NTZS

Tara Kobetič
pic
Podatki o igralki
Id 1007
Št. tekmovalne izkaznice 001/12/13
Starost 15 let (letnik 2002)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 03.06.2018 5 5 6140 6140
članice do 21 let 18.03.2018 8 10 1400 1400
članice 03.06.2018 17 21 3050 3050
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Brina Adamek 5:0 15:2
pic Isabelle Barukčić 2:0 6:0
pic Lara Belaj 3:0 9:0
pic Maja Belaj 1:0 3:0
pic Nika Belaj 12:1 39:13
pic Alja Benčina 1:0 3:1
pic Anja Bolte 0:1 0:3
pic Nuša Bolte 4:2 13:10
pic Daniela Butkovska Tomanič 8:4 28:15
pic Tina Cafuta 1:0 3:0
pic Eva Cerkvenič 2:0 6:1
pic Kristy Černe 1:0 3:1
pic Tjaša Dervarič 6:0 18:0
pic Kim Fink 6:1 20:7
pic Tijana Gačič 5:0 15:0
pic Alex Galič 0:1 0:4
pic Eva Gojkovič 3:0 9:0
pic Dajana Gošnjak Stojko 2:0 6:0
pic Eva Grabnar 3:0 9:0
pic Katja Gutnik 2:1 7:6
pic Blažka Harkai 4:0 12:0
pic Maša Harkai 1:0 3:0
pic Anamarija Horvat 6:0 18:0
pic Eva Horvat 1:0 3:0
pic Lara Janežič 1:0 3:0
pic Eva Jug 1:0 3:0
pic Lea Kadiš 3:2 11:7
pic Nuša Kadiš 4:0 12:3
pic Nuša Klaut 1:0 3:0
pic Nika Kobetič 3:1 11:8
pic Vita Kobetič 4:3 17:16
pic Mojca Kohn 3:0 9:0
pic Lara Kompara 6:0 18:0
pic Ana Kovačec 12:0 37:7
pic Sara Kozamernik 1:0 3:0
pic Katja Krajnc 2:2 8:10
pic Minea Ljuca 9:0 27:4
pic Staša Matis 1:0 4:1
pic Gaja Mavri 2:0 7:4
pic Maša Mekiš 0:1 2:3
pic Pija Mihevc 1:0 3:2
pic Tjaša Mihevc 0:1 0:3
pic Enya Moltara 1:0 3:0
pic Tina Mozetič 3:2 10:8
pic Tjaša Murko 1:0 3:0
pic Nika Naglič 0:1 0:3
pic Vesna Najdič Andrin 1:0 3:0
pic Tjaša Novak 8:10 35:37
pic Lara Opeka 3:6 12:23
pic Rosana Pajer 1:0 3:0
pic Manca Paljk 12:4 40:22
pic Lea Paulin 1:16 12:52
pic Kristina Pavič Rahotin 1:0 3:1
pic Lena Potrbin 3:0 9:0
pic Vesna Rojko 0:1 1:3
pic Hana Rožmanec 4:0 12:2
pic Tajda Šabanov 8:0 24:6
pic Ajla Salkić 1:0 3:2
pic Kiara Šegula 1:0 3:1
pic Anina Selak 4:1 12:6
pic Simona Soldat 1:0 3:0
pic Mia Stajnko 6:0 18:1
pic Živa Staniša 4:4 16:16
pic Katrina Lydia Sterchi 0:3 0:9
pic Katarina Stražar 0:10 5:32
pic Sara Stražar 1:0 3:0
pic Zala Stražišar 2:0 6:0
pic Ana Tofant 0:3 0:11
pic Sara Tokić 1:0 3:0
pic Nuša Tomis 2:0 6:2
pic Manca Trebižan 1:0 3:0
pic Špela Trelec 3:5 16:19
pic Ina Unger 5:4 20:17
pic Iva Unger 1:0 3:1
pic Danijela Urh 5:0 15:0
pic Urša Večko 1:0 3:0
pic Nika Veronik 1:0 3:1
pic Zala Veronik 0:1 2:3
pic Taja Vidmar 5:3 19:11
pic Nuša Vogrinčič 5:4 18:19
pic Aleksandra Vovk 0:2 0:6
pic Ema Zadravec 1:0 3:0
pic Ivana Zera 0:1 2:3
Skupaj: 231:102 781:448
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTS Mengeš mladinci
2016/2017 NTS Mengeš kadeti
2015/2016 NTS Mengeš kadeti
2014/2015 NTS Mengeš mlajši kadeti
2013/2014 NTS Mengeš mlajši kadeti
2012/2013 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. - 8. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
4. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
9. - 14. 12.05.2018 3. OT za članice in člane, Puconci
5. - 8. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
9. - 16. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
3. - 4. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
5. - 8. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
10. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
5. - 8. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
5. - 8. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
3. - 4. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
9. - 16. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
2. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
2. 27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete, Murska Sobota
10. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
3. - 4. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
17. - 31. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
2. 12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete, Cirkovce
3. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
5. - 8. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
3. - 4. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
5. - 8. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
19. - 33. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
