NTZS

Lea Paulin
pic
Podatki o igralki
Id 375
Št. tekmovalne izkaznice 021/08/09
Starost 16 let (letnik 2002)
Spol ženska
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinke 20.05.2018 1 1 8500 8500
članice do 21 let 18.03.2018 1 5 3300 3300
članice 12.05.2018 1 2 7300 7300
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Brina Adamek 4:0 12:2
pic Ana Bartolovič 1:0 3:0
pic Lara Belaj 4:0 12:0
pic Nika Belaj 12:0 37:4
pic Alja Benčina 8:0 24:3
pic Anja Bezjak 2:2 7:8
pic Anja Bolte 3:3 11:11
pic Nuša Bolte 16:7 58:30
pic Daniela Butkovska Tomanič 20:1 61:11
pic Tina Cafuta 3:0 9:0
pic Eva Cerkvenič 2:0 6:0
pic Urška Čokelj 2:0 6:3
pic Tjaša Dervarič 3:0 9:0
pic Živa Dogar 1:0 3:0
pic Manca Fajmut 0:6 0:20
pic Kim Fink 4:0 12:4
pic Tijana Gačič 2:0 6:0
pic Eva Gojkovič 3:0 9:2
pic Dajana Gošnjak Stojko 1:0 3:0
pic Eva Grabnar 2:0 6:0
pic Katja Gutnik 7:2 25:13
pic Blažka Harkai 10:0 27:0
pic Maša Harkai 5:1 16:5
pic Anamarija Horvat 8:0 24:1
pic Barbara Jančič 1:0 3:0
pic Lara Janežič 1:0 3:0
pic Lea Kadiš 13:0 39:6
pic Nuša Kadiš 4:0 12:2
pic Špela Kajzer 2:0 6:0
pic Manca Kelih 1:0 3:1
pic Kristina Kete 5:0 16:1
pic Nuša Klaut 4:0 12:0
pic Gaja Kobetič 6:0 18:1
pic Nika Kobetič 18:0 55:12
pic Tara Kobetič 16:1 52:12
pic Vita Kobetič 13:0 41:6
pic Mojca Kohn 4:0 12:0
pic Martina Komovec 3:0 9:1
pic Lara Kompara 3:0 9:0
pic Ana Kovačec 12:0 36:4
pic Sara Kozamernik 4:0 12:0
pic Katja Krajnc 11:5 41:29
pic Anja Krmelj 1:0 3:0
pic Daša Letnar 1:0 3:0
pic Polona Letnar 2:0 6:2
pic Minea Ljuca 4:0 13:3
pic Rebeka Lukič 1:5 9:17
pic Ana Malavašič 1:0 3:0
pic Staša Matis 3:1 11:6
pic Lea Matjašič 2:0 6:3
pic Gaja Mavri 10:7 34:30
pic Maša Mekiš 5:0 15:1
pic Pija Mihevc 7:4 24:18
pic Tjaša Mihevc 4:3 13:12
pic Enya Moltara 1:0 3:0
pic Tina Mozetič 15:3 51:16
pic Tjaša Murko 1:0 3:0
pic Nika Naglič 4:3 13:14
pic Vesna Najdič Andrin 4:0 12:0
pic Lara Novak 1:0 3:0
pic Tjaša Novak 20:0 61:18
pic Ema Oderlap 2:0 6:0
pic Kaja Okorn 10:5 39:29
pic Lara Opeka 22:9 80:56
pic Rosana Pajer 2:0 6:0
pic Manca Paljk 4:0 12:1
pic Gaja Paradiž 1:1 4:5
pic Tamara Pavčnik 2:7 12:26
pic Kristina Pavič Rahotin 1:3 6:10
pic Monika Pavlič 1:0 3:0
pic Nina Pavlin 2:0 6:2
pic Špela Polončič 0:1 0:3
pic Lena Potrbin 7:0 21:0
pic Zala Reich 1:0 3:0
pic Ana Ristevski 4:0 12:2
pic Vesna Rojko 1:9 9:30
pic Hana Rožmanec 10:0 30:0
pic Kristina Rus 1:0 3:0
pic Tajda Šabanov 10:0 30:3
pic Klavdija Šebjan 1:0 3:0
pic Anina Selak 7:0 21:3
pic Mojca Smolej 4:0 12:0
pic Simona Soldat 3:2 11:7
pic Mia Stajnko 3:0 9:0
pic Živa Staniša 16:1 48:13
pic Katrina Lydia Sterchi 6:5 23:22
pic Katarina Stražar 16:22 75:94
pic Sara Stražar 1:0 3:0
pic Zala Stražišar 1:0 3:0
pic Nina Štular 1:0 3:1
pic Tjaša Supanič 11:0 34:9
pic Ana Tofant 1:23 25:76
pic Sara Tokić 5:0 15:1
pic Kaja Tomasino Rozman 2:0 6:0
pic Nuša Tomis 4:1 12:6
pic Špela Trelec 8:4 30:17
pic Ina Unger 12:1 38:10
pic Iva Unger 2:0 6:0
pic Danijela Urh 4:0 12:0
pic Urša Večko 3:0 9:1
pic Melita Verhnjak 3:4 9:15
pic Nika Veronik 0:7 3:22
pic Zala Veronik 1:13 10:42
pic Taja Vidmar 9:0 27:7
pic Nuša Vogrinčič 16:1 50:13
pic Aleksandra Vovk 4:16 25:56
pic Ivana Zera 5:5 20:25
pic Nina Zupančič 0:1 0:4
Skupaj: 561:195 1875:943
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTK Arrigoni mladinci
2016/2017 NTK Arrigoni kadeti
2015/2016 NTK Arrigoni kadeti
2014/2015 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2013/2014 NTK Arrigoni mlajši kadeti
2012/2013 NTK Arrigoni mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
5. - 8. 12.05.2018 3. OT za članice in člane, Puconci
1. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
1. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
1. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
3. - 4. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
3. 04.02.2018 2. TOP članic in članov, Murska Sobota
1. 28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21), Kidričevo
2. 17.12.2017 2. OT za članice in člane, Logatec
3. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
3. - 4. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
3. 05.11.2017 1. TOP za članice in člane, Muta
1. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
3. - 4. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
3. - 4. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
3. - 4. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
8. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
2. 07.05.2017 3. OT za članice in člane, Puconci
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
1. 08.04.2017 - 09.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
9. - 16. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
3. - 4. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
5. - 8. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
2. 28.01.2017 2. TOP članic in članov, Murska Sobota
2. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
2. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
1. 11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
5. - 8. 10.12.2016 2. OT za članice in člane, Ptuj
5. - 8. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
5. 20.11.2016 1. TOP za članice in člane, Muta
5. - 8. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
1. 16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete, Velenje
1. 10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
2. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
1. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. 28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete, Preserje
4. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
5. - 8. 08.05.2016 3. OT za članice in člane, Logatec
5. - 8. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
1. 09.04.2016 - 10.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 19.03.2016 - 20.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
1. 07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete, Kidričevo
10. 30.01.2016 2. TOP članic in članov, Muta
5. - 8. 24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21), Puconci
9. 20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince, Škofja Loka
9. - 14. 12.12.2015 2. OT za članice in člane, Murska Sobota
2. 06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete, Tržič
9. - 14. 22.11.2015 1. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
9. - 16. 25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete, Murska Sobota
3. - 4. 13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete, Velenje
11. - 12. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
3. - 4. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. - 8. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
2. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
14. 10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
3. - 4. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
1. 12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
9. - 14. 11.04.2015 3. OT za članice in člane, Logatec
14. 21.03.2015 2. TOP članic in članov, Ljubljana
1. 07.03.2015 - 08.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 28.02.2015 - 01.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
5. - 8. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
9. - 16. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
1. 18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Murska Sobota
9. - 14. 20.12.2014 2. OT za članice in člane, Logatec
3. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
22. 30.11.2014 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
1. 23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Cirkovce
17. - 22. 26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
3. - 4. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
5. - 8. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
5. - 8. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
2. 01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Preserje
10. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
23. - 42. 05.04.2014 - 06.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
3. - 4. 22.03.2014 - 23.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
17. - 22. 09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince, Muta
2. 19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete, Puconci
7. 08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
2. 01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
19. - 36. 08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince, Križe
Skupaj: 89 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
2. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Nuša Bolte Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
3. - 4. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Matija Novel X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
2. 18.03.2018 pic Ana Tofant Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
5. - 8. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Kristina Pavič Rahotin Z Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
