NTZS

Martin Kocjančič
pic
Podatki o igralcu
Id 330
Št. tekmovalne izkaznice 025/09/10
Starost 17 let (letnik 2000)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 09.12.2017 21 22 1200 1200
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Rok Ambrožič 1:0 3:0
pic Jure Avberšek 0:3 3:9
pic Jaka Bavdek 0:2 1:6
pic Klemen Belehar 2:1 7:5
pic Lan Bitežnik 3:0 9:0
pic Tomaž Bone 1:0 3:0
pic Aljaž Božič 1:0 3:2
pic Grega Bratina 4:0 12:2
pic Luka Breznik 2:5 8:18
pic Oskar Cergolj 0:1 2:3
pic Miha Černe 0:1 2:3
pic Tilen Cvetko 0:2 0:6
pic Rok Djordjevič 1:0 3:0
pic Janez Erjavec 2:0 6:1
pic Nejc Erjavec 0:4 1:12
pic David Filipovič 0:2 1:6
pic Aljaž Frelih 0:8 1:24
pic Aljaž Godec 1:2 3:7
pic Martin Golob 0:2 2:6
pic Mitja Horvat 0:1 0:3
pic Peter Hribar 0:5 2:15
pic Miha Jamšek 0:1 0:3
pic Dominik Janc 1:0 3:0
pic Lovro Jemec 0:3 1:9
pic Jan Jevšnik 0:2 1:6
pic Darko Jorgič 0:1 0:3
pic Jaka Kanc 1:0 3:0
pic Mihael Kocjančič 0:1 2:3
pic Filip Kolle 0:2 2:6
pic Nej Košmrlj 1:1 5:5
pic Jan Krč 0:1 0:3
pic Taj Lavrič 1:5 7:15
pic Sašo Malovič 0:1 1:3
pic Samo Mandič 2:0 6:0
pic Jernej Masten Toplak 2:1 8:5
pic Tim Mori 2:0 6:1
pic Luka Norčič 0:7 1:21
pic Nejc Novak 0:1 0:3
pic Samo Novina 1:0 3:0
pic Anže Ogrič 3:0 9:2
pic Jožko Omerzel 0:3 0:9
pic Mitja Omerzel 2:2 7:9
pic Žan Ošlak 2:0 6:0
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:0
pic Tim Pavli 0:5 2:15
pic Tomaž Pelcar 0:1 0:3
pic Janez Petrovčič 0:1 0:3
pic Matjaž Pinter 0:3 2:9
pic Luka Podobnik 1:0 3:2
pic Miha Podobnik 1:0 3:0
pic Matej Prezelj 1:2 6:6
pic Tilen Rakovec 1:0 3:0
pic Matevž Ravšelj 1:0 3:0
pic Patrik Reberšak Ježovnik 1:0 3:0
pic Domen Rolih 1:0 3:0
pic Oskar Rosc 2:2 7:9
pic Bor Rutar 2:2 8:7
pic Tilen Šalja 1:1 3:4
pic Domen Sečnik 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 0:7 2:21
pic Senaid Šišič 2:0 6:0
pic Matevž Skobe 1:0 3:1
pic Rok Smodiš 2:1 8:5
pic Aleks Stepančič 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 1:0 3:2
pic Jaka Strohsack 0:1 1:3
pic Rok Trtnik 0:3 1:9
pic Jože Urh 0:3 1:9
pic Anton Vastl 1:0 3:2
pic Patrik Videc 0:1 1:3
pic Peter Vitamvas 1:0 3:0
pic Tilen Vogrinčič 0:1 2:3
pic Javor Zavec 1:0 3:1
pic Žiga Kristijan Žigon 0:6 2:18
pic Anže Zrimšek Žiger 2:0 6:2
pic Matic Zupan 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 0:1 0:3
Skupaj: 63:112 246:374
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Arrigoni mladinci
2016/2017 NTK Arrigoni mladinci
2015/2016 NTK Arrigoni mladinci
2014/2015 NTK Arrigoni kadeti
2013/2014 NTK Arrigoni kadeti
2012/2013 NTK Arrigoni mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
23. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
17. - 26. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
29. - 54. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
17. - 30. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 28. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
17. - 30. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
33. - 36. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 26. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
17. - 30. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
29. - 30. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
14. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
29. - 53. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
5. - 8. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
25. - 48. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
15. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
9. - 16. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
29. - 57. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
17. - 24. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
33. - 38. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
29. - 54. 05.04.2014 - 06.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
9. - 16. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
27. - 50. 09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince, Muta
17. - 30. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
25. - 47. 13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince, Izola
17. - 32. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
Skupaj: 26 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : SU
5. tekma pic Mitja Omerzel SU -5,-11,-4 0:3 20:35
1. tekma pic Jožko Omerzel SU -12,-4,-5 0:3 21:36
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
5. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -9,-5,-8 0:3 22:33
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -2,-6,-6 0:3 14:33
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Vesna
