Finale ekipno kadetinje in kadeti
Ravne na Koroškem, 24. - 25.02.2018

Regijske in medregijske zveze

SNTL 2017/2018

po 15. krogu, 17. februarja 2018
1. NTK Krka 15 26
2. NTK Inter Diskont I 15 26
3. NTK Kema I 15 24
4. ŽNTK Maribor 15 22
5. NTK Savinja Lean Rešitve 15 18
6. NTS Mengeš I 15 10
7. NTK Sobota 15 10
8. NTK Arrigoni 15 8
9. NTD Kajuh-Slovan I 15 6
10. NTK Ptuj 15 0
po 8. krogu, 3. februarja 2018
1. NTS Cornilleau Mengeš II 15 26
2. NTK Melamin 13 24
3. NTK Inter Diskont II 14 24
4. NTK Tempo 14 12
5. PPK Rakek 14 12
6. NTK Muta 15 12
7. NTK Logatec 14 10
8. NTK Vesna 15 8
9. NTK Ilirija 14 8
10. NTK Prebold 14 6
po 8. krogu, 3. februarja 2018
1. ŠD SU 12 24
2. NTK Križe 14 24
3. NTK Cirkovce 13 18
4. NTD Kajuh-Slovan II 12 14
5. ŠD Vrhnika 13 14
6. NTK Kema II 13 12
7. NTK Gorica 13 6
8. NTK Metlika 12 4
9. NTK Royal Beach 14 0
po 15. krogu, 17. februarja 2018
1. NTK Arrigoni 15 28
2. NTK Vesna 15 28
3. NTK Logatec 15 18
4. NTK Muta 15 18
5. NTD Kajuh-Slovan 15 16
6. NTK Kema 14 14
7. NTK Ptuj 15 12
8. NTK Letrika 15 6
9. NTK Jesenice 14 6
10. NTK Preserje 15 2

Koledar NTZS

  • februar 2018
  • 18 ned
    os
    39. Jakhlov memorial, Ljubljana
  • 23 pet
    čl
    Balkan Cup za klube, Otočec
    23. - 25.02.2018
  • 24 sob
    ml
    Finale ekipno kadetinje in kadeti, Ravne na Koroškem
    24. - 25.02.2018
  • 27 tor
    čl
    Evropsko ekipno prvenstvo (člani, predtekmovanje, I. krog - SLOVENIJA : BELGIJA), Otočec
  • čl
    Evropsko ekipno prvenstvo (članice, predtekmovanje, I. krog - POLJSKA : SLOVENIJA), Gdansk (POL - Poljska)
  • marec 2018
  • 03 sob
    čl
    Državno prvenstvo za članice in člane, Otočec
    03. - 04.03.2018
  • 10 sob
    sn
    2. SNTL za moške, 9. krog, Več mest
  • sn
    3. SNTL za moške, 9. krog, Več mest
  • sn
    1. SNTL za moške, 16. krog, Več mest
  • sn
    1. SNTL za ženske, 16. krog, Več mest
  • 11 ned
    ml
    3. OT za mladinke in mladince, Kidričevo
  • februar 2018
  • 14 sre
    ml
    Czech Junior, Hodonin (CZE - Češka)
    14. - 18.02.2018
  • marec 2018
  • 08 čet
    čl
    2018 European U21 Championships, Minsk (BLR - Belorusija)
    08. - 11.03.2018
  • 14 sre
    čl
    ITTF Challenge, Polish Open, Lodz
    14. - 18.03.2018
  • 21 sre
    ml
    Italy Junior + Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Lignano (ITA - Italija)
    21. - 25.03.2018
  • 22 čet
    čl
    ITTF World Tour Platinum, German Open, Bremen (GER - Nemčija)
    22. - 25.03.2018
  • 28 sre
    čl
    ITTF Challenge, Spanish Open, TBD (ESP - Španija)
    28.03. - 01.04.2018
  • april 2018
  • 04 sre
    čl
    ITTF Challenge, Slovenia Open, Otočec
    04. - 08.04.2018
  • 11 sre
    čl
    ITTF Challenge, Croatia (Zagreb) Open, Zagreb (CRO - Hrvaška)
    11. - 15.04.2018
  • 20 pet
    ml
    Zagiping, Zagreb (CRO - Hrvaška)
    20. - 22.04.2018
  • 29 ned
    čl
    Liebherr World Team Championships, Halmstad (SWE - Švedska)
    29.04. - 06.05.2018
  • maj 2018
  • 09 sre
    ml
    Spanish Junior + Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Platja d\'Aro
    09. - 13.05.2018
  • februar 2018
  • 17 sob
    re
    6. turnir za jakostno lestvico v nam. tenisu za veterane, Trbovlje
  • 24 sob
    re
    Mednarodni turnir Terme Čatež 2018, Čatež
  • marec 2018
  • 10 sob
    re
    7. turnir za jakostno lestvico v nam. tenisu za veterane, Nova gorica
  • 24 sob
    re
    19. ekipni NT turnir za pokal Rudarska svetilka, Hrastnik
  • april 2018
  • 07 sob
    re
    9. tradicionalni turnir v namiznem tenisu, Šentjošt
  • 14 sob
    re
    7. Odprto prvenstvo občine Kamnik, 2. Memorial Jožeta Hafnerja in Dragana Stankoviča, Kamnik
  • 15 ned
    re
    1st Meridian Serbian open, Zemun, Beograd (SRB - Srbija)
  • 21 sob
    re
    DP za veterane in rekreativce, Jesenice
  • 22 ned
    re
    Pokal Julijskih Alp, Jesenice
  • maj 2018
  • 05 sob
    re
    Sombor open 2018, Sombor (SRB - Srbija)
Preskoči na orodno vrstico