NTZS

Nejc Erjavec
pic
Podatki o igralcu
Id 399
Št. tekmovalne izkaznice 065/07/08
Starost 18 let (letnik 1999)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
člani do 21 let 26.03.2017 11 14 1200 800
člani 05.11.2017 70 70 270 270
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Jure Avberšek 2:1 7:4
pic Jaka Bavdek 2:0 6:1
pic Klemen Belehar 7:0 21:1
pic Aljaž Bogataj 3:0 9:1
pic Leon Bokal 2:0 6:2
pic Robert Boldin 0:1 1:3
pic Aljaž Božič 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 1:0 3:1
pic Robert Brajkovič 1:0 3:0
pic Luka Breznik 6:1 18:9
pic Oskar Cergolj 1:0 3:1
pic Miha Černe 1:0 3:1
pic Žiga Česen 1:0 3:0
pic Matevž Črepnjak 0:2 0:6
pic Tilen Cvetko 0:14 4:42
pic David Ficko 1:0 3:0
pic David Filipovič 5:0 15:4
pic Miha Flajs 0:2 3:6
pic Damir Fotivec 2:0 6:0
pic Aljaž Frelih 2:8 14:26
pic Dejan Fridrih 2:0 6:0
pic Matej Germek 6:2 20:9
pic Aljaž Godec 3:1 10:4
pic Andrej Godec 0:1 1:3
pic Jaka Golob 1:0 3:0
pic Martin Golob 1:0 3:2
pic Aljaž Goltnik 1:0 3:1
pic Miha Grampovčnik 2:1 8:5
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:3 4:9
pic Nejc Gutnik 0:1 0:3
pic Gorazd Horvat 0:1 0:3
pic Kristian Hren 2:0 6:1
pic Miha Hribar 1:0 3:0
pic Peter Hribar 0:12 8:37
pic Rok Hribar 1:0 3:0
pic Lan Huzjak 1:0 3:0
pic Miha Jamšek 4:1 14:7
pic Lovro Jemec 5:3 20:12
pic Jan Jevšnik 2:2 10:8
pic Darko Jorgič 0:2 0:6
pic Jaka Kanc 3:0 9:1
pic Miha Kljajič 0:3 3:9
pic David Kne 2:0 6:0
pic Primož Koban 1:1 4:4
pic Martin Kocjančič 4:0 12:1
pic Darko Kojadinovič 1:0 3:2
pic Mario Kolbl 0:1 0:3
pic Filip Kolle 3:1 10:5
pic Žiga Komljanec 1:0 3:1
pic Žan Korelec 3:0 10:1
pic Nej Košmrlj 1:0 3:0
pic Deni Kožul 0:4 1:12
pic Nejc Kralj 1:1 4:4
pic Boštjan Kraser 0:2 0:6
pic Jan Krč 1:0 3:1
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:0
pic Tomaž Kurent 1:0 3:0
pic Jan Lavrič 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 6:2 22:7
pic Rok Likar 2:0 6:0
pic Darko Malič 1:0 3:1
pic Bojan Maselj 1:0 3:0
pic Jernej Masten Toplak 1:0 3:0
pic Luka Mihelič 1:0 3:0
pic Luka Norčič 3:8 16:27
pic Nejc Novak 2:0 6:1
pic Matija Novel 5:3 19:15
pic Samo Novina 1:0 3:0
pic Anže Ogrič 1:0 3:0
pic Jan Oman 1:0 3:0
pic Jožko Omerzel 3:0 9:0
pic Janko Öri 1:0 3:0
pic Jan Ošlak 1:0 3:1
pic Žan Ošlak 1:0 3:0
pic Timon Oštir Mičič 1:0 3:0
pic Tim Pangos 1:0 3:0
pic Erik Paulin 0:7 4:21
pic Bojan Pavič 0:1 0:3
pic Tim Pavli 5:1 17:6
pic Davor Pejakić 1:0 3:0
pic Tomaž Pelcar 0:2 0:6
pic Janez Petrovčič 0:1 0:3
pic Danilo Piljak 0:3 0:9
pic Denis Pintar 1:1 3:5
pic Matjaž Pinter 4:1 13:6
pic Zvonko Plohl 0:1 0:3
pic Maj Pogačar 3:0 9:0
pic Aleksander Poropat 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 1:0 3:0
pic Domen Rolih 1:0 3:0
pic Bojan Ropoša 0:2 0:6
pic Oskar Rosc 4:0 12:3
pic Tomaž Roudi 0:1 0:3
pic Tedja Šabanov 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 5:1 17:8
pic Tom Šfiligoj 0:1 0:3
pic Matevž Skobe 1:0 3:0
pic Dominik Škraban 0:1 1:3
pic Jure Škurnik 0:2 3:6
pic Matic Slodej 0:4 0:12
pic Aljaž Šmaljcelj 4:3 14:15
pic Rok Smodiš 4:0 12:1
pic Janko Stankič 1:0 3:0
pic Emil Steiner 0:1 1:3
pic Aleks Stepančič 1:0 3:0
pic Dejan Stojanovič 0:1 0:3
pic Luka Stražišar 3:0 9:2
pic Jaka Strohsack 9:0 27:4
pic Patrik Sukič 0:1 1:3
pic Peter Topič 1:0 3:0
pic Rok Trtnik 11:2 35:16
pic Jože Urh 6:0 18:1
pic Anton Vastl 4:0 12:0
pic Patrik Videc 5:0 15:2
pic Michele Vigini 1:2 4:7
pic Darijan Vizjak 0:1 2:3
pic Tilen Vogrinčič 1:0 3:1
pic Gregor Zafoštnik 0:1 0:3
pic Jurij Zdovc 1:0 3:2
pic Damjan Zelko 3:3 12:13
pic Žiga Kristijan Žigon 2:2 8:6
pic Anže Zrimšek Žiger 2:0 6:1
pic Matic Zupan 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 4:0 12:0
Skupaj: 219:132 753:512
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTS Mengeš člani do 21 let
2016/2017 NTS Mengeš mladinci
2015/2016 NTS Mengeš mladinci
2014/2015 NTS Mengeš mladinci
2013/2014 NTS Mengeš kadeti
2012/2013 NTS Mengeš kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
27. - 46. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
4. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
17. - 20. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
5. - 8. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
31. - 56. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
9. - 12. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
6. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
3. - 4. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
6. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
5. - 8. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 30. 17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