17. - 22. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
3. - 4. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
17. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
6. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
2. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
2. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
12. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
2. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
23. - 43. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
2. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
4. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
21. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
3. - 4. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
9. - 16. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
19. 08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
17. - 30. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
5. - 8. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
Skupaj: 49 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
3. - 4. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Nika Kobetič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
1. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Rok Trtnik X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Vita Kobetič Z Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Rok Trtnik X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Vita Kobetič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 32. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Oskar Rosc X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
3. - 4. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Oskar Rosc X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
2. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Vita Kobetič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Tim Pavli X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Vita Kobetič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Vita Kobetič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Luka Uranič X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
17. - 23. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Vita Kobetič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Tilen Šalja X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
1. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Vita Kobetič Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Vita Kobetič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Rok Hribar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Vita Kobetič Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 18 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Vogrinčič Kema -8,-9,-10 0:3 27:34
Finalni del, osmina finala pic Ana Kovačec Kema 9,-9,8,5 3:1 42:33
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Stražar Men -3,-7,-9,-10 0:4 29:45
Finalni del, osmina finala pic Staša Matis Kema 7,5,-16,11,9 4:1 62:50
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Nuša Kadiš Int 5,1,5 3:0 33:11
Top, 6. krog pic Tjaša Novak K-S -9,-7,-5 0:3 21:33
Top, 5. krog pic Živa Staniša Muta 5,-7,-11,11,2 3:2 53:42
Top, 4. krog pic Nuša Bolte Jes -7,7,11,4 3:1 42:33
Top, 3. krog pic Katja Krajnc Ptuj 8,-11,3,-11,5 3:2 55:42
Top, 2. krog pic Nuša Vogrinčič Kema -5,-9,-11 0:3 25:35
Top, 1. krog pic Katarina Stražar Men -11,-10,-8 0:3 29:36
12.05.2018 3. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Katja Gutnik Log -6,-8,7,-6,-9 1:4 40:51
Kvalifikacije, 3. krog pic Špela Trelec Ves -13,5,7,11 3:1 48:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Simona Soldat LJ 5,7,8 3:0 33:20
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Lea Paulin Arr 8,-3,-7,-4,-6 1:4 31:52
Finalni del, osmina finala pic Brina Adamek K-S 7,7,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Mozetič Let 3,7,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema 9,7,7 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Lena Potrbin Ves 9,3,9 3:0 33:21
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Katarina Stražar Men -5,-7,7,-10 1:3 33:41
