NTZS

Jure Smodiš
pic
Podatki o igralcu
Id 3078
Št. tekmovalne izkaznice 097/13/14
Starost 13 let (letnik 2004)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 25.03.2018 11 11 3280 3280
mladinci 15.04.2018 70 67 0 0
člani 24.03.2018 93 140 140
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Ali Bapić 1:0 3:0
pic Aljaž Bobek 2:0 6:0
pic Leon Bokal 0:1 1:3
pic Anej Bradač Vranc 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 0:2 0:6
pic Tilen Cvetko 0:1 0:3
pic Jovica Dančulovič 2:0 6:0
pic Rok Djordjevič 0:1 0:3
pic Janez Erjavec 0:2 1:6
pic Tomaž Ferenčič 1:0 3:0
pic Aljaž Fortuna 2:0 6:3
pic Ruben Furlan 1:2 4:7
pic Aljaž Godec 0:4 1:12
pic Aljaž Goltnik 2:4 10:13
pic Matija Gorup 1:0 3:0
pic Boris Govednik 1:1 3:5
pic David Grad 3:0 9:1
pic Rok Grad 1:1 4:5
pic Rok Grasselli 1:0 3:2
pic Domen Grčar 2:0 6:0
pic Tadej Gungl 1:0 3:0
pic Jan Hovnik Šipek 1:2 5:7
pic Tine Ivančič 1:0 3:0
pic Dominik Janc 1:0 3:0
pic Jan Jevšnik 0:1 0:3
pic Dejan Jokić 1:4 7:12
pic Luka Jokić 1:0 3:0
pic Matic Kaiser 0:2 1:6
pic Rok Kapun 1:0 3:0
pic Klemen Kavčič 1:0 3:0
pic Roj Klopčič 1:0 3:0
pic Emanuel Kocjančič 1:0 3:2
pic Mihael Kocjančič 2:5 7:16
pic Filip Kolle 0:2 0:6
pic Maj Končar 1:0 3:0
pic Nej Košmrlj 1:1 3:3
pic Jure Kraker 3:0 9:2
pic Jan Krč 1:0 3:2
pic Gašper Križanec 2:0 6:3
pic Tine Krpan 2:0 6:1
pic Rok Kurent 1:0 3:0
pic Blaž Lapajne 5:0 15:0
pic Uroš Latinovič 1:0 3:2
pic Taj Lavrič 0:1 1:3
pic Alin Lesnik 2:0 6:1
pic Luka Likar 0:2 1:6
pic Rok Likar 1:0 3:1
pic Jan Lipič 0:1 2:3
pic Jaša Lozinšek 1:0 3:1
pic Tim Mori 0:2 2:6
pic Klemen Mrak 0:1 1:3
pic Uroš Mrak 0:1 1:3
pic Žan Napast 0:2 1:6
pic Miha Omahen 3:0 9:0
pic Jožko Omerzel 0:2 0:6
pic Mitja Omerzel 0:2 0:6
pic Jan Pajntar 1:0 3:2
pic Aljaž Pančur 3:0 9:0
pic Matjaž Pinter 0:1 0:3
pic Jakob Podlesek 1:0 3:1
pic Luka Podobnik 0:2 1:6
pic Miha Podobnik 3:3 14:10
pic Janez Popelar 0:1 1:3
pic Miha Rajterič 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 3:0 9:1
pic David Raztresen 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Tilen Šalja 0:3 1:9
pic Domen Sečnik 0:2 1:6
pic Marsel Šegula 0:2 0:6
pic Nino Šegula 1:2 7:8
pic Rok Semič 1:0 3:0
pic Miha Smrdel 1:0 3:0
pic Jan Stepančič 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 0:1 0:3
pic Tomaž Strelec 1:0 3:0
pic Jaka Strohsack 0:1 0:3
pic Lan Tibaut 2:0 6:0
pic Rok Trtnik 0:2 1:6
pic Luka Uranič 1:1 4:5
pic Aleks Ušaj 1:1 3:4
pic Nik Velikonja 1:1 4:3
pic Leon Veronik 0:1 1:3
pic Patrik Videc 0:1 1:3
pic Michele Vigini 0:1 0:3
pic Peter Vitamvas 2:5 9:17
pic Tim Vitulić 2:0 6:0
pic Brin Vovk Petrovski 2:0 6:0
pic Lenart Zabukovec 1:0 3:1
pic Vid Zabukovec 0:1 1:3
pic Uroš Žavbi 4:1 13:6
pic Mitja Zavec 2:2 8:7
pic Alain Zboržil 1:0 3:0
pic Žiga Kristijan Žigon 0:5 2:15
pic Gašper Žirovnik Remenih 1:0 3:0
pic Peter Zlodej 7:0 21:4
pic Anže Zrimšek Žiger 0:2 2:6
pic Andraž Zupančič 1:0 3:2
Skupaj: 103:93 364:331
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Kema Puconci kadeti
2016/2017 NTK Kema Puconci mlajši kadeti
2015/2016 NTK Kema Puconci mlajši kadeti
2014/2015 NTK Kema Puconci mlajši kadeti
2013/2014 NTK Kema Puconci mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
13. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
9. - 16. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
5. - 8. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
5. 03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
18. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 25.03.2017 - 26.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
5. - 8. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
3. - 4. 22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
9. - 16. 04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Mengeš
29. - 54. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
29. - 56. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
31. - 58. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
29. - 56. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
21. - 39. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 54. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
22. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
23. - 42. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