37. - 66. 19.03.2016 - 20.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
5. - 8. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
9. - 12. 24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21), Puconci
9. 20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince, Škofja Loka
15. - 26. 22.11.2015 1. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
5. - 8. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
5. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
12. 10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
39. - 69. 28.02.2015 - 01.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
9. - 16. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
12. 30.11.2014 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
9. - 16. 26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
5. - 8. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. - 8. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
4. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. 11.05.2014 2. TOP za mladinke in mladince, Logatec
5. - 8. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.04.2014 - 06.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
2. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
17. - 26. 09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince, Muta
4. 08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
3. - 4. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
25. - 47. 13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
25. - 45. 08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince, Križe
Skupaj: 44 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Aljaž Frelih M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
3. - 4. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Ana Tofant X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 26.03.2017 pic Aljaž Frelih M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 28. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Aljaž Frelih M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
5. - 8. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Aljaž Frelih M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Ana Tofant X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 14. 17.04.2016 pic Aljaž Frelih M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 32. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Aljaž Frelih M Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
17. - 29. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Ana Tofant X Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Aljaž Frelih M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
5. - 8. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Ana Tofant X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 32. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Aljaž Frelih M Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
9. - 16. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Ana Tofant X Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
2. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Aljaž Frelih M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
2. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Ana Tofant X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Aljaž Frelih M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
5. - 8. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Ana Tofant X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
Skupaj: 17 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
18.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Vesna : Cornilleau Mengeš II
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,2,9,7 3:1 42:29
1. tekma pic Janko Öri Vesna 7,6,5 3:0 33:18
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Mengeš II : Interdiskont Fužinar II
8. tekma pic Aljaž Godec Interdiskont Fužinar II -2,-7,5,-5 1:3 25:38
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Interdiskont Fužinar II -8,-8,-2 0:3 18:33
3. tekma pic Luka Breznik Interdiskont Fužinar II -10,-2,-9 0:3 21:34
04.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Prebold : Cornilleau Mengeš II
4. tekma pic Dejan Fridrih Prebold 6,9,9 3:0 33:24
1. tekma pic Aleksander Poropat Prebold 5,3,6 3:0 33:14
04.11.2017 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Tempo : Cornilleau Mengeš II
4. tekma pic Miha Kljajič Tempo -7,-3,-5 0:3 15:33
1. tekma pic Patrik Videc Tempo 4,8,7 3:0 33:19
21.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Inter Diskont II
