člani posamezno (FIN, 7. krog (finale)) 20.05.2013 15:30, miza 1
T
pic pic Jike Zhang (CHN)
4 
T
pic pic Hao Wang (CHN)
2 
člani posamezno (FIN, 7. krog (finale)) 20.05.2013 15:30, miza 1
T
pic pic Jike Zhang (CHN)
4 
T
pic pic Hao Wang (CHN)
2 
člani posamezno (Q, 1. krog, 14. sk.) 13.05.2013 12:45, miza 14
T
pic pic Uroš Slatinšek (SLO)
4 
T
pic pic Muhd Shakirin Ibrahim (MAS)
2 
člani posamezno (Q, 1. krog, 83. sk.) 13.05.2013 13:45, miza 7
T
pic pic Ludvik Peršolja (SLO)
4 
T
pic pic Kari Mimisson (ISL)
0 
člani posamezno (Q, 2. krog, 13. sk.) 13.05.2013 15:45, miza 4
T
pic pic Saš Lasan (SLO)
4 
T
pic pic Zakaria Mercade (MAR)
0 
člani posamezno (Q, 2. krog, 41. sk.) 13.05.2013 16:15, miza 14
T
pic pic Jan Žibrat (SLO)
4 
T
pic pic Umberto Borg Cardona (MLT)
0 
člani posamezno (Q, 3. krog, 13. sk.) 13.05.2013 18:45, miza 13
T
pic pic Saš Lasan (SLO)
4 
T
pic pic Nirmala Jayasingha (SRI)
0 
člani posamezno (Q, 3. krog, 14. sk.) 13.05.2013 18:45, miza 14
T
pic pic Uroš Slatinšek (SLO)
4 
T
pic pic Andrei Filimon (ROU)
1 
člani posamezno (Q, 3. krog, 41. sk.) 13.05.2013 19:30, miza 3
T
pic pic Jan Žibrat (SLO)
4 
T
pic pic Mattia Berardi (SMR)
0 
člani posamezno (Q, 3. krog, 83. sk.) 13.05.2013 20:15, miza 7
T
pic pic Ludvik Peršolja (SLO)
3 
T
pic pic Petko Gabrovski (BUL)
4 
člani posamezno (KO, 1. krog) 14.05.2013 10:00, miza 34
T
pic pic Jan Žibrat (SLO)
4 
T
pic pic Gustavo Gomez (CHI)
0 
člani posamezno (KO, 2. krog) 14.05.2013 17:30, miza 3
T
pic pic Uroš Slatinšek (SLO)
4 
T
pic pic Nima Alamian (IRI)
2 
člani posamezno (KO, 2. krog) 14.05.2013 17:30, miza 4
T
pic pic Saš Lasan (SLO)
4 
T
pic pic Ryan Jenkins (WAL)
0 
člani posamezno (KO, 2. krog) 14.05.2013 18:15, miza 8
T
pic pic Jan Žibrat (SLO)
0 
T
pic pic Andy Pereira (CUB)
4 
člani posamezno (FIN, 1. krog) 15.05.2013 15:00, miza 14
T
pic pic Uroš Slatinšek (SLO)
1 
T
pic pic Daniel Habesohn (AUT)
4 
člani posamezno (FIN, 1. krog) 15.05.2013 15:45, miza 13
T
pic pic Saš Lasan (SLO)
2 
T
pic pic Patrick Baum (GER)
4 
člani posamezno (FIN, 1. krog) 15.05.2013 17:15, miza 12
T
pic pic Bojan Tokič (SLO)
4 
T
pic pic Zolt Pete (SRB)
1 
člani posamezno (FIN, 2. krog) 16.05.2013 21:15, miza 6
T
pic pic Bojan Tokič (SLO)
4 
T
pic pic Bastian Steger (GER)
2 
člani posamezno (FIN, 3. krog) 17.05.2013 21:30, miza 1
T