3. - 4. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Erik Paulin X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
3. - 4. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Matija Novel X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
2. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Aleksandra Vovk Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
1. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Minea Ljuca Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
1. 08.04.2017 - 09.04.2017 pic Matija Novel X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Komenda
1. 26.03.2017 pic Aleksandra Vovk Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
3. - 4. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Erik Paulin X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
3. - 4. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Katja Gutnik Z Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
3. - 4. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Erik Paulin X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Kim Fink Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
3. - 4. 17.04.2016 pic Gaja Mavri Z Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
2. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Kim Fink Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
1. 09.04.2016 - 10.04.2016 pic Matija Novel X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Ptuj
9. - 16. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Gregor Vukovič X Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
2. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Kristina Pavič Rahotin Z Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
3. - 4. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Kim Fink Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
5. - 8. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Matija Novel X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Kim Fink Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 32. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Matija Novel X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
2. 07.03.2015 - 08.03.2015 pic Manca Paljk Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Rakek
9. - 16. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Gaja Mavri Z Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
9. - 16. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Simon Frank X Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
17. - 32. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Oskar Cergolj X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
5. - 8. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Kim Fink Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Kim Fink Z Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
17. - 32. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Matija Novel X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
2. 22.03.2014 - 23.03.2014 pic Kim Fink Z Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete, Ptuj
Skupaj: 31 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
19.05.2018 1. SNTL - končnica 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 8,-9,-4,10,-7 2:3 43:51
1. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan 9,5,-10,-10,7 3:2 53:45
19.05.2018 1. SNTL - končnica 2017/2018, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
4. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -10,-9,10,9,9 3:2 53:51
1. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 5,7,3 3:0 33:15
12.05.2018 3. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Nina Zupančič Log -8,-4,-8,-9 0:4 29:44
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, finale pic Katarina Stražar Men 7,9,-8,4,-10,8 4:2 62:51
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S 9,9,-4,10,7 4:1 49:46
Finalni del, četrtfinale pic Tara Kobetič Men -8,3,7,4,6 4:1 52:31
Finalni del, osmina finala pic Minea Ljuca Arr 10,2,-7,7 3:1 41:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int 9,9,-6,6 3:1 39:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Tijana Gačič K-S 6,2,6 3:0 33:14
24.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 18. krog - Arrigoni : Logatec
4. tekma pic Katja Gutnik Logatec 7,8,12 3:0 36:27
2. tekma pic Kaja Okorn Logatec 7,4,11 3:0 35:22
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Finalni del, finale pic Ana Tofant Men -7,5,9,7,8 4:1 51:40
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S -6,-10,11,6,4,7 4:2 62:51
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Stražar Men -9,6,-6,15,12,-4,4 4:3 72:70
Finalni del, osmina finala pic Tajda Šabanov K-S 8,7,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Kadiš Muta 7,-9,6,-5,6 3:2 47:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Sara Kozamernik K-S 6,5,3 3:0 33:14
17.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 17. krog - Ptuj : Arrigoni
5. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 4,11,7 3:0 35:22
3. tekma pic Nika Belaj Ptuj 6,7,1 3:0 33:14
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, finale pic Katarina Stražar Men -6,8,6,3 3:1 39:28
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S -8,9,5,8 3:1 41:33
Finalni del, četrtfinale pic Lea Kadiš Muta 8,7,12 3:0 36:27
Finalni del, osmina finala pic Živa Staniša Muta 7,10,5 3:0 34:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Kadiš Int 9,9,2 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Klaut Let 3,6,4 3:0 33:13
10.03.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 16. krog - Jesenice : Arrigoni
4. tekma pic Nuša Bolte Jesenice 9,8,10 3:0 34:27
1. tekma pic Mojca Smolej Jesenice 5,6,9 3:0 33:20
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Katarina Stražar Men -8,10,-10,-8,-8 1:4 46:55
Finalni del, četrtfinale pic Ivana Zera Ves 2,-6,10,4,9 4:1 51:36
Finalni del, osmina finala pic Gaja Mavri Let 9,7,7,-7,6 4:1 51:40
17.02.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 15. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
4. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan 2,8,9 3:0 33:19
2. tekma pic Alja Benčina Kajuh-Slovan 7,2,4 3:0 33:13
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Mengeš
4. tekma pic Katarina Stražar Mengeš 3,-8,-6,-7 1:3 32:36
2. tekma pic Vita Kobetič Mengeš 6,2,10 3:0 34:18
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - Ptuj : Arrigoni
7. tekma pic Katja Krajnc Ptuj 10,9,-8,13 3:1 46:43
5. tekma pic Nika Belaj Ptuj 6,5,-5,7 3:1 38:29
3. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 5,4,6 3:0 33:15
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Muta
4. tekma pic Lea Kadiš Muta 7,8,6 3:0 33:21
2. tekma pic Tina Cafuta Muta 8,7,5 3:0 33:20
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Letrika : Arrigoni
7. tekma pic Tina Mozetič Letrika 6,8,7 3:0 33:21
5. tekma pic Sara Tokić Letrika 5,8,4 3:0 33:17
3. tekma pic Taja Vidmar Letrika 5,-4,9,8 3:1 37:33
10.02.2018 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
7. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 6,5,11 3:0 35:22
5. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 4,10,9 3:0 34:23
3. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan 3,7,8 3:0 33:18
04.02.2018 2. TOP članic in članov 2017/2018
Top, 7. krog pic Katarina Stražar Men -8,-8,8,-5 1:3 32:41
Top, 6. krog pic Ivana Zera Ves -5,8,9,-5,-8 2:3 40:50
Top, 5. krog pic Gaja Mavri Let -9,8,5,7 3:1 42:31
Top, 4. krog pic Staša Matis Kema 7,2,4 3:0 33:13
Top, 3. krog pic Tjaša Supanič Ves 8,5,10 3:0 34:23
Top, 2. krog pic Katja Gutnik Log 9,-6,5,6 3:1 39:31
Top, 1. krog pic Urška Čokelj Arr -7,8,-7,8,4 3:2 47:42
03.02.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 14. krog - Preserje : Arrigoni
5. tekma pic Lea Matjašič Preserje 8,6,-6,2 3:1 39:27
3. tekma pic Rebeka Lukič Preserje 7,8,-8,-3,5 3:2 44:42
28.01.2018 2. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, finale pic Lara Opeka K-S 9,-8,9,-10,-5,7,16 4:3 74:75
Finalni del, polfinale pic Tara Kobetič Men -10,2,9,5,5 4:1 54:33
Finalni del, četrtfinale pic Minea Ljuca Arr 5,7,7,-11,6 4:1 55:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Kadiš Muta 7,7,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Vita Kobetič Men -7,4,7,8 3:1 40:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Alja Benčina K-S 4,11,6 3:0 35:21
27.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 13. krog - Arrigoni : Muta
4. tekma pic Lea Kadiš Muta 7,2,3 3:0 33:12
2. tekma pic Nika Naglič Muta 5,9,8 3:0 33:22
20.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 12. krog - Vesna : Arrigoni
7. tekma pic Ivana Zera Vesna 8,-6,6,-9,9 3:2 48:45
5. tekma pic Špela Trelec Vesna 5,7,10 3:0 34:22
3. tekma pic Tjaša Supanič Vesna -6,7,15,10 3:1 46:43
13.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 11. krog - Arrigoni : Kema
4. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema -9,9,6,4 3:1 42:30
2. tekma pic Blažka Harkai Kema 5,6,5 3:0 33:16
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Sobota
4. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 7,0,4 3:0 33:11
2. tekma pic Eva Grabnar Sobota 2,5,3 3:0 33:10
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Arrigoni : Letrika
8. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 7,5,8 3:0 33:20
6. tekma pic Taja Vidmar Letrika 8,7,6 3:0 33:21
3. tekma pic Tina Mozetič Letrika 4,6,6 3:0 33:16
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Kema : Arrigoni
7. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema 10,6,7 3:0 34:23
5. tekma pic Blažka Harkai Kema 8,7,8 3:0 33:23
3. tekma pic Ana Kovačec Kema 8,8,4 3:0 33:20
07.01.2018 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2017/2018, 5. krog - Mengeš : Arrigoni
5. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -6,7,-9,-7 1:3 33:40
3. tekma pic Vita Kobetič Mengeš 8,11,6 3:0 35:25
06.01.2018 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 10. krog - Letrika : Arrigoni
5. tekma pic Nuša Klaut Letrika 4,8,4 3:0 33:16
3. tekma pic Tina Mozetič Letrika 6,9,5 3:0 33:20
17.12.2017 2. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, finale pic Ana Tofant Men 9,-11,-6,-9,-5 1:4 42:55
Finalni del, polfinale pic Aleksandra Vovk Krka -5,12,-5,-7,10,9,8 4:3 65:72
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Bolte Jes 9,3,7,5 4:0 44:24
Finalni del, osmina finala pic Katja Gutnik Log 8,6,-5,8,11 4:1 51:44
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Katarina Stražar Men -8,-2,-3 0:3 13:33
Top, 6. krog pic Katja Krajnc Ptuj 6,8,-7,9 3:1 40:34
Top, 5. krog pic Aleksandra Vovk Krka 9,-7,10,13 3:1 45:43
Top, 4. krog pic Lara Opeka K-S -6,-3,-4 0:3 13:33
Top, 3. krog pic Živa Staniša Muta 9,8,6 3:0 33:23
Top, 2. krog pic Nuša Bolte Jes 7,-10,7,2 3:1 43:28
Top, 1. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 7,6,-7,12 3:1 43:36
25.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 8. krog - Arrigoni : Ptuj
4. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 5,6,5 3:0 33:16
2. tekma pic Martina Komovec Ptuj 3,7,2 3:0 33:12
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Aleksandra Vovk Krka -10,-6,-7 0:3 23:34
Finalni del, četrtfinale pic Katja Krajnc Ptuj 4,-7,2,6 3:1 40:23
Finalni del, osmina finala pic Nuša Vogrinčič Kema 4,-10,6,9 3:1 43:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Tajda Šabanov K-S 4,5,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Klaut Let 7,4,8 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema 3,2,1 3:0 33:6
18.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 7. krog - Arrigoni : Jesenice
7. tekma pic Mojca Smolej Jesenice 3,5,3 3:0 33:11
4. tekma pic Nuša Bolte Jesenice 5,-7,-9,-10 1:3 37:39
2. tekma pic Barbara Jančič Jesenice 6,3,2 3:0 33:11
11.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 6. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
7. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 3,-9,2,10 3:1 43:26
5. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 5,7,3 3:0 33:15
3. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan 10,-6,8,-5,9 3:2 45:49
05.11.2017 1. TOP za članice in člane 2017/2018
Top, 7. krog pic Ana Tofant Men -8,6,-9,9,-5 2:3 44:48
Top, 6. krog pic Aleksandra Vovk Krka -6,-11,-9 0:3 26:35
Top, 5. krog pic Ivana Zera Ves -5,13,-5,9,9 3:2 47:53
Top, 4. krog pic Nuša Bolte Jes -4,6,8,9 3:1 37:34
Top, 3. krog pic Staša Matis Kema 8,5,-1,-8,4 3:2 42:39
Top, 2. krog pic Tjaša Supanič Ves 9,4,2 3:0 33:15
Top, 1. krog pic Gaja Mavri Let 9,9,10 3:0 34:28
04.11.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 5. krog - Arrigoni : Preserje
7. tekma pic Polona Letnar Preserje 5,7,8 3:0 33:20
4. tekma pic Rebeka Lukič Preserje -9,-6,7,9,-8 2:3 45:49
2. tekma pic Kristina Kete Preserje 2,4,2 3:0 33:8
28.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 4. krog - Muta : Arrigoni
4. tekma pic Živa Staniša Muta 3,7,-7,-11,3 3:2 51:37
1. tekma pic Lea Kadiš Muta 7,7,-5,5 3:1 38:30
21.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : Vesna
7. tekma pic Tjaša Supanič Vesna -8,4,2,7 3:1 41:24
4. tekma pic Ivana Zera Vesna -7,-3,9,6,-8 2:3 40:48
2. tekma pic Špela Trelec Vesna 6,11,4 3:0 35:21
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, finale pic Katarina Stražar Men -10,7,4,-14,11 3:2 59:50
Finalni del, polfinale pic Nika Belaj Ptuj 8,10,4 3:0 34:22
Finalni del, četrtfinale pic Minea Ljuca Arr 7,9,-6,10 3:1 40:37
Finalni del, osmina finala pic Nuša Bolte Jes 8,7,-6,8 3:1 39:34
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Kadiš Muta -8,5,6,9 3:1 41:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Anina Selak Ves 5,7,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaja Kobetič Men 5,9,2 3:0 33:16
14.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 2. krog - Kema : Arrigoni
5. tekma pic Ana Kovačec Kema 8,8,5 3:0 33:21
3. tekma pic Maša Harkai Kema 8,9,7 3:0 33:24
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Katarina Stražar Men -9,8,-8,8,-7,-5 2:4 51:60
Finalni del, četrtfinale pic Vita Kobetič Men 8,4,-8,9,-14,9 4:2 66:57
Finalni del, osmina finala pic Tara Kobetič Men 7,9,3,-9,4 4:1 53:34
07.10.2017 Vzajemna 1. SNTL 2017/2018, 1. krog - Arrigoni : Letrika
4. tekma pic Gaja Mavri Letrika 2,-4,-8,6,6 3:2 45:36
2. tekma pic Sara Tokić Letrika 4,4,6 3:0 33:14
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Ana Tofant Men -7,-6,11,-9 1:3 35:44
Finalni del, četrtfinale pic Katrina Lydia Sterchi Arr 10,7,8 3:0 34:25
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Novak K-S -10,-8,5,9,7 3:2 51:44
Finalni del, polfinale pic Ana Tofant Men -7,9,-6,-7,-6 1:4 37:53
Finalni del, četrtfinale pic Kaja Okorn Log -8,7,5,2,9 4:1 52:34
Finalni del, osmina finala pic Kristina Kete Pres 6,8,5,8 4:0 44:27
17.05.2017 1. SNTL - končnica 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Muta
7. tekma pic Zala Veronik Muta 4,-7,5,6 3:1 40:26
4. tekma pic Vesna Rojko Muta 4,-5,-7,-8 1:3 31:37
2. tekma pic Melita Verhnjak Muta 7,7,-7,4 3:1 40:29
17.05.2017 1. SNTL - končnica 2016/2017, 2. krog - Muta : Arrigoni
8. tekma pic Vesna Rojko Muta 9,-6,-7,-9 1:3 33:42
4. tekma pic Zala Veronik Muta 3,-6,-9,-7 1:3 33:36
1. tekma pic Melita Verhnjak Muta 7,10,10 3:0 35:27
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Lara Opeka K-S -6,-6,-9 0:3 21:33
Top, 6. krog pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo -2,-7,12,-11 1:3 34:47
Top, 5. krog pic Katarina Stražar Men 10,9,-8,5 3:1 42:35
Top, 4. krog pic Živa Staniša Muta -6,-10,-9 0:3 25:34
Top, 3. krog pic Ana Tofant Men -3,-9,-6 0:3 18:33
Top, 2. krog pic Špela Trelec Ves 5,8,-10,-9,-6 2:3 47:47
Top, 1. krog pic Gaja Mavri Let 3,-6,-3,-11 1:3 31:38
07.05.2017 3. OT za članice in člane 2016/2017
Finalni del, finale pic Ana Tofant Men 10,8,-3,-12,-5,7,-8 3:4 62:72
Finalni del, polfinale pic Katja Gutnik Log -5,8,4,-3,5,-7,12 4:3 62:62
Finalni del, četrtfinale pic Tjaša Supanič Ves -9,8,10,-9,3,7 4:2 63:50
06.05.2017 1. SNTL - končnica 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Vesna
4. tekma pic Tjaša Supanič Vesna 7,3,8 3:0 33:18
2. tekma pic Špela Trelec Vesna -5,7,9,5 3:1 38:32
06.05.2017 1. SNTL - končnica 2016/2017, 1. krog - Vesna : Arrigoni
7. tekma pic Ivana Zera Vesna 10,8,-12,-13,8 3:2 59:55
5. tekma pic Špela Trelec Vesna -10,5,6,11 3:1 45:34
3. tekma pic Tjaša Supanič Vesna 4,-9,7,9 3:1 42:31
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Katrina Lydia Sterchi Arr -9,8,-7,-8,-7 1:4 42:52
Finalni del, osmina finala pic Nika Kobetič Men -1,9,5,-10,7 3:2 44:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Vita Kobetič Men 10,8,4 3:0 34:22
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Mozetič Let -4,5,6,9 3:1 37:31
08.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2016/2017
Finalni del, finale pic Tjaša Novak K-S 12,-10,9,-5,5,4 4:2 62:53
Finalni del, polfinale pic Vita Kobetič Men 6,7,6,7 4:0 44:26
Finalni del, četrtfinale pic Ina Unger Cir 7,-5,6,3,5 4:1 49:32
Finalni del, osmina finala pic Gaja Kobetič Men 4,2,7 3:0 33:13
Kvalifikacije, 3. krog pic Anamarija Horvat Sob 6,6,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Cafuta Muta 7,6,7 3:0 33:20
01.04.2017 1. SNTL 2016/2017, 18. krog - Jesenice : Arrigoni
4. tekma pic Mojca Smolej Jesenice 9,4,7 3:0 33:20
1. tekma pic Nuša Bolte Jesenice -8,-12,-9 0:3 29:36
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo -8,-9,-5 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Maša Harkai Kema 7,7,-10,10 3:1 44:36
Kvalifikacije, 2. krog pic Anina Selak Ves 4,7,-10,9 3:1 43:32
Kvalifikacije, 1. krog pic Kristina Kete Pres 5,7,3 3:0 33:15
25.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 17. krog - Arrigoni : Muta
7. tekma pic Vesna Rojko Muta -9,-7,4,8,9 3:2 49:43
4. tekma pic Melita Verhnjak Muta -9,-7,-7 0:3 23:33
2. tekma pic Živa Staniša Muta -7,3,4,4 3:1 40:22
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, polfinale pic Ana Tofant Men -12,6,-11,8,-4 2:3 49:52
Finalni del, četrtfinale pic Katja Krajnc Ptuj 5,-2,2,7 3:1 35:25
