Koledar tekmovanj 2012-2013 PDF Natisni E-pošta
Prispeval Administrator   
Ponedeljek, 20 April 2009 12:33

 

 

 

 

 

Sezona 2012/2013

 

 

 

KOLEDAR NTZS - SEZONA 2012-13 POTRJEN Z ORGANIZATORJI

 

KOLEDAR SNTL 2012-13

 

KOLEDAR SUPERLIGA 2012-13 

 

 

 

AVGUST
28.07. - 01.-08. London - Olimpijske igre Povezava
13.-21.08. Otočec - Priprave članskih reprezentanc in mladih reprezentanc
18.-19.08 Murska Sobota - 43. Odprto prvenstvo Rezultati
24.-26.08. Schiltigheim (FRA) - Eurominichamps Povezava
SEPTEMBER
01.-02.09. Poreč - 1. Turnir A-A Razpis Rezultati
04.09. Otočec - EU liga člani Slovenija : Turčija Povezava
08.-09.09. Zrenjanin (SER) - ETTU - pokal I. krog Rezultati
09.09. Logatec - I. OT za mladinke in mladince Razpis Rezultati
11.09. SUPERLIGA - 1. kolo (m) Razpis Rezultati
14.-15.09. Celovec - Igre treh dežel Rezultati
15.09. Ravne na Koroškem - I. OT za članice in člane Razpis Rezultati
18.09. Bari (ITA) - EU liga člani Italija : Slovenija Povezava
22.09. I. SNTL - 1. krog (m,ž)
22.09. II. SNTL - 1. krog (m.ž)
22.09. III SNTL - 1. krog (m)
23.09. Novo mesto - I. OT za kadetinje in kadete Razpis Rezultati
25.09. SUPERLIGA - 2. kolo (m) Razpis Rezultati
26.-29.09. Antwerpen - EA circuit Flanders Open (čl) Povezava
29.09. I. SNTL - 2. krog (m,ž)
30.09. Preserje - 1. MRNTZ Razpis Rezultati
OKTOBER
03.-07.10. Vrnjačka Banja (SER) - OP Srbije za mladino Povezava
06.-07.10. Razni prireditelji - ETTU - pokal II. krog Razpis Rezultati
06.10. I. SNTL - 3. krog (m,ž)
06.10. II. SNTL - 2. krog (m,ž)
06.10. III. SNTL - 3. krog (m)
07.10. Ptuj - 17. Urhov memorial Razpis
07.-15.10 Priprave članskih reprezentanc pred EP
17.-21.10. Herning (DEN) - Evropsko člansko prvenstvo Povezava
09.10. SUPERLIGA - 3. kolo (m) Razpis Rezultati
13.10. Cerknica - I. OT za mlajše kadetinje in kadete Razpis Rezultati
14.10. Ljubljana - 2. Turnir A-A Razpis Rezultati
20.10. Ljubljana - 2. OT za kadetinje in kadete Razpis Rezultati
27.10. Izola - 2. OT za mladinke in mladince Razpis Rezultati
27.-28.10. Oslo (NOR) -  EQC liga (I.turnir) za članice Rezultati
28.10. Mengeš - 2. MRNTZ Razpis Rezultati
31.10.-04.11. Bremen (GER) - OP Nemčije (čl) Povezava
NOVEMBER
02.-04.11. Bratislava (SVK) - OP Slovaške za mladino Povezava
03.11. Ravne na Koroškem - 1. TOP za članice in člane Razpis Rezultati
05.-14.11. Pokalno tekmovanje I. krog Razpis Rezultati
06.11. SUPERLIGA - 4. lolo (M) Razpis Rezultati
07.-11.11. Tata (HUN) - OP Madžarske za mladino Povezava
07.-11.11. Poznan (POL) - OP Poljske (čl) Povezava
09.-11.11. Varaždin - 8. Memorialni turnir "Mirko Abramovič" (ml. kad, kad,mci) Razpis Rezultati
15.-25.11. Pokalno tekmovanje II. Krog Rezultati
13.11. SUPERLIGA - 5. kolo (m) Razpis Rezultati
14.-18-11 Manama (BAH) - OP Bahraina za mladino Povezava  
16.-18.11. Razni prireditelji - ETTU - pokal III. krog Razpis Rezultati