pic pic Bojan Tokič (SLO)
0 
T
pic pic Long Ma (CHN)
4 
člani posamezno (FIN, 4. krog) 18.05.2013 14:00, miza 1
T
pic pic Koki Niwa (JPN)
2 
T
pic pic Long Ma (CHN)
4 
člani posamezno (FIN, 4. krog) 18.05.2013 14:00, miza 2
T
pic pic Vladimir Samsonov (BLR)
3 
T
pic pic Kenta Matsudaira (JPN)
4 
člani posamezno (FIN, 4. krog) 18.05.2013 19:45, miza 1
T
pic pic Timo Boll (GER)
4 
T
pic pic Seiya Kishikawa (JPN)
0 
člani posamezno (FIN, 4. krog) 18.05.2013 19:45, miza 2
T
pic pic Xin Xu (CHN)
4 
T
pic pic Marcos Freitas (POR)
0 
člani posamezno (FIN, 4. krog) 18.05.2013 20:45, miza 1
T
pic pic Hao Wang (CHN)
4 
T
pic pic Ning Gao (SIN)
1 
člani posamezno (FIN, 4. krog) 18.05.2013 20:45, miza 2
T
pic pic Robert Gardos (AUT)
1 
T
pic pic Jike Zhang (CHN)
4 
člani posamezno (FIN, 4. krog) 18.05.2013 21:45, miza 1
T
pic pic Dimitrij Ovtcharov (GER)
1 
T
pic pic Patrick Baum (GER)
4 
člani posamezno (FIN, 4. krog) 18.05.2013 21:45, miza 2
T
pic pic An Yan (CHN)
4 
T
pic pic Chih-Yuan Chuang (TPE)
0 
člani posamezno (FIN, 5. krog (četrtfinale)) 19.05.2013 11:00, miza 1
T
pic pic Hao Wang (CHN)
4 
T
pic pic An Yan (CHN)
2 
člani posamezno (FIN, 5. krog (četrtfinale)) 19.05.2013 12:00, miza 1
T
pic pic Timo Boll (GER)
2 
T
pic pic Long Ma (CHN)
4 
člani posamezno (FIN, 5. krog (četrtfinale)) 19.05.2013 13:00, miza 1
T
pic pic Xin Xu (CHN)
4 
T
pic pic Kenta Matsudaira (JPN)
2 
člani posamezno (FIN, 5. krog (četrtfinale)) 19.05.2013 14:00, miza 1
T
pic pic Patrick Baum (GER)
1 
T
pic pic Jike Zhang (CHN)
4 
člani posamezno (FIN, 6. krog (polfinale)) 19.05.2013 19:45, miza 1
T
pic pic Xin Xu (CHN)
0 
T
pic pic Jike Zhang (CHN)
4 
člani posamezno (FIN, 6. krog (polfinale)) 19.05.2013 21:45, miza 1
T
pic pic Hao Wang (CHN)
4 
T
pic pic Long Ma (CHN)
2 
članice posamezno (Q, 2. krog, 48. sk.) 13.05.2013 17:45, miza 13
T
pic pic Manca Fajmut (SLO)
0wo
T
pic pic Trenace Lowe (GUY)
0 
članice posamezno (Q, 2. krog, 18. sk.) 13.05.2013 18:15, miza 5
T
pic pic Jana Tomazini (SLO)
4 
T
pic pic Sherrice Felix (BAR)
0 
članice posamezno (Q, 2. krog, 43. sk.) 13.05.2013 18:15, miza 18
T
pic pic Alex Galič (SLO)
0wo
T
pic pic Deirdre Baynes-Edghill (GUY)
0 
članice posamezno (Q, 3. krog, 48. sk.) 14.05.2013 08:30, miza 4
T
pic pic Manca Fajmut (SLO)
4 
T
pic pic Rubina Vardanyan (ARM)
0 