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -7,9,9,-3,-8 2:3 40:51
21.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Muta
7. tekma pic Andrej Godec Muta -10,8,-8,-7 1:3 36:42
4. tekma pic Boštjan Kraser Muta -5,-8,-9 0:3 22:33
2. tekma pic Jure Škurnik Muta -7,10,11,-9,-5 2:3 46:54
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Kvalifikacije, 3. krog pic Bojan Maselj Prb 5,6,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Janez Petrovčič Int -11,-10,-5 0:3 26:36
Kvalifikacije, 1. krog pic Denis Pintar K-S 7,-8,8,-10,8 3:2 51:46
07.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Logatec : Cornilleau Mengeš II
4. tekma pic Lovro Jemec Logatec -9,5,7,9 3:1 42:32
1. tekma pic Darko Malič Logatec -8,7,8,8 3:1 41:34
07.10.2017 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Rakek : Cornilleau Mengeš II
4. tekma pic Darijan Vizjak Rakek 2,8,-8,-7,-6 2:3 43:43
1. tekma pic Jurij Zdovc Rakek 9,-9,-6,8,10 3:2 49:49
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem 4,8,-9,-4,-8 2:3 43:45
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Taj Lavrič Ves 6,-5,6,-8,-5 2:3 40:45
Top, 6. krog pic Luka Breznik Int 7,-8,7,9 3:1 41:34
Top, 5. krog pic Marsel Šegula Ptuj 5,5,9 3:0 33:19
Top, 4. krog pic Rok Trtnik Ves 8,7,-9,-7,11 3:2 51:48
Top, 3. krog pic Luka Norčič Kema -5,10,-8,-7 1:3 32:43
Top, 2. krog pic Matija Novel Arr -9,-8,9,8,2 3:2 50:41
Top, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -6,-5,-7 0:3 18:33
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem -8,11,3,-2,-8 2:3 42:47
Finalni del, 1. krog pic Rok Smodiš Kema 13,-7,7,8 3:1 44:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 2,4,12 3:0 36:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Golob Krka 5,3,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Kurent Hra 8,4,9 3:0 33:21
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Krka II : Cornilleau Mengeš II
7. tekma pic Domen Zupančič Krka II 5,8,9 3:0 33:22
5. tekma pic Aljaž Božič Krka II 8,12,8 3:0 36:28
3. tekma pic Domen Rolih Krka II 8,9,7 3:0 33:24
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Metlika : Cornilleau Mengeš II
4. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 8,-11,8,9 3:1 44:38
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj -9,8,-9,5,-9 2:3 49:46
Kvalifikacije, 3. krog pic Damjan Zelko Sob -6,-5,7,-11 1:3 33:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 7,5,-2,7 3:1 35:30
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Matija Novel Arr -7,11,6,-4,-6 2:3 41:50
Finalni del, osmina finala pic Filip Kolle Ves 10,13,-8,8 3:1 46:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Strohsack PPR 8,-9,5,5 3:1 42:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Smodiš Kema 7,6,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Patrik Videc Tem 8,4,0 3:0 33:12
18.03.2017 3. SNTL 2016/2017, 7. krog - Cornilleau Mengeš II : Kajuh-Slovan II
3. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II 3,2,8 3:0 33:13
18.03.2017 3. SNTL 2016/2017, 7. krog - Cornilleau Mengeš II : Royal Beach
5. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach 2,4,5 3:0 33:11
1. tekma pic Aljaž Bogataj Royal Beach 7,10,5 3:0 34:22
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Kvalifikacije, 3. krog pic Dejan Fridrih Prb 4,4,6 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Denis Pintar K-S -6,-13,-4 0:3 23:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Erik Paulin Arr -10,-6,-9 0:3 25:34
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Mengeš I
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -9,7,-8,-5 1:3 33:40
1. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni -12,5,9,6 3:1 45:34
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Mengeš I : Krka
7. tekma pic Tilen Cvetko Krka -5,-4,-10 0:3 19:34
4. tekma pic Peter Hribar Krka -5,-4,-7 0:3 16:33
2. tekma pic Domen Zupančič Krka 1,7,5 3:0 33:13
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
4. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -7,-9,6,9,7 3:2 49:44
1. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 4,9,9 3:0 33:22
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Mengeš I : Vesna
3. tekma pic Rok Trtnik Vesna 9,-6,5,-5,8 3:2 44:44
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Rakek : Mengeš I
6. tekma pic Luka Stražišar Rakek 8,-6,-6,9,8 3:2 45:47
2. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 9,5,-10,8 3:1 43:34
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -5,5,-10,8,-6,-9 2:4 52:58
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Log 11,-7,-9,-5 1:3 34:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Klemen Belehar B2 9,8,9 3:0 33:26
