NTZS

Peter Vitamvas
pic
Podatki o igralcu
Id 1051
Št. tekmovalne izkaznice 051/12/13
Starost 14 let (letnik 2003)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
kadeti 16.12.2017 9 10 3540 3540
mladinci 09.12.2017 30 31 300 300
člani 17.12.2017 118 118 20 20
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Lan Bitežnik 2:0 6:2
pic Aljaž Bobek 1:0 3:0
pic Leon Bokal 0:3 4:9
pic Marko Brajkovič 0:2 1:6
pic Robert Brajkovič 1:0 3:0
pic Grega Bratina 1:0 3:0
pic Roman Cenčič 1:0 3:1
pic Oskar Cergolj 0:1 0:3
pic Žiga Česen 2:0 6:1
pic Gašper Cvetič 0:2 0:6
pic Jovica Dančulovič 1:0 3:1
pic Gašper Dimnik 2:0 6:1
pic Aljaž Fortuna 3:0 9:1
pic Aljaž Frelih 0:1 0:3
pic Luka Gerenčer 1:0 3:0
pic Žan Gerhold 1:0 3:2
pic Matej Germek 0:1 0:3
pic Aljaž Godec 0:4 0:12
pic Jaka Golob 3:0 9:0
pic Aljaž Goltnik 1:2 3:6
pic Boris Govednik 1:0 3:0
pic Rok Grad 1:1 4:3
pic Domen Grčar 3:0 9:0
pic Darko Hergan 0:1 0:3
pic Žan Hovnik 1:0 3:0
pic Jan Hovnik Šipek 1:1 5:4
pic Peter Hribar 0:1 0:3
pic Lan Huzjak 0:1 0:3
pic Dominik Janc 4:0 12:0
pic Erazem Janc 1:0 3:0
pic Lovro Jemec 0:2 0:6
pic Jan Jevšnik 0:1 0:3
pic Dejan Jokić 0:2 0:6
pic Matic Kaiser 0:1 0:3
pic Jaka Kanc 1:1 4:3
pic Rok Kapun 1:0 3:0
pic Miha Kljajič 0:1 0:3
pic David Kne 1:0 3:1
pic Martin Kocjančič 0:1 0:3
pic Mihael Kocjančič 6:0 18:8
pic Lan Koglot 1:0 3:0
pic Jan Kohn 1:0 3:0
pic Filip Kolle 0:2 0:6
pic Miha Korošec 1:0 3:2
pic Nej Košmrlj 1:0 3:2
pic Jan Kromar 1:0 3:0
pic Tine Krpan 1:0 3:0
pic Lan Krvina 0:1 2:3
pic Blaž Lapajne 2:0 6:2
pic Taj Lavrič 0:3 0:9
pic Alin Lesnik 2:0 6:0
pic Luka Likar 2:1 7:5
pic Rok Likar 2:1 6:6
pic Jan Lipič 4:0 12:4
pic Tim Mori 0:4 2:12
pic Klemen Mrak 0:1 0:3
pic Žan Napast 0:1 1:3
pic Nejc Novak 0:1 1:3
pic Matija Novel 0:3 0:9
pic Miha Omahen 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 1:5 4:16
pic Mitja Omerzel 1:8 6:26
pic Jan Pajntar 1:0 3:0
pic Tim Pangos 2:0 6:0
pic Erik Paulin 0:1 0:3
pic Tim Pavli 0:2 0:6
pic Leon Pinter 1:0 3:0
pic Matjaž Pinter 0:1 2:3
pic Luka Podobnik 0:1 1:3
pic Miha Podobnik 4:1 13:5
pic Jure Podpečan 1:0 3:0
pic Janez Popelar 1:2 6:6
pic Adam Rakun 1:0 3:1
pic Bine Rakušček 2:0 6:1
pic Patrik Reberšak Ježovnik 1:0 3:1
pic Domen Rolih 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 0:1 0:3
pic Peter Rozman 1:0 3:0
pic Bor Rutar 0:1 1:3
pic Tilen Šalja 0:1 0:3
pic Domen Sečnik 0:4 0:12
pic Domen Sedej 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 0:1 0:3
pic Nino Šegula 2:0 6:0
pic Žiga Škerbec 0:1 0:3
pic Jure Smodiš 4:2 14:9
pic Rok Smodiš 1:1 3:3
pic Miha Smrdel 2:0 6:2
pic Jan Šobar 1:0 3:0
pic Emil Steiner 0:1 0:3
pic Aleks Stepančič 1:2 5:6
pic Jan Stepančič 3:0 9:1
pic Luka Stražišar 0:6 2:18
pic Jaka Strohsack 0:2 0:6
pic Aljaž Sušnik 1:0 3:0
pic Lan Tibaut 1:0 3:0
pic Drago Torkar 0:1 1:3
pic Rok Trtnik 0:3 0:9
pic Jože Urh 0:2 0:6
pic Aleks Ušaj 1:0 3:2
pic Anton Vastl 1:0 3:1
pic Leon Veronik 1:5 12:16
pic Patrik Videc 0:2 3:6
pic Tim Vitulić 1:0 3:0
pic Lenart Zabukovec 1:0 3:0
pic Uroš Žavbi 2:1 7:3
pic Mitja Zavec 1:1 3:4
pic Žiga Kristijan Žigon 1:5 6:16
pic Peter Zlodej 2:0 6:2
pic Anže Zrimšek Žiger 0:1 1:3
pic Domen Zupančič 1:5 8:16
Skupaj: 107:118 378:411
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTD Kajuh-Slovan kadeti
2016/2017 NTD Kajuh-Slovan kadeti
2015/2016 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2014/2015 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2013/2014 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
2012/2013 NTD Kajuh-Slovan mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
9. 16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete, Muta
9. - 16. 26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 26. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete, Logatec
29. - 54. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
14. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