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Bolte Jes 9,-3,-6,6,3 3:2 42:40
Finalni del, osmina finala pic Nuša Kadiš Int -6,3,10,5 3:1 40:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Belaj Ptuj 5,8,-9,9 3:1 42:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr 7,3,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 5,5,3 3:0 33:13
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Alex Galič Tujina -5,-3,-6,-5 0:4 19:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Isabelle Barukčić PPR 8,3,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Gutnik Log 6,12,-10,12 3:1 49:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Vesna Rojko Muta -5,-6,4,-4 1:3 26:37
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Mengeš
5. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 6,8,5 3:0 33:19
3. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 3,-10,6,3 3:1 43:24
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -4,5,10,10 3:1 39:36
4. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -3,7,-9,-8 1:3 31:40
2. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 7,4,10 3:0 34:21
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš : Vesna
5. tekma pic Anina Selak Vesna 6,9,6 3:0 33:21
1. tekma pic Danijela Urh Vesna 5,5,2 3:0 33:12
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš : Kema
4. tekma pic Ana Kovačec Kema -9,7,-8,9,6 3:2 50:44
2. tekma pic Lara Belaj Kema 6,12,5 3:0 36:23
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Ptuj : Mengeš
5. tekma pic Nika Belaj Ptuj 9,-7,4,4 3:1 40:28
3. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 6,8,-9,9 3:1 42:34
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Lea Paulin Arr 10,-2,-9,-5,-5 1:4 33:54
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Vogrinčič Kema 11,-8,10,14,9 4:1 60:55
Finalni del, osmina finala pic Gaja Mavri Let 7,-8,-9,13,-9,10,8 4:3 75:71
Kvalifikacije, 3. krog pic Špela Trelec Ves 5,-7,-9,10,-12 2:3 51:51
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Kozamernik K-S 6,4,8 3:0 33:18
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Sobota : Mengeš
4. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 4,7,3 3:0 33:14
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Mengeš : Letrika
5. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 7,-10,3,2 3:1 43:24
1. tekma pic Taja Vidmar Letrika 8,6,9 3:0 33:23
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Mengeš : Kema
5. tekma pic Ana Kovačec Kema 5,6,6 3:0 33:17
1. tekma pic Blažka Harkai Kema 7,7,2 3:0 33:16
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Mengeš : Arrigoni
4. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 10,9,6 3:0 34:25
2. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 4,2,2 3:0 33:8
23.12.2017 Pokal RS - finale 2017/2018, 1. krog - Ljubljana : Mengeš
4. tekma pic Nika Veronik Ljubljana -9,8,5,7 3:1 42:31
1. tekma pic Zala Veronik Ljubljana -10,-12,11,3,-10 2:3 56:52
23.12.2017 Pokal RS - finale 2017/2018, 2. krog - Mengeš : Vesna
8. tekma pic Ivana Zera Vesna 10,-10,7,-5,-8 2:3 46:51
6. tekma pic Špela Trelec Vesna -8,2,2,-6,-8 2:3 44:37
3. tekma pic Kristina Pavič Rahotin Vesna 7,6,-6,6 3:1 39:30
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Ana Tofant Men -5,-9,-5,-4 0:4 23:44
Finalni del, osmina finala pic Lara Opeka K-S 4,-7,-5,-6,9,10,7 4:3 63:63
Kvalifikacije, 3. krog pic Ajla Salkić LJ 5,-11,-10,10,5 3:2 55:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Gutnik Log 8,5,-2,9 3:1 35:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Špela Trelec Ves 8,-3,5,-11,10 3:2 48:47
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 4,5,-7,6 3:1 40:26
Top, 6. krog pic Tjaša Novak K-S 10,2,-6,-4,-5 2:3 38:45
Top, 5. krog pic Tina Mozetič Let -5,6,5,8 3:1 38:30
Top, 4. krog pic Ana Kovačec Kema 9,7,7 3:0 33:23
Top, 3. krog pic Tajda Šabanov K-S 6,7,9 3:0 33:22
Top, 2. krog pic Nika Belaj Ptuj 8,7,8 3:0 33:23
Top, 1. krog pic Nika Kobetič Men -5,8,4,9 3:1 38:32
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Stražar Men 6,-4,6,-5,-7,-6 2:4 44:56
Finalni del, osmina finala pic Ana Kovačec Kema 7,6,-5,6,-8,8 4:2 57:49