16.-18.11. Zagreb (CRO) - Memorial Antona Stipančiča (čl, mci, kad) Razpis Rezultati
17.11. I. SNTL - 4. krog (m,ž)
17.11. II. SNTL - 3.krog (m,ž)
17.11. III. SNTL - 3. krog (m)
20.11. Roskilde (DEN) - EU liga člani Danska : Slovenija Rezultati
24.11. I. SNTL - 5. krog (m,ž)
25.11. Ljubljana - I. OT za članice in člane (U-21) Razpis Rezultati
26.11.-09.12. Pokalno tekmovanje III. krog Rezultati
27.11. SUPERLIGA - 6. kolo (m) Razpis Rezultati
29.11.-02.12. Helsinki (FIN) - OP Finske(čl) Povezava
DECEMBER
01.12. I. SNTL - 6. krog (m,ž)
01.12. II. SNTL - 4. krog (m)
01.12. II. SNTL - 4. krog (m)
02.12. Križe - I. TOP 8 za mladinke in mladince Razpis Rezultati
08.12. I. SNTL - 7. krog (m,ž)
09.12. Ptuj - I. TOP 8 za kadetinje in kadete Razpis Rezultati
09.-16.12. Hyderbad (IND) - Svetovno prvenstvo za mladino Povezava
15.12. I. SNTL - 8. krog (m,ž)
15.12. II. SNTL - 5. krog (m), 4. krog (Ž)
16.12. Logatec - 2. OT za članice in člane Razpis Rezultati
16.12. Rakek - 3. MRNTZ Razpis Rezultati
22.12. I. SNTL - 9. krog (m,ž)
23.12. Križe - 3. Turnir A-A Razpis Rezultati
26.-30. Otočec - Božične priprave za mladino
2013
JANUAR
03.01.-13.01. Pokalno tekmovanje skupine I. krog  Rezultati
05.01. I. SNTL - 10. krog (m,ž)
05.01. II. SNTL - 6. krog (m), 5. krog (ž)
05.01. III. SNTL - 5. krog (m)
06.01. Kvalifikacije za ekipno DP za mladince in mladinke (K-S, Fuž, Pres,Krka) Razpis   Žreb Rezultati
12.01. I. SNTL - 11. krog (m,ž)
13.01. Kvalifikacije za ekipno DP za kadetinje in kadete (K-S, Muta, Pres, Men) Razpis   Žreb Rezultati
14.01. TT INTERCUP 2012-13 - Rezultati glasilo 3. krog Rezultati - glasilo 3.krog  
15.01. SUPERLIGA - Championships Play Off - 1. match Razpis Rezultati
15.01.-26.01. Pokalno tekmovanje skupine II. krog    Rezultati
17.-20.01. Almeria (ESP) - OP Španije (čl) Povezava
23.-27.01. Wels (AUT) - OP Avstrije (čl) Povezava
26.01. I. SNTL - 12. krog (m,ž)
26.01. II. SNTL - 7. krog (m), 6. krog (ž)
26.01. II. SNTL - 6. krog (m)
27.01. Škofja Loka - II. OT za mlajše kadetinje in kadete Razpis Rezultati
28.01.-06.02. Pokalno tekmovanje skupine III. krog Rezultati
29.01. Tallin (EST) - EU liga člani Estonija : Slovenija Rezultati
FEBRUAR
02.02. Ravne na Koroškem - 2. TOP članic in članov Razpis Rezultati
02.02. Zalog - 4. MRNTZ
03.02. Ljubljana -  34. Jakhlov memorial Razpis Rezultati
05.02. SUPERLIGA - Championships Play Off - 2. match Razpis Rezultati
08.-10.02. Lausane (SUI) - OP švice (čl) Povezava
09.-10.02. Ravne na Koroškem - Finale ekipno mladinke in mladinci Razpis Rezultati
12.-17.02. Hodonin (ČEŠ) - OP Češke za mladino Povezava  
14.-18.02. Kuwait (KUW) - OP Kuwaita (čl.) Povezava   
16.02. I. SNTL - 13. krog (m,ž)
16.02 II. SNTL - 8. krog (m), 7. krog (ž)
16.02. II. SNTL - 7. krog (m)
17.02. Ravne na Koroškem - II. OT za članice in člane (U-21) Razpis Rezultati
18.02.-01.03. Zimske počitnice
20.-24.02.2013 Doha (QAT) - OP Qatarja (čl.)  Povezava