23. - 44. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
25. - 47. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
27. - 53. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
Skupaj: 28 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
9. - 16. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Nino Šegula M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Lara Belaj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
3. - 4. 25.03.2017 - 26.03.2017 pic Jan Lipič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Cerknica
5. - 8. 16.04.2016 pic Jaka Golob M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Jan Lipič M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 32. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Urša Večko X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Jan Lipič M Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 7 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
25.03.2018 3. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Dejan Jokić Men -5,-5,-7 0:3 17:33
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves 9,4,8 3:0 33:21
Finalni del, 1. krog pic Tim Vitulić Log 4,6,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Anej Bradač Vranc Mb - ZM 5,7,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic David Raztresen Škl 3,4,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Grčar Ves 7,4,9 3:0 33:20
24.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 10. krog - Metlika : Kema II
9. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika 9,4,9 3:0 33:22
6. tekma pic Boris Govednik Metlika -7,-3,-8 0:3 18:33
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -9,-11,-10 0:3 30:36
24.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 10. krog - SU : Kema II
4. tekma pic Jožko Omerzel SU -7,-7,-4 0:3 18:33
1. tekma pic Vid Zabukovec SU -6,-8,8,-8 1:3 33:41
10.03.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 9. krog - Kema II : Kajuh-Slovan II
7. tekma pic Uroš Latinovič Kajuh-Slovan II -9,6,-8,6,14 3:2 55:48
4. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II -9,-10,-6 0:3 25:34
2. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 7,-8,-6,-9 1:3 34:40
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Kema : Mengeš I
7. tekma pic Dejan Jokić Mengeš I 6,-9,11,-1,-4 2:3 38:50
4. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš I -7,-4,-6 0:3 17:33
2. tekma pic David Grad Mengeš I -9,3,8,2 3:1 42:24
25.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
8. tekma pic Blaž Lapajne Muta 4,6,6 3:0 33:16
6. tekma pic Jure Kraker Muta 9,8,8 3:0 33:25
3. tekma pic Tim Mori Muta 11,-5,6,-6,-8 2:3 43:50
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - SU : Kema
7. tekma pic Mitja Omerzel SU -9,-9,-9 0:3 27:33
5. tekma pic Lenart Zabukovec SU 4,8,-8,6 3:1 41:29
3. tekma pic Andraž Zupančič SU 14,-8,-6,9,8 3:2 52:53
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Kema
8. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 9,7,-5,6 3:1 38:33
4. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -9,-5,-6 0:3 20:33
1. tekma pic Emanuel Kocjančič Arrigoni -7,-9,7,6,7 3:2 49:42
24.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Fužinar Inter Diskont
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -5,-6,-5 0:3 16:33
20.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 7. krog - Kema II : Cirkovce
8. tekma pic Jaša Lozinšek Cirkovce 3,9,-4,9 3:1 37:32
6. tekma pic Žan Napast Cirkovce -9,9,-7,-6 1:3 33:42
3. tekma pic Tomaž Ferenčič Cirkovce 11,3,9 3:0 35:23
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Savinja : Kema
5. tekma pic Aljaž Pančur Savinja 8,10,11 3:0 36:29
3. tekma pic Brin Vovk Petrovski Savinja 7,7,4 3:0 33:18
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Maribor
3. tekma pic Tadej Gungl Maribor 2,4,5 3:0 33:11
14.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Muta
7. tekma pic Jure Kraker Muta -9,8,1,4 3:1 42:24
4. tekma pic Blaž Lapajne Muta 5,6,12 3:0 36:23
2. tekma pic Alin Lesnik Muta 9,5,10 3:0 34:24
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Kema : SU
3. tekma pic Mitja Omerzel SU -9,-9,-9 0:3 27:33
07.01.2018 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kema : Vesna