5. tekma pic Filip Kolle Vesna 3,-10,-7,-4 1:3 32:37
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna -5,-9,-10 0:3 24:34
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Tempo : Arrigoni
6. tekma pic Patrik Reberšak Ježovnik Tempo 2,7,6 3:0 33:15
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -5,12,-8,-9 1:3 36:45
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
5. tekma pic Rok Trtnik Mengeš I -6,-8,-3 0:3 17:33
1. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -10,-9,-7 0:3 26:34
20.01.2018 1. SNTL 2017/2018, 12. krog - Inter Diskont I : Arrigoni
6. tekma pic Janez Petrovčič Inter Diskont I -1,-5,-9 0:3 15:33
2. tekma pic Mitja Horvat Inter Diskont I -5,-2,-4 0:3 11:33
13.01.2018 1. SNTL 2017/2018, 11. krog - Arrigoni : Kema I
5. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I -6,-3,-6 0:3 15:33
1. tekma pic Luka Norčič Kema I -4,-9,-8 0:3 21:33
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Gorica : Arrigoni
2. tekma pic Aleks Stepančič Gorica 10,7,10 3:0 35:27
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : Mengeš II
6. tekma pic Bor Rutar Mengeš II 9,8,9 3:0 33:26
3. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II -2,3,-7,-3 1:3 23:36
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Domen Zupančič ŠD SU -7,-7,-7 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Patrik Videc Tem -5,-11,8,-6 1:3 33:43
Top, 5. krog pic Oskar Rosc Sav -4,5,-7,-7 1:3 29:38
Top, 4. krog pic Rok Smodiš Kema 9,-13,8,-6,-6 2:3 47:54
Top, 3. krog pic Luka Stražišar PPR -7,8,6,-9,6 3:2 49:42
Top, 2. krog pic Matej Prezelj Men 6,-14,8,-4,-5 2:3 45:52
Top, 1. krog pic Mihael Kocjančič Arr 4,10,-5,-8,-4 2:3 40:47
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Filip Kolle Ves -7,10,-6,-9 1:3 34:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,6,-4,-6 1:3 28:39
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Rakovec B2 3,7,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Erjavec Hra 7,-7,10,7 3:1 41:35
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men -8,-8,-10 0:3 26:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Janc PPR 1,3,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 -2,-3,-6 0:3 11:33
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -5,-6,-6 0:3 17:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-4,-8 0:3 16:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Ogrič Pres 10,8,-6,7 3:1 40:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Božič Krka 6,-10,-7,6,3 3:2 50:38
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka -0,-9,10,-8 1:3 29:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj 11,9,-10,-9,-10 2:3 53:55
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Ambrožič Škl 1,1,0 3:0 33:2
Kvalifikacije, 1. krog pic Nej Košmrlj B2 -7,3,-6,8,4 3:2 46:37
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Mengeš I
5. tekma pic Tim Pavli Mengeš I -5,-7,-10 0:3 22:34
1. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I 12,-5,-9,-6 1:3 34:45
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -9,-6,-4 0:3 19:33
2. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -8,-7,-9 0:3 24:33
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Kema
5. tekma pic Luka Norčič Kema -8,-5,6,-8 1:3 32:39
1. tekma pic Rok Smodiš Kema 1,-11,8,7 3:1 44:29
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Muta
5. tekma pic Tim Mori Muta -9,5,9,7 3:1 42:32
1. tekma pic Matjaž Pinter Muta 8,-3,-5,-6 1:3 25:41
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Krka
5. tekma pic Peter Hribar Krka -3,-6,-7 0:3 16:33
1. tekma pic Tilen Cvetko Krka -4,-7,-4 0:3 15:33
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Logatec
5. tekma pic Lovro Jemec Logatec -12,-9,-3 0:3 24:36
1. tekma pic Nejc Novak Logatec -8,-7,-9 0:3 24:33
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : B2
5. tekma pic Klemen Belehar B2 -2,10,10,6 3:1 37:37
1. tekma pic Nej Košmrlj B2 9,-6,-9,3,-7 2:3 44:45
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
5. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš I -6,-6,-3 0:3 15:33
1. tekma pic Nejc Erjavec Mengeš I -3,-7,-5 0:3 15:33
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,-9,-10 0:3 28:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Pavli Men -7,9,7,-5,-8 2:3 42:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 9,8,-8,-6,7 3:2 47:46
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Ogrič Pres -8,10,9,7 3:1 42:37
