NTZS

Aljaž Frelih
pic
Podatki o igralcu
Id 339
Št. tekmovalne izkaznice 052/07/08
Starost 18 let (letnik 2000)
Spol moški
Narodnost pic Slovenija
Višina cm
Teža kg
Igralna roka
Les
Obloga FH / BH /
Trenutna uvrstitev na lestvicah NTZS
kategorija datum mesto prej točke točke*
mladinci 03.06.2018 4 4 6380 6380
člani do 21 let 18.03.2018 9 5 1500 1500
člani 03.06.2018 21 21 2645 2645
Ena na ena
Nasprotnik Tekme Nizi
pic Andraž Avbelj 0:1 0:3
pic Jure Avberšek 3:1 11:7
pic Alen Bajrič 1:0 3:0
pic Jaka Bavdek 1:0 3:0
pic Alen Bećirević 1:0 3:0
pic Klemen Belehar 5:0 15:0
pic Lan Bitežnik 3:0 9:0
pic Aljaž Bobek 1:0 3:0
pic Aljaž Bogataj 1:0 3:0
pic Leon Bokal 2:0 6:0
pic Aljaž Božič 1:0 3:0
pic Marko Brajkovič 1:0 3:0
pic Luka Breznik 8:4 27:19
pic Sandi Cejan 1:0 3:1
pic Roman Cenčič 1:0 3:0
pic Miha Černe 1:0 3:0
pic Žiga Česen 1:0 3:0
pic Matevž Črepnjak 0:1 1:3
pic Gašper Cvetič 1:0 3:0
pic Tilen Cvetko 1:16 9:53
pic Jovica Dančulovič 1:0 3:0
pic Iztok Dolamič 0:1 1:3
pic Janez Erjavec 2:0 6:0
pic Nejc Erjavec 8:3 27:17
pic David Filipovič 7:0 21:5
pic Damir Fotivec 1:0 3:0
pic Dejan Fridrih 2:1 9:4
pic Matej Germek 4:0 12:5
pic Aljaž Godec 5:2 17:6
pic Andrej Godec 1:0 3:0
pic Simon Godec 1:0 3:0
pic Martin Golob 2:0 6:1
pic Boris Govednik 1:0 3:1
pic Miha Grampovčnik 3:3 13:13
pic Črt Lovro Grm Urbančič 0:3 3:9
pic Jakob Hodžić 1:0 3:0
pic Gorazd Horvat 0:1 0:3
pic Kristian Hren 2:0 6:2
pic Miha Hribar 1:0 3:0
pic Peter Hribar 0:15 7:48
pic Rok Hribar 1:0 3:0
pic Lan Huzjak 1:0 3:0
pic Darko Jamšek 1:1 3:3
pic Miha Jamšek 6:0 18:4
pic Dominik Janc 1:0 3:0
pic Lovro Jemec 14:2 45:16
pic Jan Jevšnik 9:0 27:7
pic Gašper Jezernik 1:0 3:0
pic Darko Jorgič 0:6 0:18
pic Jaka Kanc 6:0 18:1
pic Miha Kljajič 0:2 2:6
pic David Kne 2:0 6:0
pic Martin Kocjančič 9:0 27:1
pic Mihael Kocjančič 1:0 3:0
pic Jan Kohn 2:0 6:0
pic Mario Kolbl 0:2 0:6
pic Filip Kolle 5:2 17:6
pic Žiga Komljanec 2:0 6:3
pic Žan Korelec 1:0 3:1
pic Miha Korošec 2:0 6:0
pic Nej Košmrlj 1:0 3:0
pic Deni Kožul 0:3 0:9
pic Boštjan Kraser 4:0 12:4
pic Jan Krč 3:0 9:0
pic Jaka Krpič Vodnik 1:0 3:0
pic Taj Lavrič 12:3 38:15
pic Luka Likar 1:0 3:0
pic Rok Likar 2:0 6:0
pic Marko Lipuš 1:0 3:0
pic Darko Malič 1:0 3:0
pic Sašo Malovič 2:0 6:0
pic Samo Mandič 4:0 12:0
pic Bojan Maselj 2:0 6:1
pic Jernej Masten Toplak 1:0 3:0
pic Nejc Jan Matis 1:0 3:0
pic Luka Mihelič 1:0 3:0
pic Tim Mori 5:0 15:0
pic Luka Norčič 14:5 48:28
pic Andraž Novak 0:2 2:7
pic Nejc Novak 11:0 33:4
pic Tilen Novak 0:1 0:4
pic Matija Novel 9:8 33:30
pic Samo Novina 1:0 3:0
pic Anže Ogrič 3:0 9:1
pic Jan Oman 3:0 9:0
pic Jožko Omerzel 6:2 22:6
pic Mitja Omerzel 4:1 13:5
pic Janko Öri 2:0 6:2
pic Jan Ošlak 1:0 3:0
pic Jan Pajntar 1:0 3:0
pic Erik Paulin 0:5 3:16
pic Tim Pavli 4:0 12:3
pic Davor Pejakić 2:0 6:2
pic Tomaž Pelcar 0:2 0:6
pic Ludvik Peršolja 0:3 1:9
pic Danilo Piljak 0:1 0:3
pic Denis Pintar 0:1 2:3
pic Matjaž Pinter 7:2 24:11
pic Miha Podobnik 1:0 3:0
pic Maj Pogačar 2:0 6:2
pic Ožbej Poročnik 1:0 3:0
pic Matej Prezelj 1:0 3:0
pic Andrej Puljak 1:0 3:0
pic Maj Rakovec 1:0 3:0
pic Bine Rakušček 3:0 9:0
pic Patrik Reberšak Ježovnik 1:0 3:0
pic Domen Rolih 2:0 6:0
pic Bojan Ropoša 0:2 2:6
pic Oskar Rosc 5:0 15:4
pic Tomaž Roudi 0:3 2:9
pic Bor Rutar 2:0 6:0
pic Tedja Šabanov 1:0 3:0
pic Domen Sečnik 1:0 3:0
pic Marsel Šegula 10:1 32:5
pic Tom Šfiligoj 0:2 3:7
pic Senaid Šišič 1:0 3:0
pic Jure Škurnik 0:1 1:3
pic Aljaž Šmaljcelj 0:6 3:18
pic Rok Smodiš 4:0 12:0
pic Janko Stankić 3:0 9:0
pic Aleks Stepančič 1:0 3:0
pic Luka Stražišar 3:0 9:0
pic Jaka Strohsack 4:1 13:6
pic Patrik Sukič 0:1 1:3
pic Rok Trtnik 8:9 34:35
pic Mirza Tvrtkovič 0:1 2:3
pic Žiga Urbanc 2:1 8:3
pic Jože Urh 11:0 33:4
pic Nik Velikonja 2:0 6:0
pic Aljan Vermiglio Vremec 2:0 6:0
pic Patrik Videc 7:0 21:0
pic Gaj Vidmar 1:0 3:1
pic Gregor Vidmar 1:0 3:0
pic Michele Vigini 0:5 5:15
pic Peter Vitamvas 1:0 3:0
pic Darijan Vizjak 1:0 3:2
pic Damijan Vodušek 1:0 3:1
pic Tadej Vodušek 0:1 0:3
pic Tilen Vogrinčič 1:0 3:0
pic Gregor Zafoštnik 0:1 0:3
pic Javor Zavec 1:0 3:0
pic Damjan Zelko 1:7 9:22
pic Jan Žibrat 0:1 1:4
pic Žiga Kristijan Žigon 9:3 34:13
pic Alojzij Zore 2:0 6:0
pic Anže Zrimšek Žiger 2:0 6:0
pic Matic Zupan 1:0 3:0
pic Domen Zupančič 3:0 9:2
Skupaj: 355:152 1185:618
Članstvo v klubih
Sezona Klub Kategorija NTZS
2017/2018 NTS Mengeš mladinci
2016/2017 NTS Mengeš mladinci
2015/2016 NTS Mengeš mladinci
2014/2015 NTS Mengeš kadeti
2013/2014 NTS Mengeš kadeti
2012/2013 NTK Ljubno mlajši kadeti
Uvrstitve na lestvici
Uvrstitve - posamezno
Uvrstitev Datum Tekma
3. - 4. 03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
7. 20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
17. - 22. 12.05.2018 3. OT za članice in člane, Puconci
3. - 4. 14.04.2018 - 15.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
9. - 16. 18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
2. 11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
33. - 38. 03.03.2018 - 04.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
14. 04.02.2018 2. TOP članic in članov, Murska Sobota
7. 09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince, Križe
3. - 4. 03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21), Puconci
5. - 8. 19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince, Izola
12. 05.11.2017 1. TOP za članice in člane, Muta
9. - 16. 15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
5. - 8. 08.10.2017 1. OT za članice in člane, Mengeš
9. - 16. 11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Radlje ob Dravi
1. 14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
5. - 8. 19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
17. - 30. 04.03.2017 - 05.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
9. - 12. 22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21), Cirkovce
3. 18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince, Logatec
9. - 16. 04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21), Mengeš
9. - 16. 23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince, Izola
9. - 16. 03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
5. - 8. 11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
4. 15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
9. - 16. 23.04.2016 - 24.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
17. - 30. 17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
33. - 36. 19.03.2016 - 20.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
5. - 8. 13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince, Ravne na Koroškem
8. 20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince, Škofja Loka
4. 05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince, Rakek
