NTZS

Katarina Stražar
pic
Podatki o igralki
Id 505
Št. tekmovalne izkaznice 035/11/12
Starost 17 let (letnik 2001)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 03.06.2018 2 2 9200 9200
članice do 21 let 18.03.2018 6 3 2000 2000
članice 03.06.2018 3 3 7800 7800
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Alenka Ačimovič 1:0 3:0
pic Brina Adamek 5:0 15:0
pic Isabelle Barukčić 2:0 6:1
pic Lara Belaj 1:0 3:0
pic Nika Belaj 5:0 15:1
pic Alja Benčina 5:1 17:7
pic Anja Bezjak 1:1 3:4
pic Nuša Bolte 16:1 50:9
pic Daniela Butkovska Tomanič 13:0 39:6
pic Tina Cafuta 2:0 6:0
pic Urška Čokelj 6:0 20:6
pic Tjaša Dervarič 2:0 6:0
pic Kim Fink 11:0 33:6
pic Alex Galič 0:3 1:12
pic Eva Gojkovič 2:0 6:0
pic Dajana Gošnjak Stojko 2:0 6:0
pic Eva Grabnar 5:0 15:0
pic Katja Gutnik 4:1 15:7
pic Blažka Harkai 2:0 3:0
pic Maša Harkai 2:0 6:1
pic Anamarija Horvat 3:0 9:0
pic Polona Horvat 1:0 3:0
pic Lea Kadiš 8:0 24:2
pic Nuša Kadiš 4:0 12:1
pic Špela Kajzer 1:0 3:0
pic Tjaša Kelih 1:0 3:0
pic Kristina Kete 4:0 12:0
pic Nuša Klaut 2:0 6:0
pic Nika Kobetič 9:0 28:1
pic Tara Kobetič 10:0 32:5
pic Vita Kobetič 4:0 12:1
pic Mojca Kohn 1:0 3:0
pic Lara Kompara 3:0 9:0
pic Ana Kovačec 6:0 18:0
pic Katja Krajnc 14:2 46:13
pic Janja Lebarič 1:0 3:0
pic Minea Ljuca 5:0 15:0
pic Rebeka Lukič 3:0 9:2
pic Staša Matis 7:0 25:9
pic Gaja Mavri 12:1 37:13
pic Maša Mekiš 1:0 3:1
pic Pija Mihevc 2:3 9:12
pic Tjaša Mihevc 4:0 14:2
pic Tina Mozetič 8:0 24:2
pic Tjaša Murko 1:0 3:0
pic Nika Naglič 3:4 14:18
pic Vesna Najdič Andrin 1:0 3:0
pic Tjaša Novak 10:1 31:6
pic Ema Oderlap 4:0 12:0
pic Kaja Okorn 10:0 33:12
pic Lara Opeka 22:3 73:25
pic Manca Paljk 10:0 30:2
pic Gaja Paradiž 0:1 1:3
pic Lea Paulin 22:16 94:75
pic Tamara Pavčnik 3:10 22:42
pic Kristina Pavič Rahotin 1:0 3:0
pic Lena Potrbin 2:0 6:0
pic Ana Ristevski 4:0 12:5
pic Vesna Rojko 1:0 4:3
pic Hana Rožmanec 5:0 15:1
pic Tajda Šabanov 9:0 27:1
pic Ajla Salkić 1:0 3:0
pic Klavdija Šebjan 1:0 3:0
pic Anina Selak 6:0 19:1
pic Simona Soldat 4:0 13:2
pic Mia Stajnko 2:0 6:0
pic Živa Staniša 28:0 86:5
pic Tina Steinman 1:0 3:0
pic Katrina Lydia Sterchi 12:8 46:42
pic Nina Štular 2:0 6:2
pic Sara Štumberger 1:0 3:0
pic Tjaša Supanič 4:0 12:3
pic Ana Tofant 10:18 54:78
pic Sara Tokić 1:0 3:0
pic Nuša Tomis 3:1 9:4
pic Špela Trelec 8:0 25:8
pic Ina Unger 5:1 18:6
pic Iva Unger 3:0 9:0
pic Urša Večko 1:0 3:0
pic Melita Verhnjak 1:0 3:0
pic Nika Veronik 2:6 10:19
pic Zala Veronik 2:3 6:11
pic Katja Vertuš 1:0 3:0
pic Taja Vidmar 13:0 39:2
pic Iris Vidovšek Galer 3:0 9:0
pic Nuša Vogrinčič 13:0 40:7
pic Aleksandra Vovk 15:17 68:69
pic Ivana Zera 5:2 21:13
Skupaj: 457:104 1530:589
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTS Mengeš mladinci
2016/2017 NTS Mengeš mladinci
2015/2016 NTS Mengeš kadeti
2014/2015 NTS Mengeš kadeti
2013/2014 NTS Mengeš mlajši kadeti
2012/2013 NTS Mengeš mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
3. - 4. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. - 4. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
2. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
2. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
2. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
2. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
1. 04.02.2018 2. TOP članic in članov, Murska Sobota
5. - 8. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
1. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
2. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
1. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
2. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
1. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
3. - 4. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
2. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
3. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
3. - 4. 07.05.2017 3. OT za članice in člane, Puconci
2. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
3. - 4. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
3. - 4. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. - 4. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
6. 28.01.2017 2. TOP članic in članov, Murska Sobota
5. - 8. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
3. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
3. - 4. 10.12.2016 2. OT za članice in člane, Ptuj
1. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
3. 20.11.2016 1. TOP za članice in člane, Muta
2. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. - 4. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
1. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
3. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
2. 08.05.2016 3. OT za članice in člane, Logatec
2. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
2. 17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
2. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 19.03.2016 - 20.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
2. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
11. 30.01.2016 2. TOP članic in članov, Muta
5. 20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince, Škofja Loka
3. - 4. 12.12.2015 2. OT za članice in člane, Murska Sobota
1. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
5. - 8. 22.11.2015 1. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
2. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
1. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
10. 11.10.2015 1. TOP za članice in člane, Ravne na Koroškem
1. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 14. 12.09.2015 1. OT za članice in člane, Puconci
3. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
2. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. - 4. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
6. 10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
2. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 28.02.2015 - 01.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
1. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
9. - 16. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 18.01.2015 2. OT za članice in člane (U-21), Murska Sobota
1. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
9. 30.11.2014 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
5. - 8. 26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
5. - 8. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
1. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
1. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. - 8. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
1. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
5. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
17. 11.05.2014 2. TOP za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 05.04.2014 - 06.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
1. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
1. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
6. 08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
1. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
2. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
Skupaj: 79 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
1. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Aleksandra Vovk Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
2. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Aljaž Frelih X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
1. 18.03.2018 pic Aleksandra Vovk Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
5. - 8. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Ana Tofant Z Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
2. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Deni Kožul X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
1. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Ana Tofant Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Aljaž Frelih X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
2. 26.03.2017 pic Tamara Pavčnik Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
3. - 4. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Ana Tofant Z Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
5. - 8. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Aljaž Frelih X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
2. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Tamara Pavčnik Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Aljaž Frelih X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
1. 17.04.2016 pic Tamara Pavčnik Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
1. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Nika Kobetič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Tilen Šalja X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
5. - 8. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Manca Fajmut Z Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
9. - 16. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Aljaž Frelih X Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
1. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Aljaž Frelih X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
2. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Nika Kobetič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Nika Kobetič Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
5. - 8. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Aljaž Frelih X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
9. - 16. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Simona Soldat Z Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
17. - 30. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Aljaž Frelih X Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
5. - 8. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Aljaž Frelih X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
1. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Ana Tofant Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Ana Tofant Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
17. - 32. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Aljaž Frelih X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
1. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Nika Kobetič Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 28 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S -10,-9,-10 0:3 29:35
Finalni del, četrtfinale pic Živa Staniša Muta 7,3,8 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 4,9,1 3:0 33:14
Finalni del, polfinale pic Ivana Zera Ves 8,-9,-8,9,-7,5,-5 3:4 62:66
Finalni del, četrtfinale pic Tara Kobetič Men 3,7,9,10 4:0 45:29
Finalni del, osmina finala pic Simona Soldat LJ -9,3,3,10,2 4:1 54:29
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Tjaša Novak K-S -10,-6,7,-11 1:3 38:43
Top, 6. krog pic Nuša Bolte Jes 6,-9,4,0 3:1 42:21
Top, 5. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 7,6,2 3:0 33:15
Top, 4. krog pic Nuša Kadiš Int 8,8,5 3:0 33:21
Top, 3. krog pic Živa Staniša Muta 6,5,5 3:0 33:16
Top, 2. krog pic Katja Krajnc Ptuj 7,5,7 3:0 33:19
Top, 1. krog pic Tara Kobetič Men 11,10,8 3:0 36:29
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr -7,-9,8,-4,10,-8 2:4 51:62
Finalni del, polfinale pic Aleksandra Vovk Krka -3,-7,10,1,3,9 4:2 55:45
Finalni del, četrtfinale pic Živa Staniša Muta 1,4,8,7 4:0 44:20
Finalni del, osmina finala pic Nika Kobetič Men 8,4,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Kovačec Kema 4,2,10 3:0 34:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Kristina Kete Pres 3,3,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Brina Adamek K-S 7,3,6 3:0 33:16
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Lea Paulin Arr 9,-6,6,-15,-12,4,-4 3:4 70:72
Finalni del, osmina finala pic Nuša Vogrinčič Kema 6,2,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Mozetič Let 14,5,5 3:0 38:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Belaj Ptuj 9,4,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Katja Vertuš Krka 0,1,1 3:0 33:2
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr 6,-8,-6,-3 1:3 28:39
Finalni del, polfinale pic Tara Kobetič Men 5,7,-7,10 3:1 41:33
Finalni del, četrtfinale pic Tina Mozetič Let 3,5,6 3:0 33:14
Finalni del, osmina finala pic Nuša Vogrinčič Kema 6,4,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Tajda Šabanov K-S 4,4,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Hana Rožmanec Log -5,6,8,10 3:1 39:35
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Finalni del, finale pic Alex Galič Tujina -8,-12,-9,-7 0:4 36:47
Finalni del, polfinale pic Lea Paulin Arr 8,-10,10,8,8 4:1 55:46
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S -7,5,-4,10,8,6 4:2 56:51
Finalni del, osmina finala pic Staša Matis Kema -8,6,5,-9,8,7 4:2 61:48
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Mengeš
4. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -3,8,6,7 3:1 36:32
1. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 6,5,6 3:0 33:17
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan 6,10,3 3:0 34:19
6. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 4,5,4 3:0 33:13