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš I : B2
6. tekma pic David Kne B2 9,2,7 3:0 33:18
3. tekma pic Nej Košmrlj B2 8,5,5 3:0 33:18
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Logatec : Mengeš I
4. tekma pic Lovro Jemec Logatec -6,-6,5,-7 1:3 30:38
1. tekma pic Bine Rakušček Logatec 6,4,1 3:0 33:11
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -6,-8,-8 0:3 22:33
1. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 3,7,5 3:0 33:15
07.01.2017 3. SNTL 2016/2017, 5. krog - Cornilleau Mengeš II : Tempo
6. tekma pic Patrik Videc Tempo -6,8,9,12 3:1 42:40
3. tekma pic Miha Kljajič Tempo -9,8,-5,5,-4 2:3 40:46
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic David Filipovič Oli -11,9,-7,11,3 3:2 53:47
Top, 6. krog pic Tilen Cvetko Krka -3,-4,-9 0:3 16:33
Top, 5. krog pic Luka Norčič Kema 6,-5,-5,-12 1:3 33:42
Top, 4. krog pic Peter Hribar Krka -5,-0,-9 0:3 14:33
Top, 3. krog pic Rok Trtnik Ves 13,-7,-5,6,8 3:2 49:49
Top, 2. krog pic Matija Novel Arr 4,-8,-9,-7 1:3 35:37
Top, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -6,7,8,-10,-6 2:3 44:49
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Lovro Jemec Log 6,9,-11,10,-3,-7,-9 3:4 64:71
Finalni del, 1. krog pic Žan Korelec Ves 7,4,9,13 4:0 48:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Ves 5,9,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Janko Stankič PPR 10,6,12 3:0 37:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Matija Novel Arr -9,-8,5,-2 1:3 30:38
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Krka II
3. tekma pic Jožko Omerzel Krka II 8,6,8 3:0 33:22
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Metlika
3. tekma pic Robert Brajkovič Metlika 4,5,3 3:0 33:12
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan II : Cornilleau Mengeš II
3. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 5,5,5 3:0 33:15
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Royal Beach : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Aljaž Bogataj Royal Beach 5,-8,6,4 3:1 41:26
3. tekma pic Jaka Kanc Royal Beach -8,5,5,6 3:1 41:27
07.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 1. krog - Mengeš II : Maribor
4. tekma pic Matic Slodej Maribor -9,-9,-10 0:3 28:34
2. tekma pic Matevž Črepnjak Maribor -6,-1,-3 0:3 10:33
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Peter Hribar Krka -5,-6,-7 0:3 18:33
Finalni del, četrtfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 6,8,13 3:0 37:27
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Godec Int -12,7,9,6 3:1 45:36
Finalni del, 1. krog pic Filip Kolle Ves -7,6,8,5 3:1 40:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Sav 9,11,-10,4 3:1 45:36
Kvalifikacije, 2. krog pic David Ficko Kema 2,8,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic David Kne B2 4,5,6 3:0 33:15
22.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Gorica
5. tekma pic Tim Pangos Gorica 5,6,8 3:0 33:19
1. tekma pic Rok Likar Gorica 4,8,4 3:0 33:16
08.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 1. krog - Tempo : Cornilleau Mengeš II
7. tekma pic Miha Kljajič Tempo -11,8,-8,-8 1:3 38:43
5. tekma pic Patrik Videc Tempo 7,-4,5,9 3:1 37:32
3. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 6,8,-7,7 3:1 40:32
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men 9,9,-9,-9,-9 2:3 49:51
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int -9,9,9,9 3:1 42:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem 5,8,-9,9 3:1 42:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Filip Kolle Ves -8,6,-9,-9 1:3 37:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Zrimšek Žiger K-S 7,1,-7,6 3:1 40:25
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Cvetko Krka -8,-7,8,-4 1:3 30:41
Finalni del, osmina finala pic Miha Jamšek Muta 7,-7,4,9 3:1 40:31
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Miha Jamšek Muta 9,5,7 3:0 33:21
Top, 6. krog pic Peter Hribar Krka -6,-3,-7 0:3 16:33
Top, 5. krog pic Erik Paulin Arr -7,-7,-3 0:3 17:33
Top, 4. krog pic Tilen Cvetko Krka -9,-8,10,-6 1:3 35:43
Top, 3. krog pic Luka Norčič Kema -9,6,-8,8,7 3:2 50:43
Top, 2. krog pic Damjan Zelko Kema 13,9,-3,9 3:1 40:42
Top, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -2,-10,-8 0:3 20:34
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Peter Hribar Krka -9,-5,9,-9,-8 1:4 42:53
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men 8,9,8 3:0 33:25