9. - 16. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
1. 06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
1. 24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete, Velenje
6. 10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince, Muta
1. 25.04.2015 - 26.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 32. 28.02.2015 - 01.03.2015 Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
1. 22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete, Ptuj
9. - 16. 01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince, Škofja Loka
1. 06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete, Križe
9. 30.11.2014 1. TOP za mladinke in mladince, Puconci
1. 11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete, Škofja Loka
9. - 16. 14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince, Cerknica
1. 07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete, Puconci
3. - 4. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
9. - 16. 07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.), Otočec
3. 25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete, Škofja Loka
10. 11.05.2014 2. TOP za mladinke in mladince, Logatec
3. - 4. 12.04.2014 - 13.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
17. - 28. 05.04.2014 - 06.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
9. - 16. 23.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Ptuj
1. 16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete, Velenje
9. - 16. 09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince, Muta
6. 08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete, Novo mesto
17. 17.11.2013 1. TOP za mladinke in mladince, Cirkovce
5. - 8. 20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete, Mengeš
25. - 47. 13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince, Izola
5. - 8. 22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete, Ljubljana
17. - 24. 08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince, Križe
Skupaj: 62 tekem
Uvrstitve - dvojice
Uvrstitev Datum Soigralec Kategorija Tekma
1. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Rok Trtnik M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
2. 14.04.2018 - 15.04.2018 pic Katarina Stražar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Izola
5. - 8. 18.03.2018 pic Tim Pavli M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
5. - 8. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Tim Pavli M Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 03.03.2018 - 04.03.2018 pic Vita Kobetič X Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
9. - 16. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Katarina Stražar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
5. - 8. 22.04.2017 - 23.04.2017 pic Nejc Erjavec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Otočec
9. - 16. 26.03.2017 pic Nejc Erjavec M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Cerknica
17. - 28. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Nejc Erjavec M Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
5. - 8. 04.03.2017 - 05.03.2017 pic Katarina Stražar X Državno prvenstvo za članice in člane, Puconci
5. - 8. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Nejc Erjavec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
5. - 8. 23.04.2016 - 24.04.2016 pic Katarina Stražar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Mengeš
9. - 14. 17.04.2016 pic Nejc Erjavec M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Novo mesto
17. - 32. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Nejc Erjavec M Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
9. - 16. 19.03.2016 - 20.03.2016 pic Katarina Stražar X Državno prvenstvo za članice in člane, Radlje ob Dravi
1. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Katarina Stražar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
1. 25.04.2015 - 26.04.2015 pic Tim Pavli M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Mengeš
9. - 16. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Nejc Erjavec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
5. - 8. 18.04.2015 - 19.04.2015 pic Katarina Stražar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Novo mesto
17. - 32. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Nejc Erjavec M Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
17. - 30. 28.02.2015 - 01.03.2015 pic Katarina Stražar X Državno prvenstvo za članice in člane, Jesenice
5. - 8. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Katarina Stražar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
2. 12.04.2014 - 13.04.2014 pic Nejc Erjavec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Novo mesto
9. - 16. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Nejc Erjavec M Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
17. - 32. 05.04.2014 - 06.04.2014 pic Katarina Stražar X Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.), Logatec
9. - 15. 23.03.2014 pic Lovro Jemec M Državno prvenstvo za članice in člane U-21, Ptuj
Skupaj: 26 tekem
Rezultati dvobojev
Tekma Nasprotnik Klub/ekipa Nizi Rezultat Točke
03.06.2018 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Rok Trtnik Men -9,-8,9,-5 1:3 33:42
Finalni del, četrtfinale pic Mitja Omerzel ŠD SU 2,4,5 3:0 33:11
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem 4,-9,2,-3,9 3:2 45:37
20.05.2018 2. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Aljaž Godec Int -14,8,9,-6,-13 2:3 55:59
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr -6,-10,-8 0:3 24:34
Top, 5. krog pic Lovro Jemec Log 5,7,-9,-5,5 3:2 47:39
Top, 4. krog pic Taj Lavrič Ves 7,4,-7,10 3:1 41:32
Top, 3. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU -7,9,-13,-10 1:3 41:47
Top, 2. krog pic Luka Breznik Int -6,-9,-9 0:3 24:33
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Men -8,-9,-7 0:3 24:33
12.05.2018 3. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Tom Šfiligoj Tujina -8,4,-7,-9,-9 1:4 44:48
Kvalifikacije, 3. krog pic Andraž Novak K-S -6,-8,13,-9 1:3 38:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Rok Smodiš Kema 9,7,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 1. krog pic Nejc Novak Log 6,-8,4,-8,1 3:2 49:33
14.04.2018 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Rok Trtnik Men 6,-4,8,8,-11,-8,-6 3:4 62:68
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj 7,5,-6,10,4 4:1 51:37
Finalni del, osmina finala pic Miha Podobnik Log 8,6,6 3:0 33:20
Finalni del, 1. krog pic Nejc Novak Log 4,4,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Smodiš Kema 7,3,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic David Kne B2 1,3,1 3:0 33:5