31. - 61. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 26. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
21. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
31. - 58. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 28. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
7. 04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Novo mesto
31. - 58. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
29. - 56. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
5. - 8. 24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
9. - 16. 22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
29. - 54. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
25. - 46. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
13. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 16. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
33. - 58. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
9. - 16. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
23. - 44. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
27. - 51. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
29. - 53. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
27. - 53. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
25. - 44. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
Skupaj: 33 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
20.01.2018 3. SNTL 2017/2018, 7. krog - Metlika : Kajuh-Slovan II
7. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -8,-9,-7 0:3 24:33
5. tekma pic Boris Govednik Metlika 4,5,8 3:0 33:17
3. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 11,8,3 3:0 35:22
20.01.2018 3. SNTL 2017/2018, 7. krog - SU : Kajuh-Slovan II
8. tekma pic Domen Rolih SU 8,8,3 3:0 33:19
4. tekma pic Jožko Omerzel SU 4,5,-7,8 3:1 40:28
1. tekma pic Domen Zupančič SU -6,-9,7,12,-6 2:3 46:52
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
7. tekma pic Miha Podobnik Logatec 9,-8,-12,-2 1:3 33:45
4. tekma pic Bine Rakušček Logatec 5,5,5 3:0 33:15
2. tekma pic Tim Vitulić Logatec 7,4,4 3:0 33:15
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš II : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Adam Rakun Mengeš II 4,4,-5,9 3:1 38:28
5. tekma pic Jan Šobar Mengeš II 5,4,1 3:0 33:10
3. tekma pic Jan Kromar Mengeš II 5,9,3 3:0 33:17
14.01.2018 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kajuh-Slovan : SU
6. tekma pic Lenart Zabukovec SU 1,3,1 3:0 33:5
3. tekma pic Mitja Omerzel SU -2,-10,-4 0:3 16:34
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
3. tekma pic Lovro Jemec Logatec -7,-4,-9 0:3 20:33
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
4. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -5,-9,-7 0:3 21:33
2. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -9,-6,-9 0:3 24:33
16.12.2017 1. TOP za kadetinje in kadete 2017/2018
Top, 7. krog pic Leon Veronik Int 6,10,-9,13 3:1 47:40
Top, 6. krog pic Aleks Ušaj Let 7,-8,-7,5,4 3:2 48:38
Top, 5. krog pic Jan Lipič Kema 6,7,9 3:0 33:22
Top, 4. krog pic Peter Zlodej Ves -7,-5,5,9,7 3:2 45:43
Top, 3. krog pic Aljaž Fortuna Ves 2,9,8 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Jure Smodiš Kema 8,-8,8,2 3:1 41:29
Top, 1. krog pic Miha Podobnik Log 7,-9,5,4 3:1 42:27
02.12.2017 3. SNTL 2017/2018, 5. krog - Križe : Kajuh-Slovan II
4. tekma pic Emil Steiner Križe -8,-9,-10 0:3 27:34
1. tekma pic Klemen Mrak Križe -12,-6,-9 0:3 27:36
02.12.2017 3. SNTL 2017/2018, 5. krog - Royal Beach : Kajuh-Slovan II
6. tekma pic Roman Cenčič Royal Beach -8,7,8,9 3:1 41:35
2. tekma pic Leon Bokal Royal Beach 8,-8,-5,7,-6 2:3 41:48
26.11.2017 2. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel ŠD SU -5,-10,-3 0:3 18:34
Finalni del, 1. krog pic Leon Pinter Mb - ZM 2,6,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Alin Lesnik Muta 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Rozman Ljub 3,6,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Reberšak Ježovnik Tem -9,5,4,4 3:1 42:24