Kvalifikacije, 3. krog pic Anamarija Horvat Sob 3,3,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Špela Trelec Ves -6,-10,-7 0:3 23:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Maša Harkai Kema 5,5,8 3:0 33:18
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Stražar Men -3,9,-8,13,-4 2:3 41:55
Finalni del, osmina finala pic Taja Vidmar Let 3,10,5 3:0 34:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Belaj Ptuj 7,4,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Paljk Arr 6,-9,9,-6,-7 2:3 44:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Kompara Let 9,2,9 3:0 33:20
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 1. krog - Mengeš : Interdiskont Fužinar
6. tekma pic Urša Večko Interdiskont Fužinar 4,3,4 3:0 33:11
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Katarina Stražar Men -1,-6,-3 0:3 10:33
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Kadiš Int -9,5,7,6 3:1 42:29
Finalni del, osmina finala pic Tijana Gačič K-S 2,5,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Bolte Jes 13,10,7 3:0 38:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Mia Stajnko Ves 1,2,5 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Hana Rožmanec Log 3,2,8 3:0 33:13
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Lea Paulin Arr -7,-9,-3,9,-4 1:4 34:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Isabelle Barukčić PPR 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Špela Trelec Ves 4,-5,8,-8,-5 2:3 40:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Opeka K-S 5,6,-9,10 3:1 43:32
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, finale pic Tjaša Novak K-S -9,-8,-7 0:3 24:33
Finalni del, polfinale pic Nika Belaj Cir 10,7,7 3:0 34:24
Finalni del, četrtfinale pic Blažka Harkai Kema 4,5,6 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Tijana Gačič K-S 8,11,6 3:0 35:25
Finalni del, osmina finala pic Katrina Lydia Sterchi Arr -12,-3,-5 0:3 20:36
27.05.2017 2. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Tjaša Novak K-S 9,8,4 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Ana Kovačec Kema 6,-10,6,5 3:1 43:29
Top, 5. krog pic Manca Paljk Arr 5,9,5 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Nika Belaj Cir 7,5,-10,6 3:1 43:30
Top, 3. krog pic Ina Unger Cir 7,5,5 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 8,6,2 3:0 33:16
Top, 1. krog pic Vita Kobetič Men 8,-10,10,-7,-5 2:3 45:52
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 8,8,-11,-5,-9 2:3 47:51
Top, 6. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 6,-7,-3,9,6 3:2 43:43
Top, 5. krog pic Katja Krajnc Ptuj 8,9,-9,-7,7 3:2 49:46
Top, 4. krog pic Tjaša Novak K-S 8,5,9 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Vita Kobetič Men -7,10,7,-4,4 3:2 45:43
Top, 2. krog pic Nika Kobetič Men -8,5,-9,5,7 3:2 50:39
Top, 1. krog pic Nuša Bolte Jes 8,-7,6,5 3:1 40:30
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Ana Tofant Men -2,-9,-3,-6 0:4 20:44
Finalni del, osmina finala pic Gaja Mavri Let 10,8,-5,9 3:1 39:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Dervarič Sob 4,4,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Taja Vidmar Let 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Špela Trelec Ves -10,-6,7,-10 1:3 37:42
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Tjaša Novak K-S -7,14,-4,-2,-5 1:4 34:58
Finalni del, četrtfinale pic Nika Belaj Cir -9,-6,11,3,13,9 4:2 65:58
Finalni del, osmina finala pic Minea Ljuca Arr 9,2,-8,9 3:1 41:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Danijela Urh Ves 5,5,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Kompara Let 4,6,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Trebižan Sav 1,6,5 3:0 33:12
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Jug Škl 2,4,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Staniša Muta 10,-3,-10,-6 1:3 31:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak K-S -11,8,5,-6,-8 2:3 47:48
12.03.2017 3. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Tjaša Novak K-S -8,7,8,-8,-7 2:3 45:48
Finalni del, polfinale pic Vita Kobetič Men -8,11,-6,9,9 3:2 49:51
