. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
4. 13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Griže
17. - 28. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
17. - 32. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
5. - 8. 17.03.2018 - 18.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
5. - 8. 28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Kidričevo
20. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
5. - 8. 03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
17. - 32. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
15. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
33. - 63. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 20. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
29. - 54. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
29. - 56. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
22. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
17. - 24. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
29. - 56. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
21. - 39. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
23. - 40. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 54. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
25. - 46. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
23. - 42. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 28 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Let -2,-4,-5 0:3 11:33
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU 5,-9,7,6 3:1 42:29
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU -4,-7,-6 0:3 17:33
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Uroš Žavbi Arr -6,-8,-7 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Dominik Janc PPR 13,-8,-10,-12 1:3 45:50
Top, 5. krog pic Jan Stepančič Gor 8,-9,9,-6,9 3:2 48:48
Top, 4. krog pic Bine Rakušček Log -4,-10,5,9,3 3:2 47:40
Top, 3. krog pic Miha Rajterič K-S -7,8,8,-13,9 3:2 53:51
Top, 2. krog pic Matic Čopar Sav 5,8,6 3:0 33:19
Top, 1. krog pic David Grad Men -7,-12,8,-9 1:3 39:44
13.05.2018 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Matic Čopar Sav 5,7,12 3:0 36:24
Top, 6. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 7,12,7 3:0 36:26
Top, 5. krog pic David Grad Men 9,9,-12,9 3:1 45:41
Top, 4. krog pic Aleks Ušaj Let -9,-5,-10 0:3 24:34
Top, 3. krog pic Aljaž Bobek Int -7,-10,-8 0:3 25:34
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log 11,-6,-7,-2 1:3 28:44
Top, 1. krog pic Jure Kraker Muta -9,-8,8,-5 1:3 33:41
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Miha Podobnik Log -7,-2,-13 0:3 22:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S 8,-5,5,-10,3 3:2 48:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Šantavec Sob -7,-9,9,6,6 3:2 49:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sedej Gor 6,6,4 3:0 33:16
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Dejan Jovanović Sav -7,6,-8,3,-9 2:3 46:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Vitulić Log 9,-10,7,3 3:1 43:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Dorjan Stojanov Škl 3,2,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Alain Zboržil Arr -8,4,5,10 3:1 42:30
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Muta : Inter Diskont II
4. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont II -4,-8,6,-7 1:3 30:39
2. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -5,-10,-10 0:3 25:35
17.03.2018 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic David Grad Men -9,-8,-7 0:3 24:33
Finalni del, osmina finala pic Luka Jokić Men -14,2,-6,6,5 3:2 53:40
Finalni del, 1. krog pic Tine Ivančič Arr 7,8,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Zal Šesek Ves 4,1,10 3:0 34:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaš Petrovčič Log 5,4,0 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Škofljanc Krka 0,5,2 3:0 33:7
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Muta : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -3,-5,-5 0:3 13:33
2. tekma pic Aljaž Bobek Fužinar Inter Diskont 7,-8,5,-6,-5 2:3 41:45
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
8. tekma pic Jure Smodiš Kema -4,-6,-6 0:3 16:33
4. tekma pic Nino Šegula Kema -9,-9,9,-8 1:3 37:42
1. tekma pic Jan Lipič Kema -5,6,5,-7,-5 2:3 39:44
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Muta : Logatec
5. tekma pic Miha Podobnik Logatec -5,8,-8,12,-6 2:3 44:53
1. tekma pic Bine Rakušček Logatec 10,8,-6,-9,9 3:2 49:49
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Muta : Mengeš I