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Patrik Videc Tem 8,-7,-9,-4 1:3 31:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Matjaž Pinter Muta 8,9,-8,-7,-7 2:3 44:50
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr 10,-7,9,6 3:1 41:36
18.11.2017 3. SNTL 2017/2018, 4. krog - Kajuh-Slovan II : Cirkovce
5. tekma pic Žan Napast Cirkovce -4,-6,5,-4 1:3 25:38
1. tekma pic Darko Hergan Cirkovce -2,-8,-6 0:3 16:33
18.11.2017 3. SNTL 2017/2018, 4. krog - Kajuh-Slovan II : Kema II
5. tekma pic Rok Smodiš Kema II 9,7,12 3:0 36:28
1. tekma pic Jure Smodiš Kema II 7,-9,-8,8,8 3:2 50:45
04.11.2017 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Gorica : Kajuh-Slovan II
2. tekma pic Jan Pajntar Gorica 8,9,12 3:0 36:29
04.11.2017 3. SNTL 2017/2018, 3. krog - Vrhnika : Kajuh-Slovan II
6. tekma pic Drago Torkar Vrhnika 7,-6,-6,-10 1:3 33:41
2. tekma pic Matic Kaiser Vrhnika -7,-7,-8 0:3 22:33
22.10.2017 1. OT za kadetinje in kadete 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Luka Stražišar PPR -8,-7,-7 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Alin Lesnik Muta 7,4,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Dominik Janc PPR 3,7,5 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Sušnik Oli 1,2,1 3:0 33:4
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Tibaut Sob 3,3,9 3:0 33:15
21.10.2017 3. SNTL 2017/2018, 2. krog - Kajuh-Slovan II : Metlika
6. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika -8,12,9,7 3:1 44:39
3. tekma pic Marko Brajkovič Metlika -7,-10,5,-9 1:3 37:39
21.10.2017 3. SNTL 2017/2018, 2. krog - Kajuh-Slovan II : SU
6. tekma pic Domen Zupančič SU -7,-7,5,-6 1:3 31:38
3. tekma pic Jožko Omerzel SU -9,-5,-6 0:3 20:33
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Leon Veronik Int 6,-8,9,-8,-6 2:3 44:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Men -1,-8,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 7,9,8 3:0 33:24
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,5,-3,-3 1:3 24:38
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr -9,5,8,-9,9 3:2 51:44
Top, 6. krog pic Rok Grad Men 5,7,8 3:0 33:20
Top, 5. krog pic Aljaž Goltnik Men -6,-4,-3 0:3 13:33
Top, 4. krog pic Domen Zupančič Krka 6,-12,-9,-6 1:3 38:42
Top, 3. krog pic Dejan Jokić Men -3,-10,-7 0:3 20:34
Top, 2. krog pic Leon Veronik Int -9,6,-10,10,-10 2:3 52:51
Top, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -8,-7,-7 0:3 22:33
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Hovnik Šipek Int 7,7,-9,8 3:1 42:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Šalja Men -6,-7,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Taj Lavrič Ves -8,-9,-9 0:3 26:33
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Tim Mori Muta 4,-4,-5,-9 1:3 29:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -6,-7,-8 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Smrdel Ptuj 9,1,-7,6 3:1 40:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Blaž Lapajne Muta 7,-9,9,-9,7 3:2 51:45
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Mitja Zavec Men -4,-6,-5 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Likar Gor 5,-6,7,4 3:1 39:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Fortuna Ves 8,11,7 3:0 35:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Kapun Ljut 6,6,5 3:0 33:17
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
8. tekma pic Miha Podobnik Logatec 8,-10,9,8 3:1 43:37
6. tekma pic Lan Krvina Logatec -10,9,9,-6,-8 2:3 46:52
3. tekma pic Bine Rakušček Logatec 10,1,-6,8 3:1 40:30
19.02.2017 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2016/2017, 2. krog - B2 : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Nej Košmrlj B2 7,-10,12,-11,8 3:2 57:52
1. tekma pic David Kne B2 9,8,-8,7 3:1 41:35
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 7,-6,10,10 3:1 41:38