Finalni del, četrtfinale pic Ana Kovačec Kema 6,3,14 3:0 38:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int 10,-11,7,7 3:1 45:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Danijela Urh Ves 10,5,5 3:0 34:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Maja Belaj Cir 5,7,7 3:0 33:19
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : Ptuj
5. tekma pic Tjaša Murko Ptuj 0,0,0 3:0 33:0
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Kema
5. tekma pic Ana Kovačec Kema 6,-3,9,7 3:1 36:33
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Letrika : Mengeš
5. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 1,3,1 3:0 33:5
3. tekma pic Lara Kompara Letrika 4,3,5 3:0 33:12
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
7. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -7,-8,-6 0:3 21:33
4. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -6,7,6,7 3:1 39:31
2. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 7,-7,10,4 3:1 41:32
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : Sobota
4. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 7,2,5 3:0 33:14
2. tekma pic Tjaša Dervarič Sobota 10,3,6 3:0 34:19
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš
7. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan 7,-5,9,-3,-9 2:3 39:49
5. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 1,4,2 3:0 33:7
3. tekma pic Tijana Gačič Kajuh-Slovan 1,6,6 3:0 33:13
18.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Cirkovce : Mengeš
6. tekma pic Lara Belaj Cirkovce 5,5,6 3:0 33:16
2. tekma pic Ina Unger Cirkovce 7,7,-7,-10,5 3:2 50:42
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš
2. tekma pic Lea Kadiš Fužinar Inter Diskont 11,-12,13,8 3:1 51:46
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Mengeš : Kema
5. tekma pic Ana Kovačec Kema 3,8,5 3:0 33:16
1. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema 2,-9,8,-13,-6 2:3 50:47
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 4. krog - Mengeš : Muta
5. tekma pic Živa Staniša Muta 8,6,9 3:0 33:23
1. tekma pic Nuša Tomis Muta 12,-8,7,8 3:1 44:38
15.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 5. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 8,-9,-9,-10 1:3 39:42
1. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan 9,-15,7,-7,3 3:2 55:47
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Vesna : Mengeš
1. tekma pic Danijela Urh Vesna 4,5,3 3:0 33:12
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Letrika
6. tekma pic Sara Tokić Letrika 4,10,5 3:0 34:19
3. tekma pic Lara Kompara Letrika 7,7,5 3:0 33:19
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš
8. tekma pic Tijana Gačič Kajuh-Slovan 6,6,4 3:0 33:16
4. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -10,-9,-9 0:3 28:34
1. tekma pic Lara Janežič Kajuh-Slovan 44,1,2 3:0 68:47
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 5. krog - Arrigoni : Mengeš
5. tekma pic Minea Ljuca Arrigoni 9,7,6 3:0 33:22
3. tekma pic Manca Paljk Arrigoni -8,-6,-9 0:3 23:33
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Ina Unger Cir 5,6,-7,-9,9 3:2 49:42
Top, 6. krog pic Tjaša Novak K-S 3,-9,9,-3,9 3:2 45:43
Top, 5. krog pic Lea Paulin Arr -7,4,-4,-9 1:3 31:37
Top, 4. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 9,-13,-1,-11 1:3 36:48
Top, 3. krog pic Nika Belaj Cir -8,7,-8,-11 1:3 38:42
Top, 2. krog pic Manca Paljk Arr 7,3,6 3:0 33:16
Top, 1. krog pic Vita Kobetič Men 5,-7,-10,7,11 3:2 52:46
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Lea Paulin Arr -5,-7,9,-10,-4 1:4 37:54
Finalni del, 1. krog pic Nika Belaj Cir 4,8,10,7 4:0 45:29
Kvalifikacije, 3. krog pic Anina Selak Ves 9,1,-11,-8,4 3:2 52:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Kim Fink Arr 5,9,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Mihevc Log -8,-5,-4 0:3 17:33
21.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 1. krog - Mengeš : Sobota
4. tekma pic Tjaša Dervarič Sobota 8,10,4 3:0 34:22