Finalni del, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR 8,11,6 3:0 35:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar Škl 2,5,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Likar Gor 7,6,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Goltnik Men 6,-7,4,5 3:1 40:26
17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int 9,9,9 3:0 33:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -3,-8,-8 0:3 19:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema -10,-9,-8 0:3 27:34
19.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta -10,-2,8,-7 1:3 30:42
Kvalifikacije, 2. krog pic Dominik Škraban Kema 5,-7,-7,-5 1:3 30:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Flajs Oli 11,-8,7,-4,-5 2:3 41:51
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Erik Paulin Arr 6,-5,8,-4,-12 2:3 43:50
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Tem -8,9,-7,5,6 3:2 48:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar Škl 7,5,9 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 3,5,9 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves 8,4,2 3:0 33:14
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Krka
4. tekma pic Peter Hribar Krka -9,-6,-8 0:3 23:33
2. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka -8,-10,-5 0:3 23:34
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : kema
7. tekma pic Damjan Zelko kema -5,-9,-10 0:3 24:34
4. tekma pic Luka Norčič kema 9,-5,-6,10,-7 2:3 41:52
2. tekma pic Rok Smodiš kema 9,7,5 3:0 33:21
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Vesna
7. tekma pic Jože Urh Vesna 6,5,8 3:0 33:19
4. tekma pic Rok Trtnik Vesna 10,8,12 3:0 37:30
2. tekma pic Taj Lavrič Vesna 9,-3,10,-5,-5 2:3 36:52
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
7. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont 8,-4,7,-7,10 3:2 45:47
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 7,4,8 3:0 33:19
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 7,7,6 3:0 33:20
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni -2,-2,-6 0:3 10:33
5. tekma pic Matija Novel Arrigoni 9,-12,7,13 3:1 49:43
3. tekma pic Matej Germek Arrigoni 10,8,3 3:0 34:21
13.02.2016 1. SNTL 2015/2016, 14. krog - Kema I : Mengeš
6. tekma pic Tomaž Pelcar Kema I -9,-5,-9 0:3 23:33
2. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -4,-5,-9 0:3 18:33
24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Šmaljcelj Krka -11,-5,-14,7,-8 1:4 49:58
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Flajs Oli -11,-9,9,-1 1:3 32:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Damjan Zelko Kema 9,-7,2,4 3:1 40:26
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Škofja Loka
5. tekma pic Leon Bokal Škofja Loka -5,5,7,7 3:1 38:30
1. tekma pic Klemen Belehar Škofja Loka 1,2,7 3:0 33:10
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : Tempo
4. tekma pic Oskar Rosc Tempo 7,2,7 3:0 33:16
2. tekma pic Patrik Videc Tempo 3,13,8 3:0 37:24
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš I : Muta
5. tekma pic Miha Jamšek Muta -11,10,4,-9,-5 2:3 48:49
1. tekma pic Matjaž Pinter Muta -8,9,3,6 3:1 41:29
20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Jaka Strohsack PPR 11,7,8 3:0 35:26
Top, 6. krog pic David Filipovič Oli 9,5,9 3:0 33:23
Top, 5. krog pic Taj Lavrič Ves 8,9,7 3:0 33:24
Top, 4. krog pic Rok Trtnik Ves 10,11,-8,-2,17 3:2 54:60
Top, 3. krog pic Miha Jamšek Muta -2,9,10,11 3:1 38:41
Top, 2. krog pic Matej Germek Arr 3,8,5 3:0 33:16
Top, 1. krog pic Tim Pavli Men -9,7,4,6 3:1 42:28
22.11.2015 1. OT za članice in člane (U-21) 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta 15,6,8 3:0 39:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka 7,-6,-6,-9 1:3 32:40
Kvalifikacije, 1. krog pic Luka Norčič Kema -7,-6,-9 0:3 22:33
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Erik Paulin Arr -11,-9,9,-13 1:3 44:48
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves 7,3,5 3:0 33:15
Finalni del, 1. krog pic Luka Breznik Int 10,7,9 3:0 34:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Log 8,10,6 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Zupančič Krka 8,5,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Lavrič Oli 4,2,1 3:0 33:7
17.10.2015 1. SNTL 2015/2016, 3. krog - Mengeš : Maribor
5. tekma pic Matic Slodej Maribor -1,-10,-7 0:3 18:34
1. tekma pic Danilo Piljak Maribor -7,-7,-6 0:3 20:33
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, finale pic Aljaž Šmaljcelj Krka 8,9,-8,-9,7 3:2 50:46
Finalni del, polfinale pic Luka Norčič Kema 7,8,6 3:0 33:21
Finalni del, četrtfinale pic Erik Paulin Arr -6,-10,-6 0:3 22:34
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men 5,-6,8,10 3:1 40:34