Finalni del, osmina finala pic Nuša Vogrinčič Kema 9,4,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 7,11,-9,8 3:1 44:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Anina Selak Ves 6,9,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Hana Rožmanec Log 3,4,5 3:0 33:12
18.03.2017 1. SNTL 2016/2017, 16. krog - Kema : Arrigoni
5. tekma pic Ana Kovačec Kema 7,10,2 3:0 34:19
3. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema 6,6,11 3:0 35:23
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Manca Fajmut Tujina -8,-4,-0,-4 0:4 16:44
Finalni del, osmina finala pic Katrina Lydia Sterchi Arr 8,10,3,-8,12 4:1 56:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Bolte Jes 8,7,-5,4 3:1 38:30
Kvalifikacije, 2. krog pic Ana Kovačec Kema 7,8,-8,12 3:1 44:38
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Ristevski Ves 6,8,4 3:0 33:18
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Letrika : Arrigoni
7. tekma pic Gaja Mavri Letrika 7,-6,-11,-8 1:3 36:42
5. tekma pic Taja Vidmar Letrika 7,-10,4,8 3:1 43:31
3. tekma pic Tina Mozetič Letrika 9,3,7 3:0 33:19
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
5. tekma pic Nika Kobetič Mengeš 6,5,8 3:0 33:19
3. tekma pic Katarina Stražar Mengeš 5,10,-6,-6,-8 2:3 43:48
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Muta
6. tekma pic Živa Staniša Muta 5,8,-9,6 3:1 42:30
3. tekma pic Nuša Tomis Muta 3,1,-8,3 3:1 41:18
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Vesna
6. tekma pic Mia Stajnko Vesna 7,5,4 3:0 33:16
3. tekma pic Špela Trelec Vesna 9,5,4 3:0 33:18
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
8. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -7,13,-9,2,8 3:2 53:45
6. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 7,7,8 3:0 33:22
3. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -9,-9,-9 0:3 27:33
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Cirkovce
7. tekma pic Nika Belaj Cirkovce 6,4,7 3:0 33:17
4. tekma pic Ina Unger Cirkovce 3,6,8 3:0 33:17
2. tekma pic Lara Belaj Cirkovce 1,4,4 3:0 33:9
19.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
7. tekma pic Tara Kobetič Mengeš 7,8,6 3:0 33:21
5. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš 6,9,5 3:0 33:20
3. tekma pic Vita Kobetič Mengeš 2,5,4 3:0 33:11
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Rosana Pajer Fužinar Inter Diskont 1,3,5 3:0 33:9
2. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 6,3,2 3:0 33:11
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Letrika
4. tekma pic Lara Kompara Letrika 6,8,5 3:0 33:19
2. tekma pic Sara Tokić Letrika 5,2,6 3:0 33:13
18.02.2017 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Kema
4. tekma pic Blažka Harkai Kema 2,7,9 3:0 33:18
2. tekma pic Živa Dogar Kema 3,2,6 3:0 33:11
04.02.2017 1. SNTL 2016/2017, 13. krog - Logatec : Arrigoni
7. tekma pic Katja Gutnik Logatec -9,-8,3,8,2 3:2 50:35
5. tekma pic Tjaša Mihevc Logatec 7,7,-8,8 3:1 41:33
3. tekma pic Kaja Okorn Logatec 7,-8,8,-6,-6 2:3 42:48
28.01.2017 2. TOP članic in članov 2016/2017
Top, 7. krog pic Tjaša Supanič Ves 6,10,-5,3 3:1 39:30
Top, 6. krog pic Katja Gutnik Log 7,7,6 3:0 33:20
Top, 5. krog pic Ana Tofant Men -7,-9,9,-5 1:3 32:42
Top, 4. krog pic Tamara Pavčnik Hra -8,9,7,7 3:1 41:34
Top, 3. krog pic Ivana Zera Ves -8,-8,-6 0:3 22:33
Top, 2. krog pic Katarina Stražar Men 4,10,8 3:0 34:22
Top, 1. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -10,5,10,7 3:1 44:34
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, finale pic Ana Tofant Men -10,-7,6,-6,-9 1:4 43:51
Finalni del, polfinale pic Tamara Pavčnik Hra 7,11,5,-8,-7,4 4:2 61:49
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Stražar Men -7,8,0,8,-9,2 4:2 60:40
Finalni del, osmina finala pic Nika Belaj Cir 4,8,3,6 4:0 44:21
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Vogrinčič Kema -9,5,-7,2,5 3:2 49:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Mozetič Let -8,7,8,4 3:1 41:30
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Dervarič Sob 1,3,4 3:0 33:8
21.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 12. krog - Arrigoni : Ptuj
4. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 5,7,8 3:0 33:20
2. tekma pic Martina Komovec Ptuj 6,6,9 3:0 33:21
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Cirkovce
6. tekma pic Iva Unger Cirkovce 4,4,7 3:0 33:15
3. tekma pic Nika Belaj Cirkovce 4,4,-8,4 3:1 41:23
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Vesna : Arrigoni
5. tekma pic Anina Selak Vesna 6,7,3 3:0 33:16
3. tekma pic Danijela Urh Vesna 2,3,2 3:0 33:7
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 4. krog - Ptuj : Arrigoni
7. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -5,10,-8,9,7 3:2 47:48
5. tekma pic Tjaša Murko Ptuj 01,1 3:0 33:2
3. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 7,5,8 3:0 33:20
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 5. krog - Arrigoni : Letrika
7. tekma pic Gaja Mavri Letrika -8,-8,-3 0:3 19:33
4. tekma pic Tina Mozetič Letrika -12,-9,6,13,6 3:2 58:50
2. tekma pic Taja Vidmar Letrika 9,-7,7,3 3:1 40:30
14.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 11. krog - Letrika : Arrigoni
5. tekma pic Tina Mozetič Letrika 1,8,7 3:0 33:16
3. tekma pic Nina Pavlin Letrika 8,9,0 3:0 33:17
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Vesna
4. tekma pic Lena Potrbin Vesna 3,3,8 3:0 33:14
2. tekma pic Lara Novak Vesna 0,2,3 3:0 33:5
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Letrika
6. tekma pic Eva Cerkvenič Letrika 2,6,4 3:0 33:12
3. tekma pic Lara Kompara Letrika 3,8,6 3:0 33:17
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 4. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan -7,7,7,-7,10 3:2 48:46
4. tekma pic Lara Janežič Kajuh-Slovan 2,0,1 3:0 33:3
2. tekma pic Enya Moltara Kajuh-Slovan 5,5,4 3:0 33:14
08.01.2017 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2016/2017, 5. krog - Arrigoni : Mengeš
4. tekma pic Vita Kobetič Mengeš -6,6,10,2 3:1 40:29
2. tekma pic Gaja Kobetič Mengeš 4,1,7 3:0 33:12
07.01.2017 1. SNTL 2016/2017, 10. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Alja Benčina Kajuh-Slovan 6,2,6 3:0 33:14
1. tekma pic Tjaša Novak Kajuh-Slovan 16,2,4 3:0 40:22
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Gaja Mavri Let -4,-5,-7 0:3 16:33
Top, 6. krog pic Katja Krajnc Ptuj 8,9,-10,7 3:1 43:36
Top, 5. krog pic Nuša Bolte Jes 2,-4,4,9 3:1 37:26
Top, 4. krog pic Živa Staniša Muta 9,7,1 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Katarina Stražar Men 9,2,-2,7 3:1 35:29
Top, 2. krog pic Ana Tofant Men 8,-9,-9,-7 1:3 36:41
Top, 1. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr 10,-10,-9,4,7 3:2 53:44
11.12.2016 1. TOP za kadetinje in kadete 2016/2017
Top, 7. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 6,7,5 3:0 33:18
Top, 6. krog pic Nika Belaj Cir -9,2,5,9 3:1 42:27
Top, 5. krog pic Tara Kobetič Men 7,-4,4,9 3:1 37:31
Top, 4. krog pic Vita Kobetič Men 5,4,9 3:0 33:18
Top, 3. krog pic Ina Unger Cir 11,5,-8,10 3:1 44:37
Top, 2. krog pic Tjaša Novak K-S 7,9,9 3:0 33:25
Top, 1. krog pic Manca Paljk Arr 4,5,2 3:0 33:11
10.12.2016 2. OT za članice in člane 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Ana Tofant Men -6,7,-7,10,-9,-4 2:4 49:61
Finalni del, osmina finala pic Kaja Okorn Log 10,3,9,6 4:0 45:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaja Mavri Let 8,-4,12,-5,9 3:2 45:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 4,4,5 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM 7,2,3 3:0 33:12
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Tjaša Mihevc Log -8,-5,-7,-4 0:4 24:44
Finalni del, osmina finala pic Tara Kobetič Men 5,7,-9,10,4 4:1 54:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Tina Mozetič Let 6,7,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Kadiš Int 4,5,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Malavašič Ves 7,8,8 3:0 33:23
26.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 8. krog - Muta : Arrigoni
4. tekma pic Zala Veronik Muta -4,-7,-6 0:3 17:33
1. tekma pic Vesna Rojko Muta -5,4,-5,-12 1:3 33:40
20.11.2016 1. TOP za članice in člane 2016/2017
Top, 7. krog pic Rebeka Lukič Pres 3,-4,8,-7,-7 2:3 40:44
Top, 6. krog pic Staša Matis Kema -8,6,9,9 3:1 41:35
Top, 5. krog pic Ana Tofant Men -7,-7,-6 0:3 20:33
Top, 4. krog pic Tamara Pavčnik Hra 12,-9,-6,-2 1:3 31:45
Top, 3. krog pic Urška Čokelj Arr 5,-9,5,9 3:1 42:30
Top, 2. krog pic Katarina Stražar Men -2,-4,9,5,5 3:2 39:41
Top, 1. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr 5,-7,-5,-10 1:3 33:39
19.11.2016 1. SNTL 2016/2017, 7. krog - Arrigoni : Kema
4. tekma pic Nuša Vogrinčič Kema 8,9,-10,9 3:1 43:38
2. tekma pic Ana Kovačec Kema 2,6,5 3:0 33:13
29.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 4. krog - Arrigoni : Logatec
4. tekma pic Kaja Okorn Logatec 3,-6,5,6 3:1 39:25
2. tekma pic Tjaša Mihevc Logatec 13,5,6 3:0 37:24