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -10,-7,4,7,-7 2:3 46:45
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Mengeš : Vesna
2. tekma pic Mia Stajnko Vesna 5,7,2 3:0 33:14
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš : Kema
6. tekma pic Lara Belaj Kema 10,4,6 3:0 34:20
3. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema 6,6,4 3:0 33:16
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Ptuj : Mengeš
8. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 7,6,9 3:0 33:22
4. tekma pic Katja Krajnc Ptuj 5,11,10 3:0 36:26
1. tekma pic Nika Belaj Ptuj -5,4,8,5 3:1 38:28
04.02.2018 2. TOP članic in članov 2017/2018
Top, 7. krog pic Lea Paulin Arr 8,8,-8,5 3:1 41:32
Top, 6. krog pic Urška Čokelj Arr -8,8,7,11 3:1 43:37
Top, 5. krog pic Ivana Zera Ves 15,9,9 3:0 39:33
Top, 4. krog pic Gaja Mavri Let -6,-6,7,-2 1:3 25:40
Top, 3. krog pic Staša Matis Kema -9,-8,8,8,8 3:2 50:46
Top, 2. krog pic Tjaša Supanič Ves 8,-7,12,7 3:1 43:38
Top, 1. krog pic Katja Gutnik Log -9,6,-4,2,12 3:2 49:42
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Sobota : Mengeš
5. tekma pic Eva Grabnar Sobota 3,1,4 3:0 33:8
3. tekma pic Dajana Gošnjak Stojko Sobota 5,1,1 3:0 33:7
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Mengeš : Letrika
4. tekma pic Taja Vidmar Letrika 2,-8,6,6 3:1 41:25
2. tekma pic Lara Kompara Letrika 6,6,5 3:0 33:17
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 4. krog - Mengeš : Kema
2. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema 5,-9,10,-5,7 3:2 48:44
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Mengeš : Arrigoni
5. tekma pic Lea Paulin Arrigoni 6,-7,9,7 3:1 40:33
1. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 4,5,-5,4 3:1 38:24
23.12.2017 Pokal RS - finale 2017/2018, 1. krog - Ljubljana : Mengeš
7. tekma pic Nika Veronik Ljubljana 2,5,3 3:0 33:10
5. tekma pic Zala Veronik Ljubljana 9,4,7 3:0 33:20
3. tekma pic Ajla Salkić Ljubljana 7,6,7 3:0 33:20
23.12.2017 Pokal RS - finale 2017/2018, 2. krog - Mengeš : Vesna
7. tekma pic Kristina Pavič Rahotin Vesna 11,12,3 3:0 38:26
4. tekma pic Ivana Zera Vesna 7,-3,2,9 3:1 36:29
2. tekma pic Špela Trelec Vesna -4,5,5,4 3:1 37:25
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandra Vovk Krka -6,-9,-7,-5 0:4 27:44
Finalni del, osmina finala pic Kaja Okorn Log -8,7,-8,8,10,5 4:2 61:52
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Lea Paulin Arr 8,2,3 3:0 33:13
Top, 6. krog pic Aleksandra Vovk Krka 5,3,8 3:0 33:16
Top, 5. krog pic Lara Opeka K-S 6,2,11 3:0 35:19
Top, 4. krog pic Živa Staniša Muta 9,8,8 3:0 33:25
Top, 3. krog pic Nuša Bolte Jes 3,1,7 3:0 33:11
Top, 2. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 8,3,-9,8 3:1 42:30
Top, 1. krog pic Katja Krajnc Ptuj 4,6,-9,10 3:1 43:31
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, finale pic Ana Tofant Men -6,-11,-9,-2 0:4 28:46
Finalni del, polfinale pic Nuša Vogrinčič Kema 3,-9,4,9,7 4:1 53:34
Finalni del, četrtfinale pic Tara Kobetič Men -6,4,-6,5,7,6 4:2 56:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Kadiš Muta 7,7,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Simona Soldat LJ 5,0,6 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Lena Potrbin Ves 7,6,3 3:0 33:16
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, finale pic Aleksandra Vovk Krka 7,7,11 3:0 35:25
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S 14,-7,-10,1,8 3:2 55:46
Finalni del, četrtfinale pic Tara Kobetič Men 3,-9,8,-13,4 3:2 55:41
Finalni del, osmina finala pic Tajda Šabanov K-S 6,4,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Katja Krajnc Ptuj 6,8,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Kadiš Muta 2,4,6 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Hana Rožmanec Log 2,2,5 3:0 33:9
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 1. krog - Mengeš : Interdiskont Fužinar
7. tekma pic Nuša Kadiš Interdiskont Fužinar -10,7,6,6 3:1 43:31
4. tekma pic Polona Horvat Interdiskont Fužinar 6,7,1 3:0 33:14
2. tekma pic Urša Večko Interdiskont Fužinar 1,0,2 3:0 33:3
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr 10,-7,-4,14,-11 2:3 50:59
Finalni del, polfinale pic Tara Kobetič Men 1,6,3 3:0 33:10
Finalni del, četrtfinale pic Tjaša Novak K-S 7,7,-9,2 3:1 42:27
Finalni del, osmina finala pic Anina Selak Ves -10,9,8,8 3:1 43:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Taja Vidmar Let 3,8,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr 4,1,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Sob 1,5,5 3:0 33:11
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, finale pic Ana Tofant Men 8,3,9,8 4:0 44:28
Finalni del, polfinale pic Lea Paulin Arr 9,-8,8,-8,7,5 4:2 60:51
Finalni del, četrtfinale pic Staša Matis Kema 9,5,9,8 4:0 44:31
Finalni del, osmina finala pic Anina Selak Ves 2,4,7,6 4:0 44:19
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo -8,-5,-8 0:3 21:33
Finalni del, četrtfinale pic Špela Trelec Ves 9,5,10 3:0 34:24
Finalni del, osmina finala pic Živa Staniša Muta 8,8,2 3:0 33:18
Finalni del, finale pic Ana Tofant Men -5,-9,-6,-3 0:4 23:44
Finalni del, polfinale pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo 15,-8,9,5,-4,-6,6 4:3 68:68
Finalni del, četrtfinale pic Staša Matis Kema 9,-10,-10,11,6,11 4:2 68:61
Finalni del, osmina finala pic Urška Čokelj Arr 8,10,4,9 4:0 45:31
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo -5,15,-7,-4 1:3 33:48
Top, 6. krog pic Špela Trelec Ves -10,9,-5,3,5 3:2 48:40
Top, 5. krog pic Lea Paulin Arr -10,-9,8,-5 1:3 35:42
Top, 4. krog pic Gaja Mavri Let 9,9,5 3:0 33:23
Top, 3. krog pic Živa Staniša Muta 1,8,6 3:0 33:15
Top, 2. krog pic Lara Opeka K-S 6,6,10 3:0 34:22
Top, 1. krog pic Ana Tofant Men 9,-8,9,-6,-10 2:3 46:52
07.05.2017 3. OT za članice in člane 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Ana Tofant Men -8,7,-5,-10,10,-9 2:4 55:62
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo -5,10,8,8,7 4:1 50:44
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, finale pic Ana Tofant Men -9,-8,-9,-8 0:4 34:44
Finalni del, polfinale pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo 5,-7,7,-8,-8,7,11 4:3 69:63
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S 7,-8,-3,10,4,10 4:2 57:53
Finalni del, osmina finala pic Vita Kobetič Men 5,5,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Novak K-S 6,12,4 3:0 36:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Grabnar Sob 8,5,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Kadiš Int 6,4,6 3:0 33:16
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Ana Tofant Men -6,-5,-5,-7 0:4 23:44
