Liebherr World Team Championships
Halmstad (SWE - Švedska), 29.04. - 06.05.2018

SNTL 2017/2018

po 18. krogu, 24. marca 2018
1. NTK Krka 18 32
2. NTK Inter Diskont I 18 30
3. ŽNTK Maribor 18 26
4. NTK Kema I 18 24
5. NTK Savinja Lean Rešitve 18 20
6. NTS Mengeš I 18 16
7. NTK Sobota 18 14
8. NTK Arrigoni 18 12
9. NTD Kajuh-Slovan I 18 6
10. NTK Ptuj 18 0
po 10. krogu, 24. marca 2018
1. NTS Cornilleau Mengeš II 18 32
2. NTK Melamin 18 32
3. NTK Inter Diskont II 18 30
4. NTK Muta 18 16
5. NTK Tempo 18 16
6. NTK Logatec 18 14
7. PPK Rakek 18 12
8. NTK Vesna 18 10
9. NTK Ilirija 18 10
10. NTK Prebold 18 8
po 10. krogu, 24. marca 2018
1. ŠD SU 16 32
2. NTK Križe 16 28
3. NTK Cirkovce 16 22
4. ŠD Vrhnika 16 16
5. NTD Kajuh-Slovan II 16 16
6. NTK Kema II 16 16
7. NTK Gorica 16 10
8. NTK Metlika 16 4
9. NTK Royal Beach 16 0
po 18. krogu, 24. marca 2018
1. NTK Arrigoni 18 34
2. NTK Vesna 18 34
3. NTK Logatec 18 22
4. NTD Kajuh-Slovan 18 20
5. NTK Kema 18 20
6. NTK Muta 18 20
7. NTK Ptuj 18 12
8. NTK Letrika 18 8
9. NTK Jesenice 18 8
10. NTK Preserje 18 2

Koledar NTZS

  • april 2018
  • 15 ned
    os
    3. OT Alpe-Adria, Zgonik (ITA - Italija)
  • maj 2018
  • 05 sob
    ml
    Državno prvenstvo za posameznike in dvojice (Kad.), Rakek
    05. - 06.05.2018
  • 12 sob
    čl
    3. OT za članice in člane, Puconci
  • 13 ned
    ml
    1. TOP za mlajše kadetinje in kadete, Luče
  • 19 sob
    sn
    1. SNTL: Polfinale končnice - 1. tekma
  • sn
    SNTL: Kvalifikacije za uvrstitev v 1./2. ligo - 1. tekma
  • 20 ned
    ml
    2. TOP za mladinke in mladince, Velenje
  • 23 sre
    sn
    1. SNTL: Polfinale končnice - 2. tekma
  • sn
    SNTL: Kvalifikacije za uvrstitev v 1./2. ligo - 2. tekma
  • 26 sob
    sn
    1. SNTL: Polfinale končnice - 3. tekma (če bo potrebna)
  • sn
    SNTL: Kvalifikacije za uvrstitev v 1./2. ligo - 3. tekma (če bo potrebna)
  • os
    4. OT Alpe-Adria, Logatec
  • april 2018
  • 20 pet
    ml
    Zagiping, Zagreb (CRO - Hrvaška)
    20. - 22.04.2018
  • 25 sre
    ml
    French Junior + Cadet Open, Longeville-lès-Metz (FRA - Francija)
    25. - 29.04.2018
  • 29 ned
    čl
    Liebherr World Team Championships, Halmstad (SWE - Švedska)
    29.04. - 06.05.2018
  • maj 2018
  • 09 sre
    ml
    Spanish Junior + Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Platja dAro (ESP - Španija)
    09. - 13.05.2018
  • 17 čet
    ml
    Slovak Junior Open, ITTF Junior Circuit, Senec (SVK - Slovaška)
    17. - 20.05.2018
  • 23 sre
    ml
    Polish Junior + Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Wladyslawowo (POL - Poljska)
    23. - 27.05.2018
  • julij 2018
  • 15 ned
    ml
    European Youth Championships, Cluj Napoca (ROU - Romunija)
    15. - 24.07.2018
  • april 2018
  • 22 ned
    re
    4. Pokal Julijskih Alp, Jesenice
  • maj 2018
  • 05 sob
    re
    Sombor open 2018, Sombor (SRB - Srbija)
  • re
    Tradicionlani turnir Dobova 2018, Dobova
  • 19 sob
    re
    10. Memorial Alberta Pichlerja za veterane in rekreativce v namiznem tenisu, Nova Gorica
  • junij 2018
  • 02 sob
    re
    Odprti turnir Stična 2018, Stična
  • julij 2018
  • 07 sob
    re
    10. mednarodni pokal Opatije, Opatija (CRO - Hrvaška)
Preskoči na orodno vrstico