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Katarina Stražar Men -7,-6,-3 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Nika Kobetič Men 6,7,-5,1 3:1 38:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Špela Trelec Ves 9,9,-9,12 3:1 45:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Lea Kadiš Int 4,3,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Klavdija Šebjan Hra 0,3,6 3:0 33:9
22.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 3. krog - Ptuj : Arrigoni
5. tekma pic Martina Komovec Ptuj 9,6,-11,5 3:1 44:33
3. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 9,12,4 3:0 36:25
16.10.2016 2. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Vita Kobetič Men 4,9,5 3:0 33:18
Finalni del, polfinale pic Tara Kobetič Men 3,6,9 3:0 33:18
Finalni del, četrtfinale pic Minea Ljuca Arr 2,8,7 3:0 33:17
Finalni del, osmina finala pic Nuša Kadiš Int -9,5,5,9 3:1 42:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Blažka Harkai Kema 4,2,5 3:0 33:11
Kvalifikacije, 2. krog pic Tina Cafuta Muta 7,2,3 3:0 33:12
15.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 2. krog - Arrigoni : Letrika
7. tekma pic Gaja Mavri Letrika 6,10,8 3:0 34:24
4. tekma pic Nina Pavlin Letrika 7,7,-5,-9,6 3:2 47:42
2. tekma pic Tina Mozetič Letrika -10,4,3,10 3:1 44:29
08.10.2016 1. SNTL 2016/2017, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
7. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 3,-11,8,-10,-4 2:3 47:47
5. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 6,5,6 3:0 33:17
3. tekma pic Alja Benčina Kajuh-Slovan 9,6,8 3:0 33:23
10.09.2016 1. OT za kadetinje in kadete 2016/2017
Finalni del, finale pic Ina Unger Cir -9,7,-7,9,9 3:2 49:47
Finalni del, polfinale pic Tjaša Novak K-S 6,10,7 3:0 34:23
Finalni del, četrtfinale pic Ana Kovačec Kema 3,6,3 3:0 33:12
Finalni del, osmina finala pic Danijela Urh Ves 8,5,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Sara Tokić Let 5,4,5 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Hana Rožmanec Log 7,11,7 3:0 35:25
Kvalifikacije, 1. krog pic Lena Potrbin Ves 3,3,1 3:0 33:7
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, finale pic Ana Tofant Men 9,-9,-9,-9 1:3 38:42
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S -9,9,9,9 3:1 42:38
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandra Vovk NTZS - Ostalo -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
Finalni del, osmina finala pic Živa Staniša Muta -9,9,9,9 3:1 42:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Staniša Muta 14,-10,-11,6,6 3:2 59:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Tara Kobetič Men 1,10,2 3:0 34:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Tajda Šabanov K-S 5,8,-11,-4,6 3:2 48:43
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, finale pic Lara Opeka K-S 8,-8,-8,8,5 3:2 49:43
Finalni del, polfinale pic Nika Belaj Cir 7,11,-13,7 3:1 48:40
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Vogrinčič Kema 9,-8,6,7 3:1 41:33
Finalni del, osmina finala pic Sara Stražar Men 6,5,3 3:0 33:14
Finalni del, četrtfinale pic Tamara Pavčnik Hra -6,5,-6,-9 1:3 32:38
Finalni del, osmina finala pic Špela Trelec Ves 13,-7,5,7 3:1 44:36
28.05.2016 2. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Katarina Stražar Men -7,-1,-5 0:3 13:33
Top, 6. krog pic Nika Kobetič Men 10,6,10 3:0 35:26
Top, 5. krog pic Lara Opeka K-S 7,-7,-7,12,-9 2:3 48:52
Top, 4. krog pic Živa Staniša Muta 4,5,3 3:0 33:12
Top, 3. krog pic Taja Vidmar Let 8,5,6 3:0 33:19
Top, 2. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 6,-7,6,7 3:1 40:30
Top, 1. krog pic Vita Kobetič Men 4,4,6 3:0 33:14
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Ana Tofant Men -13,11,-8,-7 1:3 41:48
Top, 6. krog pic Gaja Mavri Let -8,8,4,9 3:1 41:32
Top, 5. krog pic Katarina Stražar Men 8,-5,7,-7,9 3:2 45:46
Top, 4. krog pic Aleksandra Vovk Men -7,-6,7,-4 1:3 28:40
Top, 3. krog pic Katja Krajnc Ptuj 5,-7,5,-10,6 3:2 50:39
Top, 2. krog pic Tamara Pavčnik Hra -7,-8,-8 0:3 23:33
Top, 1. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr 4,15,9 3:0 39:28
14.05.2016 1. SNTL - končnica 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : Muta
5. tekma pic Nika Veronik Muta -4,-8,-8 0:3 20:33
1. tekma pic Zala Veronik Muta -6,-8,4,-7 1:3 32:37
14.05.2016 1. SNTL - končnica 2015/2016, 2. krog - Muta : Arrigoni
4. tekma pic Melita Verhnjak Muta 9,-3,7,-6,4 3:2 42:42
1. tekma pic Vesna Rojko Muta -3,-4,-9 0:3 16:33
08.05.2016 3. OT za članice in člane 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Tamara Pavčnik Hra -9,-8,10,-8,7,-7 2:4 55:61
Finalni del, osmina finala pic Kaja Okorn Log 9,9,-6,7,-13,-6,3 4:3 69:65
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Mihevc Log -9,7,10,9 3:1 43:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Nuša Bolte Kri -9,5,7,4 3:1 42:27
04.05.2016 1. SNTL - končnica 2015/2016, 1. krog - Arrigoni : Vesna
5. tekma pic Ivana Zera Vesna 8,-3,9,-6,9 3:2 42:48
1. tekma pic Kristina Pavič Rahotin Vesna -2,4,5,6 3:1 35:26
04.05.2016 1. SNTL - končnica 2015/2016, 1. krog - Vesna : Arrigoni
6. tekma pic Ivana Zera Vesna -12,-7,-8 0:3 27:36
2. tekma pic Kristina Pavič Rahotin Vesna -4,-8,-2 0:3 14:33
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Ana Tofant Men -2,9,-6,-9,-8 1:4 36:53
Finalni del, osmina finala pic Nuša Bolte Kri 7,10,5 3:0 34:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Maša Harkai Kema 4,9,10 3:0 34:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Iva Unger Cir 8,7,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Vita Kobetič Men -12,3,6,1 3:1 45:24
17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Tamara Pavčnik Hra -3,-4,-7,-5 0:4 19:44
Finalni del, osmina finala pic Anja Bezjak Ptuj 9,4,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Tjaša Mihevc Log 6,9,9 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Kristina Kete Pres 7,-10,4,5 3:1 43:28
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Kozamernik K-S 9,7,8 3:0 33:24
09.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2015/2016
Finalni del, finale pic Katarina Stražar Men -9,8,5,12,7 4:1 56:43
Finalni del, polfinale pic Nika Kobetič Men 5,6,-9,8,8 4:1 53:38
Finalni del, četrtfinale pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 8,4,-9,3,10 4:1 54:36
Finalni del, osmina finala pic Ina Unger Cir -12,2,2,13 3:1 49:31
Kvalifikacije, 3. krog pic Ina Unger Cir 4,8,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Horvat Sob 5,7,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Danijela Urh Ves 0,7,6 3:0 33:13
19.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Zala Veronik Muta -6,-4,-8,6,-8 1:4 37:50
Kvalifikacije, 3. krog pic Kristina Pavič Rahotin Ves -5,8,13,-8,-8 2:3 47:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Polona Letnar Pres -7,-4,4,5,10 3:2 45:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Sara Kozamernik K-S 5,5,5 3:0 33:15
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
7. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan -12,5,11,9 3:1 47:39
5. tekma pic Brina Adamek Kajuh-Slovan 8,10,7 3:0 34:25
3. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 2,6,8 3:0 33:16
28.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
7. tekma pic Katarina Stražar Mengeš 9,13,-7,-7,10 3:2 52:54
5. tekma pic Nika Kobetič Mengeš 7,-10,4,7 3:1 43:30
3. tekma pic Tara Kobetič Mengeš 6,9,12 3:0 36:27
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Sobota : Arrigoni
5. tekma pic Anamarija Horvat Sobota 6,4,3 3:0 33:13
3. tekma pic Eva Grabnar Sobota 5,9,2 3:0 33:16
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Cirkovce : Arrigoni
5. tekma pic Lara Belaj Cirkovce 5,5,2 3:0 33:12
3. tekma pic Nika Belaj Cirkovce 3,7,6 3:0 33:16
27.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : kema
7. tekma pic Ana Kovačec kema 6,7,4 3:0 33:17
4. tekma pic Nuša Vogrinčič kema 9,6,10 3:0 34:25
2. tekma pic Blažka Harkai kema wo 0:0 0:0
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Letrika : Arrigoni
4. tekma pic Gaja Mavri Letrika 6,7,7 3:0 33:20
1. tekma pic Nuša Klaut Letrika 8,8,8 3:0 33:24
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
4. tekma pic Ana Tofant Mengeš 6,-2,-2,-4 1:3 19:39
1. tekma pic Aleksandra Vovk Mengeš -14,-4,4,-5 1:3 34:42
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Logatec : Arrigoni
4. tekma pic Kaja Okorn Logatec 1,7,6 3:0 33:14
1. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 7,7,6 3:0 33:20
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Arrigoni : kema
4. tekma pic Maša Harkai kema 8,6,4 3:0 33:18
2. tekma pic Ana Kovačec kema 4,-8,7,-9,9 3:2 50:42
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Muta : Arrigoni
4. tekma pic Gaja Paradiž Muta 8,-5,-10,8,7 3:2 48:46
1. tekma pic Živa Staniša Muta 4,8,9 3:0 33:21
07.02.2016 3. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, finale pic Katarina Stražar Men -6,8,-9,6,7 3:2 48:43
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S 7,6,-8,13 3:1 45:37
Finalni del, četrtfinale pic Nika Kobetič Men -7,6,-9,10,10 3:2 51:48