Finalni del, 1. krog pic Luka Stražišar PPR 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Log 5,5,-11,6 3:1 44:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Tem 3,9,8 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 3,4,7 3:0 33:14
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -9,-9,-9 0:3 27:33
10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic David Filipovič Oli 10,9,5 3:0 34:24
Top, 6. krog pic Damjan Zelko Kema -6,7,-2,8,-7 2:3 37:48
Top, 5. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 13,-10,-4,-4 1:3 33:47
Top, 4. krog pic Matej Germek Arr 10,7,-10,2 3:1 44:31
Top, 3. krog pic Jaka Strohsack PPR 7,2,-8,6 3:1 41:26
Top, 2. krog pic Rok Trtnik Ves 7,10,9 3:0 34:26
Top, 1. krog pic Miha Jamšek Int -9,-4,8,8,6 3:2 46:44
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Deni Kožul Log -5,-9,-8 0:3 22:33
Finalni del, 1. krog pic Matej Germek Arr 10,6,7 3:0 34:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Ves -16,-7,-10 0:3 33:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Leon Bokal Škl 4,-10,7,5 3:1 43:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka 6,6,7 3:0 33:19
28.02.2015 Državno prvenstvo za članice in člane 2014/2015
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Kralj Ves -5,6,8,4 3:1 38:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Dejan Stojanovič Kri -4,-10,-3 0:3 17:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM -9,-8,-6 0:3 23:33
14.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 16. krog - Mengeš : Cirkovce Šternmatik
5. tekma pic Danilo Piljak Cirkovce Šternmatik -4,-3,-5 0:3 12:33
1. tekma pic Primož Koban Cirkovce Šternmatik 7,-8,10,6 3:1 42:34
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli 7,-7,-8,-7 1:3 33:40
Finalni del, 1. krog pic Matija Novel Arr 3,-8,5,8 3:1 41:27
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta 9,-10,11,-9,6 3:2 54:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Taj Lavrič Ves 12,7,7 3:0 36:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Bogataj Škl 10,2,3 3:0 34:15
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Mengeš : B2
5. tekma pic Klemen Belehar B2 7,7,9 3:0 33:23
1. tekma pic Luka Mihelič B2 6,5,6 3:0 33:17
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Vesna
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna 9,7,12 3:0 36:28
1. tekma pic Jože Urh Vesna 3,6,6 3:0 33:15
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Timon Oštir Mičič Kajuh-Slovan 6,3,4 3:0 33:13
2. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan -6,5,4,5 3:1 39:25
30.11.2014 1. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic Kristian Hren Krka 8,10,9 3:0 34:27
Top, 6. krog pic Matej Germek Arr -5,-11,10,7,-9 2:3 48:52
Top, 5. krog pic Damjan Zelko Kema -7,-4,7,6,8 3:2 44:43
Top, 4. krog pic Miha Grampovčnik Log -9,5,-7,9,8 3:2 49:44
Top, 3. krog pic Lovro Jemec Škl 3,-6,8,12 3:1 42:34
Top, 2. krog pic Luka Norčič Kema -8,-7,-3 0:3 18:33
Top, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -6,-12,6,-5 1:3 34:42
24.11.2014 Pokal RS 2014/2015, 2. krog - Mengeš I : Ilirija
5. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -3,-7,-6 0:3 16:33
1. tekma pic Tom Šfiligoj Ilirija -5,-7,-7 0:3 19:33
22.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 8. krog - Mengeš : Olimpija
5. tekma pic Robert Boldin Olimpija -8,-6,10,-3 1:3 29:43
1. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija -1,9,-2,3,-3 2:3 28:45
15.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 7. krog - Cirkovce Šternmatik : Mengeš
6. tekma pic Primož Koban Cirkovce Šternmatik 8,-4,-6,-0 1:3 21:41
2. tekma pic Danilo Piljak Cirkovce Šternmatik -6,-3,-5 0:3 14:33
10.11.2014 Pokal RS 2014/2015, 1. krog - Muta : Mengeš I
6. tekma pic Boštjan Kraser Muta -5,-6,-8 0:3 19:33
2. tekma pic Jure Škurnik Muta 7,-10,-9,-7 1:3 37:41
08.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 6. krog - Mengeš : Kema II
5. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II -4,-9,-4 0:3 17:33
1. tekma pic Gorazd Horvat Kema II -4,-7,-2 0:3 13:33
26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Deni Kožul Log -9,-4,-5 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Tim Pavli Men 6,10,6 3:0 34:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jorgič Krka -6,-4,-4 0:3 14:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Pogačar K-S 9,7,7 3:0 33:23
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Deni Kožul Log -9,-6,7,-9 1:3 35:40
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Šmaljcelj Krka 8,3,5 3:0 33:16
