NTZS

Jan Lipič
pic
Podatki o igralcu
Id 3079
Št. tekmovalne izkaznice 096/13/14
Starost 13 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 03.06.2018 13 13 4090 4090
mladinci 03.06.2018 70 70 0 0
člani 03.06.2018 93 93 140 140
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Aljaž Bobek 2:1 7:3
pic Leon Bokal 1:0 3:2
pic Anej Bradač Vranc 3:0 9:0
pic Marko Brajkovič 0:2 3:6
pic Robert Brajkovič 1:0 3:0
pic Luka Breznik 0:2 0:6
pic Vid Brezovnik 1:0 3:0
pic Enej Buh 1:0 3:0
pic Marko Čenčič 0:1 0:3
pic Žiga Česen 1:0 3:1
pic Matic Čopar 2:0 6:1
pic Jovica Dančulovič 1:0 3:0
pic Gašper Dimnik 1:0 3:0
pic Igor Drakulič 1:0 3:0
pic Janez Erjavec 0:1 0:3
pic Tomaž Ferenčič 1:0 3:2
pic Aljaž Fortuna 3:0 9:3
pic Aljaž Godec 0:2 0:6
pic Jaka Golob 1:0 3:1
pic Aljaž Goltnik 1:5 6:16
pic Boris Govednik 1:1 3:5
pic David Grad 5:0 15:2
pic Rok Grad 0:1 0:3
pic Domen Grčar 1:0 3:1
pic Tadej Gungl 2:0 6:0
pic Darko Hergan 0:1 1:3
pic Jan Hovnik Šipek 1:2 4:6
pic Peter Hribar 0:1 0:3
pic Lan Huzjak 0:2 0:6
pic Jan Jeršin 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 0:1 0:3
pic Dejan Jokić 0:3 2:9
pic Dejan Jovanović 1:0 3:2
pic Matic Kaiser 0:2 2:6
pic Jaka Kanc 1:0 3:2
pic Štefan Katona 1:0 3:0
pic David Kne 1:0 3:1
pic Emanuel Kocjančič 4:0 9:1
pic Mihael Kocjančič 0:2 2:6
pic Lan Koglot 1:0 3:0
pic Filip Kolle 0:1 0:3
pic Nejc Konjiček 1:0 3:0
pic Jure Kraker 2:0 6:1
pic Jan Krč 0:1 0:3
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:2
pic Benjamin Lakošeljac 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 3:0 9:3
pic Uroš Latinovič 1:0 3:1
pic Taj Lavrič 0:3 3:9
pic Alin Lesnik 2:0 6:0
pic Jaka Lesnik 2:0 6:0
pic Luka Likar 0:1 1:3
pic Rok Likar 0:1 1:3
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:1
pic Tim Mori 1:3 3:11
pic Klemen Mrak 0:1 1:3
pic Žan Napast 0:1 0:3
pic Matija Novel 0:4 0:12
pic Jožko Omerzel 0:2 0:6
pic Mitja Omerzel 0:5 0:15
pic Žan Ošlak 0:1 0:3
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:0
pic Jan Pajntar 0:1 0:3
pic Aljaž Pančur 1:0 3:0
pic Leon Pinter 1:0 3:0
pic Nejc Plahuta 1:0 3:0
pic Miha Podobnik 2:1 6:5
pic Janez Popelar 0:1 0:3
pic Miha Rajterič 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 1:0 3:1
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Bor Rutar 0:1 0:3
pic Domen Sedej 2:0 6:0
pic Nino Šegula 1:0 3:2
pic Žiga Škerbec 1:0 3:2
pic Jure Smodiš 2:0 6:3
pic Jan Šobar 1:0 3:0
pic Emil Steiner 0:2 0:6
pic Aleks Stepančič 1:0 3:2
pic Jan Stepančič 2:0 6:3
pic Luka Stražišar 0:5 3:15
pic Lan Tibaut 1:0 3:0
pic Drago Torkar 0:2 2:6
pic Luka Uranič 1:1 5:5
pic Aleks Ušaj 4:0 12:3
pic Nik Velikonja 0:1 0:3
pic Leon Veronik 0:4 0:12
pic Peter Vitamvas 1:4 7:13
pic Lenart Zabukovec 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 3:1 11:6
pic Mitja Zavec 0:1 0:3
pic Žiga Kristijan Žigon 0:3 0:9
pic Jure Zlodej 1:0 3:1
pic Peter Zlodej 5:1 15:9
pic Urban Zorman 1:0 3:0
pic Anže Zrimšek Žiger 1:2 5:6
pic Andraž Zupančič 1:0 3:1
pic Domen Zupančič 0:4 3:12
Skupaj: 94:90 318:334
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Kema Puconci kadeti
2016/2017 NTK Kema Puconci mlajši kadeti
2015/2016 NTK Kema Puconci mlajši kadeti
2014/2015 NTK Kema Puconci mlajši kadeti
2013/2014 NTK Kema Puconci mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. - 16. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
10. 27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 05.05.2018 - 06.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
5. - 8. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
12. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
9. - 16. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
5. - 8. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
17. - 26. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
24. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
3. - 4. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
17. - 28. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
29. - 56. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
18. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
31. - 58. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 28. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
9. - 16. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 54. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
25. - 46. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
23. - 42. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
17. - 20. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
23. - 44. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
25. - 47. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
27. - 53. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 27 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
17. - 32. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Eva Grabnar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
5. - 8. 05.05.2018 - 06.05.2018 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
