NTZS

Sezona:
2. SNTL za moške
Lestvica in rezultati
Lestvica
Mesto Prej Ekipa Odigrano Zmage Porazi Dvoboji Razlika Nizi Razlika Pike Razlika Kazen Točke Kartoni Forma
1. 2. NTK Inter Diskont II 11 10 1 52:20 32 185:95 90 2774:2335 439 0 20   
2. 3. NTS Cornilleau Mengeš II 11 9 2 50:19 31 171:84 87 2548:2145 403 0 18   
3. 1. NTK Melamin 10 9 1 46:24 22 163:108 55 2620:2264 356 0 18   
4. 4. PPK Rakek 11 6 5 38:35 3 139:136 3 2519:2466 53 0 12   
5. 5. NTK Muta 11 5 6 39:39 0 148:145 3 2660:2700 -40 0 10   
6. 6. NTK Tempo 11 5 6 36:41 -5 140:160 -20 2672:2776 -104 0 10   
7. 10. NTK Vesna 11 3 8 31:46 -15 136:158 -22 2679:2790 -111 0 6   
8. 7. NTK Logatec 11 3 8 26:51 -25 101:178 -77 2310:2732 -422 0 6   
9. 8. NTK Ilirija 10 2 8 27:47 -20 104:167 -63 2313:2542 -229 0 4   
10. 9. NTK Prebold 11 2 9 26:49 -23 122:178 -56 2515:2860 -345 0 4   
Razpored in rezultati krogov
1. krog, sobota, 7. oktober 2017
Domači Rezultat Gosti
NTK Ilirija 4 : 5 NTK Melamin
PPK Rakek 5 : 1 NTS Cornilleau Mengeš II
NTK Logatec 5 : 4 NTK Vesna
NTK Muta 5 : 1 NTK Tempo
NTK Inter Diskont II 5 : 1 NTK Prebold
PPK Rakek 5 : 2 NTK Vesna
NTK Logatec 0 : 5 NTS Cornilleau Mengeš II
NTK Muta 5 : 1 NTK Prebold
NTK Inter Diskont II 5 : 3 NTK Tempo
6. krog, sobota, 6. januar 2018
Domači Rezultat Gosti
NTK Melamin 5 : 1 NTK Ilirija
NTS Cornilleau Mengeš II 5 : 0 PPK Rakek
NTK Vesna 5 : 1 NTK Logatec
NTK Tempo 5 : 4 NTK Muta
NTK Prebold 1 : 5 NTK Inter Diskont II
NTK Vesna 5 : 1 PPK Rakek
NTS Cornilleau Mengeš II 5 : 1 NTK Logatec
NTK Prebold 5 : 1 NTK Muta
NTK Tempo 2 : 5 NTK Inter Diskont II
2. krog, sobota, 21. oktober 2017
Domači Rezultat Gosti
NTK Tempo 5 : 1 NTK Prebold
NTS Cornilleau Mengeš II 5 : 4 NTK Muta
NTK Vesna 0 : 5 NTK Inter Diskont II
NTK Ilirija 1 : 5 PPK Rakek
NTK Melamin 5 : 1 NTK Logatec
NTS Cornilleau Mengeš II 4 : 5 NTK Inter Diskont II
NTK Vesna 1 : 5 NTK Muta
NTK Ilirija 5 : 3 NTK Logatec
NTK Melamin 5 : 2 PPK Rakek
7. krog, sobota, 20. januar 2018
Domači Rezultat Gosti
NTK Prebold 10:00 NTK Tempo
NTK Muta 10:00 NTS Cornilleau Mengeš II
NTK Inter Diskont II 10:00 NTK Vesna
PPK Rakek 10:00 NTK Ilirija
NTK Logatec 10:00 NTK Melamin
NTK Inter Diskont II 16:00 NTS Cornilleau Mengeš II
NTK Muta 16:00 NTK Vesna
NTK Logatec 16:00 NTK Ilirija
PPK Rakek 16:00 NTK Melamin
3. krog, sobota, 4. november 2017
Domači Rezultat Gosti
PPK Rakek 4 : 5 NTK Logatec
NTK Muta 5 : 3 NTK Ilirija
NTK Inter Diskont II 2 : 5 NTK Melamin
NTK Tempo 5 : 3 NTK Vesna
NTK Prebold 1 : 5 NTS Cornilleau Mengeš II
NTK Muta 2 : 5 NTK Melamin
NTK Inter Diskont II 5 : 1 NTK Ilirija
NTK Tempo 1 : 5 NTS Cornilleau Mengeš II
NTK Prebold 5 : 3 NTK Vesna
8. krog, sobota, 3. februar 2018
Domači Rezultat Gosti
NTK Logatec 10:00 PPK Rakek
NTK Ilirija 10:00 NTK Muta
NTK Melamin 10:00 NTK Inter Diskont II
NTK Vesna 10:00 NTK Tempo
NTS Cornilleau Mengeš II 10:00 NTK Prebold
NTK Melamin 16:00 NTK Muta
NTK Ilirija 16:00 NTK Inter Diskont II
NTS Cornilleau Mengeš II 16:00 NTK Tempo
NTK Vesna 16:00 NTK Prebold
4. krog, sobota, 18. november 2017
Domači Rezultat Gosti
NTK Vesna 0 : 5 NTS Cornilleau Mengeš II
NTK Ilirija 2 : 5 NTK Tempo
NTK Melamin 5 : 1 NTK Prebold
NTK Logatec 3 : 5 NTK Muta
PPK Rakek 1 : 5 NTK Inter Diskont II
NTK Ilirija 5 : 4 NTK Prebold
NTK Melamin 5 : 3 NTK Tempo
NTK Logatec 1 : 5 NTK Inter Diskont II
PPK Rakek 5 : 2 NTK Muta
9. krog, sobota, 10. marec 2018
Domači Rezultat Gosti
NTS Cornilleau Mengeš II 10:00 NTK Vesna
NTK Tempo 10:00 NTK Ilirija
NTK Prebold 10:00 NTK Melamin
NTK Muta 10:00 NTK Logatec
NTK Inter Diskont II 10:00 PPK Rakek
NTK Prebold 16:00 NTK Ilirija
NTK Tempo 16:00 NTK Melamin
NTK Inter Diskont II 16:00 NTK Logatec
NTK Muta 16:00 PPK Rakek
5. krog, sobota, 2. december 2017
Domači Rezultat Gosti
NTK Inter Diskont II 5 : 1 NTK Muta
NTK Tempo 5 : 1 NTK Logatec
NTK Prebold 3 : 5 PPK Rakek
NTS Cornilleau Mengeš II 5 : 1 NTK Ilirija
NTK Vesna 3 : 5 NTK Melamin
NTK Tempo 1 : 5 PPK Rakek
NTK Prebold 3 : 5 NTK Logatec
NTS Cornilleau Mengeš II 5 : 1 NTK Melamin
NTK Vesna 5 : 4 NTK Ilirija
10. krog, sobota, 24. marec 2018
Domači Rezultat Gosti
NTK Muta 10:00 NTK Inter Diskont II
NTK Logatec 10:00 NTK Tempo
PPK Rakek 10:00 NTK Prebold
NTK Ilirija 10:00 NTS Cornilleau Mengeš II
NTK Melamin 10:00 NTK Vesna
PPK Rakek 16:00 NTK Tempo
NTK Logatec 16:00 NTK Prebold
NTK Melamin 16:00 NTS Cornilleau Mengeš II
NTK Ilirija 16:00 NTK Vesna
Preskoči na orodno vrstico