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljaž Bobek Int 7,4,7 3:0 33:18
24.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 10. krog - Melamin : Cornilleau Mengeš II
3. tekma pic Tadej Vodušek Melamin -4,-5,-8 0:3 17:33
18.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Nejc Erjavec Men -11,-8,8,-13 1:3 43:47
Kvalifikacije, 3. krog pic Nejc Novak Log 5,5,2 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Mitja Omerzel ŠD SU 7,-7,9,-10,6 3:2 50:45
Kvalifikacije, 1. krog pic Alen Bećirević Krka 2,5,2 3:0 33:9
11.03.2018 3. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, finale pic Rok Trtnik Men 5,-10,-9,-9 1:3 39:39
Finalni del, polfinale pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,9,11 3:0 35:28
Finalni del, četrtfinale pic Marsel Šegula Ptuj 7,2,4 3:0 33:13
Finalni del, osmina finala pic Martin Kocjančič Arr 10,9,5 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Videc Tem 7,7,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Mihael Kocjančič Arr 4,5,4 3:0 33:13
10.03.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 9. krog - Cornilleau Mengeš II : Vesna
5. tekma pic Taj Lavrič Vesna 2,11,6 3:0 35:19
1. tekma pic Janko Öri Vesna 3,8,10 3:0 34:21
03.03.2018 Državno prvenstvo za članice in člane 2017/2018
Finalni del, 1. krog pic Luka Norčič Kema -9,10,9,-9,8,-6,-7 3:4 65:71
Kvalifikacije, 3. krog pic Tomaž Roudi Sob 4,9,-10,-8,-3 2:3 43:47
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Krč B2 7,5,3 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic Oskar Rosc Sav 9,-9,6,-13,7 3:2 55:48
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 1. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
2. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont -5,-9,-9 0:3 23:33
11.02.2018 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2017/2018, 2. krog - SU : Mengeš I
7. tekma pic Mitja Omerzel SU 5,8,6 3:0 33:19
5. tekma pic Domen Zupančič SU 8,1,11 3:0 35:20
3. tekma pic Jožko Omerzel SU 5,9,10 3:0 34:24
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 1. krog - Tempo : Mengeš I
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -10,9,9,-8,3 3:2 51:44
1. tekma pic Patrik Reberšak Ježovnik Tempo 2,2,3 3:0 33:7
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 2. krog - Mengeš I : Vesna
8. tekma pic Taj Lavrič Vesna -5,6,-10,-4 1:3 30:40
6. tekma pic Jože Urh Vesna 8,6,9 3:0 33:23
3. tekma pic Filip Kolle Vesna -9,-11,-6 0:3 26:35
10.02.2018 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2017/2018, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
8. tekma pic Matija Novel Arrigoni -6,-9,-10 0:3 25:34
4. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 6,-9,-6,-2 1:3 28:39
1. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 10,9,7 3:0 34:26
04.02.2018 2. TOP članic in članov 2017/2018
Top, 7. krog pic Tomaž Roudi Sob -0,-0,-con 0:3 0:22
Top, 6. krog pic Žiga Urbanc PPR 9,11,14 3:0 40:34
Top, 5. krog pic Damjan Zelko Kema -4,9,-10,8,-6 2:3 42:51
Top, 4. krog pic Darko Jamšek Int -5,-9,-8 0:3 22:33
Top, 3. krog pic Luka Norčič Kema 3,12,7 3:0 36:22
Top, 2. krog pic Dejan Fridrih Prb -11,10,-8,9,-5 2:3 47:54
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Men -8,10,-8,-7 1:3 35:43
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Cornilleau Mengeš II : Prebold
6. tekma pic Alojzij Zore Prebold 6,4,2 3:0 33:12
3. tekma pic Bojan Maselj Prebold 6,7,4 3:0 33:17
03.02.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 8. krog - Cornilleau Mengeš II : Tempo
5. tekma pic Miha Kljajič Tempo -9,-5,-8 0:3 22:33
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Inter Diskont II : Cornilleau Mengeš II
7. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -7,-6,-10 0:3 23:34
5. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II 6,8,14 3:0 38:28
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II -4,6,-10,6,-7 2:3 43:46
20.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 7. krog - Muta : Cornilleau Mengeš II
4. tekma pic Boštjan Kraser Muta 15,-9,10,4 3:1 49:40
1. tekma pic Marko Lipuš Muta 9,9,9 3:0 33:27
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 2. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
3. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan 7,6,5 3:0 33:18
07.01.2018 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2017/2018, 3. krog - Logatec : Mengeš I
3. tekma pic Lovro Jemec Logatec 7,-8,-8,5,3 3:2 49:37
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Cornilleau Mengeš II : Logatec
4. tekma pic Nejc Novak Logatec 8,3,5 3:0 33:16
2. tekma pic Bine Rakušček Logatec 3,2,2 3:0 33:7
06.01.2018 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 6. krog - Cornilleau Mengeš II : Rakek
2. tekma pic Janko Stankić Rakek 4,5,8 3:0 33:17
09.12.2017 1. TOP za mladinke in mladince 2017/2018
Top, 7. krog pic Matija Novel Arr -9,-12,-11 0:3 32:38
Top, 6. krog pic Matjaž Pinter Muta 3,-8,-6,8,-8 2:3 44:44
Top, 5. krog pic Taj Lavrič Ves -8,9,-9,-6 1:3 34:42
Top, 4. krog pic Luka Breznik Int -11,-8,4,-10 1:3 40:40
Top, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 8,-10,7,-8,-10 2:3 50:50
Top, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 9,9,3 3:0 33:21
Top, 1. krog pic Rok Trtnik Men -7,6,-8,-9 1:3 35:39
03.12.2017 1. OT za članice in člane (U-21) 2017/2018
Finalni del, polfinale pic Peter Hribar Krka 8,-4,-7,-6,-6 1:4 34:52
Finalni del, četrtfinale pic Miha Grampovčnik Sav 9,-5,4,-2,7,-4,4 4:3 55:57
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int 9,9,-9,13,-9,7 4:2 66:60
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves -9,-8,2,-5 1:3 33:35
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log 7,4,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Erjavec Hra 1,5,3 3:0 33:9
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Cornilleau Mengeš II : Ilirija
2. tekma pic Mirza Tvrtkovič Ilirija 10,-10,10,-4,-6 2:3 44:54
02.12.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 5. krog - Cornilleau Mengeš II : Melamin
2. tekma pic Gregor Vidmar Melamin 6,11,10 3:0 36:27
19.11.2017 2. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Taj Lavrič Ves -11,-5,-6 0:3 22:35
Finalni del, osmina finala pic Lovro Jemec Log 8,-8,-7,4,10 3:2 49:44
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Stražišar PPR 3,3,8 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Nik Velikonja Gor 6,3,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Bine Rakušček Log 4,3,4 3:0 33:11
18.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 4. krog - Vesna : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Janko Öri Vesna -6,-6,10,8,5 3:2 46:45