3. - 4. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 32. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Lara Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Jure Smodiš M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 6 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -8,-6,-5 0:3 19:33
27.05.2018 2. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Leon Veronik Int -2,-4,-5 0:3 11:33
Top, 6. krog pic Peter Zlodej Ves -8,7,9,11 3:1 43:38
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Let 6,4,6 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Aljaž Bobek Int 7,9,4 3:0 33:20
Top, 3. krog pic Nino Šegula Kema 5,7,-10,-12,7 3:2 55:45
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema 9,-6,6,7 3:1 39:33
Top, 1. krog pic Aljaž Fortuna Ves 4,6,-10,-6,7 3:2 49:40
05.05.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr -5,-5,10,-5 1:3 27:43
Finalni del, 1. krog pic Matic Čopar Sav 6,7,-8,9 3:1 41:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves -7,-9,8,8,9 3:2 49:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Tibaut Sob 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jeršin PPR 3,9,7 3:0 33:19
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -3,-1,-5 0:3 9:33
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jovanović Sav -8,9,5,-8,11 3:2 51:47
Finalni del, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr - 0:0 :
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sedej Gor 1,9,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Štefan Katona Kri 2,3,1 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Vid Brezovnik Muta 3,4,5 3:0 33:12
24.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 10. krog - Metlika : Kema II
8. tekma pic Boris Govednik Metlika -6,-6,-8 0:3 20:33
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -9,7,-4,6,-12 2:3 47:49
1. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 8,4,9 3:0 33:21
24.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 10. krog - SU : Kema II
6. tekma pic Domen Zupančič SU -5,-7,-6 0:3 18:33
2. tekma pic Jožko Omerzel SU -4,-4,-4 0:3 12:33
10.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 9. krog - Kema II : Kajuh-Slovan II
8. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II 8,7,-8,4 3:1 41:30
6. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 8,6,7 3:0 33:21
3. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II -6,9,5,5 3:1 39:30
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Kema : Mengeš I
6. tekma pic David Grad Mengeš I 9,-10,5,6 3:1 43:32
3. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I -5,-3,8,7,-10 2:3 40:49
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
5. tekma pic Tim Mori Muta -4,-5,-13 0:3 22:37
1. tekma pic Blaž Lapajne Muta 5,-6,-5,7,5 3:2 44:39
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - SU : Kema
8. tekma pic Andraž Zupančič SU 4,-10,4,4 3:1 43:24
4. tekma pic Mitja Omerzel SU -9,-4,-2 0:3 15:33
1. tekma pic Lenart Zabukovec SU 6,10,6 3:0 34:22
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Kema
7. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -5,-5,9,-8 1:3 29:42
5. tekma pic Emanuel Kocjančič Arrigoni 7,6,6 3:0 33:19
3. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 6,-9,5,9 3:1 42:31
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -4,-3,-4 0:3 11:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -8,-3,-6 0:3 17:33
03.02.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 8. krog - Križe : Kema II
6. tekma pic Jaka Krpič Vodnik Križe -9,10,4,-10,6 3:2 53:43
2. tekma pic Emil Steiner Križe -2,-4,-7 0:3 13:33
03.02.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 8. krog - Royal Beach : Kema II
4. tekma pic Marko Čenčič Royal Beach -6,-8,-9 0:3 23:33
1. tekma pic Igor Drakulič Royal Beach 6,5,8 3:0 33:19
20.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 7. krog - Kema II : Cirkovce
5. tekma pic Tomaž Ferenčič Cirkovce -7,6,-7,7,8 3:2 47:43
1. tekma pic Jaša Lozinšek Cirkovce -9,6,12,8 3:1 45:37
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Savinja : Kema
4. tekma pic Matic Čopar Savinja 6,6,5 3:0 33:17
1. tekma pic Aljaž Pančur Savinja 4,4,9 3:0 33:17
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Maribor
4. tekma pic Anej Bradač Vranc Maribor 5,9,6 3:0 33:20
2. tekma pic Leon Pinter Maribor 5,6,7 3:0 33:18
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
6. tekma pic Alin Lesnik Muta 5,7,9 3:0 33:21
3. tekma pic Tim Mori Muta -7,-4,-8 0:3 19:33
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Kema : SU
5. tekma pic Mitja Omerzel SU -7,-10,-3 0:3 20:34
1. tekma pic Domen Zupančič SU -6,10,-8,-8 1:3 34:43
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Vesna
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna -6,5,-9,-3 1:3 29:38
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Kema II : Gorica
5. tekma pic Jan Stepančič Gorica 7,-9,2,2 3:1 42:22
1. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,8,7,-10,7 3:2 50:45
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Kema II : Vrhnika
5. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika 8,-4,-10,-6 1:3 31:42
1. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 8,9,-4,-10,-10 2:3 46:52
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Miha Podobnik Log -5,-8,-12 0:3 25:36
Top, 6. krog pic Leon Veronik Int -5,-10,-9 0:3 24:34
Top, 5. krog pic Peter Vitamvas K-S -6,-7,-9 0:3 22:33
Top, 4. krog pic Aleks Ušaj Let -8,4,3,7 3:1 41:25
Top, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 6,-9,-8,10,7 3:2 51:45
Top, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,10,3 3:0 34:21
Top, 1. krog pic Jure Smodiš Kema -8,7,-12,9,9 3:2 53:50
02.12.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 5. krog - Kema II : Metlika
9. tekma pic Boris Govednik Metlika -9,8,6,-7,4 3:2 49:40
5. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 7,-10,-7,-7 1:3 35:41
1. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika 11,7,12 3:0 38:30
02.12.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 5. krog - Kema II : SU
5. tekma pic Jožko Omerzel SU -11,-12,-11 0:3 34:40
1. tekma pic Mitja Omerzel SU -3,-4,-4 0:3 11:33
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR 12,-3,-8,-6 1:3 31:45
Finalni del, 1. krog pic Bine Rakušček Log -10,5,9,10 3:1 44:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int 8,8,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men 8,5,8 3:0 33:21
18.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 4. krog - Kajuh-Slovan II : Kema II
2. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II -8,-8,-4 0:3 20:33
04.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Kema II : Križe
5. tekma pic Klemen Mrak Križe 8,-5,-11,-5 1:3 32:43
1. tekma pic Emil Steiner Križe -8,-7,-6 0:3 21:33
04.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Kema II : Royal Beach
5. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -8,-9,10,7,10 3:2 52:49
1. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 8,-10,-4,9,11 3:2 49:51
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU -6,-4,-6 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Jaka Lesnik Muta 12,3,6 3:0 36:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 8,6,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Konjiček Mb - ZM 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Šobar Men 2,6,3 3:0 33:11
21.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 2. krog - Cirkovce : Kema II
6. tekma pic Darko Hergan Cirkovce 8,-3,-6,-6 1:3 26:41
2. tekma pic Žan Napast Cirkovce -5,-6,-4 0:3 15:33
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - Gorica : Kema II
6. tekma pic Nik Velikonja Gorica -3,-4,-4 0:3 11:33
2. tekma pic Jan Pajntar Gorica -2,-10,-7 0:3 19:34
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - Vrhnika : Kema II
6. tekma pic Drago Torkar Vrhnika -4,-7,-5 0:3 16:33
2. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -7,-12,9,-7 1:3 37:45
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jokić Men -10,-5,-7 0:3 22:34
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves -6,9,8,3 3:1 39:31
Finalni del, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 8,1,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Aleks Ušaj Let -6,8,-7,8,8 3:2 46:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Lesnik Muta 7,3,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Enej Buh Vrh 6,7,5 3:0 33:18
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Jan Krč B2 -10,-6,-8 0:3 24:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,6,-6,-9 1:3 33:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Kraker Muta 8,-11,3,3 3:1 44:27
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 8,-6,9,5 3:1 39:33
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Rakek : Kema
6. tekma pic Luka Stražišar Rakek 3,-9,6,-5,-9 2:3 45:42
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Kema
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna -4,-12,2,7,-8 2:3 46:45
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Kema
6. tekma pic Matija Novel Arrigoni -7,-3,-7 0:3 17:33
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Kema : Krka
1. tekma pic Peter Hribar Krka -7,-5,-2 0:3 14:33
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Kema : Muta
1. tekma pic Tim Mori Muta 10,9,-9,-8,7 3:2 51:48
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr -9,13,6,-9,-11 2:3 55:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 6,4,10 3:0 34:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Koglot Gor 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Benjamin Lakošeljac Arr 3,5,3 3:0 33:11
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Ilirija : Kema
2. tekma pic Timon Oštir Mičič Ilirija 8,10,4 3:0 34:22
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
2. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -4,-7,-3 0:3 14:33
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 9,-11,3,-9,-7 2:3 49:47
Top, 6. krog pic Peter Vitamvas K-S 6,-3,-8,-6 1:3 28:39
Top, 5. krog pic Janez Popelar Men -9,-9,-8 0:3 26:33
Top, 4. krog pic Aljaž Goltnik Men -10,8,7,-8,-3 2:3 43:49
Top, 3. krog pic Mitja Zavec Men -7,-9,-9 0:3 25:33