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo 9,3,6,5 4:0 44:23
Finalni del, osmina finala pic Živa Staniša Muta 1,3,4 3:0 33:8
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Bolte Jes 5,9,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Alja Benčina K-S 8,8,9 3:0 33:25
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo -9,7,7,-8,-6 2:3 45:47
Finalni del, četrtfinale pic Špela Trelec Ves -6,-8,3,9,6 3:2 47:40
Finalni del, osmina finala pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 7,-8,8,-8,3 3:2 49:40
Kvalifikacije, 3. krog pic Taja Vidmar Let 4,5,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Kadiš Int -9,2,8,4 3:1 42:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Kovačec Kema 8,3,4 3:0 33:15
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Alex Galič Tujina 10,-5,-4,-10,-8 1:4 39:55
Finalni del, četrtfinale pic Ana Tofant Men 4,-6,-9,10,5,-9,12 4:3 72:64
Finalni del, osmina finala pic Katja Gutnik Log 9,8,-11,10,10 4:1 57:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Mozetič Let 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Isabelle Barukčić PPR 3,5,1 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Staniša Muta 8,4,6 3:0 33:18
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 3,3,5 3:0 33:11
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -9,10,5,11 3:1 45:37
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
6. tekma pic Kim Fink Arrigoni 7,8,5 3:0 33:20
3. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -5,-10,6,6,8 3:2 48:43
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš : Ptuj
3. tekma pic Tjaša Murko Ptuj 0,0,0 3:0 33:0
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Kema
3. tekma pic Ana Kovačec Kema 4,3,2 3:0 33:9
25.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Mengeš : Letrika
6. tekma pic Taja Vidmar Letrika 5,7,9 3:0 33:21
3. tekma pic Gaja Mavri Letrika 5,8,-8,8 3:1 41:32
28.01.2017 2. TOP članic in članov 2016/2017
Top, 7. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -5,-3,4,-6 1:3 25:37
Top, 6. krog pic Tamara Pavčnik Hra 10,-4,-8,-3 1:3 27:43
Top, 5. krog pic Tjaša Supanič Ves 1,7,6 3:0 33:14
Top, 4. krog pic Ivana Zera Ves 6,3,10 3:0 34:19
Top, 3. krog pic Katja Gutnik Log 13,8,12 3:0 40:33
Top, 2. krog pic Lea Paulin Arr -4,-10,-8 0:3 22:34
Top, 1. krog pic Ana Tofant Men -8,-7,8,-9 1:3 35:41
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Lea Paulin Arr 7,-8,-0,-8,9,-2 2:4 40:60
Finalni del, osmina finala pic Špela Trelec Ves 12,6,5,9 4:0 47:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 3,8,-10,-12,11 3:2 57:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Kristina Kete Pres 2,7,7 3:0 33:16
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Nuša Bolte Jes 2,-6,2,11 3:1 41:26
Top, 6. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -8,9,7,3 3:1 41:30
Top, 5. krog pic Živa Staniša Muta 6,8,8 3:0 33:22
Top, 4. krog pic Gaja Mavri Let 7,5,8 3:0 33:20
Top, 3. krog pic Lea Paulin Arr -9,-2,2,-7 1:3 29:35
Top, 2. krog pic Katja Krajnc Ptuj -11,7,4,-6,-6 2:3 45:46
Top, 1. krog pic Ana Tofant Men -9,-8,9,7,11 3:2 52:49
17.12.2016 Pokal RS - finale 2016/2017, 1. krog - Muta : Mengeš
5. tekma pic Živa Staniša Muta 9,4,6 3:0 33:19
3. tekma pic Melita Verhnjak Muta 6,7,8 3:0 33:21
17.12.2016 Pokal RS - finale 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Vesna
6. tekma pic Tina Steinman Vesna 4,8,3 3:0 33:15
3. tekma pic Ivana Zera Vesna -5,-9,3,-12 1:3 37:39
10.12.2016 2. OT za članice in člane 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Tamara Pavčnik Hra -10,-5,7,10,-8,9,-9 3:4 66:71
Finalni del, četrtfinale pic Katrina Lydia Sterchi Arr 6,-9,9,8,6 4:1 53:40
Finalni del, osmina finala pic Staša Matis Kema 6,9,6,7 4:0 44:28
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, finale pic Ana Tofant Men 9,8,-5,5,-7,-6,9 4:3 62:64
Finalni del, polfinale pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo 7,9,-9,5,9 4:1 53:41
Finalni del, četrtfinale pic Kaja Okorn Log -10,8,10,-7,3,2 4:2 62:46
Finalni del, osmina finala pic Ina Unger Cir 0-11,9,-5,5,5 4:2 60:43
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Kovačec Kema 5,8,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Staniša Muta 5,1,2 3:0 33:8
21.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 1. krog - Mengeš : Sobota
3. tekma pic Janja Lebarič Sobota 6,3,4 3:0 33:13
20.11.2016 1. TOP za članice in člane 2016/2017
Top, 7. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -7,8,-4,-9 1:3 31:41
Top, 6. krog pic Tamara Pavčnik Hra -8,-5,8,9,9 3:2 46:48
Top, 5. krog pic Rebeka Lukič Pres 4,4,8 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Urška Čokelj Arr 11,6,-8,-7,6 3:2 50:45
Top, 3. krog pic Staša Matis Kema -8,6,10,2 3:1 42:29
Top, 2. krog pic Lea Paulin Arr 2,4,-9,-5,-5 2:3 41:39
Top, 1. krog pic Ana Tofant Men -9,-6,6,5,8 3:2 48:41
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, finale pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo -9,-9,-7 0:3 25:33
Finalni del, polfinale pic Ana Tofant Men 7,7,-12,7 3:1 45:35
Finalni del, četrtfinale pic Lea Paulin Arr 7,6,3 3:0 33:16
Finalni del, osmina finala pic Nuša Vogrinčič Kema 9,3,1 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 1,8,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Anina Selak Ves 2,3,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Minea Ljuca Arr 3,8,2 3:0 33:13
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Ana Tofant Men -9,-9,-9 0:3 27:33
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Novak K-S 9,9,9 3:0 33:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 5,4,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Ina Unger Cir 10,-10,-9,5,-11 2:3 53:51
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Lara Opeka K-S -9,10,9,-11,-9 2:3 52:54
Finalni del, osmina finala pic Nuša Bolte Kri 7,9,8 3:0 33:24
Finalni del, polfinale pic Alex Galič Tujina -7,-8,-9,-4 0:4 28:44
Finalni del, četrtfinale pic Urška Čokelj Arr 2,4,8,11 4:0 46:25
Finalni del, osmina finala pic Kaja Okorn Log 6,8,9,-9,4 4:1 53:38
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Lea Paulin Arr 7,1,5 3:0 33:13
Top, 6. krog pic Lara Opeka K-S 8,4,7 3:0 33:19
Top, 5. krog pic Živa Staniša Muta 3,5,7 3:0 33:15
Top, 4. krog pic Taja Vidmar Let 9,5,7 3:0 33:21
Top, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 10,2,5 3:0 34:17
Top, 2. krog pic Vita Kobetič Men -9,11,6,9 3:1 44:37
Top, 1. krog pic Nika Kobetič Men 9,7,6 3:0 33:22
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Tamara Pavčnik Hra -7,-11,-9 0:3 27:35