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -4,8,-6,-6 1:3 27:41
1. tekma pic Filip Kolle Vesna -5,-7,-8 0:3 20:33
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Kema II : Gorica
3. tekma pic Jan Stepančič Gorica 5,4,11 3:0 35:20
06.01.2018 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 6. krog - Kema II : Vrhnika
6. tekma pic Rok Semič Vrhnika 13,9,9 3:0 37:31
3. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -4,-6,-2 0:3 12:33
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Peter Zlodej Ves 11,-6,1,6 3:1 41:29
Top, 6. krog pic Aljaž Fortuna Ves 4,-3,-3,5,11 3:2 41:42
Top, 5. krog pic Aleks Ušaj Let 9,6,-3,9 3:1 36:35
Top, 4. krog pic Miha Podobnik Log -6,6,-9,-7 1:3 33:39
Top, 3. krog pic Leon Veronik Int 7,-5,-8,-9 1:3 33:40
Top, 2. krog pic Peter Vitamvas K-S -8,8,-8,-2 1:3 29:41
Top, 1. krog pic Jan Lipič Kema 8,-7,12,-9,-9 2:3 50:53
02.12.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 5. krog - Kema II : Metlika
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -2,-4,-9 0:3 15:33
4. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika 10,15,12 3:0 43:37
2. tekma pic Boris Govednik Metlika -10,-10,8,9,10 3:2 54:51
02.12.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 5. krog - Kema II : SU
3. tekma pic Jožko Omerzel SU -3,-8,-2 0:3 13:33
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Dejan Jokić Men -4,9,-2,-9 1:3 26:42
Finalni del, 1. krog pic Lan Tibaut Sob 3,6,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr 5,-6,5,4 3:1 39:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Omahen Ves 8,6,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Žirovnik Remenih PPR 6,8,4 3:0 33:18
18.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 4. krog - Kajuh-Slovan II : Kema II
4. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II -8,10,-3,-10 1:3 33:44
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II -7,9,8,-8,-8 2:3 45:50
04.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Kema II : Križe
6. tekma pic Uroš Mrak Križe -8,-3,10,-7 1:3 30:43
3. tekma pic Klemen Mrak Križe -3,6,-8,-7 1:3 29:39
04.11.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Kema II : Royal Beach
6. tekma pic Klemen Kavčič Royal Beach 5,3,6 3:0 33:14
3. tekma pic Leon Bokal Royal Beach 4,-8,-5,-9 1:3 33:37
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 11,-4,8,-6,-10 2:3 44:53
Finalni del, 1. krog pic Jure Kraker Muta 10,-6,5,1 3:1 40:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Zlodej Ves 10,4,11 3:0 36:25
Kvalifikacije, 2. krog pic David Grad Men 3,4,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Alain Zboržil Arr 6,3,2 3:0 33:11
21.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 2. krog - Cirkovce : Kema II
4. tekma pic Žan Napast Cirkovce -7,-9,-7 0:3 23:33
1. tekma pic Tomaž Strelec Cirkovce 11,8,2 3:0 35:21
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - Gorica : Kema II
8. tekma pic Nik Velikonja Gorica 5,6,9 3:0 33:20
4. tekma pic Jan Pajntar Gorica 7,6,-2,-9,9 3:2 44:44
1. tekma pic Rok Likar Gorica -7,9,6,4 3:1 40:30
07.10.2017 Vzajemna 3. SNTL 2017/2018, 1. krog - Vrhnika : Kema II
4. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -8,-3,8,-12 1:3 34:44
1. tekma pic Rok Grasselli Vrhnika 3,6,-5,-6,10 3:2 45:41
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Aleks Ušaj Let -7,-5,-3 0:3 15:33
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Fortuna Ves 9,4,-3,7 3:1 36:31
03.06.2017 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Nino Šegula Ptuj -8,-8,5,8,-9 2:3 47:46
Top, 6. krog pic Dejan Jokić Men -9,5,-7,-10 1:3 37:39
Top, 5. krog pic Miha Podobnik Log 6,3,5 3:0 33:14
Top, 4. krog pic Aljaž Goltnik Men 8,-7,-8,-5 1:3 31:41
Top, 3. krog pic Uroš Žavbi Arr -9,8,9,3 3:1 42:31
Top, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr -11,-2,8,-9 1:3 33:43
Top, 1. krog pic Aljaž Bobek Int 6,10,10 3:0 35:26
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -6,4,-9,-7 1:3 33:37
Top, 6. krog pic Jan Krč B2 -8,-12,3,8,8 3:2 53:44
Top, 5. krog pic Bine Rakušček Log 5,9,3 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Mitja Zavec Men 6,4,3 3:0 33:13
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log 10,-9,9,7 3:1 43:37