6. tekma pic David Grad Mengeš I 10,7,-6,-10,-2 2:3 41:51
3. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -6,-3,7,-5 1:3 25:40
24.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Rakek : Muta
5. tekma pic Dominik Janc Rakek 4,-9,7,-10,7 3:2 52:41
3. tekma pic Tine Krpan Rakek 6,5,4 3:0 33:15
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Ilirija : Muta
5. tekma pic Kristian Ludvik Ilirija -7,-2,-10 0:3 19:34
3. tekma pic Robert Kukovica Ilirija -9,-7,-7 0:3 23:33
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Melamin : Muta
4. tekma pic Damijan Vodušek Melamin -5,-3,-7 0:3 15:33
1. tekma pic Tibor Ožanič Melamin -8,-9,-5 0:3 22:33
28.01.2018 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Bobek Int -8,-5,-9 0:3 22:33
Finalni del, osmina finala pic Mark Gazvoda ŠD SU -7,7,-7,8,9 3:2 47:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Zupančič ŠD SU -10,8,7,-4,3 3:2 47:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Gal Bezjak Mb - ZM 6,7,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 5,5,9 3:0 33:19
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Maribor : Muta
1. tekma pic Tadej Gungl Maribor -7,-7,8,9,9 3:2 47:48
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Savinja : Muta
8. tekma pic Matic Čopar Savinja 5,-7,12,9 3:1 43:37
4. tekma pic Dejan Jovanović Savinja -5,-6,-13 0:3 24:37
1. tekma pic Aljaž Pančur Savinja -7,8,-7,3,9 3:2 47:42
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
4. tekma pic Jure Smodiš Kema -5,-6,-12 0:3 23:36
1. tekma pic Nino Šegula Kema -7,-6,-8 0:3 21:33
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Miha Rajterič K-S 1,-8,9,9 3:1 41:30
Top, 6. krog pic Aljaž Bobek Int 9,-10,-7,-8 1:3 36:43
Top, 5. krog pic Nino Šegula Kema -8,10,-8,-15 1:3 43:49
Top, 4. krog pic Dominik Janc PPR 9,5,8 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 7,-8,-2,8,8 3:2 43:45
Top, 2. krog pic Matic Čopar Sav -7,10,-9,-5 1:3 33:43
Top, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -5,9,-8,11,12 3:2 51:54
03.12.2017 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Bobek Int -9,-8,8,9,-10 2:3 49:51
Finalni del, osmina finala pic Andraž Zupančič ŠD SU -8,8,10,-11,6 3:2 53:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Zlodej Ves 4,8,11 3:0 35:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Schon Leban Weitzer Let -6,2,2,2 3:1 39:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 10,4,4 3:0 34:18
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int -4,-6,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Podobnik Log -5,-4,7,8,-8 2:3 39:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Alain Zboržil Arr 4,9,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Tim Pangos Gor 4,7,11 3:0 35:22
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Logatec : Muta
6. tekma pic Darko Malič Logatec -3,-6,-2 0:3 11:33
2. tekma pic Lovro Jemec Logatec -5,-4,-2 0:3 11:33
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Rakek : Muta
6. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -4,-5,-6 0:3 15:33
2. tekma pic Darijan Vizjak Rakek -3,-4,-4 0:3 11:33
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Mengeš III : Muta
6. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš III -6,-7,-3 0:3 16:33
2. tekma pic Matej Prezelj Mengeš III -3,-3,-6 0:3 12:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta -1,-2,-4 0:3 7:33
Finalni del, 1. krog pic Bine Rakušček Log 8,6,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -5,-2,-11 0:3 18:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 2,10,4 3:0 34:16
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -1,-16,9,13,-4 2:3 47:62
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic David Grad Men -8,4,-7,-6 1:3 32:37
Top, 6. krog pic Peter Zlodej Ves -5,-5,-4 0:3 14:33
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Let -8,-5,-3 0:3 16:33
Top, 4. krog pic Aljaž Fortuna Ves -6,-6,13,-6 1:3 33:46
Top, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -3,10,7,13 3:1 41:41
Top, 2. krog pic Matic Čopar Sav -4,-6,8,-6 1:3 27:41
Top, 1. krog pic Bine Rakušček Log -7,-13,-7 0:3 27:37
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Smrdel Ptuj -9,8,-7,8,-7 2:3 45:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -5,-5,-9 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -7,9,-9,9,-7 2:3 45:51
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokić Men -2,-8,-7 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Tim Stajnko Ves 3,3,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Golob Krka 5,8,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Jokić Men -6,10,9,5 3:1 40:35