Finalni del, osmina finala pic Živa Staniša Muta 5,5,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Kovačec Kema 6,7,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Kobetič Men 5,7,7 3:0 33:19
30.01.2016 2. TOP članic in članov 2015/2016
Top, 7. krog pic Tjaša Supanič Ves -7,6,7,9 3:1 40:33
Top, 6. krog pic Katarina Stražar Men 6,8,8 3:0 33:22
Top, 5. krog pic Gaja Mavri Let 9,7,7 3:0 33:23
Top, 4. krog pic Rebeka Lukič Ves -6,-7,-8 0:3 21:33
Top, 3. krog pic Katja Gutnik Log 6,8,13 3:0 37:27
Top, 2. krog pic Aleksandra Vovk Men 9,-7,11,-8,10 3:2 51:52
Top, 1. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -5,4,10,-10,4 3:2 49:41
24.01.2016 2. OT za članice in člane (U-21) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Nika Veronik Muta -5,-6,-10,6,6,-2 2:4 45:57
Finalni del, osmina finala pic Kaja Okorn Log -6,6,8,9,-6,3 4:2 56:48
Kvalifikacije, 2. krog pic Katja Krajnc Ptuj 8,-9,-5,3,-6 2:3 42:44
Kvalifikacije, 1. krog pic Gaja Mavri Let 8,-5,9,-8,5 3:2 46:44
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Cirkovce : Arrigoni
2. tekma pic Ina Unger Cirkovce 10,10,8 3:0 35:28
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - kema : Arrigoni
4. tekma pic Ana Kovačec kema 7,7,8 3:0 33:22
1. tekma pic Maša Harkai kema 3,6,-11,6 3:1 44:28
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
4. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 11,-6,7,5 3:1 41:34
1. tekma pic Alja Benčina Kajuh-Slovan 5,4,8 3:0 33:17
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 4. krog - Ptuj : Arrigoni
6. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 8,18,8 3:0 42:34
2. tekma pic Katja Krajnc Ptuj -7,-6,5,8,6 3:2 46:41
17.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 5. krog - Letrika : Arrigoni
6. tekma pic Tina Mozetič Letrika 10,10,9 3:0 35:29
2. tekma pic Gaja Mavri Letrika -4,-11,-10 0:3 25:36
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
5. tekma pic Rosana Pajer Fužinar Inter Diskont 4,5,5 3:0 33:14
3. tekma pic Urša Večko Fužinar Inter Diskont 5,2,-9,4 3:1 42:22
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : Cirkovce
4. tekma pic Ina Unger Cirkovce -12,3,2,6 3:1 45:25
2. tekma pic Lara Belaj Cirkovce 7,4,4 3:0 33:15
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 4. krog - Arrigoni : Letrika
4. tekma pic Sara Tokić Letrika 6,-8,4,3 3:1 41:24
2. tekma pic Taja Vidmar Letrika 6,-7,6,8 3:1 40:31
10.01.2016 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2015/2016, 5. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
7. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 8,-10,-4,3,5 3:2 47:39
4. tekma pic Tajda Šabanov Kajuh-Slovan 12,-5,5,3 3:1 41:31
2. tekma pic Brina Adamek Kajuh-Slovan -7,9,6,2 3:1 40:28
20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Kaja Okorn Log 6,-9,5,-10,2 3:2 52:36
Top, 6. krog pic Simona Soldat PPR 1,6,5 3:0 33:12
Top, 5. krog pic Anja Bolte Kri -8,-4,-10 0:3 22:34
Top, 4. krog pic Nika Kobetič Men 9,8,0 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Lara Opeka K-S 11,-8,6,9 3:1 43:37
Top, 2. krog pic Nina Štular Kri -6,5,11,8 3:1 41:35
Top, 1. krog pic Tina Mozetič Let 6,9,9 3:0 33:24
12.12.2015 2. OT za članice in člane 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Zala Veronik Muta -7,-1,-12,13,-9 1:4 44:60
Kvalifikacije, 3. krog pic Vesna Rojko Muta 4,-5,-12,-4 1:3 32:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 7,5,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Tina Mozetič Let 7,9,-8,-12,10 3:2 54:51
06.12.2015 1. TOP za kadetinje in kadete 2015/2016
Top, 7. krog pic Katarina Stražar Men -9,-4,-7 0:3 20:33
Top, 6. krog pic Nika Kobetič Men 9,-8,3,5 3:1 41:28
Top, 5. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 8,10,11 3:0 36:29
Top, 4. krog pic Lara Opeka K-S -11,8,-9,7,7 3:2 53:46
Top, 3. krog pic Taja Vidmar Let 6,5,6 3:0 33:17
Top, 2. krog pic Tjaša Novak Kri 5,9,7 3:0 33:21
Top, 1. krog pic Kim Fink Arr 2,7,8 3:0 33:17
28.11.2015 1. SNTL 2015/2016, 6. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
5. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 8,7,-10,7 3:1 43:34
22.11.2015 1. OT za članice in člane (U-21) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men -6,-5,9,-6,-8 1:4 36:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Ana Ristevski Ves 7,7,9 3:0 33:23
Kvalifikacije, 2. krog pic Anja Bezjak Ptuj -9,-8,-10 0:3 27:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Simona Soldat PPR -8,9,7,6 3:1 41:33
25.10.2015 2. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Ana Tofant Men -6,7,-1,-6 1:3 24:40
Finalni del, 1. krog pic Živa Staniša Muta 11,5,8 3:0 35:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Tamara Pavčnik Hra -8,-6,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Kristina Kete Pres 3,9,6 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak Kri 7,4,4 3:0 33:15
18.10.2015 2. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Katarina Stražar Men 13,9,-7,-5,-7 2:3 45:55
Kvalifikacije, 3. krog pic Nuša Vogrinčič Kema 7,-11,7,-8,-7 2:3 48:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Gaja Kobetič Men 8,6,-4,6 3:1 37:31
Kvalifikacije, 1. krog pic Danijela Urh Ves 0,7,6 3:0 33:13
13.09.2015 1. OT za kadetinje in kadete 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S -6,6,8,-3,-7 2:3 38:47
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Vogrinčič Kema 10,8,6 3:0 34:24
Finalni del, osmina finala pic Živa Staniša Muta 9,9,8 3:0 33:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Adamek K-S 5,6,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema 7,3,6 3:0 33:16
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, polfinale pic Nuša Bolte Kri -9,4,-9,8,-11 2:3 51:47
Finalni del, četrtfinale pic Katja Krajnc Ptuj 8,9,13 3:0 37:30
Finalni del, osmina finala pic Katrina Lydia Sterchi Arr -7,8,11,-7,-8 2:3 46:52
Finalni del, 1. krog pic Tjaša Novak Kri -10,-8,8,3,5 3:2 51:39
Kvalifikacije, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 8,7,-9,8 3:1 42:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM 6,7,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Hana Rožmanec Log 3,5,4 3:0 33:12
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 0:0 :
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Dervarič Sob 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, polfinale pic Katarina Stražar Men 9,9,-9,-9,-9 2:3 49:51
Finalni del, četrtfinale pic Kim Fink Arr -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
Finalni del, osmina finala pic Tjaša Novak Kri 9,9,9 3:0 33:27
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Tina Mozetič Let 9,-9,-4,5,-10 2:3 45:48
Top, 6. krog pic Nuša Bolte Kri 3,5,5 3:0 33:13
Top, 5. krog pic Nika Kobetič Men 9,-10,6,6 3:1 43:33
Top, 4. krog pic Pija Mihevc Log 9,8,5 3:0 33:22
Top, 3. krog pic Katarina Stražar Men 4,-8,5,9 3:1 41:29
Top, 2. krog pic Aleksandra Vovk Log -5,-7,-7 0:3 19:33
Top, 1. krog pic Katja Krajnc Ptuj -3,8,5,-9,-7 2:3 41:46
10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic Simona Soldat PPR -7,-5,11,-3 1:3 28:44
Top, 6. krog pic Nika Naglič Muta 7,4,-3,14 3:1 41:36
Top, 5. krog pic Katja Krajnc Ptuj -6,9,-11,-9 1:3 37:44
Top, 4. krog pic Ana Ristevski Ves 9,11,-5,2 3:1 40:33
Top, 3. krog pic Pija Mihevc Log -4,-7,10,-9 1:3 32:43
Top, 2. krog pic Kaja Okorn Log -6,-6,-10 0:3 22:34
Top, 1. krog pic Nuša Bolte Kri -11,-5,4,5,-10 2:3 48:45
09.05.2015 1. SNTL - končnica 2014/2015, 1. krog - Arrigoni : Inter Diskont
5. tekma pic Manca Fajmut Inter Diskont -6,-5,-8 0:3 19:33
1. tekma pic Zala Veronik Inter Diskont -5,8,8,-9,-4 2:3 40:49
09.05.2015 1. SNTL - končnica 2014/2015, 1. krog - Inter Diskont : Arrigoni
4. tekma pic Manca Fajmut Inter Diskont -5,-5,-6 0:3 16:33
1. tekma pic Zala Veronik Inter Diskont -3,-5,-4 0:3 12:33
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Katarina Stražar Men -2,-6,8,9,-6,8,-9 3:4 56:69
Finalni del, četrtfinale pic Pija Mihevc Log 6,4,8,-9,7 4:1 53:36
Finalni del, osmina finala pic Lea Kadiš Int 8,10,-9,8 3:1 43:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Živa Staniša Muta 7,9,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Belaj Cir 9,5,8 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema 9,5,6 3:0 33:20
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Aleksandra Vovk Log 6,-6,-9,-9 1:3 35:39
Finalni del, 1. krog pic Anja Bolte Kri -12,7,7,10 3:1 46:38
Kvalifikacije, 3. krog pic Katarina Stražar Men -5,-6,8,-13 1:3 35:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Vesna Najdič Andrin K-S 8,8,8 3:0 33:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Novak Kri -9,6,7,9 3:1 42:33
12.04.2015 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Tara Kobetič Men -10,6,-9,8,6 3:2 52:43
Top, 6. krog pic Nika Belaj Cir 9,8,2 3:0 33:19
Top, 5. krog pic Ana Kovačec Kema 11,8,6 3:0 35:25
Top, 4. krog pic Tjaša Novak Kri 6,9,-9,11 3:1 44:37
Top, 3. krog pic Ina Unger Cir -8,-6,10,-7 1:3 33:43
Top, 2. krog pic Vita Kobetič Men 8,-8,5,7 3:1 41:31
Top, 1. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -6,5,-8,2,1 3:2 47:30
