NTZS

Prijave odprte: 06.04.2018 - 13.04.2018 10:00
Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.)
Izola, 14.04.2018 - 15.04.2018
< >
1. krog (najboljših 64)2. krog (najboljših 32)3. krog (najboljših 16)4. krog - četrtfinale5. krog - polfinale6. krog - finaleuvrstitev
1
pic Aljaž Frelih
pic Katarina Stražar
(Men - Men)
 pic Aljaž Frelih
pic Katarina Stražar
(Men - Men)
2
X(bye)
 pic Aljaž Frelih
pic Katarina Stražar
(Men - Men)
3
X3:2 (-10,-3,8,8,5)
 pic Oskar Rosc
pic Manuela Bezovnik
(Sav - Sav)
4
pic Oskar Rosc
pic Manuela Bezovnik
(Sav - Sav)
(bye)
 pic Aljaž Frelih
pic Katarina Stražar
(Men - Men)
5
pic Lan Bitežnik
pic Tina Mozetič
(Gor - Let)
3:0 (11,9,9)
 pic Lan Bitežnik
pic Tina Mozetič
(Gor - Let)
6
X(bye)
 pic Aljaž Godec
pic Gaja Kobetič
(Int - Men)
7
X1:3 (6,-10,-5,-12)
 pic Aljaž Godec
pic Gaja Kobetič
(Int - Men)
8
pic Aljaž Godec
pic Gaja Kobetič
(Int - Men)
(bye)
 pic Aljaž Frelih
pic Katarina Stražar
(Men - Men)
9
pic Luka Breznik
pic Lea Kadiš
(Int - Muta)
3:2 (9,11,-10,-9,11)
 pic Luka Breznik
pic Lea Kadiš
(Int - Muta)
10
X(bye)
 pic Luka Breznik
pic Lea Kadiš
(Int - Muta)
11
X3:0 (4,4,4)
 pic Mihael Kocjančič
pic Manca Paljk
(Arr - Arr)
12
pic Mihael Kocjančič
pic Manca Paljk
(Arr - Arr)
(bye)
 pic Matjaž Pinter
pic Aleksandra Vovk
(Muta - Krka)
13
pic Javor Zavec
pic Brina Adamek
(Men - K-S)
0:3 (-9,-9,-9)
 pic Javor Zavec
pic Brina Adamek
(Men - K-S)
14
pic Aleks Stepančič
pic Lara Kompara
(Gor - Let)
3:0 (4,7,9)
 pic Matjaž Pinter
pic Aleksandra Vovk
(Muta - Krka)
15
X0:3 (-4,-8,-8)
 pic Matjaž Pinter
pic Aleksandra Vovk
(Muta - Krka)
16
pic Matjaž Pinter
pic Aleksandra Vovk
(Muta - Krka)
(bye)
 pic Aljaž Frelih
pic Katarina Stražar
(Men - Men)
17
pic Lovro Jemec
pic Nuša Bolte
(Log - Jes)
3:1 (9,9,-6,4)
 pic Lovro Jemec
pic Nuša Bolte
(Log - Jes)
18
X(bye)
 pic Lovro Jemec
pic Nuša Bolte
(Log - Jes)
19
X3:0 (3,9,6)
 pic Nejc Novak
pic Hana Rožmanec
(Log - Log)
20
pic Nejc Novak
pic Hana Rožmanec
(Log - Log)
(bye)
 pic Lovro Jemec
pic Nuša Bolte
(Log - Jes)
21
pic Martin Kocjančič
pic Minea Ljuca
(Arr - Arr)
3:0 (5,6,12)
 pic Martin Kocjančič
pic Minea Ljuca
(Arr - Arr)
22
X(bye)
 pic Mitja Omerzel
pic Ana Kovačec
(ŠD SU - Kema)
23
X0:3 (-8,-9,-5)
 pic Mitja Omerzel
pic Ana Kovačec
(ŠD SU - Kema)
24
pic Mitja Omerzel
pic Ana Kovačec
(ŠD SU - Kema)
(bye)
 pic Lovro Jemec
pic Nuša Bolte
(Log - Jes)
25
pic Bor Rutar
pic Daniela Butkovska Tomanič
(Men - Ptuj)
3:0 (9,6,7)
 pic Bor Rutar
pic Daniela Butkovska Tomanič
(Men - Ptuj)
26
X(bye)
 pic Peter Vitamvas
pic Tijana Gačič
(K-S - K-S)
27
X2:3 (10,-7,9,-6,-6)
 pic Peter Vitamvas
pic Tijana Gačič
(K-S - K-S)
28
pic Peter Vitamvas
pic Tijana Gačič
(K-S - K-S)
(bye)
 pic Taj Lavrič
pic Lara Opeka
(Ves - K-S)
29
pic Anže Ogrič
pic Kristina Kete
(Pres - Pres)
2:3 (9,-5,-6,8,-9)
 pic Aljaž Bobek
pic Polona Horvat
(Int - Int)
30
pic Aljaž Bobek
pic Polona Horvat
(Int - Int)
0:3 (-17,-8,-8)
 pic Taj Lavrič
pic Lara Opeka