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Vesna : Muta
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna -6,-10,-2 0:3 18:34
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Rakek : Muta
7. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -7,-4,-2 0:3 13:33
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Muta
2. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -7,-5,-3 0:3 15:33
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Kema : Muta
2. tekma pic Luka Norčič Kema -1,-7,-7 0:3 15:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 7,-6,3,-9,-12 2:3 49:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -3,-4,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 7,3,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Šuligoj Gor 5,9,8 3:0 33:22
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Maribor : Muta
4. tekma pic Leon Pinter Maribor -7,-12,-6 0:3 25:36
1. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 6,-9,-9,-7 1:3 36:39
08.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - B2 : Muta
6. tekma pic David Kne B2 -8,8,-16,9,-7 2:3 53:57
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Jan Lipič Kema -6,-2,9,-6 1:3 25:42
Finalni del, 1. krog pic Lan Koglot Gor 10,5,5 3:0 34:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Tai Uzar Kri 7,11,7 3:0 35:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Benjamin Lakošeljac Arr 6,4,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Matic Rijavec Vrh 5,-11,6,3 3:1 44:27
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Krvina Log -11,-5,9,-6 1:3 33:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -4,-2,-8 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -5,-9,-9 0:3 23:33
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Nej Košmrlj B2 -6,-6,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Likar Gor -10,-2,-1 0:3 13:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S -3,-5,10,-1 1:3 21:43
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM -8,9,11,9 3:1 43:40
Top, 6. krog pic Aljaž Bobek Int -3,-10,-11 0:3 24:36
Top, 5. krog pic Jan Lipič Kema -5,-5,-2 0:3 12:33
Top, 4. krog pic Jaka Golob Krka 5,9,12 3:0 36:26
Top, 3. krog pic David Grad Men -8,-7,-6 0:3 21:33
Top, 2. krog pic Emanuel Kocjančič Arr -5,8,-6,2,-6 2:3 39:43
Top, 1. krog pic Žiga Škerbec Ves -3,-6,-8 0:3 17:33
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -4,-9,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -1,-5,-1 0:3 7:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 9,-3,7,-11,5 3:2 47:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc Trb 10,-4,7,6 3:1 38:34
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Stepančič Gor 10,-10,-6,-4 1:3 32:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -6,-8,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Tem -2,-3,-3 0:3 8:33
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, polfinale pic Jure Smodiš Kema -5,-2,-3 0:3 10:33
Mali finale, četrtfinale pic Emanuel Kocjančič Arr 11,-8,7,9 3:1 43:38
Mali finale, osmina finala pic Lan Koglot Gor -5,3,6,-11,7 3:2 49:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sedej Gor 1,-7,-8,4,7 3:2 48:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Podobnik Log -7,10,-9,-8 1:3 36:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Zlodej Ves -3,8,-6,6,-6 2:3 37:47
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, četrtfinale pic Domen Grčar Ves -9,-8,-6 0:3 23:33
Mali finale, osmina finala pic Alin Lesnik Rad 2,10,-2,10 3:1 37:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Omahen Ves -8,8,6,4 3:1 41:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S -4,-7,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -7,-6,-3 0:3 16:33
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Uranič Men -4,-3,-4 0:3 11:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM -3,-4,-3 0:3 10:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -5,-2,-3 0:3 10:33
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor -2,-1,10,-4 1:3 19:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Smodiš Kema -7,-4,-3 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -4,-1,-2 0:3 7:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor -9,-7,10,-8 1:3 36:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Veronik Rad -4,-6,-2 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -4,-3,-6 0:3 13:33
Skupaj: 38,46 % 60:96 229:339 4719:5403
Preskoči na orodno vrstico