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Ana Tofant Men -3,-5,-6 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Manca Paljk Arr 6,4,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Lena Potrbin Ves 6,7,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Opeka K-S -8,-10,-6 0:3 24:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Belaj Cir 7,7,7 3:0 33:21
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Lea Paulin Arr -3,-6,-9 0:3 18:33
Finalni del, četrtfinale pic Nika Belaj Cir -10,6,3,8 3:1 43:29
Finalni del, osmina finala pic Manca Paljk Arr 11,-8,6,-9,6 3:2 52:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Paljk Arr -9,8,-6,10,5 3:2 49:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Rosana Pajer Int 2,2,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Kompara Let 4,6,6 3:0 33:16
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Ina Unger Cir -5,-5,-10 0:3 20:34
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Dervarič Sob 5,12,6 3:0 36:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Paljk Arr -9,8,9,8 3:1 42:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Kiara Šegula Tujina 2,-9,8,1 3:1 42:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Tijana Gačič K-S 3,8,7 3:0 33:18
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Tajda Šabanov K-S 3,-5,3,1 3:1 38:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Paulin Arr -1,-10,-2 0:3 13:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Staniša Muta 8,8,-8,-10,-8 2:3 48:50
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Živa Staniša Muta -10,-7,-9 0:3 26:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Ina Unger Cir 5,7,-4,6 3:1 37:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Alja Benčina K-S -8,9,5,8 3:1 41:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -10,-5,-4 0:3 19:34
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men -3,-4,-6 0:3 13:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Taja Vidmar Let 7,4,-14,-6,-7 2:3 49:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Mia Stajnko Ves 10,3,6 3:0 34:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Eva Grabnar Sob 3,5,9 3:0 33:17
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - kema : Mengeš
2. tekma pic Ana Kovačec kema 7,6,6 3:0 33:19
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
8. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 5,-9,11,-6,3 3:2 50:41
6. tekma pic Kim Fink Arrigoni 6,-6,8,-5,-8 2:3 41:47
3. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -6,-9,-12 0:3 27:36
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Muta : Mengeš
4. tekma pic Živa Staniša Muta 9,-3,-6,-11 1:3 31:44
1. tekma pic Tina Cafuta Muta 3,2,4 3:0 33:9
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Brina Adamek Kajuh-Slovan 10,9,8 3:0 34:27
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Manca Paljk Arr -4,4,-11,-11 1:3 37:41
Finalni del, osmina finala pic Kim Fink Arr -10,-9,4,6,10 3:2 53:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 15,9,6 3:0 39:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Mia Stajnko Ves 5,-6,2,5 3:1 39:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Tajda Šabanov K-S -6,-3,8,6,7 3:2 42:43
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš : Vesna
5. tekma pic Mia Stajnko Vesna 8,5,4 3:0 33:17
1. tekma pic Danijela Urh Vesna 5,5,5 3:0 33:15
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš : Sobota
6. tekma pic Eva Grabnar Sobota 5,2,3 3:0 33:10
3. tekma pic Eva Horvat Sobota 1,4,2 3:0 33:7
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 5. krog - Mengeš : kema
6. tekma pic Nuša Vogrinčič kema 5,9,-6,7 3:1 39:32
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Ina Unger Cir 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
Finalni del, četrtfinale pic Ana Kovačec Kema 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, osmina finala pic Lara Belaj Cir 9,9,9 3:0 33:27
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Eva Gojkovič Ptuj 9,8,4 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Anina Selak Ves 7,11,5 3:0 35:23
Top, 5. krog pic Iva Unger Cir -1,8,2,5 3:1 34:26
Top, 4. krog pic Nuša Klaut Let 7,3,6 3:0 33:16
Top, 3. krog pic Brina Adamek K-S 2,8,8 3:0 33:18
Top, 2. krog pic Nuša Vogrinčič Kema -9,-5,-7 0:3 21:33