Top, 2. krog pic Nej Košmrlj B2 7,9,10 3:0 34:26
Top, 1. krog pic Luka Likar Gor -9,-5,8,-4 1:3 29:41
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Godec Int 9,-4,-4,-2 1:3 21:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -4,-9,9,-8 1:3 32:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Vitulić Log 2,6,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Roj Klopčič PPR 3,3,1 3:0 33:7
25.03.2017 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Mihael Kocjančič Arr -2,-7,-8 0:3 17:33
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Bobek Int 8,5,2 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Tine Krpan PPR -8,4,7,9 3:1 41:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Kapun Ljut 7,7,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Kurent Hra 5,4,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Brin Vovk Petrovski Sav 3,7,6 3:0 33:16
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Filip Kolle Ves -8,-7,-4 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Rok Grad Men 10,-2,10,-4,6 3:2 41:48
Finalni del, 1. krog pic Peter Zlodej Ves 6,-4,8,7 3:1 37:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Pančur Sav 4,6,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 10,9,-7,8 3:1 41:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Nino Šegula Ptuj -10,11,-5,3,8 3:2 50:45
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Rakek : Kema
2. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -7,-3,-9 0:3 19:33
26.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - Vesna : Kema
2. tekma pic Rok Trtnik Vesna -5,9,-3,-9 1:3 28:42
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Kema
2. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -3,-10,-8 0:3 21:34
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Kema : Krka
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka -1,-4,-3 0:3 8:33
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Kema : Muta
5. tekma pic Matjaž Pinter Muta -4,-6,-9 0:3 19:33
22.01.2017 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Aljaž Goltnik Men -2,4,9,-7,-12 2:3 43:49
Finalni del, četrtfinale pic Miha Podobnik Log 10,11,6 3:0 36:27
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves 12,5,6 3:0 36:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Bine Rakušček Log 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Gorup Arr 5,2,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Jokić Men 7,2,1 3:0 33:10
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Kema : Tempo
5. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -9,-2,-9 0:3 20:33
1. tekma pic Patrik Videc Tempo -5,-9,6,-6 1:3 31:39
15.01.2017 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Kema
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -8,-6,-7 0:3 21:33
04.12.2016 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Uroš Žavbi Arr -8,6,-9,-7 1:3 35:39
Finalni del, 1. krog pic Alin Lesnik Muta -9,5,4,4 3:1 42:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Ali Bapić Kri 2,9,11 3:0 35:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Tine Ivančič Arr 2,5,4 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Rakušček Log 5,8,-9,3 3:1 42:27
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Nej Košmrlj B2 -9,-7,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -7,-14,-6 0:3 27:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Log 4,-8,5,-9,-6 2:3 45:42
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Grad Men -7,-5,16,-2 1:3 32:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Pančur Sav 05,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Ruben Furlan K-S 1,-7,-7,-7 1:3 32:34
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Peter Vitamvas K-S -13,-8,-5 0:3 26:37
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Ruben Furlan K-S -8,3,9,8 3:1 41:31
Top, 6. krog pic Peter Zlodej Ves -4,5,-5,9,8 3:2 42:44
Top, 5. krog pic Nino Šegula Ptuj 3,6,-7,-8,-9 2:3 46:42
Top, 4. krog pic Dejan Jokić Men 9,7,7 3:0 33:23
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log 5,5,-8,-10,-8 2:3 48:44
Top, 2. krog pic Aljaž Goltnik Men 10,5,9 3:0 34:24
Top, 1. krog pic Tine Krpan PPR 11,4,3 3:0 35:18
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -6,-11,-6 0:3 23:35