Top, 2. krog pic Miha Podobnik Log 4,-8,3,3 3:1 41:21
Top, 1. krog pic Leon Veronik Int -10,-8,-9 0:3 27:34
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Dejan Jokić Men -8,-3,-10 0:3 21:34
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 10,7,-9,5 3:1 43:33
Finalni del, osmina finala pic Blaž Lapajne Muta 6,2,-9,6 3:1 42:25
Finalni del, 1. krog pic Jure Kraker Muta 7,5,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Zlodej Ves -8,2,3,3 3:1 41:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Plahuta Jes 3,5,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Ušaj Let 10,9,4 3:0 34:23
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -5,-11,-6 0:3 22:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Zupančič Krka 8,-7,10,-9,-6 2:3 45:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Sedej Gor 3,4,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 5,-4,5,9 3:1 37:30
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -9,-6,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Rajterič K-S 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men -7,-4,-6 0:3 17:33
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -3,-6,-3 0:3 12:33
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Aljaž Bobek Int 7,-9,-9,-9 1:3 38:40
Top, 6. krog pic Jaka Golob Krka -10,3,9,3 3:1 43:27
Top, 5. krog pic Blaž Lapajne Muta 5,5,2 3:0 33:12
Top, 4. krog pic David Grad Men 4,6,7 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Emanuel Kocjančič Arr 9,7,7 3:0 33:23
Top, 2. krog pic Žiga Škerbec Ves 11,-10,-9,7,1 3:2 54:42
Top, 1. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 6,5,6 3:0 33:17
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 4,7,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Mori Muta -7,-6,-4 0:3 17:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Likar Gor 7,-9,-6,-8 1:3 34:40
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Janez Erjavec Hra -7,-3,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 4,4,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -4,-6,-3 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 6,11,5 3:0 35:22
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-6,-7 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 8,8,-3,2 3:1 36:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Rad -6,-1,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tadej Gungl Mb - ZM 5,7,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic David Grad Men 3,5,6 3:0 33:14
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : kema
6. tekma pic Rok Grad Mengeš I -9,-7,-6 0:3 22:33
2. tekma pic Luka Uranič Mengeš I 8,-5,15,-6,-9 2:3 48:56
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Vesna : kema
4. tekma pic Peter Zlodej Vesna -9,-4,-4 0:3 17:33
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -4,-3,-6 0:3 13:33
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -5,-6,-8 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Jan Stepančič Gor -7,-6,8,8,4 3:2 46:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr -6,7,5,-10,9 3:2 49:44
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men -8,8,4,3 3:1 41:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 8,4,4 3:0 33:16
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Česen Log 8,10,-6,8 3:1 40:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Likar Gor 10,-10,-7,-8 1:3 37:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem -4,-4,-5 0:3 13:33
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Uranič Men -9,-7,10,5,5 3:2 50:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM -4,-7,-10 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Breznik Int -3,-5,-3 0:3 11:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Urban Zorman PPR 7,5,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Tem -4,-7,-10 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Zupančič Krka -1,-3,-4 0:3 8:33
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Peter Vitamvas K-S -8,8,-8,8,-6 2:3 44:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -5,8,11,6 3:1 40:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -4,-3,-5 0:3 12:33
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Mali finale, osmina finala pic Aljaž Goltnik Men -11,-10,-8 0:3 29:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Grčar Ves -13,5,7,12 3:1 49:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr -6,-4,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -4,-3,9,-7 1:3 25:42
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Ošlak Muta -6,-9,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel Krka -9,-6,-4 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Bor Rutar Men -6,-7,-4 0:3 17:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -7,-11,-9 0:3 27:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S -6,12,-7,-8 1:3 35:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -4,-9,-5 0:3 18:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM -7,-3,-6 0:3 16:33
Skupaj: 51,09 % 94:90 318:334 5807:5808
Preskoči na orodno vrstico