Top, 6. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -9,7,9,8 3:1 42:35
Top, 5. krog pic Lea Paulin Arr -8,5,-7,7,-9 2:3 46:45
Top, 4. krog pic Gaja Mavri Let 8,10,8 3:0 34:26
Top, 3. krog pic Ana Tofant Men 7,6,8 3:0 33:21
Top, 2. krog pic Aleksandra Vovk Men -5,-9,11,-2 1:3 29:44
Top, 1. krog pic Katja Krajnc Ptuj 7,7,16 3:0 40:30
08.05.2016 3. OT za članice in člane 2015/2016
Finalni del, finale pic Tamara Pavčnik Hra -4,6,-6,9,-9,-8 2:4 49:59
Finalni del, polfinale pic Ivana Zera Ves 3,2,-11,-7,9,10 4:2 63:48
Finalni del, četrtfinale pic Tjaša Mihevc Log 2,5,8,0 4:0 44:15
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, finale pic Ana Tofant Men -5,-6,-4,-7 0:4 22:44
Finalni del, polfinale pic Aleksandra Vovk Men 9,7,8,12 4:0 47:36
Finalni del, četrtfinale pic Tamara Pavčnik Hra 4,-14,11,-9,-9,5,5 4:3 78:63
Finalni del, osmina finala pic Kaja Okorn Log 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 10,4,8 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Novak Kri 8,11,12 3:0 38:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Tajda Šabanov K-S 0,5,9 3:0 33:14
17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2015/2016
Finalni del, finale pic Tamara Pavčnik Hra -4,7,-5,6,-9,-5 2:4 45:57
Finalni del, polfinale pic Nika Kobetič Men 3,6,5,8 4:0 44:22
Finalni del, četrtfinale pic Ana Tofant Men 10,8,10,4 4:0 46:32
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Mihevc Log 6,5,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Kaja Okorn Log 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Maša Harkai Kema 5,6,10 3:0 34:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Iva Unger Cir 3,3,2 3:0 33:8
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr 9,-8,-5,-12,-7 1:4 43:56
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S -8,7,8,4,1 4:1 52:31
Finalni del, četrtfinale pic Živa Staniša Muta -8,6,7,6,3 4:1 52:33
Finalni del, osmina finala pic Tara Kobetič Men 3,4,6 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Manca Paljk Arr -4,3,4,4 3:1 37:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Tajda Šabanov K-S 3,4,10 3:0 34:17
19.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Ana Tofant Men -8,7,-6,8,-4,-9 2:4 49:59
Finalni del, osmina finala pic Katrina Lydia Sterchi Arr -7,6,11,8,9 4:1 53:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Urška Čokelj Arr 6,-9,7,13 3:1 46:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Bolte Kri 08,6 3:0 33:14
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - kema : Mengeš
5. tekma pic Blažka Harkai kema wo 0:0 0:0
3. tekma pic Nuša Vogrinčič kema 6,-6,4,8 3:1 39:29
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
7. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -9,-13,7,7,-10 2:3 54:52
4. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 10,5,4 3:0 34:19
2. tekma pic Kim Fink Arrigoni 3,8,9 3:0 33:20
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš : Letrika
4. tekma pic Lara Kompara Letrika 0,2,6 3:0 33:8
2. tekma pic Sara Tokić Letrika 4,3,7 3:0 33:14
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Muta : Mengeš
7. tekma pic Živa Staniša Muta 8,3,6 3:0 33:17
5. tekma pic Tina Cafuta Muta 01,2 3:0 33:3
3. tekma pic Ema Oderlap Muta 7,1,7 3:0 33:15
27.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 6,4,3 3:0 33:13
4. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 6,-10,6,7 3:1 43:31
2. tekma pic Brina Adamek Kajuh-Slovan 3,4,7 3:0 33:14
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Mengeš : Muta
5. tekma pic Živa Staniša Muta 3,9,2 3:0 33:14
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
3. tekma pic Katrina Lydia Sterchi Arrigoni 8,-5,-7,5,3 3:2 45:38
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 2,6,-8,8 3:1 41:27
20.02.2016 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Letrika : Mengeš
4. tekma pic Gaja Mavri Letrika 8,-9,-9,6,5 3:2 51:41
1. tekma pic Nuša Klaut Letrika 2,5,3 3:0 33:10
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr 6,-8,9,-6,-7 2:3 43:48
Finalni del, polfinale pic Manca Paljk Arr 4,5,8 3:0 33:17
Finalni del, četrtfinale pic Taja Vidmar Let 4,0,3 3:0 33:7
Finalni del, osmina finala pic Minea Ljuca Arr 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Staniša Muta 3,3,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Kadiš Int 2,5,0 3:0 33:7
30.01.2016 2. TOP članic in članov 2015/2016
Top, 7. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -7,-6,4,9,7 3:2 46:42
Top, 6. krog pic Lea Paulin Arr -6,-8,-8 0:3 22:33
Top, 5. krog pic Tjaša Supanič Ves 3,5,7 3:0 33:15
Top, 4. krog pic Gaja Mavri Let -10,-3,5,5,6 3:2 46:39
Top, 3. krog pic Rebeka Lukič Ves 8,11,9 3:0 35:28
Top, 2. krog pic Katja Gutnik Log -8,5,5,7 3:1 41:28
Top, 1. krog pic Aleksandra Vovk Men -3,-8,-9 0:3 20:33
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš : Muta
3. tekma pic Nika Naglič Muta 2,-9,7,-9,11 3:2 53:42
17.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 4. krog - Mengeš : Logatec
5. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 4,2,8 3:0 33:14
1. tekma pic Kaja Okorn Logatec -6,1,6,-10,8 3:2 49:38
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš : Sobota
4. tekma pic Tjaša Dervarič Sobota 5,1,5 3:0 33:11
2. tekma pic Eva Grabnar Sobota 4,1,2 3:0 33:7
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 4. krog - Muta : Mengeš
8. tekma pic Tina Cafuta Muta 2,4,1 3:0 33:7
4. tekma pic Živa Staniša Muta 4,12,11 3:0 38:27
1. tekma pic Ema Oderlap Muta 7,13,9 3:0 37:29
10.01.2016 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2015/2016, 5. krog - Mengeš : kema
4. tekma pic Ana Kovačec kema 3,7,1 3:0 33:11
2. tekma pic Nuša Vogrinčič kema 7,10,8 3:0 34:25
20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Gaja Mavri Let -6,-7,7,5,4 3:2 46:38
Top, 6. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -10,-5,9,-6 1:3 32:43
Top, 5. krog pic Nuša Bolte Kri 8,3,5 3:0 33:16
Top, 4. krog pic Ana Tofant Men -8,-7,-8 0:3 23:33
Top, 3. krog pic Tamara Pavčnik Hra 9,7,-9,-8,8 3:2 50:46
Top, 2. krog pic Aleksandra Vovk Men -10,7,8,-7,-6 2:3 45:49
Top, 1. krog pic Katja Krajnc Ptuj 4,3,3 3:0 33:10
12.12.2015 2. OT za članice in člane 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Nika Veronik Muta -9,-6,9,-5,-9 1:4 40:53
Finalni del, četrtfinale pic Ivana Zera Ves -9,-6,5,4,11,-10,6 4:3 71:60
Finalni del, osmina finala pic Vesna Rojko Muta -2,11,-6,7,-6,11,9 4:3 62:71