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -5,-2,-5 0:3 12:33
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Dejan Jokić Mengeš -12,-6,-7 0:3 25:36
1. tekma pic Aljaž Goltnik Mengeš -7,-1,-9 0:3 17:33
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
8. tekma pic Filip Kolle Vesna -9,-11,-5 0:3 25:35
6. tekma pic Domen Grčar Vesna 9,9,6 3:0 33:24
3. tekma pic Aljaž Fortuna Vesna 9,9,-10,10 3:1 44:40
11.02.2017 3. SNTL 2016/2017, 6. krog - Kajuh-Slovan II : Krka II
5. tekma pic Jožko Omerzel Krka II -10,-5,-9 0:3 24:34
1. tekma pic Mitja Omerzel Krka II -5,-6,-7 0:3 18:33
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan : Krka
3. tekma pic Peter Hribar Krka -7,-4,-6 0:3 17:33
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Rakek : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -5,-5,-7 0:3 17:33
1. tekma pic Dominik Janc Rakek 2,6,7 3:0 33:15
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan : Gorica
6. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 7,10,-12,8 3:1 46:39
3. tekma pic Aleks Stepančič Gorica -7,-6,9,-5 1:3 29:42
08.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Gorica I : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Rok Likar Gorica I 9,9,-9,4 3:1 42:33
5. tekma pic Jan Stepančič Gorica I 8,5,-6,4 3:1 39:28
3. tekma pic Luka Likar Gorica I -8,7,7,7 3:1 41:32
08.01.2017 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Krka : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Domen Zupančič Krka 7,-1,-10,-7 1:3 29:41
5. tekma pic Jaka Golob Krka 4,6,6 3:0 33:16
3. tekma pic Mitja Omerzel Krka -5,12,-8,-7 1:3 34:45
07.01.2017 3. SNTL 2016/2017, 5. krog - Royal Beach : Kajuh-Slovan II
2. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -8,-7,-9 0:3 24:33
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Janez Popelar Men -16,-4,7,4,-8 2:3 50:51
Top, 6. krog pic Jan Lipič Kema -6,3,8,6 3:1 39:28
Top, 5. krog pic Aljaž Goltnik Men 3,9,5 3:0 33:17
Top, 4. krog pic Mitja Zavec Men -8,6,5,7 3:1 41:29
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Log 5,6,6 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Leon Veronik Int 12,-5,10,-9,-5 2:3 45:55
Top, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 3,-9,-8,-10 1:3 38:37
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Kajuh-Slovan II : Gorica
9. tekma pic Lan Bitežnik Gorica 9,-4,8,5 3:1 37:33
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan II : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Bor Rutar Cornilleau Mengeš II -7,1,-3,-6 1:3 27:34
1. tekma pic Aljaž Frelih Cornilleau Mengeš II -5,-3,-5 0:3 13:33
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan II : Tempo
6. tekma pic Patrik Videc Tempo 8,-6,-9,9,-9 2:3 46:50
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo -7,-2,-2 0:3 11:33
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema -3,-5,-8 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jože Urh Ves -4,-11,-5 0:3 20:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -7,-10,-6 0:3 23:34
22.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 2. krog - Krka II : Kajuh-Slovan II
6. tekma pic Mitja Omerzel Krka II -5,-5,-4 0:3 14:33
2. tekma pic Jožko Omerzel Krka II -6,-3,-5 0:3 14:33
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta -3,-12,-9 0:3 24:36
Finalni del, 1. krog pic Miha Korošec K-S -10,9,-8,6,11 3:2 53:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Mihael Kocjančič Arr 8,-10,9,6 3:1 43:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Grčar Ves 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Hovnik Int 3,2,4 3:0 33:9
08.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan II : Royal Beach
5. tekma pic Leon Bokal Royal Beach -8,6,-6,4,-6 2:3 42:43
1. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 9,4,5 3:0 33:18