Top, 1. krog pic Sara Stražar Men 5,3,6 3:0 33:14
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Nuša Bolte Kri -4,-7,-8 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Brina Adamek K-S 9,7,-9,11 3:1 44:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Taja Vidmar Let -10,7,8,-9,10 3:2 53:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Hana Rožmanec Log 10,2,5 3:0 34:17
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Lea Paulin Arr 10,-6,9,-8,-6 2:3 43:52
Top, 6. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -7,-5,-4 0:3 16:33
Top, 5. krog pic Nika Belaj Cir -13,6,6,-9,3 3:2 55:41
Top, 4. krog pic Ana Kovačec Kema 3,9,6 3:0 33:18
Top, 3. krog pic Tjaša Novak Kri -7,-8,7,-4 1:3 30:40
Top, 2. krog pic Ina Unger Cir 7,-5,-3,4,-10 2:3 40:45
Top, 1. krog pic Vita Kobetič Men -10,7,-10,-7 1:3 38:42
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
9. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 10,8,5 3:0 34:23
5. tekma pic Kim Fink Arrigoni 6,8,-8,6 3:1 41:31
1. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -5,-10,-5 0:3 20:34
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Logatec
5. tekma pic Aleksandra Vovk Logatec -1,-2,-7 0:3 10:33
1. tekma pic Pija Mihevc Logatec 7,-8,-8,4,5 3:2 49:38
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Vesna Najdič Andrin Kajuh-Slovan 6,3,5 3:0 33:14
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -10,-7,-8 0:3 25:34
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Ptuj
5. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -9,-6,-2 0:3 17:33
1. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 6,6,-12,7 3:1 45:33
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Križe : Mengeš
6. tekma pic Anja Bolte Križe -5,-7,-6 0:3 18:33
2. tekma pic Nuša Bolte Križe -5,-10,5,-11 1:3 37:41
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr 5,-7,-8,-9 1:3 35:38
Finalni del, polfinale pic Vita Kobetič Men -7,7,4,11 3:1 42:33
Finalni del, četrtfinale pic Nika Belaj Cir -11,4,3,-5,3 3:2 49:34
Finalni del, osmina finala pic Anamarija Horvat Sob 4,3,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Minea Ljuca Arr 10,8,10 3:0 35:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Grabnar Sob 4,5,9 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Stražišar PPR 5,3,3 3:0 33:11
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr -8,-7,-6 0:3 21:33
Finalni del, polfinale pic Tjaša Novak Kri 9,-9,5,-9,6 3:2 51:42
Finalni del, četrtfinale pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 6,7,11 3:0 35:24
Finalni del, osmina finala pic Anamarija Horvat Sob 6,2,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Mojca Kohn Muta 2,7,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Mia Stajnko Ves 3,2,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Ema Zadravec Pres 2,9,2 3:0 33:13
11.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Sobota
4. tekma pic Tjaša Dervarič Sobota 4,5,7 3:0 33:16
2. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 5,3,5 3:0 33:13
11.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Letrika : Mengeš
4. tekma pic Tina Mozetič Letrika 6,10,-7,4 3:1 41:31
1. tekma pic Lara Kompara Letrika 7,3,5 3:0 33:15
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Anina Selak Ves -8,1,8,10 3:1 42:30
Top, 6. krog pic Eva Gojkovič Ptuj 5,6,5 3:0 33:16
Top, 5. krog pic Lea Kadiš Int -8,-5,-6 0:3 19:33
Top, 4. krog pic Tjaša Novak Kri 1,11,13 3:0 39:25
Top, 3. krog pic Taja Vidmar Let 7,2,7 3:0 33:16
Top, 2. krog pic Tina Mozetič Let 9,-7,-11,-8 1:3 37:44
Top, 1. krog pic Nika Kobetič Men 4,4,-9,-4,-8 2:3 43:41
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr -4,-11,-7 0:3 22:35
Finalni del, polfinale pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 9,9,10 3:0 34:28
Finalni del, četrtfinale pic Minea Ljuca Arr 5,-9,9,9 3:1 42:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Minea Ljuca Arr 5,5,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Mojca Kohn Muta 6,6,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Mia Stajnko Ves 1,2,1 3:0 33:4