06.11.2017 Pokal RS 2017/2018, 2. krog - Mengeš II : Interdiskont Fužinar II
7. tekma pic Luka Breznik Interdiskont Fužinar II 4,-9,2,-5,8 3:2 47:36
4. tekma pic Aljaž Godec Interdiskont Fužinar II 8,4,2 3:0 33:14
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Interdiskont Fužinar II 4,-4,8,13 3:1 41:36
05.11.2017 1. TOP za članice in člane 2017/2018
Top, 7. krog pic Žiga Urbanc PPR 7,10,13 3:0 38:30
Top, 6. krog pic Bojan Ropoša Kema -7,-8,9,-7 1:3 33:42
Top, 5. krog pic Luka Norčič Kema 6,13,-9,-6,5 3:2 52:46
Top, 4. krog pic Dejan Fridrih Prb 4,11,4 3:0 35:19
Top, 3. krog pic Boštjan Kraser Muta -9,8,-5,6,9 3:2 47:45
Top, 2. krog pic Damjan Zelko Kema -8,9,-7,-5 1:3 31:42
Top, 1. krog pic Andraž Avbelj Men -10,-8,-8 0:3 26:34
04.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Prebold : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Bojan Maselj Prebold 6,-8,3,11 3:1 43:31
3. tekma pic Alojzij Zore Prebold 6,7,7 3:0 33:20
04.11.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 3. krog - Tempo : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Patrik Videc Tempo 4,7,5 3:0 33:16
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Inter Diskont II
8. tekma pic Aljaž Godec Inter Diskont II 12,5,2 3:0 36:19
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Inter Diskont II 7,6,13 3:0 37:26
3. tekma pic Luka Breznik Inter Diskont II -8,8,-8,10,-7 2:3 46:51
21.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Muta
8. tekma pic Boštjan Kraser Muta 10,10,9 3:0 35:29
6. tekma pic Jure Škurnik Muta -8,9,-4,-4 1:3 27:42
3. tekma pic Andrej Godec Muta 1,8,7 3:0 33:16
15.10.2017 1. OT za mladinke in mladince 2017/2018
Finalni del, osmina finala pic Lovro Jemec Log -6,-7,9,-6 1:3 30:42
Kvalifikacije, 3. krog pic Lan Bitežnik Gor 7,8,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Videc Tem 8,6,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 1. krog pic Sandi Cejan Let 5,6,-8,6 3:1 41:28
08.10.2017 1. OT za članice in člane 2017/2018
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Novak Krka -9,-6,-10,-7 0:4 32:45
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka 6,-11,-8,7,-5,10,7 4:3 69:65
Finalni del, 1. krog pic Dejan Fridrih Prb 6,7,6,-9,5 4:1 53:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Bor Rutar Men 4,11,9 3:0 35:24
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Norčič Kema 4,9,11 3:0 35:24
Kvalifikacije, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta 3,-10,3,5 3:1 43:23
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Logatec : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Darko Malič Logatec 4,8,5 3:0 33:17
3. tekma pic Nejc Novak Logatec 6,6,7 3:0 33:19
07.10.2017 Vzajemna 2. SNTL 2017/2018, 1. krog - Rakek : Cornilleau Mengeš II
3. tekma pic Žiga Urbanc Rakek -9,-6,7,8,-9 2:3 46:48
11.06.2017 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Žiga Kristijan Žigon Int -8,-8,8,6,-5 2:3 43:47
14.05.2017 2. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Matija Novel Arr 6,7,-6,-9,6 3:2 48:41
Top, 6. krog pic Luka Norčič Kema 8,-9,4,-9,12 3:2 54:46
Top, 5. krog pic Taj Lavrič Ves -1,11,7,-7,11 3:2 45:51
Top, 4. krog pic Luka Breznik Int -9,-11,13,10,8 3:2 58:55
Top, 3. krog pic Marsel Šegula Ptuj -6,9,-13,-8 1:3 38:46
Top, 2. krog pic Rok Trtnik Ves -8,8,-10,13,9 3:2 55:53
Top, 1. krog pic Nejc Erjavec Men 6,5,7 3:0 33:18
22.04.2017 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Cvetko Krka -10,-8,-7,-3 0:4 28:45
Finalni del, osmina finala pic Lovro Jemec Log 6,-5,8,4 3:1 38:29
Finalni del, 1. krog pic Jaka Strohsack PPR 7,9,4 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr 4,4,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljaž Božič Krka 0,1,7 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Anže Ogrič Pres 4,-9,8,5 3:1 42:28
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Krka II : Cornilleau Mengeš II
6. tekma pic Domen Rolih Krka II 4,2,6 3:0 33:12
01.04.2017 3. SNTL 2016/2017, 8. krog - Metlika : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Andrej Puljak Metlika 5,8,3 3:0 33:16
3. tekma pic Jovica Dančulovič Metlika 3,7,3 3:0 33:13
26.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Cvetko Krka -5,-7,-4,8,-3 1:4 30:52
Finalni del, osmina finala pic Luka Norčič Kema 3,-8,5,4 3:1 41:23
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Jamšek Muta 5,5,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Janko Stankić PPR 6,6,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Filip Kolle Ves 6,7,5 3:0 33:18
19.03.2017 3. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, četrtfinale pic Peter Hribar Krka -8,-6,9,-7 1:3 32:42
Finalni del, osmina finala pic Oskar Rosc Sav 3,7,-9,-10,9 3:2 52:42
Finalni del, 1. krog pic Matjaž Pinter Muta 5,-4,11,9 3:1 39:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem 7,2,-12,4 3:1 45:27
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Kanc Škl 1,5,-9,4 3:1 42:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 6,5,5 3:0 33:16
18.03.2017 3. SNTL 2016/2017, 7. krog - Cornilleau Mengeš II : Kajuh-Slovan II
4. tekma pic Miha Černe Kajuh-Slovan II 9,6,5 3:0 33:20
2. tekma pic Anže Zrimšek Žiger Kajuh-Slovan II 10,6,3 3:0 34:19
18.03.2017 3. SNTL 2016/2017, 7. krog - Cornilleau Mengeš II : Royal Beach
4. tekma pic Aljaž Bogataj Royal Beach 1,5,8 3:0 33:14
2. tekma pic Roman Cenčič Royal Beach 4,3,3 3:0 33:10
04.03.2017 Državno prvenstvo za članice in člane 2016/2017
Finalni del, 1. krog pic Andraž Novak K-S 9,-8,-7,-3,-7 1:4 36:53
Kvalifikacije, 3. krog pic Taj Lavrič Ves 5,6,-7,6 3:1 40:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Matevž Črepnjak Mb - ZM 6,-3,-4,-6 1:3 24:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Darijan Vizjak PPR 5,-7,-7,8,7 3:2 47:42
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 1. krog - Arrigoni : Mengeš I
6. tekma pic Matija Novel Arrigoni 10,-8,8,-7,-7 2:3 45:51
2. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -7,-6,6,-7 1:3 31:39
26.02.2017 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2016/2017, 2. krog - Mengeš I : Krka
6. tekma pic Domen Zupančič Krka 9,9,5 3:0 33:23
3. tekma pic Tilen Cvetko Krka -3,-6,-4 0:3 13:33
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 1. krog - Fužinar Inter Diskont : Mengeš I
7. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont -7,4,6,4 3:1 40:25
5. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 4,8,3 3:0 33:15
3. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 4,15,9 3:0 39:28
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 2. krog - Mengeš I : Vesna
4. tekma pic Taj Lavrič Vesna -9,8,7,6 3:1 42:32
2. tekma pic Filip Kolle Vesna 1,8,4 3:0 33:13