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Domen Zupančič Krka -9,-3,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Matija Novel Arr -6,-7,-10 0:3 23:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Sedej Gor 5,3,9 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Dominik Janc PPR 11,6,9 3:0 35:26
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,9,-6,-6 1:3 28:42
Finalni del, osmina finala pic Jure Smodiš Kema 13,8,5 3:0 37:26
04.06.2016 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Mihael Kocjančič Arr -8,6,-9,9,7 3:2 50:44
Top, 6. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -9,-4,-8 0:3 21:33
Top, 5. krog pic Mitja Omerzel Krka 6,9,-9,-5,5 3:2 47:42
Top, 4. krog pic Aljaž Godec Int -3,-8,-2 0:3 13:33
Top, 3. krog pic Leon Veronik Rad -4,10,-8,5,-3 2:3 38:48
Top, 2. krog pic Luka Stražišar PPR -7,-8,-6 0:3 21:33
Top, 1. krog pic Tim Mori Muta -5,-8,-4 0:3 17:33
16.04.2016 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Godec Int -6,-8,-5 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Peter Zlodej Ves 9,4,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 6,8,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Grčar Ves 8,6,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Erazem Janc Ljub 3,4,2 3:0 33:9
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Nino Šegula Ptuj 4,9,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Grad Men -8,8,-12,-9 1:3 40:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Likar Gor -2,5,-8,-9 1:3 30:38
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor 11,6,9 3:0 35:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -11,-4,9,-8 1:3 34:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log -9,-9,9,-8 1:3 37:42
24.01.2016 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int -2,-3,-9 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Tine Krpan PPR 9,6,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Bobek Int 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Dimnik Mb - ZM 7,-8,8,6 3:1 41:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Koglot Gor 3,3,3 3:0 33:9
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Rakek : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Luka Stražišar Rakek -4,-4,-2 0:3 10:33
2. tekma pic Jaka Strohsack Rakek -7,-7,-6 0:3 20:33
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -4,-6,-3 0:3 13:33
1. tekma pic Matej Germek Arrigoni -3,-8,-5 0:3 16:33
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Krka : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Mitja Omerzel Krka -2,-8,9,-6 1:3 27:42
1. tekma pic Jaka Golob Krka 8,7,5 3:0 33:20
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Matija Novel Arrigoni -4,-9,-6 0:3 19:33
5. tekma pic Uroš Žavbi Arrigoni 10,5,8 3:0 34:23
3. tekma pic Mihael Kocjančič Arrigoni -14,-4,11,2,6 3:2 53:46
22.11.2015 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta -7,8,-7,-8 1:3 33:41
Finalni del, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr 4,10,8 3:0 34:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Smodiš Kema -4,6,-6,-7 1:3 28:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Blaž Lapajne Muta 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Omahen Ves 5,1,3 3:0 33:9
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pangos Gor 8,9,4 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Ves -6,-3,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Hovnik Šipek Int -12,5,5,-5,-6 2:3 45:46
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Golob Krka 3,6,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Tem -6,-6,-12 0:3 24:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor -10,-9,8,-9 1:3 39:42
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -9,-9,-9 0:3 27:33
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Luka Podobnik Vrh -2,-13,10,-10 1:3 37:48
Top, 6. krog pic Nino Šegula Ptuj 9,2,4 3:0 33:15
