• SNTL 2014/2015

    po 9. krogu, 29. november 2014
    1. pic NTK Krka I 9 18
    2. pic NTK Kema I 9 16
    3. pic NTK Ilirija 9 14
    4. pic ŽNTK Maribor 9 12
    5. pic NTK Letrika 9 10
    6. pic NTK Cirkovce Šternmatik 9 8
    7. pic NTS Mengeš 9 6
    8. pic NTK Kema II 9 4
    9. pic NTK Arrigoni 9 2
    10. pic NTK Olimpija 9 0
    po 5. krogu, 29. november 2014
    1. pic NTK Krka II 9 16
    2. pic NTK Inter Diskont 9 14
    3. pic NTK Križe 9 12
    4. pic NTD Kajuh-Slovan I 9 12
    5. pic NTK Logatec 9 8
    6. pic NTK Melamin 9 8
    7. pic NTK Muta 9 6
    8. pic NTK Sobota 9 6
    9. pic PPK Rakek 9 6
    10. pic NTK Ptuj 9 2
    po 3. krogu, 29. november 2014
    1. pic NTK Vesna 5 10
    2. pic NTK Kema III 5 8
    3. pic NTK Tempo 5 6
    4. pic NTK Gorica 5 4
    5. pic NTD Kajuh-Slovan II 5 2
    6. pic NTK Royal Beach 5 0
    po 7. krogu, 29. november 2014
    1. pic NTK Inter Diskont 6 12
    2. pic NTK Vesna 6 10
    3. pic NTK Muta 6 8
    4. pic NTK Arrigoni 6 6
    5. pic NTK Ptuj 6 4
    6. pic NTK Logatec I 6 2
    7. pic NTD Kajuh-Slovan 6 0
    po 4. krogu, 22. november 2014
    1. pic NTK Letrika 6 10
    2. pic NTK Kema 6 10
    3. pic NTK Križe 6 10
    4. pic NTK Logatec II 6 6
    5. pic NTK Preserje 6 4
    6. pic NTK Jesenice 6 2
    7. pic NTK Ljubljana 6 0
  • Koledar NTZS

    pok 13.12.2014
    Pokal RS - polfinale in finale, Maribor
    čla 20.12.2014
    2. OT za članice in člane, Logatec
    ost 25. - 31.12.2014
    Novoletne počitnice
    mla 26. - 30.12.2014
    Božične priprave
    čla 27. - 30.12.2014
    Dvoboj SLO - HRV
    ost 01. - 04.01.2015
    Novoletne počitnice
    snt 03.01.2015
    1. SNTL za moške, 10. krog, Več mest
    snt 03.01.2015
    2. SNTL za moške, 6. krog, Več mest
    mla 04.01.2015
    Ekipno DP RS za mladince - kvalifikacije, Puconci, Preserje, Muta, Ljubljana
    snt 10.01.2015
    1. SNTL za moške, 11. krog, Več mest
    mla 11.01.2015
    Ekipno DP RS za kadete - kvalifikacije, Maribor, Zalog, Mengeš, Ljubljana
    čla 13.01.2015
    SUPERLIGA - play off - četrtfinale: SLO U21 - AUT U21, Kema - HUN U21, Več krajev
    Koledar ...
    čla 11. - 14.12.2014
    GAC Group 2014 ITTF World Tour Grand Finals, Bangkok (THA - Tajska)
    mla 19. - 21.12.2014
    Odprto prvenstvo Portugalske za mladince, Vila Nova de Gaia (POR - Portugalska)
    čla 08. - 11.01.2015
    World Team Cup, Dubai (QAT - Katar)
    mla 10.01.2015
    Božični pokal Andro 2015, Niš (SRB - Srbija)
    čla 23. - 25.01.2015
    Swiss Open, Lausanne (SUI - Švica)
    mla 05. - 08.02.2015
    20. mednarodni turnir János Molnár, Budimpešta (HUN - Madžarska)
    čla 14. - 15.02.2015
    Memorial Ratkovič, Zagreb (CRO - Hrvaška)
    čla 18. - 22.03.2015
    German Open - Super Series, Bremen (GER - Nemčija)
    Koledar ...
    rek 14.12.2014
    12. božično novoletni turnir v namiznem tenisu za rekreativce, Kozje
    rek 21.12.2014
    5. mednarodno odprto prvenstvo Kamnika, Kamnik
    rek 21.12.2014
    Božično - novoletni turnir v namiznem tenisu, Mislinja
    rek 10.01.2015
    4 . turnir za jakostno lestvico, Petrovče
    rek 11.01.2015
    Božični pokal Andro 2015, Niš (SRB - Srbija)
    rek 24.01.2015
    5 . turnir za jakostno lestvico - 12. memorial Miloša Rušta, Ajdovščina
    rek 31.01.2015
    Tradicionalni Cenetov memorial, Velike Lašče
    rek 01.02.2015
    Turnir v namiznem tenisu za rekreativce v počastitev praznika občine Črnomelj, Črnomelj
    rek 14.03.2015
    6. turnir za jakostno lestvico za veterane in rekreativce v namiznem tenisu, Ravne na Koroškem
    Koledar ...