Finalni del, 1. krog pic Jože Urh Ves 3,5,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves 6,9,3 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Anton Vastl Škl 4,7,4 3:0 33:15
13.09.2014 1. SNTL 2014/2015, 1. krog - Mengeš : Maribor
1. tekma pic Matic Slodej Maribor -2,-4,-1 0:3 7:33
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Peter Hribar Krka -7,-6,7,10,-8 2:3 44:50
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves -9,4,7,4 3:1 42:26
Finalni del, četrtfinale pic Patrik Sukič Kema -10,-5,13,-2 1:3 32:47
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Šmaljcelj Krka -8,9,8,6 3:1 41:34
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Marsel Šegula Ptuj 8,7,-9,-9,10 3:2 52:47
Top, 6. krog pic Jaka Strohsack PPR 9,-9,3,9 3:1 42:32
Top, 5. krog pic Peter Hribar Krka -8,-10,7,7,-7 2:3 47:48
Top, 4. krog pic Luka Norčič Kema -10,9,8,4 3:1 43:33
Top, 3. krog pic David Filipovič Oli 8,-7,3,8 3:1 40:30
Top, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka 8,-10,-9,-8 1:3 38:42
Top, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -8,-8,10,6,-6 2:3 45:49
11.05.2014 2. TOP za mladinke in mladince 2013/2014
Top, 7. krog pic Davor Pejakić Let 4,10,7 3:0 34:21
Top, 6. krog pic Miha Grampovčnik Log 7,16,6 3:0 40:29
Top, 5. krog pic Miha Hribar Krka 9,7,5 3:0 33:21
Top, 4. krog pic Luka Norčič Kema -9,-6,6,-7 1:3 33:39
Top, 3. krog pic Matej Germek Arr 9,5,7 3:0 33:21
Top, 2. krog pic Lovro Jemec Škl 8,8,7 3:0 33:23
Top, 1. krog pic Aljaž Frelih Men -5,7,8,4 3:1 38:30
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Aljaž Frelih Men -7,-7,-4,-10 0:4 28:45
Finalni del, osmina finala pic Rok Trtnik Ves 8,3,8 3:0 33:19
Finalni del, 2. krog pic Jure Avberšek Tem 8,3,-7,6 3:1 40:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Klemen Belehar B2 6,3,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Anton Vastl Škl 3,4,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Žan Ošlak Muta 3,5,4 3:0 33:12
05.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -7,-8,-5 0:3 20:33
Finalni del, 1. krog pic Rok Hribar Men 2,5,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Žan Korelec Ves 4,6,-7,6 3:1 40:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Anton Vastl Škl 4,3,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Jernej Masten Toplak Ptuj 6,7,6 3:0 33:19
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, finale pic Aljaž Frelih Men 9,-6,-3,-8 1:3 28:42
Finalni del, polfinale pic Jaka Strohsack PPR 10,5,4 3:0 34:19
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj 8,7,4 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Lovro Jemec Škl 9,2,6 3:0 33:17
Finalni del, 2. krog pic Peter Topič Men 10,5,8 3:0 34:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Ogrič Pres 3,4,8 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Samo Novina Sob 2,8,4 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 1,10,6 3:0 34:17
09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Frelih Men 4,-7,-16,9,-9 2:3 54:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Hribar Krka -8,6,7,-3,-6 2:3 39:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Martin Kocjančič Arr 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Jože Urh Ves 1,10,7 3:0 34:18
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 1. krog - Vesna : Mengeš I
4. tekma pic Jože Urh Vesna 8,8,-8,11 3:1 43:38
1. tekma pic Rok Trtnik Vesna 3,3,8 3:0 33:14
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 2. krog - Krka : Mengeš I
4. tekma pic Tilen Cvetko Krka -8,-6,-5 0:3 19:33
1. tekma pic Jožko Omerzel Krka 10,3,6 3:0 34:19
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - B2 : Mengeš I
4. tekma pic Matic Zupan B2 3,9,6 3:0 33:18
1. tekma pic Klemen Belehar B2 8,5,-8,9 3:1 41:33
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Mengeš I : Tempo
5. tekma pic Jure Avberšek Tempo -7,-7,8,-9 1:3 34:41
1. tekma pic Martin Golob Tempo -11,5,5,-6,8 3:2 50:42
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Kema : Mengeš I
5. tekma pic Rok Smodiš Kema 10,4,5 3:0 34:19
3. tekma pic Tilen Vogrinčič Kema -11,9,9,6 3:1 44:37
11.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Krka I : Mengeš
5. tekma pic Tilen Cvetko Krka I -10,-7,-5 0:3 22:34
3. tekma pic Darko Jorgič Krka I -7,-5,-4 0:3 16:33
11.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Mengeš : Olimpija
4. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija -8,3,-8,-3 1:3 30:36
2. tekma pic David Filipovič Olimpija 4,-9,4,5 3:1 42:24
11.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Sobota : Mengeš