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Katja Krajnc Ptuj 8,-5,8,-9,-6 2:3 42:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Kristy Černe Gor 4,-8,2,4 3:1 41:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Ina Unger Cir -9,-8,2,8,-11 2:3 50:45
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, finale pic Katarina Stražar Men -7,-6,-6 0:3 19:33
Finalni del, polfinale pic Živa Staniša Krka 4,-16,-10,8,4 3:2 59:46
Finalni del, četrtfinale pic Lea Paulin Arr 2,5,9 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Tajda Šabanov K-S 2,7,-7,-8,9 3:2 48:40
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 11,-3,-9,6,10 3:2 48:49
Top, 6. krog pic Manca Paljk Arr 14,-8,-10,-10 1:3 44:49
Top, 5. krog pic Kim Fink Arr 5,7,14 3:0 38:26
Top, 4. krog pic Lara Opeka K-S -5,-7,-3 0:3 15:33
Top, 3. krog pic Nika Kobetič Men -9,7,9,-9,6 3:2 51:44
Top, 2. krog pic Katarina Stražar Men -10,-6,-7 0:3 23:34
Top, 1. krog pic Lea Paulin Arr 8,-5,-4,-7 1:3 27:41
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Tajda Šabanov K-S -9,1,6,9 3:1 42:27
Top, 6. krog pic Eva Gojkovič Ptuj 9,4,7 3:0 33:20
Top, 5. krog pic Lea Kadiš Int -11,5,-9,9,-6 2:3 48:49
Top, 4. krog pic Tina Mozetič Let -8,-5,-8 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Tjaša Novak Kri 9,2,8 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Kim Fink Arr 8,12,6 3:0 36:26
Top, 1. krog pic Taja Vidmar Let -5,-9,-9 0:3 23:33
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Nika Naglič Muta -5,-6,-6 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 7,9,-11,9 3:1 44:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -4,-10,-4 0:3 18:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Mojca Kohn Muta 7,11,7 3:0 35:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Hana Rožmanec Log 7,8,5 3:0 33:20
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, polfinale pic Katarina Stražar Men -8,-3,-3 0:3 14:33
Finalni del, četrtfinale pic Manca Paljk Arr 6,-9,5,-7,7 3:2 49:40
Finalni del, osmina finala pic Daniela Butkovska Tomanič Cir 6,8,2 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Tajda Šabanov K-S 4,4,10 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Lena Potrbin Trb 4,7,8 3:0 33:19
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Lea Paulin Arr -2,-9,-7 0:3 18:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema 9,1,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Lara Opeka K-S -4,-1,11,-5 1:3 23:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Hana Rožmanec Log -10,15,8,-9,6 3:2 58:52
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 2. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Lea Kadiš Fužinar Inter Diskont 6,8,3 3:0 33:17
08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Kim Fink Arr -9,10,5,7 3:1 43:33
Top, 6. krog pic Lea Kadiš Int 6,1,5 3:0 33:12
Top, 5. krog pic Anina Selak Ves -7,-6,-9 0:3 22:33
Top, 4. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Cir -7,-6,9,-5 1:3 29:42
Top, 3. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM 4,6,-6,-5,-6 2:3 39:43
Top, 2. krog pic Tjaša Novak Kri 6,10,5 3:0 34:21
Top, 1. krog pic Brina Adamek K-S 9,6,-9,9 3:1 42:35
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Mali finale, polfinale pic Vita Kobetič Men 4,-5,6,-7,-10 2:3 44:44
Mali finale, četrtfinale pic Zala Stražišar PPR 2,3,5 3:0 33:10
Mali finale, osmina finala pic Tjaša Dervarič Sob 3,5,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Opeka K-S -8,-7,-7 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Ljut 2,1,4 3:0 33:7
Kvalifikacije, 1. krog pic Taja Vidmar Let -11,5,9,-6,-3 2:3 42:49
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandra Vovk Log -5,-2,-7 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Nuša Tomis Muta -8,9,9,10 3:1 42:39
Finalni del, 1. krog pic Živa Staniša Krka 5,5,11 3:0 35:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Ina Unger Cir 3,3,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Tajda Šabanov K-S 8,6,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Špela Trelec Ves 11,9,-4,10 3:1 40:41
Skupaj: 69,37 % 231:102 781:448 12022:10053
Preskoči na orodno vrstico