SNTL 2017/2018

po 1. krogu, 7. oktobra 2017
1. NTK Krka 0 0
2. NTK Savinja 0 0
3. NTD Kajuh-Slovan I 0 0
4. NTK Arrigoni 0 0
5. NTS Mengeš I 0 0
6. NTK Sobota 0 0
7. ŽNTK Maribor 0 0
8. NTK Kema I 0 0
9. NTK Inter Diskont I 0 0
10. NTK Olimpija 0 0
po 1. krogu, 7. oktobra 2017
1. NTK Ilirija 0 0
2. PPK Rakek 0 0
3. NTK Logatec 0 0
4. NTK Muta 0 0
5. NTK Inter Diskont II 0 0
6. NTK Prebold 0 0
7. NTK Ptuj 0 0
8. NTK Vesna 0 0
9. NTS Cornilleau Mengeš II 0 0
10. NTK Melamin 0 0
po 1. krogu, 7. oktobra 2017
1. NTK Tempo 0 0
2. ŠD SU 0 0
3. NTK Metlika 0 0
4. NTK Gorica 0 0
5. ŠD Vrhnika 0 0
6. NTK Kema II 0 0
7. NTK Cirkovce 0 0
8. NTK Royal Beach 0 0
9. NTK Križe 0 0
10. NTD Kajuh-Slovan II 0 0
po 1. krogu, 7. oktobra 2017
1. NTK Muta 0 0
2. NTK Preserje 0 0
3. NTD Kajuh-Slovan 0 0
4. NTK Arrigoni 0 0
5. NTK Ptuj 0 0
6. NTK Logatec 0 0
7. NTK Letrika 0 0
8. NTK Kema 0 0
9. NTK Vesna 0 0
10. NTK Jesenice 0 0

Koledar NTZS

  • september 2017
  • 24 ned
    os
    1. OT MRNTZ, Novo mesto
  • 30 sob
    čl
    Odprto prvenstvo Ljubljane - 27. Kajuhov turnir, Ljubljana
    30.09. - 01.10.2017
  • oktober 2017
  • 07 sob
    sn
    1. SNTL za moške, 1. krog, Več mest
  • sn
    2. SNTL za moške, 1. krog, Več mest
  • sn
    3. SNTL za moške, 1. krog, Več mest
  • sn
    1. SNTL za ženske, 1. krog, Več mest
  • 08 ned
    čl
    1. OT za članice in člane, Mengeš
  • 14 sob
    sn
    1. SNTL za moške, 2. krog, Več mest
  • sn
    1. SNTL za ženske, 2. krog, Več mest
  • 15 ned
    ml
    1. OT za mladinke in mladince, Rakek
  • september 2017
  • 13 sre
    ml
    2017 Croatia Junior, Varaždin (CRO - Hrvaška)
    13. - 17.09.2017
  • 19 tor
    čl
    World Tour Platinum Austrian Open, Linz (AUT - Avstrija)
    19. - 24.09.2017
  • 20 sre
    ml
    2017 Slovenia Junior and Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Otočec
    20. - 24.09.2017
  • 26 tor
    čl
    ITTF Para TT European Championships for class 1-11 players, Laško
    26.09. - 05.10.2017
  • september 2017
  • 16 sob
    re
    Mednarodno odprto prvenstvo Radeče 2017, Radeče
  • 30 sob
    re
    11. odprto prvenstvo Maribora v namiznem tenisu, Maribor
  • re
    Odprto prvenstvo Mislinje v namiznem tenisu, Mislinja
  • oktober 2017
  • 01 ned
    re
    Odprto prvenstvo Ljubljane - 27. Kajuhov turnir, Ljubljana
  • 07 sob
    re
    XXII. memorialni turnir turnir Veteran, XII. memorialni turnir Andreja Kastelica - Sove, Ljubljana
  • 14 sob
    re
    Mednarodni tradicionalni turnir v namiznem tenisu za veterane in rekreativce CRYSTAL CUP Rogaška 2017, Rogaška slatina
  • 28 sob
    re
    1. turnir za jakostno lestvico v nam. tenisu za veterane, Ljutomer
  • 29 ned
    re
    15. odprti mednarodni turnir za prehodni pokal mesta Ljutomer, Ljutomer
  • november 2017
  • 18 sob
    re
    2. turnir za jakostno lestvico v nam. tenisu za veterane, Velike Lašče
  • 25 sob
    re
    8. mednarodno prvenstvo Kamnika, Kamnik
  • december 2017
  • 09 sob
    re
    Tradicionalni mednarodni rekreativni turnir v namiznem tenisu, Prebold
Preskoči na orodno vrstico