25.02.2017 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2016/2017, 3. krog - Rakek : Mengeš I
5. tekma pic Dominik Janc Rakek 2,3,2 3:0 33:7
3. tekma pic Luka Stražišar Rakek 6,3,4 3:0 33:13
11.02.2017 3. SNTL 2016/2017, 6. krog - Gorica : Cornilleau Mengeš II
5. tekma pic Nik Velikonja Gorica 3,2,4 3:0 33:9
3. tekma pic Jan Pajntar Gorica 8,1,4 3:0 33:13
22.01.2017 2. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Damjan Zelko Sob -11,-10,10,-8,7,-8 2:4 60:64
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema 6,11,2 3:0 35:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log 3,-11,9,-10,5 3:2 54:42
Kvalifikacije, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka 2,-8,6,-12,-7 2:3 49:44
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 1. krog - Mengeš I : B2
4. tekma pic Klemen Belehar B2 6,5,7 3:0 33:18
2. tekma pic David Kne B2 2,2,4 3:0 33:8
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 2. krog - Logatec : Mengeš I
7. tekma pic Lovro Jemec Logatec 6,6,5 3:0 33:17
5. tekma pic Bine Rakušček Logatec 3,4,6 3:0 33:13
3. tekma pic Nejc Novak Logatec 4,6,9 3:0 33:19
15.01.2017 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2016/2017, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
7. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -7,5,-6,-10 1:3 34:39
5. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 6,6,3 3:0 33:15
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni -10,7,-9,-7 1:3 37:41
07.01.2017 3. SNTL 2016/2017, 5. krog - Cornilleau Mengeš II : Tempo
4. tekma pic Jan Jevšnik Tempo -8,-7,4,4,9 3:2 48:39
2. tekma pic Patrik Videc Tempo 9,7,3 3:0 33:19
18.12.2016 1. TOP za mladinke in mladince 2016/2017
Top, 7. krog pic Rok Trtnik Ves -7,7,-7,9,-9 2:3 45:49
Top, 6. krog pic Matija Novel Arr -11,8,6,6 3:1 44:33
Top, 5. krog pic Peter Hribar Krka -8,-10,-10 0:3 28:35
Top, 4. krog pic David Filipovič Oli -7,-10,7,2,11 3:2 52:43
Top, 3. krog pic Tilen Cvetko Krka -8,-9,-7 0:3 24:33
Top, 2. krog pic Luka Norčič Kema 10,11,7 3:0 36:28
Top, 1. krog pic Nejc Erjavec Men 6,-7,-8,10,6 3:2 49:44
04.12.2016 1. OT za članice in člane (U-21) 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Erik Paulin Arr -7,-9,-10,-5 0:4 31:45
Finalni del, 1. krog pic Filip Kolle Ves 8,1,7,6 4:0 44:22
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Log 7,-11,7,-5,-4 2:3 42:49
Kvalifikacije, 2. krog pic Javor Zavec Men 5,9,7 3:0 33:21
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Krč B2 4,5,5 3:0 33:14
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Krka II
4. tekma pic Mitja Omerzel Krka II 2,2,3 3:0 33:7
2. tekma pic Domen Zupančič Krka II -12,4,5,-11,3 3:2 56:39
03.12.2016 3. SNTL 2016/2017, 4. krog - Cornilleau Mengeš II : Metlika
4. tekma pic Boris Govednik Metlika 7,-5,8,5 3:1 38:31
2. tekma pic Marko Brajkovič Metlika 7,3,10 3:0 34:20
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Kajuh-Slovan II : Cornilleau Mengeš II
4. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan II 9,7,-7,5 3:1 40:32
1. tekma pic Peter Vitamvas Kajuh-Slovan II 5,3,5 3:0 33:13
19.11.2016 3. SNTL 2016/2017, 3. krog - Royal Beach : Cornilleau Mengeš II
2. tekma pic Leon Bokal Royal Beach 2,6,3 3:0 33:11
07.11.2016 Pokal RS 2016/2017, 1. krog - Mengeš II : Maribor
3. tekma pic Danilo Piljak Maribor -5,-6,-7 0:3 18:33
23.10.2016 2. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -5,-5,-8 0:3 18:33
Finalni del, 1. krog pic Klemen Belehar B2 7,4,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 3. krog pic Filip Kolle Ves 4,8,4 3:0 33:16
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Kohn Muta 1,4,8 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Nej Košmrlj B2 1,3,5 3:0 33:9
22.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 2. krog - Cornilleau Mengeš II : Gorica
4. tekma pic Rok Likar Gorica 5,3,4 3:0 33:12
2. tekma pic Luka Likar Gorica 4,5,7 3:0 33:16
08.10.2016 3. SNTL 2016/2017, 1. krog - Tempo : Cornilleau Mengeš II
6. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 9,6,5 3:0 33:20
2. tekma pic Miha Kljajič Tempo -9,9,-6,7,-9 2:3 46:49
03.09.2016 1. OT za mladinke in mladince 2016/2017
Finalni del, osmina finala pic Matija Novel Arr -9,-9,-9 0:3 27:33
Kvalifikacije, 3. krog pic Jožko Omerzel Krka 7,8,4 3:0 33:19
Kvalifikacije, 2. krog pic Nejc Novak Log 4,5,10 3:0 34:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Senaid Šišič Oli 2,5,5 3:0 33:12
11.06.2016 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Darko Jorgič Krka -5,-2,-7 0:3 14:33
Finalni del, osmina finala pic Marsel Šegula Ptuj 5,11,3 3:0 35:19
15.05.2016 2. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Luka Norčič Kema 8,4,14 3:0 38:26
Top, 6. krog pic Damjan Zelko Kema -12,8,-5,-4 1:3 32:44
Top, 5. krog pic Tilen Cvetko Krka -12,-6,8,10,-9 2:3 50:54
Top, 4. krog pic Miha Jamšek Muta 8,9,3 3:0 33:20
Top, 3. krog pic Peter Hribar Krka -7,-3,-2 0:3 12:33
Top, 2. krog pic Erik Paulin Arr -8,8,-3,-2 1:3 24:41
Top, 1. krog pic Nejc Erjavec Men 2,10,8 3:0 34:20
23.04.2016 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2015/2016
Finalni del, osmina finala pic Jožko Omerzel Krka -8,-9,6,-11 1:3 39:41
Finalni del, 2. krog pic Alen Bajrič Tujina 1,3,6 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Martin Kocjančič Arr 3,4,5 3:0 33:12
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Bitežnik Gor 3,4,9 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Janez Erjavec Hra 8,3,5 3:0 33:16
17.04.2016 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2015/2016
Kvalifikacije, 3. krog pic Ludvik Peršolja Tujina -8,-4,-4 0:3 16:33
Kvalifikacije, 1. krog pic Rok Trtnik Ves -9,-5,-7 0:3 21:33
19.03.2016 Državno prvenstvo za članice in člane 2015/2016
Finalni del, 1. krog pic Peter Hribar Krka -5,-9,-6,-11 0:4 31:46
Kvalifikacije, 2. krog pic Bojan Ropoša Kema -8,6,-4,-5 1:3 28:39
Kvalifikacije, 1. krog pic Damijan Vodušek Mel 9,11,-5,9 3:1 40:40
13.03.2016 3. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, četrtfinale pic Peter Hribar Krka 9,-5,-6,-7 1:3 29:42
Finalni del, osmina finala pic David Filipovič Oli -5,9,5,10 3:1 39:35
Kvalifikacije, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta -10,2,6,6 3:1 43:26
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Videc Tem 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 4,7,3 3:0 33:14
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Krka
3. tekma pic Tilen Cvetko Krka -4,-8,-7 0:3 19:33
21.02.2016 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : kema
6. tekma pic Rok Smodiš kema 8,6,6 3:0 33:20
3. tekma pic Damjan Zelko kema -10,-8,-7 0:3 25:34
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Vesna