23.-24.02. Novo mesto - Finale ekipno kadetinje in kadeti Razpis Rezultati
27.02.-03.03.2013 Lignano (ITA) - MP Italije za mladino  Povezava
MAREC
02.-03. RAKEK - Državno prvenstvo za članice in člane Razpis Rezultati
04.-17.03. Pokalno tekmovanje finalni del 1. krog Rezultati
05.03. SUPERLIGA - Championships Play Off - 3. match Razpis Rezultati
09.03. I. SNTL - 14. krog (m,ž)
10.03. Kidričevo - 3. OT za mladinke in mladince Razpis Rezultati
12.03. Nova Gorica - EU liga člani Slovenija : Poljska Rezultati
16.03. I. SNTL - 15. krog (m,ž)
16.03. II. SNTL - 9. krog (m), 8. krog (ž)
17.03. Muta - III. OT za kadetinje in kadete Razpis Rezultati
19.03. SUPERLIGA - Championships Play Off - 4. match Razpis Rezultati
23.03. I. SNTL - 16.krog (m,ž)
23.-24.03. Ljubljana - Državno prvenstvo za mlajše kadetinje in kadete Razpis Rezultati
24.03. Ljubljana - Državno prvenstvo za članice in člane U-21 Razpis Rezultati
26.03. INTERTOTO   Rezultati
29.03.-01.04. Linz (AUT) - Linde Open Povezava
APRIL
03.04.
I. SNTL - 17.krog (m,ž)
06.04.
I. SNTL - 18. krog (m,ž)
06.04. II. SNTL - 10. krog (m)
07.04. Logatec - 5. MRNTZ Razpis Rezultati
07.04. Rakek - III. OT za članice in člane Razpis Rezultati
13.-14.04. Logatec - Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Mlad.) Razpis Rezultati
20.-21.04. Cerklje na Gorenjskem - Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.) Razpis Rezultati
23.4.2013 Pokalno tekmovanje finalni del 2. krog   Rezultati
25.-30.04 SNTL - 1. Kvalifikacijske tekme Razpis Rezultati
27.04. Preserje - 8. Memorial Gregorja Legiše Razpis Rezultati
27.-28.04. Otočec - EQC liga (II. turnir) za članice Rezultati
28.04. xxxxxx - 4. Turnir A-A Razpis Rezultati
MAJ
03.-07.05. SNTL - 2. Kvalifikacijske tekme Razpis Rezultati
04.05. Ravne na Koroškem - Pokalno tekmovanje - finale Razpis Rezultati
05.05. Cirkovce - II. TOP 8 za mladinke in mladince Razpis Rezultati
06.-10.05. Otočec - Priprave pred SP (člani-ce)
11.05. Preserje - II. TOP za kadetinje in kadete Razpis Rezultati
13.-19.05. Pariz - Svetovno člansko prvenstvo Povezava
17.-19.05. Zagreb - Zagiping Razpis Rezultati
19.05. Ljubljana - 6. MRNTZ Razpis
25.05. Preserje - 5.Turnir A-A Razpis Rezultati
26.05. Maribor - I. TOP 8 za mlajše kadetinje in kadete Razpis Rezultati
JUNIJ
01.06. Velenje - Masters (član., mlad., kad., ml. kad.) Razpis Rezultati
01.-02.06. Rochois & Genevois (FRA) Final four TT INTER-CUP 2013
Rezultati
06.-09.2013 Zagreb - 2013 World Tour Zagreb 2013 Povezava
08.06. xxxxxx -  6. Turnir A-A Razpis Rezultati
09.06. Maribor - 11. OT Puconec za najmlajše kadetinje in najmlajše kadete Razpis Rezultati
20.-30. Mersin (TUR) - Mediteranske igre (člani-ce) Povezava Rezultati
JULIJ
12.-22.07. Ostrava (CZE) - Evropsko prvenstvo za mladino (mlad., kad.) Povezava

 

 

 

 

 

 

 

Zadnjič posodobil Sreda, 10 Julij 2013 06:25
 
escort bayan