11.04.2015 3. OT za članice in člane 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Ivana Zera Ves -5,-8,-6,-6 0:4 25:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Vesna Rojko Muta -9,7,-5,-5 1:3 30:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Manca Kelih Jes -9,4,6,2 3:1 42:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Bolte Kri 10,7,8 3:0 34:25
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
8. tekma pic Nika Kobetič Mengeš 6,6,-8,9 3:1 41:32
4. tekma pic Katarina Stražar Mengeš 4,-8,8,-10,8 3:2 51:43
1. tekma pic Tara Kobetič Mengeš 5,10,5 3:0 34:20
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Arrigoni : Ptuj
7. tekma pic Katja Krajnc Ptuj 9,-5,6,-6,-6 2:3 39:48
4. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 9,8,4 3:0 33:21
2. tekma pic Eva Gojkovič Ptuj 8,-9,3,14 3:1 47:36
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Križe : Arrigoni
7. tekma pic Nuša Bolte Križe 6,10,2 3:0 34:18
5. tekma pic Kaja Tomasino Rozman Križe 2,2,2 3:0 33:6
3. tekma pic Tjaša Novak Križe 4,-7,7,-6,9 3:2 46:42
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Arrigoni : Letrika
7. tekma pic Tina Mozetič Letrika 10,-7,11,-6,-8 2:3 46:54
4. tekma pic Taja Vidmar Letrika 4,7,-5,3 3:1 38:25
2. tekma pic Lara Kompara Letrika 6,8,3 3:0 33:17
28.03.2015 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Arrigoni
7. tekma pic Aleksandra Vovk Logatec -9,-8,-7 0:3 24:33
5. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 4,7,8 3:0 33:19
3. tekma pic Pija Mihevc Logatec 10,-14,5,6 3:1 48:37
21.03.2015 2. TOP članic in članov 2014/2015
Top, 7. krog pic Ana Tofant Men -6,-12,-8 0:3 26:36
Top, 6. krog pic Katja Gutnik Log 10,9,-10,-6,-3 2:3 42:53
Top, 5. krog pic Melita Verhnjak Muta -7,-8,-8 0:3 23:33
Top, 4. krog pic Kaja Okorn Log -5,8,-1,-10 1:3 27:42
Top, 3. krog pic Staša Matis Kema -9,4,-9,7,-7 2:3 47:44
Top, 2. krog pic Tjaša Supanič Ves 7,7,8 3:0 33:22
Top, 1. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -4,-8,-9 0:3 21:33
15.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
8. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -9,9,-7,-12 1:3 39:45
4. tekma pic Ana Tofant Mengeš -8,-9,-9 0:3 26:33
1. tekma pic Nika Kobetič Mengeš -5,8,7,8 3:1 38:34
15.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Arrigoni : Logatec
6. tekma pic Kaja Okorn Logatec -10,10,-8,-8 1:3 38:44
3. tekma pic Aleksandra Vovk Logatec -10,-6,15,-6 1:3 39:49
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Arrigoni : Ptuj
6. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj -9,9,9,-10,8 3:2 52:49
3. tekma pic Anja Bezjak Ptuj -4,8,-1,10,7 3:2 39:47
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
4. tekma pic Zala Veronik Fužinar Inter Diskont -3,-4,-4 0:3 11:33
1. tekma pic Špela Kajzer Fužinar Inter Diskont 7,5,12 3:0 36:24
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Muta : Arrigoni
4. tekma pic Nika Naglič Muta -4,-9,-9 0:3 22:33
1. tekma pic Živa Staniša Muta 3,6,-7,5 3:1 40:25
07.03.2015 1. SNTL 2014/2015, 14. krog - Inter Diskont : Arrigoni
4. tekma pic Manca Fajmut Inter Diskont -4,-4,-5 0:3 13:33
1. tekma pic Nika Veronik Inter Diskont -5,-7,-3 0:3 15:33
07.03.2015 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Tara Kobetič Men -5,7,8,9 3:1 38:35
Finalni del, polfinale pic Ina Unger Cir 3,8,6 3:0 33:17
Finalni del, četrtfinale pic Hana Rožmanec Log 5,4,5 3:0 33:14
Finalni del, osmina finala pic Mojca Kohn Muta 5,5,8 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Anamarija Horvat Sob 7,10,-9,4 3:1 43:32
Kvalifikacije, 2. krog pic Tijana Gačič K-S 8,5,4 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Bartolovič Pres 3,4,5 3:0 33:12
28.02.2015 Državno prvenstvo za članice in člane 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Manca Fajmut Int -6,-11,-1,-2 0:4 20:46
Finalni del, 1. krog pic Kaja Okorn Log -5,7,6,-5,-4,8,7 4:3 58:61
Kvalifikacije, 3. krog pic Rebeka Lukič Ves -7,-7,11,11,-14 2:3 54:60
Kvalifikacije, 2. krog pic Anja Bolte Kri 9,6,-4,8 3:1 37:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Mojca Smolej Jes 8,7,9 3:0 33:24
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Tina Mozetič Let -9,6,8,-9,-8 2:3 48:47
Finalni del, osmina finala pic Hana Rožmanec Log 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Gojkovič Ptuj -7,4,12,7 3:1 43:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Vesna Najdič Andrin K-S 7,9,11 3:0 35:27
Kvalifikacije, 1. krog pic Tjaša Dervarič Sob 10,3,10 3:0 35:23
14.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 12. krog - Arrigoni : Muta
9. tekma pic Nika Naglič Muta 4,-9,5,-6,8 3:2 48:39
5. tekma pic Vesna Rojko Muta -1,-2,-5 0:3 8:33
1. tekma pic Melita Verhnjak Muta -5,-2,-6 0:3 13:33
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Zala Veronik Int -5,-8,-4 0:3 17:33
Finalni del, 1. krog pic Nuša Tomis Muta 6,8,12 3:0 36:26
Kvalifikacije, 3. krog pic Zala Veronik Int -7,-7,8,-6 1:3 31:41
Kvalifikacije, 2. krog pic Tjaša Novak Kri 10,4,4 3:0 34:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM 4,5,1 3:0 33:10
31.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 10. krog - Arrigoni : Vesna
6. tekma pic Špela Trelec Vesna 5,-9,11,9 3:1 44:36
3. tekma pic Rebeka Lukič Vesna -4,-6,-9 0:3 19:33
24.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 9. krog - Kajuh-Slovan : Arrigoni
9. tekma pic Alja Benčina Kajuh-Slovan 8,11,5 3:0 35:24
6. tekma pic Lara Opeka Kajuh-Slovan 5,-5,11,-8,-9 2:3 46:49
2. tekma pic Špela Polončič Kajuh-Slovan -8,-4,-9 0:3 21:33
18.01.2015 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Tara Kobetič Men 8,7,6 3:0 33:21
Finalni del, polfinale pic Manca Paljk Arr 7,10,6 3:0 34:23
Finalni del, četrtfinale pic Ina Unger Cir 6,9,10 3:0 34:25
Finalni del, osmina finala pic Mojca Kohn Muta 7,7,6 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Anamarija Horvat Sob 6,7,3 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Blažka Harkai Kema 5,2,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Daša Letnar Pres 5,7,4 3:0 33:16
17.01.2015 1. SNTL 2014/2015, 8. krog - Arrigoni : Ptuj
5. tekma pic Anja Bezjak Ptuj -5,-8,11,-9 1:3 35:44
1. tekma pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 8,-9,7,8 3:1 42:34
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Muta : Arrigoni
5. tekma pic Mojca Kohn Muta 10,5,4 3:0 34:19
3. tekma pic Ema Oderlap Muta 5,10,7 3:0 34:22
11.01.2015 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Vesna : Arrigoni
4. tekma pic Anina Selak Vesna 4,8,3 3:0 33:15
1. tekma pic Mia Stajnko Vesna 1,7,4 3:0 33:12
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Arrigoni : Križe
6. tekma pic Anja Bolte Križe 12,4,6 3:0 36:22
3. tekma pic Nuša Bolte Križe -4,-14,6,9,-5 2:3 45:53
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Logatec : Arrigoni
8. tekma pic Tjaša Mihevc Logatec -7,-9,5,-9 1:3 36:38
4. tekma pic Kaja Okorn Logatec -7,-7,8,6,6 3:2 47:42
1. tekma pic Aleksandra Vovk Logatec 9,-9,7,-7,-3 2:3 41:49
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 4. krog - Fužinar Inter Diskont : Arrigoni
4. tekma pic Zala Veronik Fužinar Inter Diskont -3,-6,-9 0:3 18:33
1. tekma pic Lea Kadiš Fužinar Inter Diskont 10,5,5 3:0 34:20
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Arrigoni : Kajuh-Slovan
6. tekma pic Vesna Najdič Andrin Kajuh-Slovan 6,8,8 3:0 33:22
3. tekma pic Alja Benčina Kajuh-Slovan -5,8,-8,3,11 3:2 48:44
20.12.2014 2. OT za članice in člane 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Vesna Rojko Muta -8,-5,-3,-6 0:4 22:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Anja Krmelj Jes 7,10,4 3:0 34:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Simona Soldat PPR 9,6,8 3:0 33:23
Kvalifikacije, 1. krog pic Nika Veronik Int 6,-8,-9,-3 1:3 31:39
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Katja Krajnc Ptuj 7,-9,-9,6,4 3:2 51:39
Top, 6. krog pic Lara Opeka K-S 13,4,8 3:0 37:25
Top, 5. krog pic Pija Mihevc Log 8,6,-6,8 3:1 39:33
Top, 4. krog pic Nuša Bolte Kri -6,-4,4,9,9 3:2 43:44
Top, 3. krog pic Aleksandra Vovk Log -7,-6,8,-5 1:3 29:41
Top, 2. krog pic Katarina Stražar Men -10,-9,-13 0:3 32:38
Top, 1. krog pic Kim Fink Arr 0,0,0 3:0 33:0
30.11.2014 1. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic Pija Mihevc Log -11,-11,-4 0:3 26:37
Top, 6. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Ptuj 6,6,-3,6 3:1 36:29
Top, 5. krog pic Anja Bolte Kri -8,7,-6,7,-7 2:3 43:47
Top, 4. krog pic Maša Harkai Kema 5,-2,-9,-5 1:3 27:38
Top, 3. krog pic Nuša Bolte Kri -7,-7,8,-9 1:3 34:41
Top, 2. krog pic Alja Benčina K-S 10,-9,4,8 3:1 43:33
Top, 1. krog pic Ana Ristevski Ves -9,10,6,9 3:1 43:36
29.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 7. krog - Arrigoni : Inter Diskont
5. tekma pic Zala Veronik Inter Diskont -9,-8,-2 0:3 19:33
1. tekma pic Manca Fajmut Inter Diskont -5,-3,-6 0:3 14:33
23.11.2014 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Tara Kobetič Men 4,11,7 3:0 35:22
Finalni del, polfinale pic Ina Unger Cir -7,5,3,6 3:1 40:25