6. tekma pic Taj Lavrič Vesna 5,10,-7,9 3:1 41:35
3. tekma pic Jože Urh Vesna -11,6,-3,7,9 3:2 47:46
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 2. krog - Mengeš I : Fužinar Inter Diskont
6. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 12,6,8 3:0 36:26
3. tekma pic Luka Breznik Fužinar Inter Diskont 7,6,-9,6 3:1 42:30
20.02.2016 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2015/2016, 3. krog - Arrigoni : Mengeš I
1. tekma pic Matija Novel Arrigoni -12,-3,7,8,-8 2:3 45:51
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 1. krog - Mengeš I : Škofja Loka
4. tekma pic Klemen Belehar Škofja Loka 6,6,10 3:0 34:22
2. tekma pic Jaka Kanc Škofja Loka 7,7,4 3:0 33:18
17.01.2016 Ekipno DP - 4. kv. sk. 2015/2016, 3. krog - Mengeš I : Muta
4. tekma pic Matjaž Pinter Muta -10,-8,-9 0:3 27:34
2. tekma pic Tim Mori Muta 9,2,7 3:0 33:18
20.12.2015 1. TOP za mladinke in mladince 2015/2016
Top, 7. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -5,-8,-9 0:3 22:33
Top, 6. krog pic Damjan Zelko Kema -9,-2,-6 0:3 17:33
Top, 5. krog pic Luka Norčič Kema -10,-7,-9 0:3 26:34
Top, 4. krog pic Tilen Cvetko Krka -3,-8,-6 0:3 17:33
Top, 3. krog pic Peter Hribar Krka -5,-8,-6 0:3 19:33
Top, 2. krog pic Darko Jorgič Krka -1,-6,-5 0:3 12:33
Top, 1. krog pic Erik Paulin Arr -7,-5,-7 0:3 19:33
05.09.2015 1. OT za mladinke in mladince 2015/2016
Finalni del, finale pic Tilen Cvetko Krka 9,-7,-3,-4 1:3 25:42
Finalni del, polfinale pic Erik Paulin Arr 8,5,-6,-5,-2 2:3 35:46
Finalni del, četrtfinale pic Luka Norčič Kema 6,10,5 3:0 34:21
Finalni del, osmina finala pic Taj Lavrič Ves 4,8,7 3:0 33:19
Finalni del, 1. krog pic Jožko Omerzel Krka 2,5,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Breznik Int 6,5,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 2. krog pic Patrik Videc Tem 6,6,7 3:0 33:19
Kvalifikacije, 1. krog pic Lan Bitežnik Gor 2,8,3 3:0 33:13
06.06.2015 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2014/2015
Finalni del, finale pic Luka Breznik Int -9,9,9,9 3:1 42:38
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr -9,-9,9,9,9 3:2 51:49
Finalni del, četrtfinale pic Lovro Jemec Škl 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, osmina finala pic Jan Jevšnik Tem 9,9,9 3:0 33:27
Finalni del, osmina finala pic Darko Jorgič Krka -9,-9,-9 0:3 27:33
24.05.2015 2. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Matija Novel Arr 7,5,7 3:0 33:19
Top, 6. krog pic Jožko Omerzel Krka 6,7,3 3:0 33:16
Top, 5. krog pic Jože Urh Ves 6,1,4 3:0 33:11
Top, 4. krog pic Rok Trtnik Ves 7,7,4 3:0 33:18
Top, 3. krog pic Matjaž Pinter Muta 9,6,-5,3 3:1 38:29
Top, 2. krog pic Marsel Šegula Ptuj 6,-11,4,8 3:1 44:31
Top, 1. krog pic Tim Pavli Men 4,6,-9,1 3:1 42:22
10.05.2015 2. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic Miha Grampovčnik Log 6,8,10 3:0 34:24
Top, 6. krog pic Darko Jorgič Krka -6,-7,-5 0:3 18:33
Top, 5. krog pic Deni Kožul Log -9,-9,-8 0:3 26:33
Top, 4. krog pic Peter Hribar Krka 6,-10,-8,-9 1:3 38:40
Top, 3. krog pic Erik Paulin Arr -5,-3,-9 0:3 17:33
Top, 2. krog pic Tilen Cvetko Krka -6,-7,7,-6 1:3 30:40
Top, 1. krog pic Luka Norčič Kema -7,8,5,3 3:1 40:27
25.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2014/2015
Finalni del, finale pic Jožko Omerzel Krka 3,5,9,6 4:0 44:23
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr 5,8,7,9 4:0 44:29
Finalni del, četrtfinale pic Matjaž Pinter Muta -11,4,6,3,6 4:1 55:32
Finalni del, osmina finala pic Anže Ogrič Pres 4,3,3 3:0 33:10
Finalni del, 2. krog pic Rok Likar Gor 3,1,2 3:0 33:6
Kvalifikacije, 3. krog pic Samo Mandič B2 2,5,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Kanc Škl 1,1,2 3:0 33:4
Kvalifikacije, 1. krog pic Simon Godec Ili 2,2,1 3:0 33:5
18.04.2015 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -6,-9,6,-2 1:3 28:39
Finalni del, 1. krog pic Jože Urh Ves 1,2,6 3:0 33:9
Kvalifikacije, 3. krog pic Matej Germek Arr -9,-6,5,7,3 3:2 48:37
Kvalifikacije, 2. krog pic Luka Breznik Int 3,1,5 3:0 33:9
Kvalifikacije, 1. krog pic Jan Jevšnik Tem 5,2,7 3:0 33:14
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Ptuj
7. tekma pic Marsel Šegula Ptuj 8,7,9 3:0 33:24
4. tekma pic Jernej Masten Toplak Ptuj 10,8,5 3:0 34:23
2. tekma pic Sašo Malovič Ptuj 6,6,4 3:0 33:16
29.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Vesna
7. tekma pic Taj Lavrič Vesna 6,9,7 3:0 33:22
4. tekma pic Jože Urh Vesna 2,5,3 3:0 33:10
2. tekma pic Rok Trtnik Vesna 9,6,4 3:0 33:19
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Mengeš : Muta
6. tekma pic Gašper Jezernik Muta 2,2,2 3:0 33:6
3. tekma pic Matjaž Pinter Muta 11,4,2 3:0 35:17
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Fužinar Inter Diskont
4. tekma pic Aljaž Godec Fužinar Inter Diskont 5,2,8 3:0 33:15
2. tekma pic Žiga Kristijan Žigon Fužinar Inter Diskont 7,3,6 3:0 33:16
28.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Arrigoni
8. tekma pic Michele Vigini Arrigoni -4,11,-4,-14 1:3 35:49
6. tekma pic Martin Kocjančič Arrigoni 4,8,6 3:0 33:18
3. tekma pic Matija Novel Arrigoni 7,3,7 3:0 33:17
15.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 2. krog - Kema : Mengeš
4. tekma pic Damjan Zelko Kema -8,-9,-8 0:3 25:33
1. tekma pic Nejc Jan Matis Kema 5,1,1 3:0 33:7
15.03.2015 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Logatec
7. tekma pic Deni Kožul Logatec -6,-9,-9 0:3 24:33
4. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -11,-8,-6 0:3 25:35
2. tekma pic Nejc Novak Logatec 5,5,2 3:0 33:12
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 1. krog - Rakek : Mengeš
8. tekma pic Janko Stankić Rakek 2,3,9 3:0 33:14
4. tekma pic Jaka Strohsack Rakek 12,8,12 3:0 39:32
1. tekma pic Luka Stražišar Rakek 3,1,4 3:0 33:8
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 2. krog - Muta : Mengeš
5. tekma pic Tim Mori Muta 5,1,6 3:0 33:12
3. tekma pic Jan Kohn Muta 1,3,3 3:0 33:7
14.03.2015 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Krka
4. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka 11,-13,-5,-6 1:3 37:48
2. tekma pic Darko Jorgič Krka -5,-6,-8 0:3 19:33
28.02.2015 Državno prvenstvo za članice in člane 2014/2015
Finalni del, 2. krog pic Jan Žibrat Tujina -8,-10,10,-7,-9 1:4 46:55
Kvalifikacije, 3. krog pic Gaj Vidmar Ili 4,7,-11,4 3:1 44:28
Kvalifikacije, 2. krog pic Boštjan Kraser Muta 8,-6,9,9 3:1 39:37
Kvalifikacije, 1. krog pic Tomaž Pelcar Kema -9,-6,-6 0:3 21:33
22.02.2015 3. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Tim Pavli Men 3,-7,4,6 3:1 40:24
Finalni del, polfinale pic Matija Novel Arr 4,6,3 3:0 33:13
Finalni del, četrtfinale pic Jože Urh Ves 6,4,10 3:0 34:20
Finalni del, osmina finala pic Matej Prezelj Men 2,8,6 3:0 33:16