Finalni del, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 4,9,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta -5,-5,-8 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Tibaut Mb - ZM 2,2,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Omahen Ves 6,9,3 3:0 33:18
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM 6,6,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -4,-5,-11 0:3 20:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -5,-6,-5 0:3 16:33
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Uranič Men 13,-8,4,-6,6 3:2 51:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Hra -1,-9,-10 0:3 20:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -5,-9,-7 0:3 21:33
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Mali finale, finale pic David Grad Men 9,9,6 3:0 33:24
Mali finale, polfinale pic Blaž Lapajne Muta 5,2,3 3:0 33:10
Mali finale, četrtfinale pic Maj Končar K-S 2,5,6 3:0 33:13
Mali finale, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr 2,10,1 3:0 34:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr -5,-6,-11 0:3 22:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Rajterič Ili 5,8,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Ruben Furlan K-S -9,-8,-9 0:3 26:33
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : kema
4. tekma pic Luka Uranič Mengeš I -5,9,-7,-2 1:3 25:42
1. tekma pic Tilen Šalja Mengeš I -5,-3,-5 0:3 13:33
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Vesna : kema
6. tekma pic Rok Trtnik Vesna -10,-9,-3 0:3 22:34
2. tekma pic Peter Zlodej Vesna 9,9,8 3:0 33:26
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Mihael Kocjančič Arr -9,-9,-9 0:3 27:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Vitamvas K-S 4,-6,6,7 3:1 39:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Omahen Ves 5,8,1 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,6,3 3:0 33:16
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Zavec Men 5,9,-8,9 3:1 41:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Hra 9,-6,-6,-10 1:3 33:43
Kvalifikacije, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-7,-8 0:3 22:33
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Mitja Zavec Men 2,-5,-7,-9 1:3 32:35
Top, 6. krog pic Uroš Žavbi Arr 6,6,14 3:0 38:26
Top, 5. krog pic Mihael Kocjančič Arr -5,6,7,8 3:1 38:32
Top, 4. krog pic Janez Popelar Men -11,-8,9,-6 1:3 36:44
Top, 3. krog pic Gašper Križanec Cir 6,-1,7,-4,8 3:2 38:43
Top, 2. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -10,8,-6,-7 1:3 34:42
Top, 1. krog pic Luka Likar Gor -5,-9,-3 0:3 17:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Podobnik Vrh -7,-9,9,-2 1:3 29:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Zavec Men -10,-5,8,-9 1:3 35:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc Trb 6,6,2 3:0 33:14
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Domen Sečnik Pres -7,-8,8,-9 1:3 35:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Godec Int -10,-4,-4 0:3 18:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Križanec Cir -7,9,8,1 3:1 40:29
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Mali finale, četrtfinale pic Peter Vitamvas K-S -7,-10,-6 0:3 23:34
Mali finale, osmina finala pic Domen Grčar Ves 8,6,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Goltnik Men -9,5,7,10 3:1 43:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Tem -7,-7,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Podobnik Vrh -10,-9,-6 0:3 25:34
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Nik Velikonja Gor 10,-15,-3,-5 1:3 35:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Šalja Men -2,-6,6,-6 1:3 25:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -6,-4,-2 0:3 12:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, četrtfinale pic Rok Djordjevič Mb - ZM -8,-6,-8 0:3 22:33
Mali finale, osmina finala pic Peter Vitamvas K-S 5,7,-9,8 3:1 42:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Jakob Podlesek Sob 4,-7,5,4 3:1 40:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Šalja Men -9,-10,-7 0:3 26:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sečnik Pres -1,-8,-7 0:3 16:33
Skupaj: 52,55 % 103:93 364:331 6336:6064
Preskoči na orodno vrstico