Kvalifikacije, 3. krog pic Katja Gutnik Log -9,-8,10,6,-7 2:3 47:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Grabnar Sob 7,1,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Simona Soldat PPR 8,-9,6,3 3:1 42:28
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Lea Paulin Arr 9,4,7 3:0 33:20
Top, 6. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 4,8,6 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Lara Opeka K-S 3,4,5 3:0 33:12
Top, 4. krog pic Taja Vidmar Let 4,2,2 3:0 33:8
Top, 3. krog pic Tjaša Novak Kri 4,6,6 3:0 33:16
Top, 2. krog pic Kim Fink Arr 4,5,-8,5 3:1 41:25
Top, 1. krog pic Nika Kobetič Men 12,3,10 3:0 37:25
22.11.2015 1. OT za članice in člane (U-21) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Ana Tofant Men -8,9,-10,12,4,-4,-8 3:4 66:70
Finalni del, osmina finala pic Lea Paulin Arr 6,5,-9,6,8 4:1 53:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Kaja Okorn Log -6,12,4,9 3:1 42:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Belaj Cir 3,5,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Živa Staniša Muta -8,6,2,7 3:1 41:26
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, finale pic Aleksandra Vovk Men 9,-11,-3,7,-8 2:3 44:51
Finalni del, polfinale pic Ana Tofant Men 11,-9,9,-5,6 3:2 49:48
Finalni del, četrtfinale pic Tina Mozetič Let 8,2,5 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Nuša Vogrinčič Kema 3,2,8 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Opeka K-S 8,5,-8,4 3:1 41:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Iva Unger Cir 2,11,5 3:0 35:18
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Vita Kobetič Men 7,10,7 3:0 34:24
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S 4,3,9 3:0 33:16
Finalni del, četrtfinale pic Taja Vidmar Let 4,5,6 3:0 33:15
Finalni del, osmina finala pic Lea Paulin Arr -13,-9,7,5,7 3:2 55:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Ina Unger Cir 7,7,3 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema 6,5,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Klavdija Šebjan Hra 3,3,5 3:0 33:11
11.10.2015 1. TOP za članice in člane 2015/2016
Top, 7. krog pic Tjaša Supanič Ves 6,-7,-12,7,4 3:2 52:42
Top, 6. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr 3,7,3 3:0 33:13
Top, 4. krog pic Staša Matis Kema 12,-7,-12,2,3 3:2 55:42
Top, 3. krog pic Alenka Ačimovič Arr 5,9,6 3:0 33:20
Top, 2. krog pic Aleksandra Vovk Men 6,-5,5,4 3:1 38:26
Top, 1. krog pic Ana Tofant Men 10,-5,-8,-5 1:3 30:43
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Lara Opeka K-S 1,8,10 3:0 34:19
Finalni del, polfinale pic Vita Kobetič Men 4,6,7 3:0 33:17
Finalni del, četrtfinale pic Ina Unger Cir 3,5,9 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Brina Adamek K-S 1,4,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Staniša Muta 3,6,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Horvat Sob 3,1,1 3:0 33:5
12.09.2015 1. OT za članice in člane 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Ana Tofant Men -6,-6,8,-5,7,9,-7 3:4 57:68
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Kelih Jes 6,1,11 3:0 35:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Urška Čokelj Arr 4,-10,-8,4,9 3:2 51:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Kaja Okorn Log 6,-8,9,-9,11 3:2 52:48
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, finale pic Katrina Lydia Sterchi Arr -9,-7,5,7,6 3:2 49:40
Finalni del, polfinale pic Tamara Pavčnik Hra -10,-7,9,-9 1:3 37:43
Finalni del, četrtfinale pic Gaja Mavri Let 6,-9,-4,8,2 3:2 46:38
Finalni del, osmina finala pic Lea Kadiš Int 8,5,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Lara Opeka K-S 14,3,5 3:0 38:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Kristina Kete Pres 6,7,1 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Kovačec Kema 3,1,2 3:0 33:6
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Tamara Pavčnik Hra 9,9,-9,-9,-9 2:3 49:51
Finalni del, četrtfinale pic Zala Veronik Int -9,9,9,9 3:1 42:38
Finalni del, osmina finala pic Katja Krajnc Ptuj -9,9,9,9 3:1 42:38
Finalni del, finale pic Aleksandra Vovk Log 9,9,-9,-9,-9 2:3 49:51
Finalni del, polfinale pic Lea Paulin Arr -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Bolte Kri 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, osmina finala pic Živa Staniša Muta 9,9,9 3:0 33:27
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Aleksandra Vovk Log -3,8,-8,3,-9 2:3 42:44
Top, 6. krog pic Katja Krajnc Ptuj 2,6,6 3:0 33:14
Top, 5. krog pic Tina Mozetič Let 9,16,6 3:0 40:31
Top, 4. krog pic Nuša Bolte Kri 1,7,7 3:0 33:15
Top, 3. krog pic Lea Paulin Arr -4,8,-5,-9 1:3 29:41
Top, 2. krog pic Pija Mihevc Log 8,7,-7,-8,-3 2:3 40:48
Top, 1. krog pic Nika Kobetič Men 6,4,3 3:0 33:13
10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic Nika Veronik Int -8,5,-9,-8 1:3 36:38
Top, 6. krog pic Gaja Mavri Let 6,10,5 3:0 34:21
Top, 5. krog pic Anja Bezjak Ptuj 7,-7,6,9 3:1 40:33
Top, 4. krog pic Zala Veronik Int -3,-9,-7 0:3 19:33
Top, 3. krog pic Tamara Pavčnik Hra -8,-8,-7 0:3 23:33
Top, 2. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr 12,10,-11,-14,9 3:2 62:60
Top, 1. krog pic Ana Tofant Men -8,7,8,-6,-6 2:3 42:48
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, finale pic Aleksandra Vovk Log -7,6,-10,-10,-12 1:4 50:55
Finalni del, polfinale pic Lea Paulin Arr 2,6,-8,-9,6,-8,9 4:3 69:56
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Bolte Kri 5,4,13,8 4:0 48:30
Finalni del, osmina finala pic Taja Vidmar Let 4,3,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 6,7,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Ina Unger Cir 8,7,-9,7 3:1 42:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Štumberger Ptuj 4,7,6 3:0 33:17
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Zala Veronik Int -8,-7,-4,-7 0:4 26:44
Finalni del, osmina finala pic Lara Opeka K-S -6,8,-9,10,5 3:2 49:45
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Paulin Arr 5,6,-8,13 3:1 45:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Novak Kri -11,5,6,-7,13 3:2 55:48
Kvalifikacije, 1. krog pic Vesna Najdič Andrin K-S 6,2,5 3:0 33:13
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
7. tekma pic Kim Fink Arrigoni 9,7,4 3:0 33:20
4. tekma pic Lea Paulin Arrigoni -4,8,-8,10,-8 2:3 43:51
2. tekma pic Manca Paljk Arrigoni 2,3,9 3:0 33:14
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Logatec
7. tekma pic Aleksandra Vovk Logatec -8,-6,11,10,8 3:2 50:51
4. tekma pic Pija Mihevc Logatec -9,6,-8,-7 1:3 35:39
2. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 3,8,2 3:0 33:13
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Muta : Mengeš