Finalni del, 1. krog pic Sašo Malovič Ptuj 2,6,4 3:0 33:12
Kvalifikacije, 3. krog pic Patrik Videc Tem 4,6,7 3:0 33:17
Kvalifikacije, 2. krog pic Jaka Kanc Škl 2,4,5 3:0 33:11
07.02.2015 1. SNTL 2014/2015, 15. krog - Kema II : Mengeš
6. tekma pic Gorazd Horvat Kema II -2,-9,-4 0:3 15:33
2. tekma pic Tomaž Pelcar Kema II -13,-3,-7 0:3 23:37
01.02.2015 3. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Peter Hribar Krka -9,-5,-7 0:3 21:33
Finalni del, 1. krog pic Klemen Belehar B2 5,6,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Miha Jamšek Int 7,-10,-8,4,6 3:2 51:40
Kvalifikacije, 2. krog pic Oskar Rosc Tem 4,1,3 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Jaka Kanc Škl 4,2,4 3:0 33:10
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 4. krog - Mengeš : Logatec
3. tekma pic Nejc Novak Logatec 3,5,2 3:0 33:10
11.01.2015 Ekipno DP - 2. kv. sk. 2014/2015, 5. krog - Tempo : Mengeš
2. tekma pic Jan Jevšnik Tempo 3,4,6 3:0 33:13
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 1. krog - Mengeš : B2
4. tekma pic Luka Mihelič B2 1,2,2 3:0 33:5
2. tekma pic Matic Zupan B2 3,7,5 3:0 33:15
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 2. krog - Mengeš : Vesna
4. tekma pic Jože Urh Vesna 3,2,2 3:0 33:7
2. tekma pic Rok Trtnik Vesna -9,-9,8,-9 1:3 38:41
04.01.2015 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2014/2015, 3. krog - Mengeš : Kajuh-Slovan
3. tekma pic Maj Pogačar Kajuh-Slovan -6,4,7,8 3:1 39:30
06.12.2014 1. TOP za kadetinje in kadete 2014/2015
Top, 7. krog pic Marsel Šegula Ptuj 7,8,7 3:0 33:22
Top, 6. krog pic Lovro Jemec Škl 2,6,8 3:0 33:16
Top, 5. krog pic Rok Trtnik Ves 6,-11,7,6 3:1 44:32
Top, 4. krog pic Taj Lavrič Ves 5,3,4 3:0 33:12
Top, 3. krog pic Matija Novel Arr 2,1,6 3:0 33:9
Top, 2. krog pic Bor Rutar Men 2,6,6 3:0 33:14
Top, 1. krog pic Tim Pavli Men 9,8,-10,10 3:1 44:39
30.11.2014 1. TOP za mladinke in mladince 2014/2015
Top, 7. krog pic Luka Norčič Kema -8,6,8,-4,7 3:2 45:43
Top, 6. krog pic Kristian Hren Krka -8,5,3,4 3:1 41:23
Top, 5. krog pic Matej Germek Arr 8,10,6 3:0 34:24
Top, 4. krog pic Damjan Zelko Kema 14,8,8 3:0 38:30
Top, 3. krog pic Miha Grampovčnik Log -5,5,7,7 3:1 38:30
Top, 2. krog pic Lovro Jemec Škl 9,8,-6,3 3:1 39:31
Top, 1. krog pic Nejc Erjavec Men 6,12,-6,5 3:1 42:34
29.11.2014 1. SNTL 2014/2015, 9. krog - Letrika : Mengeš
2. tekma pic Ludvik Peršolja Letrika -6,-7,-7 0:3 20:33
10.11.2014 Pokal RS 2014/2015, 1. krog - Mengeš II : Inter Diskont I
7. tekma pic Darko Jamšek Inter Diskont I 6,8,9 3:0 33:23
4. tekma pic Ožbej Poročnik Inter Diskont I 9,9,1 3:0 33:19
2. tekma pic Miha Jamšek Inter Diskont I 7,5,4 3:0 33:16
11.10.2014 2. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Jože Urh Ves 4,9,10 3:0 34:23
Finalni del, polfinale pic Rok Trtnik Ves 7,-4,-5,7,4 3:2 42:40
Finalni del, četrtfinale pic Taj Lavrič Ves 8,8,3 3:0 33:19
Finalni del, osmina finala pic Luka Breznik Int 4,9,2 3:0 33:15
Kvalifikacije, 3. krog pic Tim Mori Muta 5,3,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Aljan Vermiglio Vremec Gor 5,4,3 3:0 33:12
Kvalifikacije, 1. krog pic Miha Korošec K-S 1,6,1 3:0 33:8
14.09.2014 1. OT za mladinke in mladince 2014/2015
Finalni del, osmina finala pic Črt Lovro Grm Urbančič Oli -7,-7,-9 0:3 23:33
Finalni del, 1. krog pic Taj Lavrič Ves 9,10,5 3:0 34:24
Kvalifikacije, 3. krog pic Jaka Bavdek K-S 2,5,2 3:0 33:9
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Oman Kri 2,4,2 3:0 33:8
Kvalifikacije, 1. krog pic Leon Bokal Škl 3,4,5 3:0 33:12
13.09.2014 1. SNTL 2014/2015, 1. krog - Mengeš : Maribor
5. tekma pic Gregor Zafoštnik Maribor -2,-5,-6 0:3 13:33
07.09.2014 1. OT za kadetinje in kadete 2014/2015
Finalni del, finale pic Rok Trtnik Ves 6,4,4 3:0 33:14
Finalni del, polfinale pic Lovro Jemec Škl 6,2,4 3:0 33:12
Finalni del, četrtfinale pic Jože Urh Ves 5,5,3 3:0 33:13
Finalni del, osmina finala pic Tim Mori Muta 3,4,3 3:0 33:10
Kvalifikacije, 3. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 2,6,2 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Samo Novina Sob 2,6,8 3:0 33:16
Kvalifikacije, 1. krog pic Domen Rolih Krka 3,2,3 3:0 33:8
07.06.2014 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2013/2014
Finalni del, polfinale pic Tilen Cvetko Krka -9,-9,-5 0:3 23:33
Finalni del, četrtfinale pic Jure Avberšek Tem -9,8,6,-12,12 3:2 57:51
Finalni del, osmina finala pic Lovro Jemec Škl -10,6,7,8 3:1 43:33
Finalni del, osmina finala pic Tilen Cvetko Krka -5,-8,-9 0:3 22:33
25.05.2014 2. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Tilen Cvetko Krka -8,-4,-6 0:3 18:33
Top, 6. krog pic Marsel Šegula Ptuj 8,7,6 3:0 33:21
Top, 5. krog pic Jaka Strohsack PPR -10,8,-7,5,9 3:2 50:45
Top, 4. krog pic Peter Hribar Krka -9,-8,-10 0:3 27:34
Top, 3. krog pic Luka Norčič Kema 9,6,-8,-9,6 3:2 50:43
Top, 2. krog pic David Filipovič Oli 7,8,5 3:0 33:20
Top, 1. krog pic Nejc Erjavec Men 8,8,-10,-6,6 3:2 49:45
11.05.2014 2. TOP za mladinke in mladince 2013/2014
Top, 7. krog pic Lovro Jemec Škl 1,5,7 3:0 33:13
Top, 6. krog pic Davor Pejakić Let 7,-9,5,7 3:1 42:30
Top, 5. krog pic Miha Grampovčnik Log 7,-4,4,-4,-9 2:3 39:44
Top, 4. krog pic Miha Hribar Krka 5,8,4 3:0 33:17
Top, 3. krog pic Luka Norčič Kema 8,5,5 3:0 33:18
Top, 2. krog pic Matej Germek Arr 6,17,-9,8 3:1 50:42
Top, 1. krog pic Nejc Erjavec Men 5,-7,-8,-4 1:3 30:38
12.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) 2013/2014
Finalni del, polfinale pic Peter Hribar Krka -3,-5,-7,-6 0:4 21:44
Finalni del, četrtfinale pic Nejc Erjavec Men 7,7,4,10 4:0 45:28
Finalni del, osmina finala pic Martin Golob Tem 10,-7,9,2 3:1 41:32
Finalni del, 2. krog pic Jan Ošlak Int 6,5,9 3:0 33:20
Kvalifikacije, 3. krog pic Anže Ogrič Pres 2,4,4 3:0 33:10
Kvalifikacije, 2. krog pic Lan Huzjak Mb - ZM 4,1,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Aljan Vermiglio Vremec Gor 2,4,4 3:0 33:10
05.04.2014 Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka -7,-6,-13 0:3 26:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Luka Norčič Kema -5,-7,9,12,-5 2:3 42:54
Kvalifikacije, 2. krog pic Martin Kocjančič Arr -9,7,4,4 3:1 42:26
Kvalifikacije, 1. krog pic Marsel Šegula Ptuj 6,6,8 3:0 33:20
23.03.2014 Državno prvenstvo za članice in člane U-21 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Aljaž Šmaljcelj Krka -8,-7,-12 0:3 27:36
Kvalifikacije, 3. krog pic Lovro Jemec Škl 8,6,4 3:0 33:18
Kvalifikacije, 2. krog pic Miha Jamšek Int -8,8,8,7 3:1 41:34
Kvalifikacije, 1. krog pic Ludvik Peršolja Let 3,-7,-3,-3 1:3 24:36
16.03.2014 3. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, finale pic Nejc Erjavec Men -9,6,3,8 3:1 42:28
Finalni del, polfinale pic Luka Norčič Kema -4,6,-4,10,6 3:2 42:44