Top, 5. krog pic Luka Stražišar PPR 10,7,-7,-8,-5 2:3 43:50
Top, 4. krog pic Rok Likar Gor -9,-9,9,11,4 3:2 53:46
Top, 3. krog pic Miha Podobnik Vrh 8,2,7 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 8,-11,8,9 3:1 44:38
Top, 1. krog pic Leon Veronik Rad 9,-7,-10,-10 1:3 38:44
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Mitja Omerzel Krka 9,-9,-7,-7 1:3 34:42
Finalni del, 1. krog pic Janez Popelar Men 4,8,5 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Domen Sečnik Pres -8,-13,-9 0:3 30:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Jure Podpečan Dob 7,4,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Stepančič Gor 3,7,10 3:0 34:20
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj -2,-3,-7 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Sečnik Pres -6,-3,-7 0:3 16:33
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -6,-3,-6 0:3 15:33
Finalni del, 1. krog pic Jan Lipič Kema 8,-8,8,-8,6 3:2 49:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Sečnik Pres -8,-10,-9 0:3 27:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr 6,13,8 3:0 37:27
11.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni -6,-6,-3 0:3 15:33
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -6,-5,-9 0:3 20:33
11.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Kajuh-Slovan : Škofja Loka
7. tekma pic Lovro Jemec Škofja Loka -4,-8,-6 0:3 18:33
4. tekma pic Anton Vastl Škofja Loka 9,3,-11,11 3:1 46:36
2. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka -5,3,-7,-8 1:3 31:36
11.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Kajuh-Slovan : Preserje
4. tekma pic Domen Sečnik Preserje -7,-9,-9 0:3 25:33
2. tekma pic Grega Bratina Preserje 7,6,8 3:0 33:21
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Mali finale, polfinale pic Janez Popelar Men 9,-10,-13,-7 1:3 41:47
Mali finale, četrtfinale pic Jure Smodiš Kema 7,10,6 3:0 34:23
Mali finale, osmina finala pic Jan Stepančič Gor 11,5,4 3:0 35:20
Mali finale, 1. krog pic Dominik Janc Trb 6,5,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Likar Gor -11,-6,-5 0:3 22:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kohn Muta 10,6,6 3:0 34:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Uroš Žavbi Arr -9,-7,9,-5 1:3 32:42
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Česen Log -8,1,4,9 3:1 41:25
Kvalifikacije, 2. krog pic Tim Pavli Men -6,-10,-3 0:3 19:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -6,8,-4,-5 1:3 26:41
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Gerhold Rad -3,-6,9,9,7 3:2 42:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Trtnik Ves -5,-4,-2 0:3 11:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -3,-3,-3 0:3 9:33
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, osmina finala pic Jure Smodiš Kema -5,-7,9,-8 1:3 31:42
Mali finale, 1. krog pic Luka Gerenčer Kema 5,8,9 3:0 33:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Lipič Kema 6,-12,7,8 3:1 45:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM -6,-6,-8 0:3 20:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Stražišar PPR -2,-3,-11 0:3 16:35
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 3. krog - Kajuh-Slovan : Vesna
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna -4,-9,-9 0:3 22:33
1. tekma pic Jože Urh Vesna -7,-2,-6 0:3 15:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 5. krog - Kajuh-Slovan : Logatec
5. tekma pic Oskar Cergolj Logatec -2,-4,-6 0:3 12:33
1. tekma pic Žiga Česen Logatec 5,9,6 3:0 33:20
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, osmina finala pic Žiga Škerbec Ves -10,-6,-7 0:3 23:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Smrdel Mb - ZM -12,7,9,3 3:1 45:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Cvetič Ptuj -6,-2,-6 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -3,-6,-5 0:3 14:33
Skupaj: 47,56 % 107:118 378:411 7025:7134
Preskoči na orodno vrstico