4. tekma pic Živa Staniša Muta 3,6,2 3:0 33:11
1. tekma pic Mojca Kohn Muta 2,5,3 3:0 33:10
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 5,-9,4,10 3:1 43:30
1. tekma pic Brina Adamek Kajuh-Slovan 9,3,6 3:0 33:18
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Ptuj
7. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -2,11,7,-5,7 3:2 42:47
4. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 8,6,7 3:0 33:21
2. tekma pic Eva Gojkovič Ptuj 6,2,5 3:0 33:13
15.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
8. tekma pic Lea Paulin Arrigoni 9,-9,7,12 3:1 45:39
6. tekma pic Kim Fink Arrigoni -10,8,5,-7,5 3:2 50:41
3. tekma pic Katrina Lydia Sterchi Arrigoni -5,8,7,-9,-7 2:3 43:48
15.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš
8. tekma pic Nika Veronik Fužinar Inter Diskont -7,8,9,-4,-9 2:3 42:50
4. tekma pic Zala Veronik Fužinar Inter Diskont -4,-8,-7 0:3 19:33
1. tekma pic Špela Kajzer Fužinar Inter Diskont 4,2,3 3:0 33:9
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Križe : Mengeš
4. tekma pic Nuša Bolte Križe 6,7,10 3:0 34:23
1. tekma pic Tjaša Novak Križe 6,3,9 3:0 33:18
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Letrika
6. tekma pic Tina Mozetič Letrika 4,8,8 3:0 33:20
3. tekma pic Taja Vidmar Letrika 8,6,7 3:0 33:21
14.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Mengeš
4. tekma pic Tjaša Mihevc Logatec 10,-9,8,6 3:1 43:35
1. tekma pic Aleksandra Vovk Logatec 10,8,-6,10 3:1 41:39
28.02.2015 Državno prvenstvo za članice in člane 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Tamara Pavčnik Hra -4,-9,-2,-9 0:4 24:44
Finalni del, 1. krog pic Tjaša Mihevc Log 3,9,-8,9,7 4:1 52:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Ristevski Ves 5,-9,5,6 3:1 42:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Pija Mihevc Log 7,-7,5,9 3:1 40:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Veronik Int -5,-8,-4 0:3 17:33
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Aleksandra Vovk Log -7,5,11,8 3:1 42:35
Finalni del, polfinale pic Kim Fink Arr 3,4,8 3:0 33:15
Finalni del, četrtfinale pic Katja Krajnc Ptuj 7,5,6 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Živa Staniša Muta 6,3,-5,1 3:1 38:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Staniša Muta 6,-7,11,10 3:1 43:38
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr 5,6,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Anamarija Horvat Sob 5,9,6 3:0 33:20
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Nika Veronik Int -7,-6,-9 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Tina Mozetič Let -8,8,8,5 3:1 41:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Alja Benčina K-S -11,9,-7,7,-7 2:3 47:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Gojkovič Ptuj 10,9,5 3:0 34:24
18.01.2015 2. OT za članice in člane (U-21) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Ana Tofant Men 6,-8,-8,-9,10,-6 2:4 54:60
Kvalifikacije, 3. krog pic Alja Benčina K-S 3,3,-9,6 3:1 42:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Rebeka Lukič Ves -3,-9,3,8,8 3:2 45:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Veronik Int 8,4,8 3:0 33:20
11.01.2015 Ekipno DP - 3. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Letrika : Mengeš
5. tekma pic Lara Kompara Letrika 6,7,7 3:0 33:20
3. tekma pic Taja Vidmar Letrika 5,1,8 3:0 33:14
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Letrika : Mengeš
2. tekma pic Gaja Mavri Letrika 3,10,4 3:0 34:17
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Ptuj : Mengeš
5. tekma pic Katja Krajnc Ptuj 6,3,6 3:0 33:15
3. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -7,7,6,7 3:1 40:31
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 4. krog - Muta : Mengeš
5. tekma pic Nuša Tomis Muta 4,10,5 3:0 34:19
3. tekma pic Živa Staniša Muta 7,6,6 3:0 33:19
04.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Vesna : Mengeš
5. tekma pic Anina Selak Vesna 3,5,5 3:0 33:13
3. tekma pic Ana Ristevski Vesna 8,-7,7,8 3:1 40:34
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Aleksandra Vovk Log 9,-4,11,6 3:1 39:37
Top, 6. krog pic Pija Mihevc Log -13,6,13,-8,9 3:2 58:54
Top, 5. krog pic Kim Fink Arr 00,0 3:0 33:0
Top, 4. krog pic Katja Krajnc Ptuj -12,-9,9,10,5 3:2 55:49
Top, 3. krog pic Lara Opeka K-S 7,1,7 3:0 33:15
Top, 2. krog pic Lea Paulin Arr 10,9,13 3:0 38:32
Top, 1. krog pic Nuša Bolte Kri 11,-10,6,8 3:1 45:37
30.11.2014 1. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic Simona Soldat PPR 10,3,7 3:0 34:20
Top, 6. krog pic Kaja Okorn Log 12,6,-9,6 3:1 45:35
Top, 5. krog pic Gaja Mavri Let 6,-9,6,6 3:1 42:29
Top, 4. krog pic Nina Štular Kri 3,-11,3,8 3:1 44:27
Top, 3. krog pic Aleksandra Vovk Log -8,4,-9,-9 1:3 37:37
Top, 2. krog pic Nuša Tomis Muta 6,7,9 3:0 33:22
Top, 1. krog pic Ana Tofant Men -7,9,5,7 3:1 40:32
26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Nika Naglič Muta 7,-8,-6,-6 1:3 31:40
Finalni del, osmina finala pic Katrina Lydia Sterchi Arr -4,7,10,-3,8 3:2 41:47
Finalni del, 1. krog pic Maša Harkai Kema 3,3,-9,6 3:1 42:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Anja Bezjak Ptuj -6,-5,-4 0:3 15:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Oderlap Muta 4,7,2 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Manca Paljk Arr 6,6,11 3:0 35:23
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Katja Krajnc Ptuj 5,9,-9,-8,-8 2:3 47:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Taja Vidmar Let 2,-8,1,3 3:1 41:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Eva Grabnar Sob 2,2,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristina Kete Pres 7,2,3 3:0 33:12
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Nika Veronik Int -6,-9,-7 0:3 22:33
Finalni del, osmina finala pic Alja Benčina K-S 9,9,8 3:0 33:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Naglič Muta 3,-6,9,-9,8 3:2 48:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 5,7,-10,10 3:1 44:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Kadiš Int 8,10,4 3:0 34:22
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Nuša Bolte Kri 4,10,8 3:0 34:22
Finalni del, polfinale pic Katja Krajnc Ptuj 7,3,7 3:0 33:17
Finalni del, četrtfinale pic Tina Mozetič Let 7,-4,8,7 3:1 37:33
Finalni del, osmina finala pic Živa Staniša Muta 8,6,2 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Iva Unger Cir 1,7,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Minea Ljuca Arr 3,8,9 3:0 33:20
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, finale pic Tara Kobetič Men 7,6,6 3:0 33:19