Finalni del, četrtfinale pic David Filipovič Oli 8,11,7 3:0 35:26
Finalni del, osmina finala pic Tilen Vogrinčič Kema 6,2,7 3:0 33:15
Finalni del, 2. krog pic Rok Hribar Men 2,8,6 3:0 33:16
Kvalifikacije, 3. krog pic Jan Jevšnik Tem 5,6,3 3:0 33:14
Kvalifikacije, 2. krog pic Domen Sečnik Pres 4,1,5 3:0 33:10
Kvalifikacije, 1. krog pic Aleks Stepančič Gor 6,2,3 3:0 33:11
15.03.2014 1. SNTL 2013/2014, 16. krog - Mengeš : Ilirija
5. tekma pic Tomaž Roudi Ilirija -5,-6,-2 0:3 13:33
1. tekma pic Denis Pintar Ilirija 9,-9,-7,2,-8 2:3 46:44
09.03.2014 3. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Finalni del, osmina finala pic Patrik Sukič Kema -7,-10,5,-3 1:3 31:39
Finalni del, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -4,7,16,-9,9 3:2 53:54
Kvalifikacije, 3. krog pic Darko Jorgič Krka -6,-10,-7 0:3 23:34
Kvalifikacije, 2. krog pic Jan Oman Kri 6,2,7 3:0 33:15
Kvalifikacije, 1. krog pic David Filipovič Oli 8,7,10 3:0 34:25
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 1. krog - Vesna : Mengeš I
5. tekma pic Filip Kolle Vesna 3,4,7 3:0 33:14
3. tekma pic Taj Lavrič Vesna 8,11,7 3:0 35:26
26.01.2014 Ekipno DP - 1. - 4. mesto 2013/2014, 2. krog - Krka : Mengeš I
5. tekma pic Jožko Omerzel Krka 6,6,5 3:0 33:17
3. tekma pic Peter Hribar Krka -9,-6,-8 0:3 23:33
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - B2 : Mengeš I
5. tekma pic Klemen Belehar B2 6,8,8 3:0 33:22
3. tekma pic Samo Mandič B2 5,3,3 3:0 33:11
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Mengeš I : Tempo
8. tekma pic Martin Golob Tempo 6,4,7 3:0 33:17
6. tekma pic Oskar Rosc Tempo 3,5,7 3:0 33:15
3. tekma pic Jure Avberšek Tempo 7,-8,9,6 3:1 41:33
25.01.2014 Ekipno DP - 2. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Kema : Mengeš I
4. tekma pic Luka Norčič Kema -7,-8,-9 0:3 24:33
1. tekma pic Rok Smodiš Kema 6,3,7 3:0 33:16
11.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 1. krog - Krka I : Mengeš
4. tekma pic Peter Hribar Krka I -7,-9,16,-2 1:3 36:49
1. tekma pic Tilen Cvetko Krka I -7,-3,-8 0:3 18:33
11.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 2. krog - Mengeš : Olimpija
5. tekma pic Tom Šfiligoj Olimpija 7,-4,-9,9,-6 2:3 41:49
1. tekma pic Črt Lovro Grm Urbančič Olimpija -10,11,-9,12,-7 2:3 53:57
11.01.2014 Ekipno DP - 1. predt. sk. 2013/2014, 3. krog - Sobota : Mengeš
7. tekma pic Mario Kolbl Sobota -11,-7,-9 0:3 27:35
5. tekma pic Damir Fotivec Sobota 3,8,8 3:0 33:19
3. tekma pic Iztok Dolamič Sobota 5,-8,-11,-6 1:3 36:40
11.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 1. krog - Mengeš : Arrigoni
1. tekma pic Michele Vigini Arrigoni 13,-7,-6,-2 1:3 30:46
11.01.2014 Ekipno DP - 5. - 8. mesto 2013/2014, 3. krog - Vesna : Mengeš
7. tekma pic Žan Korelec Vesna 5,-8,11,8 3:1 43:35
5. tekma pic Jože Urh Vesna 3,-3,-9,8,7 3:2 45:40
3. tekma pic Rok Trtnik Vesna 8,-9,4,7 3:1 42:30
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 2. krog - Logatec : Mengeš I
3. tekma pic Žiga Česen Logatec 2,2,2 3:0 33:6
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 3. krog - Mengeš I : Radlje
5. tekma pic Matjaž Pinter Radlje 6,7,10 3:0 34:23
1. tekma pic Tim Mori Radlje 6,6,3 3:0 33:15
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 4. krog - Kajuh-Slovan : Mengeš I
5. tekma pic Miha Korošec Kajuh-Slovan 3,2,2 3:0 33:7
3. tekma pic Tedja Šabanov Kajuh-Slovan 08,2 3:0 33:10
21.12.2013 Ekipno DP - kv. sk. A 2013/2014, 5. krog - Vesna : Mengeš I
2. tekma pic Jože Urh Vesna 10,8,7 3:0 34:25
15.12.2013 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2013/2014, 1. krog - Mengeš : Krka II
8. tekma pic Kristian Hren Krka II -3,8,9,3 3:1 36:31
6. tekma pic Žiga Komljanec Krka II -8,3,-6,4,10 3:2 48:39
3. tekma pic Aljaž Šmaljcelj Krka II -5,-10,8,-5 1:3 31:42
15.12.2013 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2013/2014, 2. krog - Mengeš : Logatec
5. tekma pic Deni Kožul Logatec -4,-11,-3 0:3 18:35
1. tekma pic Miha Grampovčnik Logatec -4,7,-6,-10 1:3 31:41
15.12.2013 Ekipno DP - 1. kv. sk. 2013/2014, 3. krog - Mengeš : Križe
4. tekma pic Jaka Krpič Vodnik Križe 7,6,4 3:0 33:17
2. tekma pic Jan Oman Križe 1,6,6 3:0 33:13
08.12.2013 1. TOP za kadetinje in kadete 2013/2014
Top, 7. krog pic Jure Avberšek Tem -9,1,6,7 3:1 42:25
Top, 6. krog pic Marsel Šegula Ptuj 7,9,6 3:0 33:22
Top, 5. krog pic Tilen Cvetko Krka -4,-8,-3 0:3 15:33
Top, 4. krog pic Luka Norčič Kema -9,-6,9,-7 1:3 33:42
Top, 3. krog pic Jaka Strohsack PPR 7,-4,-5,-9 1:3 29:40
Top, 2. krog pic Peter Hribar Krka 10,1,-5,-6,-8 2:3 42:44
Top, 1. krog pic Nejc Erjavec Men -7,-6,-6 0:3 19:33
17.11.2013 1. TOP za mladinke in mladince 2013/2014
Top, 7. krog pic Davor Pejakić Let -6,6,7,5 3:1 39:29
Top, 6. krog pic Jakob Hodžić Arr 5,13,4 3:0 37:22
Top, 5. krog pic Miha Jamšek Int 9,11,-5,6 3:1 40:37
Top, 4. krog pic Jaka Strohsack PPR 6,10,-6,8 3:1 40:35
Top, 3. krog pic Matej Germek Arr -3,-3,6,9,5 3:2 39:42
Top, 2. krog pic Žiga Komljanec Krka 9,3,-7,3 3:1 40:26
Top, 1. krog pic Lovro Jemec Škl 2,1,8 3:0 33:11
20.10.2013 2. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Cvetko Krka -5,-8,-5 0:3 18:33
Finalni del, osmina finala pic Tim Pavli Men 3,8,4 3:0 33:15
Finalni del, 1. krog pic Žiga Kristijan Žigon Int 3,8,-5,6 3:1 38:28
Kvalifikacije, 3. krog pic Rok Trtnik Ves 9,8,-8,3 3:1 41:31
Kvalifikacije, 2. krog pic Gašper Cvetič Ptuj 4,7,6 3:0 33:17
Kvalifikacije, 1. krog pic Samo Mandič B2 4,7,5 3:0 33:16
13.10.2013 2. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Kvalifikacije, 3. krog pic Peter Hribar Krka -6,-8,-7 0:3 21:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Martin Kocjančič Arr 4,5,4 3:0 33:13
Kvalifikacije, 1. krog pic Jure Avberšek Tem -11,4,7,-8,-6 2:3 47:46
22.09.2013 1. OT za kadetinje in kadete 2013/2014
Finalni del, četrtfinale pic Tilen Cvetko Krka -9,-3,-6 0:3 18:33
Finalni del, osmina finala pic David Filipovič Oli 7,5,4 3:0 33:16
Finalni del, 1. krog pic Martin Kocjančič Arr 8,7,10 3:0 34:25
Kvalifikacije, 3. krog pic Oskar Rosc Tem 2,7,6 3:0 33:15
Kvalifikacije, 2. krog pic Samo Mandič B2 1,7,3 3:0 33:11
Kvalifikacije, 1. krog pic Maj Rakovec Škl 1,3,4 3:0 33:8
08.09.2013 1. OT za mladinke in mladince 2013/2014
Finalni del, 1. krog pic Aljaž Šmaljcelj Krka 4,-7,-4,-8 1:3 30:37
Kvalifikacije, 3. krog pic Mario Kolbl Sob -6,-8,-4 0:3 18:33
Kvalifikacije, 2. krog pic Matija Novel Arr 10,9,-7,6 3:1 41:36
Kvalifikacije, 1. krog pic David Filipovič Oli -6,5,-7,11,8 3:2 48:46
01.06.2013 Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) 2012/2013
Finalni del, 4. krog pic Lovro Jemec Škl -5,4,6,9 3:1 38:30
Skupaj: 70,02 % 355:152 1185:618 17724:14015
Preskoči na orodno vrstico