Finalni del, četrtfinale pic Tjaša Novak Kri 2,7,7 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Hana Rožmanec Log 7,6,7 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Dajana Gošnjak Stojko Ljut 2,5,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Urša Večko Int 2,7,3 3:0 33:12
15.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 5. krog - Muta : Arrigoni
9. tekma pic Nika Naglič Muta 8,-1,-5,-8 1:3 25:41
6. tekma pic Melita Verhnjak Muta -3,-6,-6 0:3 15:33
2. tekma pic Vesna Rojko Muta -7,-9,7,-9 1:3 36:40
08.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 4. krog - Arrigoni : Logatec I
5. tekma pic Tjaša Mihevc Logatec I -9,-8,-7 0:3 24:33
1. tekma pic Katja Gutnik Logatec I -9,-5,-5 0:3 19:33
26.10.2014 2. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, 1. krog pic Ana Tofant Men -6,8,-9,-6 1:3 32:41
Kvalifikacije, 3. krog pic Katja Krajnc Ptuj 7,-9,-8,-7 1:3 35:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Anina Selak Ves 4,6,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Kadiš Int -10,4,7,7 3:1 43:30
25.10.2014 1. SNTL 2014/2015, 3. krog - Vesna : Arrigoni
6. tekma pic Tjaša Supanič Vesna -3,9,3,-11,6 3:2 47:42
2. tekma pic Kristina Pavič Rahotin Vesna 7,-6,-7,-5 1:3 29:40
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, četrtfinale pic Pija Mihevc Log -6,-9,6,-5 1:3 31:39
Finalni del, osmina finala pic Nika Kobetič Men 2,6,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Eva Gojkovič Ptuj 9,7,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Horvat Sob 5,8,8 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Lena Potrbin Trb 1,5,6 3:0 33:12
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Nika Veronik Int -7,-4,-5 0:3 16:33
Finalni del, 1. krog pic Nuša Tomis Muta 5,-11,5,7 3:1 44:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Nika Kobetič Men 8,7,6 3:0 33:21
Kvalifikacije, 2. krog pic Simona Soldat PPR -8,-9,9,-8 1:3 36:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Pija Mihevc Log -9,8,6,6 3:1 42:31
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, polfinale pic Nuša Bolte Kri -6,-7,10,-10 1:3 35:44
Finalni del, četrtfinale pic Manca Paljk Arr 6,5,7 3:0 33:18
Finalni del, osmina finala pic Lara Opeka K-S -7,7,-11,9,7 3:2 51:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM 5,9,5 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Živa Staniša Muta -6,5,9,-9,11 3:2 50:47
Kvalifikacije, 1. krog pic Blažka Harkai Kema 4,2,6 3:0 33:12
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Tara Kobetič Men -2,-5,-9 0:3 16:33
Finalni del, osmina finala pic Ina Unger Cir 10,10,6 3:0 35:26
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandra Vovk Log 9,8,-6,-6,-10 2:3 44:51
Finalni del, osmina finala pic Nika Kobetič Men 7,8,10 3:0 34:25
01.06.2014 1. TOP za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Katarina Stražar Men 7,7,-7,-2,-7 2:3 38:47
Top, 6. krog pic Nika Kobetič Men 4,8,10 3:0 34:22
Top, 5. krog pic Nuša Vogrinčič Kema -14,-7,9,5,6 3:2 54:47
Top, 4. krog pic Manca Paljk Arr -5,7,6,8 3:1 38:32
Top, 3. krog pic Kim Fink Arr 7,-6,5,-9,6 3:2 48:40
Top, 2. krog pic Lara Opeka K-S 7,-6,-11,9,5 3:2 50:45
Top, 1. krog pic Tara Kobetič Men -8,5,4,7 3:1 41:27
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Pija Mihevc Log -6,4,7,-7,7 3:2 46:40
Top, 6. krog pic Nika Kobetič Men 10,8,8 3:0 34:26
Top, 5. krog pic Anina Selak Ves -5,8,-10,8,5 3:2 48:44
Top, 4. krog pic Špela Trelec Ves 9,-4,7,-7,-7 2:3 40:49
Top, 3. krog pic Lara Opeka K-S 6,-7,3,10 3:1 41:30
Top, 2. krog pic Nuša Tomis Muta 8,-8,6,7 3:1 41:32
Top, 1. krog pic Maša Mekiš Mb - ZM 10,5,-5,7 3:1 39:33
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Gaja Mavri Let -7,-3,-9 0:3 19:33
Finalni del, 1. krog pic Katja Krajnc Ptuj -3,8,9,2 3:1 36:30
Kvalifikacije, 3. krog pic Špela Trelec Ves -6,8,4,-8,-5 2:3 41:45
Kvalifikacije, 2. krog pic Špela Kajzer Int 9,6,7 3:0 33:22
Kvalifikacije, 1. krog pic Lena Potrbin Trb 4,2,3 3:0 33:9
05.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Vesna Najdič Andrin K-S 6,5,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Veronik Int -8,-4,-9 0:3 21:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Ana Tofant Men -8,-5,-12 0:3 25:36
22.03.2014 Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S -11,7,-9,-9 1:3 40:42
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Vogrinčič Kema 3,3,4 3:0 33:10
Finalni del, osmina finala pic Hana Rožmanec Log 3,4,7 3:0 33:14
Kvalifikacije, 3. krog pic Brina Adamek K-S 7,8,-7,9 3:1 40:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Anamarija Horvat Sob 7,3,0 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Lara Belaj Cir 1,1,2 3:0 33:4
09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Kaja Okorn Log -5,-9,-8 0:3 22:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Lena Potrbin Trb 6,5,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Zala Veronik Int -5,-5,-6 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Pija Mihevc Log 11,5,3 3:0 35:19
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 1. krog - Muta : Arrigoni
8. tekma pic Nuša Tomis Muta -8,-5,-5 0:3 18:33
4. tekma pic Nika Naglič Muta -9,-9,-6 0:3 24:33
1. tekma pic Ema Oderlap Muta 5,5,3 3:0 33:13
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 2. krog - Mengeš : Arrigoni
8. tekma pic Katarina Stražar Mengeš -9,6,-9,-8 1:3 37:39
4. tekma pic Ana Tofant Mengeš -10,-7,-8 0:3 25:34
1. tekma pic Nika Kobetič Mengeš -10,4,5,11 3:1 45:32
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Križe : Arrigoni
4. tekma pic Nuša Bolte Križe 4,-8,10,6 3:1 42:31
1. tekma pic Kaja Tomasino Rozman Križe 4,1,3 3:0 33:8
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Arrigoni : Vesna
6. tekma pic Mia Stajnko Vesna 3,3,2 3:0 33:8
3. tekma pic Špela Trelec Vesna -9,-14,-9 0:3 32:38
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Arrigoni : Logatec
6. tekma pic Hana Rožmanec Logatec 7,4,6 3:0 33:17
3. tekma pic Aleksandra Vovk Logatec -10,7,-15,-9 1:3 45:47
19.01.2014 2. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, finale pic Katarina Stražar Men -9,-7,8,-11 1:3 38:43
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S -9,4,10,10 3:1 44:35
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Vogrinčič Kema 9,12,10 3:0 37:31
Finalni del, osmina finala pic Tara Kobetič Men 2,9,7 3:0 33:18
Kvalifikacije, 3. krog pic Taja Vidmar Let 10,-9,-9,8,11 3:2 54:51
Kvalifikacije, 2. krog pic Lena Potrbin Trb 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Mojca Kohn Muta 5,8,2 3:0 33:15
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 2. krog - Arrigoni : Preserje
4. tekma pic Monika Pavlič Preserje 1,5,5 3:0 33:11
2. tekma pic Kristina Rus Preserje 6,1,9 3:0 33:16
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. D 2013/2014, 3. krog - Arrigoni : Letrika
5. tekma pic Gaja Mavri Letrika 9,-4,-12,-8 1:3 35:45
1. tekma pic Tina Mozetič Letrika 7,4,7 3:0 33:18
08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Aleksandra Vovk Log -6,-2,-7 0:3 15:33
Top, 6. krog pic Ana Tofant Men -8,-7,-6 0:3 21:33
Top, 5. krog pic Katarina Stražar Men -6,-12,-10 0:3 28:37
Top, 4. krog pic Pija Mihevc Log -6,-6,-4 0:3 16:33
Top, 3. krog pic Nuša Bolte Kri 6,9,6 3:0 33:21
Top, 2. krog pic Nika Naglič Muta -8,7,-9,7,6 3:2 50:42
Top, 1. krog pic Katrina Lydia Sterchi Arr -9,-6,-9 0:3 24:33
01.12.2013 1. OT za mlajše kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, finale pic Katarina Stražar Men -4,-8,8,-8 1:3 31:41
Finalni del, polfinale pic Lara Opeka K-S -11,9,7,11 3:1 46:40
Finalni del, četrtfinale pic Nuša Vogrinčič Kema 10,6,-14,4 3:1 48:36
Finalni del, osmina finala pic Ana Kovačec Kema 7,8,-9,10 3:1 43:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Daniela Butkovska Tomanič Cir -11,5,7,8 3:1 44:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Zala Stražišar PPR 4,7,4 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Kadiš Int 3,5,11 3:0 35:19
13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Gaja Paradiž Muta 10,-10,-7,-4 1:3 33:44
Finalni del, 1. krog pic Sara Kozamernik K-S 3,9,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Lena Potrbin Trb 5,8,5 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Veronik Int -4,-4,-4 0:3 12:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Nuša Bolte Kri 9,4,5 3:0 33:18
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Aleksandra Vovk Log 9,-11,-7,-7 1:3 36:44
Finalni del, osmina finala pic Tina Mozetič Let 11,7,6 3:0 35:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Lea Kadiš Int 9,5,10 3:0 34:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Nika Belaj Cir 6,7,6 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Zala Reich Mb - ZM 8,6,5 3:0 33:19
08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Anja Bolte Kri -10,-10,-9 0:3 29:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Tamara Pavčnik Hra 8,-3,-8,-5 1:3 27:41
Kvalifikacije, 1. krog pic Lea Matjašič Pres -9,4,9,-7,7 3:2 49:42
Skupaj: 74,21 % 561:195 1875:943 27818:22904
Preskoči na orodno vrstico