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S -6,8,7,9 3:1 39:35
Finalni del, četrtfinale pic Kim Fink Arr 9,7,-6,1 3:1 39:28
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Novak Kri 7,7,4 3:0 33:18
Finalni del, četrtfinale pic Katrina Lydia Sterchi Arr 3,-9,9,-7,-9 2:3 47:45
Finalni del, osmina finala pic Špela Trelec Ves 8,-6,2,3 3:1 39:24
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Lea Paulin Arr -7,-7,7,2,7 3:2 47:38
Top, 6. krog pic Nuša Vogrinčič Kema -7,7,-10,6,6 3:2 50:42
Top, 5. krog pic Manca Paljk Arr 8,6,4 3:0 33:18
Top, 4. krog pic Kim Fink Arr 5,5,6 3:0 33:16
Top, 3. krog pic Lara Opeka K-S 3,3,6 3:0 33:12
Top, 2. krog pic Tara Kobetič Men 10,6,7 3:0 34:23
Top, 1. krog pic Nika Kobetič Men 3,8,7 3:0 33:18
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -8,-13,-5 0:3 26:37
Top, 6. krog pic Katja Krajnc Ptuj 7,9,-7,7 3:1 40:34
Top, 5. krog pic Nika Naglič Muta -10,6,13,-11,-5 2:3 52:55
Top, 4. krog pic Aleksandra Vovk Log -5,-8,-9 0:3 22:33
Top, 3. krog pic Nuša Bolte Kri 14,-4,6,6 3:1 42:37
Top, 2. krog pic Gaja Mavri Let 6,8,6 3:0 33:20
Top, 1. krog pic Ana Tofant Men -10,-7,6,-7 1:3 35:40
11.05.2014 2. TOP za mladinke in mladince 2013/2014
Top, 7. krog pic Ana Ristevski Ves 10,-10,4,-6,5 3:2 50:42
Top, 6. krog pic Nina Štular Kri 5,7,-9,8 3:1 42:31
Top, 5. krog pic Nuša Bolte Kri -10,-9,6,4,7 3:2 52:40
Top, 4. krog pic Špela Trelec Ves 6,-5,4,5 3:1 38:26
Top, 3. krog pic Alja Benčina K-S -10,-10,10,7,8 3:2 54:49
Top, 2. krog pic Nuša Tomis Muta 5,7,-8,4 3:1 41:27
Top, 1. krog pic Isabelle Barukčić PPR 15,-9,6,3 3:1 48:35
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Katrina Lydia Sterchi Arr -8,-8,-7,-8 0:4 31:44
Finalni del, osmina finala pic Anina Selak Ves 1,5,3 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM -8,5,1,5 3:1 41:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Paljk Arr 6,4,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Iris Vidovšek Galer Muta 7,4,4 3:0 33:15
05.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Tamara Pavčnik Hra -8,-3,-5,10,-5 1:4 33:54
Finalni del, osmina finala pic Nika Naglič Muta -7,-10,6,9,6 3:2 50:44
Finalni del, 1. krog pic Kaja Okorn Log 9,-9,8,8 3:1 42:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Ristevski Ves -6,9,4,4 3:1 39:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Alja Benčina K-S -9,7,4,5 3:1 42:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaja Paradiž Muta 9,-5,-6,-14 1:3 36:47
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, finale pic Lara Opeka K-S -8,9,-9,5,7 3:2 50:43
Finalni del, polfinale pic Tara Kobetič Men 8,3,3 3:0 33:14
Finalni del, četrtfinale pic Nika Kobetič Men 8,3,7 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Živa Staniša Krka 6,7,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Ina Unger Cir 1,4,4 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Ema Oderlap Muta 2,5,2 3:0 33:9
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 1. krog - Logatec : Mengeš
4. tekma pic Aleksandra Vovk Logatec 7,-3,-8,11,-6 2:3 41:51
1. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 2,9,2 3:0 33:13
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
8. tekma pic Lea Paulin Arrigoni 9,-6,9,8 3:1 39:37
6. tekma pic Kim Fink Arrigoni 5,-8,5,3 3:1 41:24
3. tekma pic Katrina Lydia Sterchi Arrigoni 5,5,-7,9 3:1 40:30
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 3,6,6 3:0 33:15
1. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 7,8,4 3:0 33:19
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Letrika : Mengeš
5. tekma pic Nuša Klaut Letrika 5,9,4 3:0 33:18
3. tekma pic Taja Vidmar Letrika 3,6,9 3:0 33:18
25.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Muta : Mengeš
8. tekma pic Nuša Tomis Muta -8,-7,-6 0:3 21:33
4. tekma pic Nika Naglič Muta 12,-6,-6,-1 1:3 27:45
1. tekma pic Iris Vidovšek Galer Muta 3,8,4 3:0 33:15
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr 9,7,-8,11 3:1 43:38
Finalni del, polfinale pic Nika Kobetič Men 12,6,-9,7 3:1 45:36
Finalni del, četrtfinale pic Tjaša Novak Kri 11,4,7 3:0 35:22
Finalni del, osmina finala pic Tajda Šabanov K-S 9,5,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Staniša Krka 5,5,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Belaj Cir 10,5,6 3:0 34:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Dervarič Sob 4,4,8 3:0 33:16
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 2. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Nuša Kadiš Fužinar Inter Diskont 1,3,2 3:0 33:6
3. tekma pic Lea Kadiš Fužinar Inter Diskont 7,12,-8,3 3:1 44:33
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. C 2013/2014, 3. krog - Vesna : Mengeš
7. tekma pic Špela Trelec Vesna 8,-13,16,7 3:1 53:46
5. tekma pic Mia Stajnko Vesna 1,1,1 3:0 33:3
3. tekma pic Anina Selak Vesna 9,11,4 3:0 35:24
08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Nuša Bolte Kri 5,3,3 3:0 33:11
Top, 6. krog pic Pija Mihevc Log -7,-7,-9 0:3 23:33
Top, 5. krog pic Lea Paulin Arr 6,12,10 3:0 37:28
Top, 4. krog pic Nika Naglič Muta -7,7,-8,-7 1:3 33:40
Top, 3. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -8,7,-6,-8 1:3 33:40
Top, 2. krog pic Aleksandra Vovk Log -9,-7,-5 0:3 21:33
Top, 1. krog pic Ana Tofant Men -8,8,-9,-8 1:3 36:41
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, finale pic Lea Paulin Arr 4,8,-8,8 3:1 41:31
Finalni del, polfinale pic Nika Kobetič Men 9,9,8 3:0 33:26
Finalni del, četrtfinale pic Kim Fink Arr 4,8,-5,2 3:1 38:25
Finalni del, osmina finala pic Manca Paljk Arr 5,8,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Lena Potrbin Trb 6,2,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Staniša Krka 10,11,-12,7 3:1 48:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Anamarija Horvat Sob 4,5,4 3:0 33:13
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, finale pic Nuša Bolte Kri -7,5,-8,-5 1:3 31:38
Finalni del, polfinale pic Aleksandra Vovk Log 7,9,5 3:0 33:21
Finalni del, četrtfinale pic Katrina Lydia Sterchi Arr -7,12,-6,7,11 3:2 51:52
Finalni del, osmina finala pic Daniela Butkovska Tomanič Cir 3,9,8 3:0 33:20
Finalni del, 1. krog pic Lea Kadiš Int 5,5,9 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Adamek K-S 5,7,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Belaj Cir 7,3,3 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Iris Vidovšek Galer Muta 1,1,2 3:0 33:4
01.06.2013 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2012/2013
Finalni del, 4. krog pic Aleksandra Vovk Log -9,-8,-9 0:3 26:33
Skupaj: 81,46 % 457:104 1530:589 21591:16090
Preskoči na orodno vrstico