(Ves - K-S)
31
X0:3 (-10,-3,-13)
 pic Taj Lavrič
pic Lara Opeka
(Ves - K-S)
32
pic Taj Lavrič
pic Lara Opeka
(Ves - K-S)
(bye)
 1. pic Rok Trtnik
pic Tara Kobetič
(Men - Men)
33
pic Rok Trtnik
pic Tara Kobetič
(Men - Men)
1:3 (-13,-7,7,-8)
 pic Rok Trtnik
pic Tara Kobetič
(Men - Men)
2. pic Aljaž Frelih
pic Katarina Stražar
(Men - Men)
34
X(bye)
 pic Rok Trtnik
pic Tara Kobetič
(Men - Men)
35
X3:0 (8,19,8)
 pic Jan Hovnik Šipek
pic Nuša Kadiš
(Int - Int)
36
pic Jan Hovnik Šipek
pic Nuša Kadiš
(Int - Int)
(bye)
 pic Rok Trtnik
pic Tara Kobetič
(Men - Men)
37
pic Jože Urh
pic Anina Selak
(Ves - Ves)
3:0 (6,3,10)
 pic Jože Urh
pic Anina Selak
(Ves - Ves)
38
X(bye)
 pic Marsel Šegula
pic Katja Krajnc
(Ptuj - Ptuj)
39
X0:3 (-8,-7,-3)
 pic Marsel Šegula
pic Katja Krajnc
(Ptuj - Ptuj)
40
pic Marsel Šegula
pic Katja Krajnc
(Ptuj - Ptuj)
(bye)
 pic Rok Trtnik
pic Tara Kobetič
(Men - Men)
41
pic Anže Zrimšek Žiger
pic Tajda Šabanov
(K-S - K-S)
3:1 (11,-6,7,7)
 pic Anže Zrimšek Žiger
pic Tajda Šabanov
(K-S - K-S)
42
X(bye)
 pic Matej Prezelj
pic Nika Belaj
(Men - Ptuj)
43
X0:3 (-6,-12,-6)
 pic Matej Prezelj
pic Nika Belaj
(Men - Ptuj)
44
pic Matej Prezelj
pic Nika Belaj
(Men - Ptuj)
(bye)
 pic Jožko Omerzel
pic Živa Staniša
(ŠD SU - Muta)
45
pic Nik Velikonja
pic Nuša Klaut
(Gor - Let)
0:3 (-5,-4,-4)
 pic Nik Velikonja
pic Nuša Klaut
(Gor - Let)
46
X(bye)
 pic Jožko Omerzel
pic Živa Staniša
(ŠD SU - Muta)
47
X0:3 (-5,-8,-7)
 pic Jožko Omerzel
pic Živa Staniša
(ŠD SU - Muta)
48
pic Jožko Omerzel
pic Živa Staniša
(ŠD SU - Muta)
(bye)
 pic Rok Trtnik
pic Tara Kobetič
(Men - Men)
49
pic Žiga Kristijan Žigon
pic Nuša Vogrinčič
(Int - Kema)
3:2 (-6,10,-4,7,10)
 pic Žiga Kristijan Žigon
pic Nuša Vogrinčič
(Int - Kema)
50
X(bye)
 pic Žiga Kristijan Žigon
pic Nuša Vogrinčič
(Int - Kema)
51
X3:0 (10,7,4)
 pic Leon Veronik
pic Lena Potrbin
(Int - Ves)
52
pic Leon Veronik
pic Lena Potrbin
(Int - Ves)
(bye)
 pic Žiga Kristijan Žigon
pic Nuša Vogrinčič
(Int - Kema)
53
pic Rok Smodiš
pic Blažka Harkai
(Kema - Kema)
3:1 (6,-8,9,10)
 pic Rok Smodiš
pic Blažka Harkai
(Kema - Kema)
54
X(bye)
 pic Filip Kolle
pic Tjaša Novak
(Ves - K-S)
55
X0:3 (-9,-7,-10)
 pic Filip Kolle
pic Tjaša Novak
(Ves - K-S)
56
pic Filip Kolle
pic Tjaša Novak
(Ves - K-S)
(bye)
 pic Matija Novel
pic Lea Paulin
(Arr - Arr)
57
pic Tim Pavli
pic Nika Kobetič
(Men - Men)
0:3 (-3,-8,-7)
 pic Tim Pavli
pic Nika Kobetič
(Men - Men)
58
X(bye)
 pic Tim Pavli
pic Nika Kobetič
(Men - Men)
59
X3:0 (2,6,7)
 pic Luka Likar
pic Taja Vidmar
(Gor - Let)
60
pic Luka Likar
pic Taja Vidmar
(Gor - Let)
(bye)
 pic Matija Novel
pic Lea Paulin
(Arr - Arr)
61
pic Aljaž Fortuna
pic Danijela Urh
(Ves - Ves)
2:3 (8,1,-14,-4,-6)
 pic Aljaž Fortuna
pic Danijela Urh
(Ves - Ves)
62
X(bye)
 pic Matija Novel
pic Lea Paulin
(Arr - Arr)
63
X0:3 (-3,-3,-6)
 pic Matija Novel
pic Lea Paulin
(Arr - Arr)
64
pic Matija Novel
pic Lea Paulin
(Arr - Arr)
(bye)
 
Preskoči na orodno vrstico