članice posamezno (Q, 3. krog, 18. sk.) 14.05.2013 09:15, miza 12
T
pic pic Jana Tomazini (SLO)
4 
T
pic pic Laura Sinon (SEY)
0 
članice posamezno (Q, 3. krog, 43. sk.) 14.05.2013 09:15, miza 37
T
pic pic Alex Galič (SLO)
4 
T
pic pic Alejandrina Mendez (MEX)
1 
članice posamezno (KO, 1. krog) 14.05.2013 11:30, miza 33
T
pic pic Manca Fajmut (SLO)
4 
T
pic pic Lee Wei Beh (MAS)
2 
članice posamezno (KO, 2. krog) 14.05.2013 16:45, miza 1
T
pic pic Manca Fajmut (SLO)
2 
T
pic pic Shamini Kumaresan (IND)
4 
članice posamezno (KO, 2. krog) 14.05.2013 16:45, miza 2
T
pic pic Jana Tomazini (SLO)
0 
T
pic pic Sock Khim Ng (MAS)
4 
članice posamezno (KO, 2. krog) 14.05.2013 16:45, miza 6
T
pic pic Alex Galič (SLO)
4 
T
pic pic Debora Vivarelli (ITA)
2 
članice posamezno (FIN, 1. krog) 15.05.2013 12:00, miza 12
T
pic pic Alex Galič (SLO)
1 
T
pic pic Szu-Yu Chen (TPE)
4 
članice posamezno (FIN, 5. krog (četrtfinale)) 18.05.2013 11:00, miza 1
T
pic pic Ning Ding (CHN)
4 
T
pic pic Myong Sun Ri (PRK)
1 
članice posamezno (FIN, 5. krog (četrtfinale)) 18.05.2013 11:00, miza 2
T
pic pic Yang Wu (CHN)
1 
T
pic pic Xiaoxia Li (CHN)
4 
članice posamezno (FIN, 5. krog (četrtfinale)) 18.05.2013 13:00, miza 1
T
pic pic Tianwei Feng (SIN)
0 
T
pic pic Yuling Zhu (CHN)
4 
članice posamezno (FIN, 5. krog (četrtfinale)) 18.05.2013 13:00, miza 2
T
pic pic Melek Hu (TUR)
1 
T
pic pic Shiwen Liu (CHN)
4 
članice posamezno (FIN, 6. krog (polfinale)) 18.05.2013 15:00, miza 1
T
pic pic Ning Ding (CHN)
2 
T
pic pic Xiaoxia Li (CHN)
4 
članice posamezno (FIN, 6. krog (polfinale)) 18.05.2013 18:45, miza 1
T
pic pic Yuling Zhu (CHN)
1 
T
pic pic Shiwen Liu (CHN)
4 
članice posamezno (FIN, 7. krog (finale)) 19.05.2013 15:00, miza 1
T
pic pic Xiaoxia Li (CHN)
4 
T
pic pic Shiwen Liu (CHN)
2 
člani dvojice (KO, 1. krog) 14.05.2013 12:30, miza 24
T
pic pic Saš Lasan (SLO)
pic pic Uroš Slatinšek (SLO)
3 
T
pic pic Rodolfo Miranda (NCA)
pic pic Mario Molina (NCA)
0 
člani dvojice (KO, 2. krog) 14.05.2013 14:15, miza 29
T
pic pic Saš Lasan (SLO)
pic pic Uroš Slatinšek (SLO)
2 
T
pic pic Dahlan Haruri (INA)
pic pic Yon Mardiyono (INA)
3 
člani dvojice (FIN, 1. krog) 15.05.2013 19:30, miza 12
T
pic pic Bojan Tokič (SLO)
pic pic Jan Žibrat (SLO)
2 
T
pic pic Hyok Bong Kim (PRK)
pic pic Sin Hyok Pak (PRK)
4 
člani dvojice (FIN, 5. krog (polfinale)) 18.05.2013 12:00, miza 1