4. tekma pic Mario Kolbl Sobota -12,-6,-7 0:3 25:36
1. tekma pic Damir Fotivec Sobota 6,3,6 3:0 33:15
11.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 1. krog - Mengeš : Arrigoni
7. tekma pic Erik Paulin Arrigoni 6,-5,-11,-4 1:3 31:41
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -10,9,8,10 3:1 44:39
2. tekma pic Matej Germek Arrigoni -7,8,8,-7,10 3:2 48:48
11.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 3. krog - Vesna : Mengeš
4. tekma pic Žan Korelec Vesna 7,10,12 3:0 37:29
1. tekma pic Jože Urh Vesna 8,8,11 3:0 35:27
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 2. krog - Logatec : Mengeš I
6. tekma pic Žiga Česen Logatec 3,3,2 3:0 33:8
2. tekma pic Nejc Novak Logatec 9,14,7 3:0 38:30
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 3. krog - Mengeš I : Radlje
3. tekma pic Matjaž Pinter Radlje 1,8,6 3:0 33:15
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 4. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
6. tekma pic Tedja Šabanov Kajuh-Slovan 5,6,5 3:0 33:16
2. tekma pic Jaka Bavdek Kajuh-Slovan 9,2,2 3:0 33:13
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 5. krog - Vesna : Mengeš I
1. tekma pic Taj Lavrič Vesna 8,2,3 3:0 33:13
15.12.2013 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2013/2014, 1. krog - Mengeš : Krka II
7. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II 9,-9,-3,7,11 3:2 47:49
4. tekma pic Kristian Hren Krka II 7,-12,8,7 3:1 45:36
2. tekma pic Žiga Komljanec Krka II 7,-10,10,5 3:1 44:34
15.12.2013 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2013/2014, 2. krog - Mengeš : Logatec
7. tekma pic Deni Kožul Logatec -4,-5,-7 0:3 16:33
4. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -7,-9,2,4,-4 2:3 42:39
2. tekma pic Oskar Cergolj Logatec 5,9,-8,7 3:1 41:32
15.12.2013 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2013/2014, 3. krog - Mengeš : Križe
8. tekma pic Jaka Krpič Vodnik Križe 5,8,6 3:0 33:19
6. tekma pic Jan Oman Križe 6,1,6 3:0 33:13
3. tekma pic Emil Steiner Križe -11,12,-3,-4 1:3 32:47
08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Peter Hribar Krka -8,-9,-7 0:3 24:33
Top, 6. krog pic Jure Avberšek Tem 6,6,6 3:0 33:18
Top, 5. krog pic Marsel Šegula Ptuj -7,3,4,9 3:1 40:27
Top, 4. krog pic Tilen Cvetko Krka -2,-5,-8 0:3 15:33
Top, 3. krog pic Luka Norčič Kema -7,9,6,-9,-7 2:3 45:48
Top, 2. krog pic Jaka Strohsack PPR 7,10,11 3:0 36:28
Top, 1. krog pic Aljaž Frelih Men 7,6,6 3:0 33:19
11.11.2013 Pokal RS 2013/2014, 1. krog - Logatec : Mengeš
6. tekma pic Darko Kojadinovič Logatec 7,-6,4,-8,4 3:2 47:37
2. tekma pic Nejc Gutnik Logatec -8,-7,-3 0:3 18:33
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, polfinale pic Peter Hribar Krka -10,9,-3,-5 1:3 29:43
Finalni del, četrtfinale pic Jaka Strohsack PPR 4,9,8 3:0 33:21
Finalni del, osmina finala pic Jaka Bavdek K-S -9,3,4,7 3:1 42:25
Finalni del, 1. krog pic Matija Novel Arr 8,-11,4,7 3:1 44:32
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Ošlak Int -6,8,3,7 3:1 39:29
Kvalifikacije, 2. krog pic Damir Fotivec Sob 9,2,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Anton Vastl Škl 4,5,3 3:0 33:12
19.10.2013 1. SNTL 2013/2014, 5. krog - Kema I : Mengeš
2. tekma pic Bojan Ropoša Kema I -2,-9,-7 0:3 18:33
13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Maj Pogačar K-S 9,6,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -2,-15,-4 0:3 21:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Kralj Ves 10,-5,-10,-5 1:3 32:44
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Peter Hribar Krka -5,-9,-5 0:3 19:33
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men -8,7,5,9 3:1 41:32
Finalni del, 1. krog pic Matija Novel Arr -10,11,5,7 3:1 45:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr 7,7,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Skobe K-S 3,3,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 8,3,3 3:0 33:14
08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -3,8,-4,5,9 3:2 40:44
Kvalifikacije, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -10,-8,-3 0:3 21:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Matej Germek Arr -10,-8,-8 0:3 26:34
05.01.2013 1. SNTL 2012/2013, 10. krog - Mengeš : Zav. Maribor
5. tekma pic Gregor Zafoštnik Zav. Maribor -2,-4,-5 0:3 11:33
1. tekma pic Zvonko Plohl Zav. Maribor -6,-6,-2 0:3 14:33
06.10.2012 1. SNTL 2012/2013, 3. krog - Ptuj : Mengeš
6. tekma pic Matic Slodej Ptuj -5,-2,-6 0:3 13:33
2. tekma pic Bojan Pavič Ptuj -8,-4,-7 0:3 19:33
Skupaj: 62,39 % 219:132 753:512 11994:10859
Preskoči na orodno vrstico