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Jaka Strohsack PPR -3,-10,9,-4 1:3 28:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Frelih Men -3,-4,-5 0:3 12:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Erjavec Hra 6,9,11 3:0 35:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Bitežnik Gor 7,6,8 3:0 33:21
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka -8,-7,-9 0:3 24:33
Kvalifikacije, 3. krog pic David Filipovič Oli -7,-4,10,-2 1:3 25:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Rolih Krka 6,6,1 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Javor Zavec Men 10,6,-8,9 3:1 42:36
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -8,-8,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jorgič Krka -3,-6,-5 0:3 14:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Senaid Šišič Oli 1,7,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Bitežnik Gor 8,8,6 3:0 33:22
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Oskar Cergolj Log 9,-8,7,-7,-2 2:3 39:49
Finalni del, osmina finala pic Bor Rutar Men -5,-8,8,-3 1:3 27:41
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema -3,-3,-9 0:3 15:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves -10,-10,10,-8 1:3 40:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Senaid Šišič Oli 5,2,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Ravšelj PPR 8,4,6 3:0 33:18
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Oskar Rosc Tem -7,-9,9,10,10 3:2 51:51
Top, 6. krog pic Jan Jevšnik Tem -5,-17,-5 0:3 27:41
Top, 5. krog pic Anže Ogrič Pres 7,5,2 3:0 33:14
Top, 4. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -7,-5,-14 0:3 26:38
Top, 3. krog pic Lovro Jemec Škl 14,-5,-4,-8 1:3 33:47
Top, 2. krog pic Luka Breznik Int 7,9,-3,-5,-8 2:3 38:49
Top, 1. krog pic Taj Lavrič Ves 8,-8,6,-10,-9 2:3 49:48
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj -7,-12,-7 0:3 26:36
Finalni del, 2. krog pic Samo Mandič B2 8,9,3 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Grega Bratina Pres 5,-6,4,8 3:1 39:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Podobnik Vrh -10,7,9,-9,3 3:2 52:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Bone Gor 4,2,3 3:0 33:9
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Mitja Omerzel Krka 5,-9,5,-9,11 3:2 53:43
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema -9,-9,-9 0:3 27:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Černe K-S 9,-4,-5,10,-10 2:3 42:53
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Vesna : Arrigoni
6. tekma pic Rok Trtnik Vesna 5,-12,-3,-4 1:3 30:41
2. tekma pic Jože Urh Vesna -13,-4,-11 0:3 28:39
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Arrigoni : Ptuj
5. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -5,-9,-9 0:3 23:33
1. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 10,8,7 3:0 34:25
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont -8,-5,-2 0:3 15:33
2. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -9,-8,-5 0:3 22:33
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Arrigoni : Muta
5. tekma pic Matjaž Pinter Muta -9,-8,-7 0:3 24:33
1. tekma pic Tim Mori Muta 6,8,9 3:0 33:23
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
9. tekma pic Tilen Šalja Mengeš -2,-9,-9 0:3 20:33
6. tekma pic Aljaž Frelih Mengeš -4,-8,-6 0:3 18:33
2. tekma pic Tim Pavli Mengeš -6,-8,-8 0:3 22:33
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Tim Pavli Men -8,-9,-5 0:3 22:33
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int 7,11,-9,8 3:1 44:37
Finalni del, 1. krog pic Bor Rutar Men 5,-10,9,5 3:1 43:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Aljaž Godec Int -2,-11,-10 0:3 23:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Žan Ošlak Muta 1,5,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Podobnik Vrh 5,4,9 3:0 33:18
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar B2 -6,13,4,9 3:1 43:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Peter Hribar Krka -4,-2,-3 0:3 9:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Bavdek K-S 7,-6,-1,-7 1:3 25:40
11.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan 6,6,3 3:0 33:15
1. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 4,4,5 3:0 33:13
11.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Arrigoni : Preserje
5. tekma pic Domen Sečnik Preserje 8,9,3 3:0 33:20
1. tekma pic Grega Bratina Preserje 5,0,7 3:0 33:12
11.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Škofja Loka : Arrigoni
6. tekma pic Anton Vastl Škofja Loka -9,5,-11,8,5 3:2 53:42
2. tekma pic Lovro Jemec Škofja Loka -9,-9,-4 0:3 22:33
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Tilen Šalja Men 13,-6,8,5 3:1 43:37
Top, 6. krog pic Matjaž Pinter Muta -6,-4,11,-8 1:3 31:44