T
pic pic Shuai Hao (CHN)
pic pic Lin Ma (CHN)
4 
T
pic pic Seiya Kishikawa (JPN)
pic pic Jun Mizutani (JPN)
0 
člani dvojice (FIN, 5. krog (polfinale)) 18.05.2013 12:00, miza 2
T
pic pic Chien-An Chen (TPE)
pic pic Chih-Yuan Chuang (TPE)
4 
T
pic pic Liqin Wang (CHN)
pic pic Yu Zhou (CHN)
2 
člani dvojice (FIN, 6. krog (finale)) 19.05.2013 16:00, miza 1
T
pic pic Shuai Hao (CHN)
pic pic Lin Ma (CHN)
2 
T
pic pic Chien-An Chen (TPE)
pic pic Chih-Yuan Chuang (TPE)
4 
članice dvojice (KO, 2. krog) 14.05.2013 13:30, miza 29
T
pic pic Manca Fajmut (SLO)
pic pic Jana Tomazini (SLO)
3 
T
pic pic Soulinda Sisavath (LAO)
pic pic Thiphakone Southammavong (LAO)
0 
članice dvojice (KO, 3. krog) 14.05.2013 14:45, miza 18
T
pic pic Manca Fajmut (SLO)
pic pic Jana Tomazini (SLO)
0 
T
pic pic Monika Pietkiewicz (POL)
pic pic Antonina Szymanska (POL)
3 
članice dvojice (FIN, 5. krog (polfinale)) 19.05.2013 18:45, miza 1
T
pic pic Yue Guo (CHN)
pic pic Xiaoxia Li (CHN)
4 
T
pic pic Tianwei Feng (SIN)
pic pic Mengyu Yu (SIN)
2 
članice dvojice (FIN, 5. krog (polfinale)) 19.05.2013 20:45, miza 1
T
pic pic Meng Chen (CHN)
pic pic Yuling Zhu (CHN)
3 
T
pic pic Ning Ding (CHN)
pic pic Shiwen Liu (CHN)
4 
članice dvojice (FIN, 6. krog (finale)) 20.05.2013 14:00, miza 1
T
pic pic Yue Guo (CHN)
pic pic Xiaoxia Li (CHN)
4 
T
pic pic Ning Ding (CHN)
pic pic Shiwen Liu (CHN)
1 
člani mešane dvojice (FIN, 1. krog) 14.05.2013 20:45, miza 14
T
pic pic Jan Žibrat (SLO)
pic pic Manca Fajmut (SLO)
1 
T
pic pic Liam Pitchford (ENG)
pic pic Kelly Sibley (ENG)
4 
člani mešane dvojice (FIN, 1. krog) 14.05.2013 20:45, miza 16
T
pic pic Saš Lasan (SLO)
pic pic Alex Galič (SLO)
1 
T
pic pic Sin Hyok Pak (PRK)
pic pic Mi Gyong Ri (PRK)
4 
člani mešane dvojice (FIN, 1. krog) 14.05.2013 21:30, miza 3
T
pic pic Uroš Slatinšek (SLO)
pic pic Jana Tomazini (SLO)
4 
T
pic pic Marcos Madrid (MEX)
pic pic Yadira Silva (MEX)
2 
člani mešane dvojice (FIN, 2. krog) 15.05.2013 10:45, miza 16
T
pic pic Uroš Slatinšek (SLO)
pic pic Jana Tomazini (SLO)
1 
T
pic pic Yuk Cheung (HKG)
pic pic Huajun Jiang (HKG)
4 
člani mešane dvojice (FIN, 7. krog (finale)) 18.05.2013 16:00, miza 1
T
pic pic Sangsu Lee (KOR)
pic pic Youngsook Park (KOR)
2 
T
pic pic Hyok Bong Kim (PRK)
pic pic Jong Kim (PRK)
4 
Trenutno ni bodočih tekem.