Top, 5. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int -4,9,-9,-8 1:3 32:42
Top, 4. krog pic Jožko Omerzel Krka -10,-9,-3 0:3 22:34
Top, 3. krog pic Luka Breznik Int 11,5,-5,-6,10 3:2 47:48
Top, 2. krog pic Oskar Rosc Tem -4,-10,-7 0:3 21:34
Top, 1. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj -6,8,-4,5,-10 2:3 42:47
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves -7,-9,-9 0:3 25:33
Finalni del, 1. krog pic Mitja Omerzel Krka 11,12,-6,6 3:1 44:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Tem 9,-8,7,9 3:1 41:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Ošlak Muta 3,6,4 3:0 33:13
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Grega Bratina Pres 8,7,5 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema -7,-11,-5 0:3 23:35
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Jamšek Int -7,-9,-4 0:3 20:33
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int -5,-6,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Sašo Malovič Ptuj -14,3,-8,-7 1:3 40:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 9,3,-4,9 3:1 37:32
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Bor Rutar Men -9,11,-7,-6 1:3 35:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Bavdek K-S -8,-8,-7 0:3 23:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Djordjevič Mb - ZM 5,4,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Timon Oštir Mičič Ili 7,6,9 3:0 33:22
05.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -8,-10,-9 0:3 27:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men 9,-7,-4,-4 1:3 26:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema -5,-10,-8 0:3 23:34
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic David Filipovič Oli -2,-3,-8 0:3 13:33
Finalni del, 2. krog pic Samo Mandič B2 6,5,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves 3,6,8 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Bitežnik Gor 1,3,6 3:0 33:10
09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Jože Urh Ves -9,-5,9,-7 1:3 32:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Erjavec Men -6,-6,-7 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka -6,-5,-8 0:3 19:33
26.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 1. krog - Arrigoni : B2
5. tekma pic Klemen Belehar B2 -8,-8,7,-5 1:3 32:40
1. tekma pic Matic Zupan B2 7,10,8 3:0 34:25
26.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 2. krog - Kema : Arrigoni
6. tekma pic Tilen Vogrinčič Kema -11,5,-4,4,-5 2:3 42:44
2. tekma pic Luka Norčič Kema -7,-9,-6 0:3 22:33
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Ptuj : Arrigoni
6. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 8,-4,2,-6,6 3:2 43:38
2. tekma pic Marsel Šegula Ptuj -5,-4,-9 0:3 18:33
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Vesna : Arrigoni
9. tekma pic Rok Trtnik Vesna -6,-5,-8 0:3 19:33
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna 8,-4,-6,-5 1:3 26:41
2. tekma pic Jože Urh Vesna -6,-7,-4 0:3 17:33
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Krka : Arrigoni
6. tekma pic Peter Hribar Krka -3,8,-5,-8 1:3 27:41
2. tekma pic Tilen Cvetko Krka -3,-1,-8 0:3 12:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 1. krog - Mengeš II : Arrigoni
2. tekma pic Matej Prezelj Mengeš II 6,4,10 3:0 34:20
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
2. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont 7,-5,9,12 3:1 41:39
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. B 2013/2014, 3. krog - Arrigoni : Tempo
5. tekma pic Martin Golob Tempo 11,-9,-7,-5 1:3 34:44
1. tekma pic Jure Avberšek Tempo -9,8,-3,-9 1:3 32:41
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Jure Avberšek Tem -8,-8,-9 0:3 25:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Golob Tem 2,-6,-5,-2 1:3 24:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Samo Novina Sob 6,7,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Grega Bratina Pres 6,-9,6,2 3:1 42:25
13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Jure Avberšek Tem 6,-5,8,-4,-6 2:3 37:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Frelih Men -4,-5,-4 0:3 13:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Peter Hribar Krka 9,-2,-3,-6 1:3 22:42
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -8,-7,-10 0:3 25:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Erjavec Men -7,-7,-5 0:3 19:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Kanc Škl 6,4,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Skobe K-S -9,7,9,8 3:1 42:35
Skupaj: 36,00 % 63:112 246:374 5263:5842
Preskoči na orodno vrstico